Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Roman

Jeśli chodzi o pracę to jak narazie jestem zadowolony. Uczciwie postawione warunki pracy. Faktem jest to, że trzeba pracować na wynik ale nic za darmo! Nie jest łatwa praca jak ktoś nie lubi pracy z klientem to się nie nadaje ale opłacalna.

@Roman

Czy jest jakakolwiek podstawa?

Madziara
@Ania

Nie . Ale jak poświęcisz się tak jak każdej innej pracy (i nie będziesz liczył że samo się zrobi) to zarobisz ładnie :) I potwierdzam atmosfera rewelacyjna , szkolenia jak najbardziej od groma i trochę :) oraz przede wszystkim mobilizacja pracowników , nikt nie zostaje sam sobie zdany na pastwę losu :)

@Madziara

Dzień dobry. Dziękujemy za tak motywujący wpis. Jako Firma dokładamy wszelkich starań do tego by nasi Partnerzy mieli doskonałe przygotowanie z dziedzin Odnawialnych Źródeł Energii. Za systemem szkoleń, idzie efektywna praca w terenie, łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, ponieważ świadomy Sprzedawca, pewny doskonałości swoich produktów sprzedając realnie zmienia życie na lepsze swoich Klientów. A to wszystko przekłada się finalnie na satysfakcję z zarobków i super pracy Serdecznie pozdrawiamy Zespół KPE

Nowa

Chciałabym dowiedzieć się jakie są realne szanse pracy, u Państwa na stanowisku Audytor terenowy? Nie posiadam żadnego doświadczenia w tego typu pracy ani szkoły wyższej. Czy dla osób początkujących są szkolenia na to stanowisko?

@Nowa

Dzień dobry, W związku z dynamicznym rozwojem Krajowego projektu Energetycznego nawiążemy kontakt z każdą Osobą, która wyrazi chęć podjęcia pracy w naszym Zespole. Odpowiednio przygotowane szkolenia, na których wszystko, krok, po kroku jest wyjaśnione: od funkcjonowania firmy, po złożoność produktu, jakim jest instalacja fotowoltaiczna (na początku może wydawać się to trudne , ale stawiamy przede wszystkim na zrozumienie tematu, odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości ), tak aby rzetelnie przygotować każdego Przedstawiciela, który nie zajmuje się tylko sprzedażą systemów fotowoltaicznych, ale ma pełną świadomość zmiany na lepsze życia, ekonomi gospodarstw domowych swoich Klientów. Nie oczekujemy od Kandydatów wykształcenia technicznego, wyższego. Stawiamy na edukację firmową, która zapewnia narzędzia do pracy każdej osobie, która ma chęci do działania. Za tym wszystkim idą oczywiście profity finansowe, premie i nagrody. To jest bardzo ważne w naszej Firmie: docenienie każdego Partnera. Serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu tel: 797 810 080 biuro@krajowyprojekt.pl

Magdalena
@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Łał, to niecodzienne z tą edukacją firmową, raczej w Polsce jest dalej mentalność, że bez papierka to nie podchodź.. i taka osoba np z zawodowka ma szanse na awans u was? niesłychane :)

@Magdalena

Alicja

Dziękujemy firmie Krajowy Projekt Energetyczny za wykonanie dla nas instalacji fotowoltaicznej - profesjonalny montaż oraz dbałość o detale. W szczególności dziękujemy Dawidowi Dalke za profesjonalną obsługę i opiekę nad inwestycją. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

@Alicja

Dzień dobry. Dziękujemy serdecznie za poświęcony czas na przekazanie pozytywnej opinii nt. działań Krajowego Projektu Energetycznego. Oczywiście przekażemy Panu Dawidowi Państwa zdanie odnośnie Jego pracy. Serdecznie pozdrawiamy

alusiapt3@onet.pl

Audytor

bardzo pozytywna, bezstresowa atmosfera, bardziej doradztwo zawodowe bym powiedziała. informacja o pozytywnym przejściu rozmowy rekrutacyjnej była po 3 godzinach

O moje mocne i słabe strony oraz oczekiwania i cele

Aktualność
Dzień dobry Państwu
Obecne trwa rekrutacja na stanowisko: monter / elektryk instalacji fotowoltaicznych.
Serdecznie zapraszamy po więcej informacji w zakładce: oferty pracy
Szybkie informacje:
Wynagrodzenie: 6000,00 - 8000,00 pln brutto
zgłoszenie: 515 796 516
Serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu

