Opinie o New Life Sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy New Life Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w New Life Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Life Sp. z o.o. w Suchy Las

Jacek

Mój wpis usunięto więc jeszcze raz napiszę dnia 10 maja na pokazach został naciągnięty na 15 tys mój tato jest to człowiek 74 letni przewlekle chory zostały wciśnięte materace jakieś filtry powietrza itp na kwotę 15 tys zł z uwagi że tato jest już schorowany oddam sprawę do sądu tak tego nie zostawię żeby oszukać starszego człowieka pomimo kilku prób kontaktu , firma oczywiście nikt nic nie wie,proszę spodziewać się procesu i osobistej mojej wizyty w Suchym lesie

Karlos
@Berto

W takim razie jest pan wyjątkiem i nie dał się naciągnąć.Moim rodzicom wcisnęli kit,że wygrali.Ceny które pokazali w internecie były przekłamane.Towar bardzo słabej jakości w porównaniu do wygórowanej ceny.

Aga

Pisze po raz kolejny gdyż poprzedni mój wpis szybko został usunięty,jedna wielka porażka i naciąganie ludzi,zwłaszcza biednych schorowanych emerytów,reklama reklamą ale wciskanie ludziom rzeczy na kredyt to już jest porażka z waszej strony,bez skrupułów i sumienia,a rzeczy reklamowane u was rzeczywiście można kupić dużo taniej przez internet,tylko nie każdy je potrzebuje,a z tym się nie liczycie! A co do gratisów to miała być nagroda gwarantowana (laptop), o którym wogole nie było mowy na pokazie,w zamian była tablica LCD dla dziecka za 17 zł,dziwię się że UOKiK jeszcze się wam nie dobrał do tyłków za te wszystkie (usunięte przez administratora)

Karlos
@Biku

Widac, że opinia pracownika:) Ceny podane z ich strony,lub na załozonym przez nich koncie Allegro sa wysokie i takjie własnie pokazują na pokazach. Ale jak poszukasz samodzielnie w internecie już to nie wygląda tak pieknie. Towar chłam i w dodatku za smieszne pieniądze. Wyżej wspomniany rower jeżdzi 2 miesiące, po tym czasie to kupa złomu!!!!!!!!

Mała

No widzę nieciekawie tu jeśli chodzi o opinie klientów, a ktoś w ogole tam pracuje i mógłby się wypowiedzieć? Widziałam ogłoszenie dla handlowca w sieci, zdziwiły mnie zarobki bo podali do 20tys. na miesiąc. A do tego jeszcze niby premie kwartalne. Czy są rzetelni chociaż jeśli chodzi o pracę u nich? To w ogole praca mobilna jest czy tylko sprzedaż telefoniczna?

@@Poszkodowana

I to do dziś stale tak jest? przyznaje, że z przypadku tu na forum jestem, zaciekawiła mnie ta cala sprawa a zwłaszcza to bieżące zainteresowanie praca mimo tych powyżej wskazanych konsekwencji, do których należy udział w jakichś rozprawach… chyba, że do dziś pracownicy są jakoś przed tym chronieni i dlatego ludzie są chętni na taka prace…?

Exo

Myśmy towar zakupili z tej firmy, mata masujaca, rower, robot kuchenny odkurzacz bezprzewodowy, filtr wody wyszło za 5 produktów 15 tysięcy, czyli po 3 tysiące za sztukę, przedstawiciel firmy mówił że pakiecie najtaniej i 3.000 zł to cena hurtowa praktycznie. Sprawdzone na allegro, rowerek taki jak otrzymaliśmy, można kupić za 3-3.500 tysiąca. Resztę towaru w podobnych cenach. Zamówienie było ja raty oprocentowane, wyszło ponad 4000 zł odsetek. Po kontakcie z przedstawicielem i biurem firmy, sprawę praktycznie od ręki załatwiliśmy na raty zero procent. Otrzymaliśmy aneks na zmianę warunków i gratisie dwa zestawy noży. Przedstawiciel firmy prosił o wystawienie opinii pozytywnej, bo podobno kilia firm się pod tą firmą podszywa, dostarczając towary podrobione i gorszej jakości, bez gwarancji, nie tłumacząc o warunkach zamówienia i klauzuli autentyczności produktów firmy. Nie jest to opinia sponsorowana, nie mogę powiedzieć że coś było nie tak ze strony firmy. U nas towar się zgadzał, wszystko załatwione w przeciągu 3 dni roboczych. Pozdrawiam klientów "faktycznych" formy New Life Awia.

