Opinie o NXT START w Ossendrecht

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ENGNR. Technical BV. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENGNR. Technical BV o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENGNR. Technical BV w Ossendrecht

Witam, Nie polecam, Pani(usunięte przez administratora) bardzo miła przez telefon, obiecuje, ze wszystko jest jak w najlepszym porządku, warunki pracy jak i nowo wyremontowane domki, a gdy dojeżdżamy do miejsca, okazuje się, że jednak jeszcze tam remont sie nie skończył i przerzucenie na inne miejsce, domek tragedia,(usunięte przez administratora) jakby nikt nigdy tego nie sprzątał. O warunkach pracy ustalanych z Panią (usunięte przez administratora), nikt na miejscu w biurze nawet nie wie, ile ma byc pieniędzy wypłacanych.... Słaby kontakt z (usunięte przez administratora) Są duzo lepsze agencje pracy dla ogarniętych ludzi :)

Mechanik

Tak ,potwierdzam najpierw bajki przez telefon a na miejscu tragedia !!! Wyjechalem z ta agencją i zostałem (usunięte przez administratora) na kasę tez !!! Moja jedna rada omijaj ta pseudo agencje...

songo

odpowiedź do kolegi Essa, robie na serach i jest dobrze

Gabriela
@songo

a to okej, a umowne warunki na tych serach jakie są? sama podstawa i tyle czy coś jeszcze jest? może na jakiś dodatkowy nabiał partner się załapie?

kandydat

Może ktoś opisać jak krok po kroku wygląda cały proces rekrutacyjny na robotę w Holandii?

Lee

List motywacyjny raczej dużo nie zmieni, najważniejsze doświadczenie w robocie, język i umiejętności. Prawko też dobrze mieć a auto to już w ogóle lux i to w całej Holandii niezlaeżnie gdzie pracujesz.

Michuś

Firma ma równiez biuro w Holandii?

guess
@Michuś

dokładnie tak pisali o tym już niżej.. jest biuro na miejscu w holandii i ogarniają projekty własnie stamtąd

avatar Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

w holandii weekendy są wolne?

Gość Nowy wpis

Witam. Widziałem kilka ofert w sieci dla kierowców C+E. mam już doświadczenie z tras na Holandię, znam również trochę język. Są tu może osoby które już współpracowały i miałyby jakieś konkretne oferty do polecenia? Rozważę każdy system

kandydat

@kandydat

tradycyjnie jak wszędzie indziej gdzie chcesz robić za granicą. wysyłasz CV, kontakt telefoniczny, sprawdzenie języka wypytywanie o doświadczenie, auto, prawko itp. no i od kiedy możesz zacząć robić. Potem to już dogrywanie umowy i przyjazdu i jedziesz do roboty.

Koki

a ile czasu czeka się na odp w sprawie pracy?

etylina
@kandydat

cv musi być w języku polskim czy angielskim? chyba nie po holendersku mam nadzieje

@etylina

Agencja nie przetłumaczy tego cv jak właściwie? To znaczy o ile jest taka potrzeba? Jeszcze za granice nie składałam, wiec nie wiem, fakt faktem byłaś już może na wyjeździe? Jak tam jest? czy to dobre na pierwszy raz czy lepiej najpierw załapać doświadczenie gdzieś indziej?

exe

Spokojnie wystarczy cv po polsku,nie musisz go robić na angielski więc tym się nie martw,to niepotrzebne żeby podjąc robotę. Chociaż zawsze warto mieć 2 wersje,raz usiądziesz i możesz się wyróżnić..

praca
@Koki

podbijam to pytanie i jeszcze jedna sprawa - czy jest możliwość regularnych zjazdów np. 3 tyg pracuje i 1 tydz. w polsce

@exe

Czekaj, to aż tak trzeba się wyróżniać? Chodzi mi o to, że mogę mieć problem żeby robotę dostać? sporo ludzi się teraz pakuje? Piszecie w ogóle jakieś listy motywacyjne czy już bez przesady? Mnie by zależało żeby się dostać

Lee Nowy wpis

YYYYY

Siemka, czy tu na budowie robi się po 9 godzin? Czyta wstępnie ofertę dla spawacza i po prostu jest tam w niej napisane, że normalny dzień pracy zaczyna się około 7:00 i kończy o 16:00. Co do minuty wszystko jest liczone?

ManU Nowy wpis
@YYYYY

Tutaj masz dużo ofert, bo to jest w końcu agencja, więc nie ma jednych godzin pracy. Masz jakieś konkrety która to oferta jest?