Na jakie benefity można liczyć w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Dzień dobry! Krajowy Projekt Energetyczny ma doskonale zorganizowany system wynagrodzeń dla swoich Pracowników w każdym pionie organizacyjnym: od Pracowników biurowych - doceniamy ich codzienną pracę, która nie jest łatwa (dokumentacje, pozwolenia, nasze biuro projektowe, szkoleniowcy, administracja, dział telemarketingu), poprzez Partnerów Handlowych, którzy mogą liczyć oprócz stałego wynagrodzenia opartego na umowie, na system premii i nagród oraz na stały dostęp do szkoleń i bazy wiedzy opartej na rzetelnych opracowaniach naszych ekspertów z dziedzin Odnawialnych Źródeł Energii. Porównując oferty finansowe z branży fotowoltaicznej, każdy może bez wątpienia stwierdzić: profity w Krajowym Projekcie Energetycznym są na wysokim poziomie. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Krajowym Projekcie energetycznym i serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu

***

Pracuje dla tej Firmy od roku. Wynagrodzenia zawsze na czas, dwa razy w miesiącu. Praca dla osób, które chcą cos w zyciu osiągnąć, a nie miec zapłacone za nic nie robiebie. Firma docenia każde starania. System nagród bardzo motywujący do pracy. Zarząd jak i osoby pracujące w biurze bardzo pozytywne.

@***

Dzień dobry! Wartością nadrzędną KPE są Pracownicy, którzy stanowią filar naszej Firmy. Wynagrodzenie na czas - to oczywiste, ale co warto podkreślić system premii i nagród oraz narzędzi do efektywnej pracy: (firmowy samochód, szkolenia, dostęp do aktualizowanego dysku wiedzy) stwarza możliwość rozwoju i docenienia najlepszych Członków naszego Teamu, tak aby praca była przyjemnością i dawała wartości Pracownikom, ale przede wszystkim zmieniała na lepsze życie naszych Klientów. Z szacunkiem i podziękowaniem za pozytywny wpis: Zespół Krajowego Projektu Energetycznego

Edyta

Przedstawiciele (usunięte przez administratora)ajewski oraz Patrycja Grabowska profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Kontakt z nimi to sama przyjemność. Dokładają wszelkich starań aby klient był zadowolony.Poiecam Krajowy Projekt Energetyczny.

@Edyta

Szanowna Pani Edyto! Dziękujemy za przedstawienie pozytywnej opinii o Przedstawicielach Krajowego Projektu energetycznego. Są to Profesjonaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i kompetencje w zmieniających się przepisach i technologi branży OZE. Zapewniamy, że we wszystkich pionach naszej Firmy Klienci mogą czuć się bezpiecznie, gdyż dział projektowy, logistyczny, administracyjny i monterski realizuje wszystkie etapy instalacji fotowoltaicznych na najwyższym poziomie, zgodnie z przepisami prawa i normami bezpieczeństwa. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Krajowego Projektu Energetycznego

Pracuje w firmie Krajowy Projekt Energetyczny od kilku miesięcy, od samego początku byłem bardzo zaangażowany w pracę co szybko przyniosło mi rezultaty. (Nigdy nie pracowałem jako handlowiec) Dziś mogę spokojnie powiedzieć, że to najlepsza praca jaka miałem do tej pory. Liczne szkolenia, wynagrodzenie wypłacane zgodnie z terminem, super atmosfera, wyjazdy, imprezy firmowe! Jeśli masz chęci do pracy i chcesz dobrze zarobić to polecam

Jojo

(usunięte przez administratora) Firma nie udostępnia żadnych narzędzi pracy. Jeżeli nie mamy samochodu własnego to nie ma jak pracować i nie jest się w stanie zarobić. Firma nie oddaje za koszty paliwa. Nie każdy otrzymuje kontakty do współpracy. Mam wrażenie że osoby które się wybiły w firmie są ściśle powiązane. Jeżeli ktoś jest gotowy na taką pracę to można zarobić. Jednak moim skromnym zdaniem firma fotowoltaiczna jak każda inna. Zniknie jak tylko temat zacznie się robić mniej ciekawy.

Honorata
@Jojo

A jak wygląda w KPE system prowizyjny, ile otrzymuje z tego pracownik? Czy prócz tego obowiązują również premie np. od sprzedaży? Czy najlepsi pracownicy są jakoś wynagradzani? I czy zdarzają się miesiące, w których nie zarobi się kompletnie nic?