Rodo
@Exo

Jeśli sprawdzał Pan ceny sprzętu na stronie takiej jak ta http://kinetiq.pl/ to normalne że ceny takie same. To jest strona specjalnie stworzona przez sprzedawcę aby potencjalny klient zobaczył że "nikt go nie próbuje (usunięte przez administratora)" i cena jest rynkowa a nawet tańsza niż w internecie. Mojej mamie właśnie min odkurzacz marki kinetiq wcisnęli. Taką stronę to dziecko może napisać. Od razu widać ściemę bo brak min danych kontaktowych do sprzedawcy, nazwy spółki, nr nip itd.

Justa Nowy wpis

Dzień dobry, przyszłam z oferta dla specjalisty ds. kadrowo-księgowych, która jest aktualnie dostępna na takim portalu. teraz jednak widzę ze chyba pomyliłam działalności, nawet miasta mi się nie zgadzają a tutaj w nazwie na końcu nie ma ”PL”. firmy całkowicie nie maja ze sobą niczego wspólnego?

Urszula Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Firma Veneda bis odpowiedziała mi ,że New Life wycofała się z rynku,a oni nie mają inny profil działalności,a ciekawe ,że do niedawna używali nagłówka New Life w powitaniu.W dodatku bezczelnie mi radzili,że powinnam zatrzymać towar.To znaczy, że firmy nie uznają prawa konsumenckiego i odstąpienia od umowy? Listy polecone ,jakie wysyłałam nie zostały odebrane.

Kiedyś widziałam, że spółka za księgowa się oglądała z ciekawości weszłam spojrzeć jak teraz praca wygląda, bo nie mogłam wtedy aplikować ale tych tutaj komentarzy z teraz to nie rozumiem. Jeśli to prawda i firma jest wykreślona jak ktoś wspomniał to na jakiej zasadzie teraz zatrudnia?

Aismot Nowy wpis

Witam Mój ojciec również został (usunięte przez administratora) i naciągnięty na 15 tys. Natomiast chętnie podzielę się kontaktem do Pana Pawła, który właśnie sprzedaje i naciąga ludzi na ten badziew. Osoby które chcą kontakt proszę wysłać wiadomość na email lady.hiberna@gmail.com

Czy po rozmowie w New Life Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Właśnie zauważyłem w internecie informacje o tym, że działalność ma status wykreślenia z rejestru przypadający na polowe grudnia zeszłego roku. co to miało w praktyce oznaczać, to tylko zmiana formy prawnej, skoro ludzie dalej się interesują? A przynajmniej ta widzę po komentarzach i ich datach

Banda krętaczy i cwaniaczków.Bardzo wielki problem z kontaktem,brak adresu do reklamacji a interes dalej się kręci tylko w innej formie niby pojawiają się pod pretekstem niby serwisu gdzie nie był zgłaszany a ciskają produkty że szok oczywiście na raty

U

Ponawiam pytanie,jaki jest teraz kontakt do firmy?Może ktoś ze starających się o pracę zna kontakt telefoniczny lub adres.Firma New Life Dąbrowa nie odebrała ode mnie listu.Telefonu nikt nie odbiera.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Rejestratorka Medyczna w New Life Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Słuchajcie co z tymi gwarancjami? Zastanawiam się na których stanowiskach się je obsługuje, chyba nie jako handlowiec? Dodano wczoraj oferty od firmy chciałem poczytać jak się zarabia i czy warto aplikować, ale coś klienci chyba się odzywają we wpisach. Faktycznie coś gorzej z tym sprzętem jest ostatnio? Po prostu pokazują, że do 30 000 zł można zarobić, więc chciałem spróbować

U

Wysłałam list polecony Do New LIFe do Dąbrowy ul.Szkolna103,nie został odebrany.Jaki jest obecny adres tej firmy nawet jeśli teraz inaczej się nazywa?Czy ktoś próbował się kontaktować.Przecież pozwy sądowe chyba dochodzą.Firma widmo? Telefonów nie odbierają.