Mechanik Samochodowy

rozmowa na poziomie, z Panią Polką. Udzielone wszystkie szczegółowe informacje o stanowisko i firmie w której miałbym pracować. jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję że dostanę pracę.

prawo jazdy, samochód, czy mówię po angielsku, jakie mam doświadczenie i jakie auta miałem okazję naprawiać w swojej pracy

wyjazdowicz

W jaki sposób odbywa się tutaj rekrutacja? Zdzaniamy się telefonicznie czy musze przyjechać fizycznie do ich biura żeby porozmawiać? Mówie tutaj o Polsce.

zerbi
@wyjazdowicz

Jak wolisz ale generalnie wszystko można dograć zdalnie tj. rozmowe i warunki wyjazdu, tak to u nich wygląda

Izabela

Oni w ogóle interesują się tym jak to wszystko wygląda na miejscu?

Wuja

A jakie ty polecasz agencję

Wuja

A jakie ty agencję polecasz

kiniu
@Wuja

ja tam ich polecam od siebie, znam ich już od kilku lat, kasę zawsze dostałem za wykonaną robote

Bylypracownik

Nie polecam , praca inna niż było mówione, payslipy się ciągle nie zgadzają, współpraca kontakt jest do momentu aż nie zapyta się o swoje pieniądze ,nie płacą nadgodzin

Euro

hej, mam pytanie auto u nich to wymóg konieczny?

injac
@Euro

Nie w każdej, ale w kilku na pewno. Sprawdzaj w ogłoszeniach czy jest to napisane.

Nie widzę tegorocznych ofert dla mechaników a pisaliście, że na pewno są oni poszukiwani. Zastanawiam się czy doszło do zwiększenia zarobków, bo w ofercie z zeszłego roku pisali o widełkach od 12 do 16 tys. Jest coś więcej?

Spider
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

A jak obecnie w ogóle z pracą w Holandii? Polecacie jechać? Cały czas się zastanawiam czy warto czy nie

wyjazd

Jeżeli nie mam auta i prawka to dojazd musze sobie organizować sama, czy firma organizuje? Czy jak zaczynam w poniedziałek, to mogę przyjechać już w weekend? I jeszcze jedno podstawowe pytanie, jak wyglądają z nimi wstępne rozmowy - po angielsku czy po polsku?

ski
@wyjazd

Wstepne rozmowy po polsku, jak nie masz auta to nie zawsze jesteś skreślony zależy oczywiście jaka praca, więc to kwestia twojego dogadania się z firmą. Tak samo przyjazd na kwatere przed robo. Mam nadzieje że pomogłem.

solo
@ski

Czyli bez auta, języka i prawka raczej nie ma szans na jakaś produkcje jechać????

@solo

A sprawdzaliście faktycznie te informacje o przejeździe na kwaterę przez praca? To w ogóle możliwe, żeby od razu przeglądając ogłoszenia z jechaniu iść do niej zamiast najpierw się rozpakować i ogarnąć? To mój pierwszy wyjazd, nie wiem jakie są standardy

Lech

Hej, trochę nie rozumie twojej wypowiedzi jakbyś mógł uszczegółolwić. Bo to nie po polsku. Chodzi ci o to, żeby na kwaterę jechać przed pracą (to raczej normalne) czy przez pracą na kwaterę??? Daj znać bo inaczej cięzko ci będzie pomóc

Tasman

Powiedzcie mi czy jak już mnei zatrudnią to moge liczyć potem an wsparcie jakiegoś konsultanta albo koordynatora w trakcie?

Pudzilla
@Tasman

masz dostęp do rekrutera czy tam tej osoby która się opiekuje cały czas od rozmowy i podczas trwania zatrudnienia, jeżeli potrzebowałbym jakiegoś tam wsparcia

Drobik

Jaka umowa polska czy holenderska na wyjazd?

lecimy
@Drobik

informacja z piewrwszej reki - mozesz wybrac co chcesz miec i to zalezy tak naprawde od ciebie czy wolisz pl czy holenderska umowe

Drobik
@lecimy

Ooo spoko, czyli normalnie mówie przy rozmowie? Tak już off top rozumiem, że z holenderską umową odkłada mi się na ich emeryturę?

But
@Drobik

Potwierdzasz przy rozmowie będę o to pytali. Co Do warunków nwm bo ja na polskiej robię. Ktoś inny musi tutaj powiedzieć.

Adam18

Masz prawa normalnie takie jak w Holandii, ale z tego co wiem możesz wybrać też czy chcesz PL czy holenderską umowę...