Jojo
@Honorata

Za 1 kWp jest dana kwota, w zależności ile instalacji sprzedasz i o jakiej wielkości taką kwotę otrzymasz. Wynagradzają najlepszych pracowników, wyjazdy, odznaki itp. Jeżeli nie podpiszesz żadnej umowy to nie będzie żadnych pieniędzy. A wynagrodzenie jest wypłacane po zrealizowaniu zamówienia i zamontowaniu instalacji. czyli ok 2 miesiącach.

WSH

Witam Czy można podjąć współprace z Krajowym Projektem Energetyczny?? na montaż paneli słonecznych fotowaltaicznych z p. Bogdanem B. bo ofertą, którą mi proponował była zadawalająca. pozdrawiam WSH

Ateee

Dlaczego NIP firmy nie jest widoczny w cedig?

Slawek
@Ateee

Bo to sp. z o. o.

Dorota

Cześć, powiedzcie jak często odbywają się rekrutacje w Krajowym Projekcie Energetycznym. Czy jacyś określeni specjaliści będą mieli większą szansę na pracę w najbliższych miesiącach?

Dział Rekrutacji
@Dorota

Proszę złożyć CV na stronie KPE, odezwiemy się przy kolejnej rekrutacji i odpowiemy na każde pytanie.

Raf

Bardzo pozytywnie oceniam prace w Krajowym Projekcie Energetycznym. Szkolenia, mega atmosfera. Wyplata na czas.

@Raf

Hej @Raf, bardzo dużo komentarzy na temat szkoleń w KPE. Możesz podać więcej szczegółów- czy każdy z firmy może wziąć udział, czy odbywają się w godzinach pracy, czy np. wieczorami?

Świetna rodzinna atmosfera to to co wyróżnia tą firmę spośród wszystkich innych firm w których do tej pory pracowałem. Doskonale zarobki, wypłacane zawsze na czas 2 razy w miesiącu. Jeśli chcesz pracować a nie udawać, że pracujesz to KPE jest najlepszym wyborem.

@Marcin

Witaj @Marcin, a w jaki sposób bada się efektywność pracownika w KPE? Czy w przypadku uzyskania bardzo dobrych wyników po takim audycie mogę liczyć na podwyżkę, bądź innego rodzaju benefity z tym związane?

Zenon

Praca super to jest to czego szukałem.

@Zenon

Zdradzisz na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w Krajowym Projekcie Energetycznym? Powiedz jak wyglądał proces Twojego wdrożenia w obowiązki i czy zdarza się, że po okresie próbnym nie przedłużają umowy?

Pablo

Pracuję w KPE około 4 miesięcy i z ręką na sercu polecam każdemu tę Firmę. Profesjonalizm, szkolenia, rozwój, świetna atmosfera, bezcenne co tygodniowe zebrania, terminowe wypłaty, nieoceniona pomoc i wsparcie właścicieli, dyrektorów i biura projektowego. Jeżeli wiesz co to jest praca i samodyscyplina to będziesz bardzo zadowolony/a, ponieważ mamy tutaj wszystko co potrzeba i był to strzał w dziesiątkę :)

@Pablo

Cześć @Pablo, a jeżeli chodzi o wynagrodzenia w KPE- czy są one konkurencyjne na rynku? Opowiedz o ścieżce kariery w firmie, czy jest ona możliwa do zrealizowania?

Mikołaj

@zenon tak? To możesz już trochę opowiedzieć o pracy w tej firmie ? Pozdrawiam :)

Tomasz

Pracuje jako przedstawiciel od 4 miesięcy. Współpraca bezproblemowa. Wypłaty są 2 razy w miesiącu, zawsze na czas. Świetna atmosfera.

ORZEŁ

Pracuje od czerwca 2020. Wypłata zawsze o czasie a nawet o zaliczkę można poprosić - 2 słowa do prezesa i masz tego samego dnia. Czytam tu że firma miała problem z wypłacalnością co jest totalną bzdurą . Nigdy czegoś takiego nie odnotowałem a pracuje prawie od początku tej firmy. Szczerze polecam. Firma nastawiona na rozwój i motywację. Świetna atmosfera, konkursy, imprezy firmowe. I jeszcze raz świetna atmosfera a wypłaty godne prezesa jeżeli poświęcisz się i faktycznie robisz robotę.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.