Agata

(usunięte przez administratora) moich rodziców na ogromna kwotę w sumie z odsetkami około 19 tys. Towar tato odwiózł osobiście, wysłał wcześniej ostąpienie od umowy 10 listopada 2023 dziś jest 14 luty 2023 i do tej pory nie zwrócono zaliczki w kwocie 1000 zł. Sprawa trafi do sądu.

@Agata

Dostali podobna dużą karę od uokiku. Dziwne, że jeszcze to prowadzą. Na jakiej zasadzie było pobrana zaliczka. Jako wkład własny do ich śmiesznego kredytu? To jest masakra jak oni (usunięte przez administratora) ludzi. Ja to bym poszła z tymi wszystkimi ludźmi na toksykologie bo chuba rozpylają coś w powietrzu, że człowiek tak wszystko podpisuje.

Wanda

Odnośnie tej wspomnianej kary napisałaś, że podobno więc skąd masz tego typu informacje? Jak mogła być wielka i jakie konkretnie byłoby jej uzasadnienie? I w takiej sytuacji na karze by się kończyło i po temacie?

Magda

a wiecie gdzie można znaleźć ich pokazy? Jeden z członków mojej rodziny kupił odkurzacz, który podarował mi w prezencie. SPrzęt zepsuł się po 3 razach, nigdzie nie można oddać go na gwarancję a im dłużej czytam o tej firmie, tym bardziej mi ręce opadają, że dalej takie firmy istnieją i sprzedają za kosmiczne ceny badziewie z chin

Rekruter po roku ma teoretyczną podwyżkę o 3 tysiące? Jeszcze z rok temu gdy ktoś pytał o to stanowisko to podał widełki od 5 do 20 tysięcy, teraz w bieżącym ogłoszeniu pokazują mi się kwoty od 8 do 20 tysięcy. Górny próg nie wzrasta? A ktokolwiek go osiągnął? Zastanawiam się na jakiej zasadzie

Alicja

Moja zmarla mama padla ofiara pracownikow firmy New Life . Kredyt zostal zawarty pod przykrywka wygranej w postaci fantow, ktore przywiozly "dwie przemile panie z Poznania "?? Po smierci mamy nie znalazlysmy zadnych dokumentow potwierdzajacych taki zakup/kredyt. Z bankiem kontakt jest trudny , dokumentow brak, roszczenia sa. Mamy cierpiala na demencje, takie osoby zyja niebezpiecznie . "Sprzedawany" towar jest slabej jakosci i osobie starszej niepotrzebny . Postepowanie pracownikow tej firmy naganne, wszystko w imie zarobku. ..jezeli ktos potrafi to ze swoim sumieniem ... to dobrych zarobkow i spokojnych nocy

Pokrzywdzona
@Alicja

Współczuję.Moja mama zmarła po kilku miesiącach od nieszczęsnego zakupu.Wpadła w depresję,kiedy uświadomiła sobie ,że straciła wszystkie zaoszczędzone pieniądze.,zapłaciła gotówką,Towar zwrócony w terminie,odstąpienie od umowy też a pieniędzy nie doczekała.Obiecałam jej ,że choćbym musiała poruszyć wszystkie instytucje w tym kraju to nie daruję.Musieliśmu przeprowadzić potwierdzenie dziedziczenia, co wiązało się też z pewnymi kosztami.

Nie chce być za bardzo podejrzliwa, ale wolę zapytać, bo dawno nie widziałam takich widełek w ofercie pracy. Czy widełki 8 000–30 000 zł dla handlowca są realne do osiągnięcia? Ktoś z was pracuje w sprzedaży i zbliża się do ich górnej granicy? Czy cele sprzedażowe są realne do osiągnięcia? Nic nie piszą w ofercie o mobilności ani samochodzie służbowym. Budowanie bazy klientów odbywa się głównie z biura?