@Adam18

A wiecie która będzie bardziej odpowiednia? Lub czy dałoby rade to wyjaśnić? Chyba ze w agencji mi wszystko powiedzą? Zarobki też mnie ciekawią, waluta może być elastyczna? Raz wziąć w jednej raz w drugiej jak komu wygodnie?

Tomcio

To już zależy do indywidualnych preferencji są plusy tu i tu... oni ci powinni wyjaśnić ocb...

Koras

Ktoś może napisać na jakie obecnie pozycje szukają ludzi? Z góry dziękuję

POD
@Koras

Na pewno na mechaników osobówek, ciężarowych i jeszcze widziałem na wulkanizatorów

POD

Bardzo dobry kontakt z biurem, udzielają odp na wszystkie pytania które miałem co do wyjazdu i pracy. Póki co dobrze.

solo

Jakiś tydzień albo czasami krócej lub dłużej zależy na kiedy jest robota. Ale raczej dłużej niż 2 tyg nigdy nic nie trwa tutaj.

To jak oceniacie robotę mechanika na wyjeździe? Za dużo o tym jeszcze tu nie poczytałam, jedynie tyle ze partner powinien znać branżowy angielski, zdaje mi się ze ma to akurat opanowane, wiec nie będzie problemu. ale pod względem warunków i zarobków jakie macie oceny? Warto by od kolejnego roku czegoś sobie szukał? Nie widzę teraz aktualnych ofert, będą jakieś?

Mechanik

Omijaj tą agencję szerokim łukiem bo tylko cię oszukają a zakwaterowanie będziesz miał w przyczepie dobrze radzę byłem pracowałem i mieszkałem w przyczepie dwa tygodnie

Soma

aktualne oferty na mechaników są cały czas wg tego co ja wiem... dla mnie są okej wszystko gra

Teresa
@Soma

A co z zakwaterowaniem? Tu wyżej ktoś przyczepę przytoczył, ale byłoby to zapowiedziane? Chłopak może będzie się wybierał chce wiedzieć na co potencjalnie może natrafić. A które lokalizacje dla mechaników polecacie?

To stały pracownik czy o co chodzi? o jakie ewentualne problemy może chodzić? ciekawi mnie to czemu nie zostało to gdzieś zgłoszone? Chyba ze koordynatorzy cos starali się ogarnąć?

kajzer

ile czasu czekasz za kontaktem od wysłania się na oferte?

kajzer
@kajzer

i jeszcze pytanie o transport - na własną łapę?

Snowman
@kajzer

Raczej szybko, maks kilka dni albo ten sam. Tak było u mnie przynajmniej. Transport to najlepiej mieć auto a jak nie to dogadujesz indywidualnie ale raczej sam musisz wtedy ogarnąć jak sie dostać do nich.

@Snowman

Czemu w tym jakoś nie wspierają? A jak jest tak, że wiedza, że więcej osób biorą w jedno miejsce to dają im kontakt do siebie, żeby można było się jakoś w razie czego dogadać?

Triceratop

Tego nie wiem... ale transport na własną rękę to raczej norma, jak w większości są zlecenia na kilka osób albo na pojedyczne zawody bo szukają bardziej fachowców do Holandii niż masowo na produkcje

Michuś

Firma ma równiez biuro w Holandii?

guess
@Michuś

milch

jak wygląda u nich sprawa z długością pracy i projektu? można liczyć na długoterminowa robotę albo jakieś nowe jak skończy mi się stary? ktoś ma z tym jakieś doświadczenie?

Eko
@milch

i jak ze świętami i czy lepiej teraz czy po świętach się zgłaszać?

rumak
@Eko

zgłaszaj się teraz nawet jak nie będzie roboty na święta to po świętach będą wiedzieli że chcesz więc w miedzy czasie coś będzie mogło być dla ciebie przez nich ogarniane - takie moje doswiadczenia co roku

Sabina
@rumak

Czyli dobrze z tego rozumiem, że kolejka się po prostu robi? kto pierwszy ten lepszy i tyle? chyba ze na cos jeszcze szczególnego zwracają tu uwagę?

@milch

Odradzam tą agencje to (usunięte przez administratora) co innego mowią a co innego jest na miejscu ,mowie to z własnego doświadczenia po skonczonym projekcie obniżyli mi stawke za godzine ,a dojezd do pracy to 100 km i brak zwrotu za paliwo .odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o ENGNR. Technical BV - Ossendrecht

• Jak się pracuje w ENGNR. Technical BV?

Zobacz opinie na temat firmy ENGNR. Technical BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGNR. Technical BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 30 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENGNR. Technical BV?

Kandydaci do pracy w ENGNR. Technical BV napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENGNR. Technical BV