Pokrzywdzona

Jeśli ta praca polega na wykorzystywaniu starszych osób,to nie dziwię się,że nawet dla dużych pieniędzy nie można być bez sumienia.Od mają 2022 r nie możemy odzyskać 10500 zł z odsetkami.Towar zwrócony w terminie, odstąpienie od umowy też.Przedstawiciel,który zawiózł mamę do banku aby wypłaciła pieniądze ,zostawiając 7 zł na koncie też podobno już nie pracuje w tej firmie.Nie można dodzwonić się do firmy.Pani ,która odzyskała pieniądze swego ojca dała mi nadzieję,że można,informując nawet prokuraturę.W takich przypadkach pewnie przedstawiciele są przesłuchiwani jako świadkowie,bo widzę ,że bez sądu nie da się.

Małgosia

Prócz tych zarobków dla rekrutera, o które ktoś jeszcze niedawno się zapytał to z tego oferty ciekawi mnie to, że szukają obecnie pięciu osób. To ze względu na taki rozwój czy po prostu jakaś rotacja miała miejsce?

Gabriela

Naprawdę sporo razy szukali osoby, która będzie zajmować się księgowością w firmie. Ktoś wie z jakiego powodu? Stawka mnie bardzo zaskoczyła, oczywiście pozytywnie. Nie chce się rozczarować, dlatego może wy dacie mi znać, czy faktycznie zarobki na poziomie 10 000 brutto miesięcznie są realne do osiągnięcia? Do tego podobno dochodzi możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny? Gdzie jest tu haczyk?:)

Poszkodowane
@Gabriela

Jak informuje dział obsługi klienta zabrane nam 10500zł wraz z odsetkami od półtora roku niewypłacone z winy księgowości. Może dlatego nikt nie chce tam pracować. Przecież decyzję o zwrot pieniędzy klientowi podejmuje osoba decyzyjna.

Małgorzata Mazurek

Dlaczego nie przyjeliście reklamację na multicooker?

Właśnie widziałem opinie dotycząca jakiegoś pozwu, a dopiero co przyszedłem tu z tą aktualną ofertą z internetu dla rekrutera z językiem rosyjskim / ukraińskim... podane zostali widełki od 5 do 20 tys wiec ciekawi mnie wyjaśnienie tej rozbieżności. jest tu ktoś zajmujący to stanowisko i się wypowie?

@KC

Moja teściowa miała nieprzyjemność kontaktu z tą firmą w listopadzie 2022 roku. Wcisnęli jej rower elektryczny made CHRL o wartości 1800 zł (cena z alegro), dorzucili tablet za 300 zł i kazali zapłacić 6900. Oczywiście kobieta 80+. Sprzedawcy byli tak bystrzy, że zawieźli ją do banku przypilnowali żeby wypłaciła pieniądze i nawet odwieźli do domu. Z uwagi na niewspółmierną cenę produktu do jakości - towar zgodnie z postanowieniami ustawy zwróciliśmy wcześniej skutecznie rozwiązując umowę (na umowie po stronie sprzedawcy był tylko podpis orginalny (michał). Mamy potwierdzenie zwrotu towaru, mamy wystąpienie Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta, doniesienie do prokuratury, i na policję po upływie ustawowych terminów zwrotu środków za zwrócony towar i założoną sprawę w sądzie ... i przyszło wezwanie z sądu o wpłatę pieniędzy za koszty sądowe, rozprawy od ponad pół roku nie ma ... i nie wiadomo kiedy będzie ... mamy za to WOLNE SĄDY, BEZPRAWIE, PAŃSTWO DLA O......W z firm jw. Gorąco odradzam pracę w takiej instytucji !!! I apeluję do wszystkich którzy mają w domu osoby starsze na pilnowanie ich by nie chodziły na żadne pokazy, Jeżeli ktoś zna osoby które prowadza zbiorowy pozew przeciwko Panu Mariuszowi Krzysztofowi Jankowiakowi i/lub firmie będącej jego własnością New LIFE sp. z o.o. proszę o kontakt krzysztofcylke@wp.pl pozdrawiam

@Poszkodowana
@@KC

Podobnie było z moją mamą,została zawieziona do banku ,wypłaciła pieniądze ,odstąpienie od umowy,zwrot towaru ,wszystko w ustawowym terminie,później depresja ,nie dożyła zwrotu pieniędzy.Mam postanowienie nabycia spadku i nie daruję,choćby za to co musiała znieść czując się okradziona.Jak to się dzieje że nie ma na nich prawa.

Zofia
@@KC

Ja również jestem w podobnej sytuacji. Jeżeli znajdzie się osoba która poprowadzi zbiorowy pozew przeciwko Panu Mariuszowi Krzysztofowi Jankowiakowi i/lub firmie będącej jego własnością New LIFE sp. z o.o. proszę również o kontakt zczer@o2.pl. Pozdrawiam

Mała

@Mała

Ja pracowałam.Masakra.Nie polecam.Kaza (usunięte przez administratora) biednych starszych ludzi.Na początku obiecują spore zarobki,a jak się dla nich pracuje,to się wykręcają od płacenia,że niby nie wystarczająco dużo się sprzedało, blabla..Musisz też później po sądach się ciągać za własne pieniądze jeździć do różnych miast i zeznawać jeżeli pozwów jakiś klient.Nie polacem.To (usunięte przez administratora) dla klientów i pracowników!!!!!!

Ula
@Anna

Potrzeba więcej takich opinii.Brawo dla Pani.Bez mrugnięcia okiem oszukują starszych ludzi.Jestem na etapie pozwu sądowego.Od maja ub.roku nie oddają pieniędzy za zwrócony towar.Jedyny sposób to sąd i komornik.Nikt nie powinien odpuścić.

@Anna

Ja to widzę, że zarobki handlowca nagle podskoczyły, tutaj Pani pisała we wrześniu o kwocie 20 tys a teraz wisi oferta z opcją na 30 tys. z czego wynikają takie nagle podwyżki? czy ktoś teraz pracuje i się odniesie? Jaka jest atmosfera w porównaniu z opiniami z tego wątku? Pod względem atmosfery nie warto?

@Poszkodowana

Ta praca polega na wykorzystywaniu naiwności starszych ludzi,którzy wierzą,że wszystko wygrali.Po odstąpieniu od umowy i odesłaniu towaru w trybie ustawowym nie zwracają pieniędzy. W naszym przypadku to już prawie półtora roku.

@@Poszkodowana

Dzoan

Witam, My również zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tę firmę. Chcemy odstąpić od umowy. Proszę o informacje na jaki adres wysyłaliście odstąpienie od umowy i odsyłaliście towar? W KRS jest wskazany zupełnie inny adres niż w umowie i teraz nie wiemy co zrobić…

Czarna Mamba
@Dzoan

Wyślij na Dąbrowę i Suchy Las. Otrzymaliście załączniki nr 1 i nr 2 do umowy. Gdzie odbył się pokaz? Towar należy odesłać w ciągu 14 od daty wysłania odstąpienia od umowy. Zalecam dokumentację foto przy pakowaniu i w punkcie nadania paczek. Proszę o kontakt na maila zlotajesienznewlife@gmail.com.

Karola
@Dzoan

Proszę wysłać na adres jaki widnieje na podpisanej umowie.Prosze załączyc też odstąpienie od umowy

Zofia
@Karola

Odstąpienie od Umowy Sprzedaży Nr 5878 wysłane w dniu zakupu listem poleconym (potwierdzenie odbioru mam), Towar odesłany firmą kurierską GLS (potwierdzenie zwrotne odbioru mam) , Zgłoszenie na Komendę Powiatową o czyn z art.286 §1 KK (Zaświadczenie mam). Oszukano starego chorego człowieka na kwotę 13 900 zł (wpłacona zaliczka 2 000 zł do dzisiaj nie została zwrócona) Sprawdziłam w BIK - Firma Awia System sp zoo ul. Szkolna 103, 62-069 Dąbrowa - NIP 7831837388 KRS 0000902257 REGON 388995930 wysłała zapytanie kredytowe do Banku- AS Inbank SA Oddział w Polsce Fabryczna 5, 00-446 Warszawa (wysłałam pismo i zablokowałam kredyt) Firma Awia System sp zoo - na Umowie Sprzedaży wskazała tel 725 419 299 który należy do Firmy Veneda Bis. Nie odpuszczę - nawet gdybym miała dołożyć do interesu będę dążyć do ukarania tych (usunięte przez administratora) - obecnie założona została sprawa w Sądzie Rejonowym.

Zostaw merytoryczną opinię o New Life Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w New Life Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New Life Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Life Sp. z o.o.?

New Life Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Obornicka 117
    62-002 Suchy Las