Confilogi Poland Sp. z o.o.

Opinie o Confilogi Poland Sp. z o.o.

Mirek

Mam doświadczenie w sprzedaży i szukam pracy. Teraz mam czas nieograniczony, od października mam nadzieje zacząć studia dzienne. Godzin pewnie będzie mało, w sekretariacie mówią o nauce zdalnej, więc będę miał czas na pracę, ale nie cały etat. Czy mogę za jakiś czas pracować np. na 3/4 etatu?

@Mirek

Na wychodzącej min 160h musisz zrobić, a najlepiej to ze 200, no ale może na innych projektach jest bardziej elastycznie. Co Ci powiem, próbuj.

@Mirek

U nas był chłopak, który pracował na pół etatu, ale ogólnie to wszyscy są na cały.

Mirek
@Ania

A to na wychodzącej czy przychodzącej?

@Mirek

Tylko wychodząca! :) i tu jest najlepiej. Nie zdecydowałabym się na prace w niedziele. To za dużo.

banan

Podoba mi się. Nigdy nie pracowalem w sprzedazy, ale tutaj idzie mi calkiem dobrze. Czerkam na pierwsza wyplate. Jak dobrze pojdzie to chyba pobije swój rekord jeśli chodzi o wynagrodzenie.

Karola
@banan

Czy tak realnie 4k co miesiąc każdy zarabia? To moje minimum musze podreperować budżet domowy pilnie.

banan
@Karola

Na callu sa tacy, co po 4k nie wstają z łózka, wiec sie da na luzie. Mi jeszcze brakuje, ale nie odpuszczam tak łatwo.

Piter

Byłem na rozmowie kilka dni temu i nurtuje mnie kwestia szkolenia wprowadzającego: czy mogę na własną rękę jakoś się poduczyć, żeby mieć pewność zdanego egzaminu? Nakręciłem się na pracę i nie chcę się zbłaźnić. Mam jeszcze kilka dni to mogę je dobrze wykorzystać. Może jakiś sprzedażowe audiobook ktoś poleci?

Werka
@Piter

Daj spokój! Jak masz wolne to się nim ciesz a jak jesteś bystry i się trochę przyłożysz to szkolenie zaliczysz bez problemu :D Luuzzz :D

@Piter

Dobra rada od wujka Tomka: oddaj się w ręce trenera a dobrze na tym wyjdziesz.

Toudi
@Piter

Na szkoleniu tyle się dzieje, że czacha paruje, więc odpuść sobie przed :D

Maja
@Piter

Jeżeli zacząłeś już szkolenie to możesz napiać jak wrażenia? Pamietam jak ja sie napoczatku stresowalam XD

@Piter

A czy wiesz czy szkolenia wstępne są też online?

Piter
@Marta

Moje szkolenie jest w biurze, no ale nie wiem czy tak jest zawsze.

Daro

Pracuję już kilka tygodni i w sumie wcześniej tutaj nie zaglądałem. Jestem trochę w szoku po niektórych opiniach. Nie chce wypowiadać się za inne działy, ale u mnie akurat nigdy nie było problemu z wypłatami albo nigdy manager albo supervisor nie dawał na złość jakiś kar. Zresztą nawet jak ktoś spóźnił się kilka razy w miesiącu to managerzy dawali mu szansę na poprawę np mimo, że zamiast na 8 przyszedł na 9 to jeśli do 16 zrobi robotę taką jak by zrobił od 8 to żadnego spóźnienia nie było. W mojej pierwszej pracy za 3 spóźnienie było zwolenienie, więc tutaj jest i tak delikatnie. A co do 500 zł kary to jest to za kilka nieobecności nieusprawiedliwionych, więc w innej pracy byłoby po prostu zwolnienie, więc jestem w szoku, że ktoś jeszcze narzeka. To jest dopiero moja druga praca, ale patrząc na atmosferę i możliwości zarobku to jest zdecydowanie na plus. Ale tak jak mówię, nie chce wypowiadać się za wszystkie działy. Plusem dużym jest to, ze na callu zawsze jest jakiś trener, który może pomóc. Sam nie jestem wybitnym sprzedawcą a wyniki zacząłem robić naprawdę dobre, więc wypłata też jest ciekawa

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Confilogi Poland Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
gastro

Pracowałem w firmie w czasie lockdownu. Bylem kiedyś już na sprzedaży telefonicznej, ale ta tutaj jest ewidentnie łatwa sprzedażą w porównaniu z innymi firmami. Sam nie jestem dobrym sprzedawca a wyciagalem przez 3 msc pracy średnio 5.6k na rękę. W sumie więcej niż mam w gastro, ale jednak gastro to moja pasja. Jakby był kolejny lockdown to chętnie tam wrócę sobie zarobić.

Wanda

Podziękować chcę za przyjęcie mnie do zespołu. Dziękuję za pierwszą szansę na rozmowie rekrutacyjnej, dalej trenerowi, bo pomógł mi uwierzyć w siebie, moim przełożonym, bo szanujemy się wzajemnie i całemu mojemu zespołowi, bo choć nie jestem najmłodsza to będąc z Wami lat mi ubywa :)

Wanda

Nina

Racja, to bardzo fair, że dają im szansę. Pamiętam jak ja byłam świeżo po szkole bez doświadczenia- każdy patrzył na mnie z brakiem wiary. A gdzieś trzeba się uczyć przecież :)

Dorota

Trenerzy są u nas najlepsi! :) Nikt nigdy i nigdzie nie dał mi takich szkoleń! Dziękuję!!!

Maurizio Pologne

Obecnie upatrzyli sobie maturzystów (usunięte przez administratora) Doradca telefoniczny, pon-pt stałe godziny 8:00-16:00 START 31/05/2021 3 500 - 4 500 zł/mies. brutto Wymiar pracy Pełny etat Typ umowy Umowa zlecenie Warszawa, Mazowieckie Specjalne wymagania: Brak Opis | doradca telefniczny | ciepła baza | z doświadczeniem | bez doświadczenia | pełny etat | pon-pt | 8:00-16:00 | system hybrydowy | Warszawa - Ursus | start szkolenia pon 31.05.2021 | Confilogi Sp. z o.o. to zespół profesjonalistów i pasjonatów, którzy od lat dostarczają Klientom najlepsze rozwiązania prozdrowotne poprzez dystrybucję wysokiej jakości suplementów diety. Dołącz do Nas jako Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej. Co będziesz robić? Twoim zadaniem będzie telefoniczna sprzedaż naszych produktów zgodnie ze standardami firmy, a także realizacja powierzonych planów sprzedażowych. Zależy nam również na tym, aby relacje budowane z klientami były oparte na ich satysfakcji i zadowoleniu. Czego od Ciebie oczekujemy? Przede wszystkim poszukujemy osób dyspozycyjnych na pełen etat, chcących pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe możliwości, chcesz się rozwijać jako sprzedawca i towarzyszy Ci uśmiech... Dołącz do Nas :) Co od Nas otrzymasz? Przede wszystkim staniesz się częścią zgranego zespołu, który dba o swoich konsultantów (organizujemy liczne szkolenia sprzedażowe). Nawiążemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie, gdzie stawka podstawowa wynosi 15 zł "na rękę" za godzinę, a dodatkowo możesz liczyć na prowizje 6-11% uzależnione od Twojego zaangażowania. Jeśli zależy Ci na Karcie Multisport i prywatnej opiece medycznej - daj znać! Dofinansowujemy Multisport i pakiet Medicover. Dużym plusem jest to, że łatwo do Nas dojechać! Znajdujemy się niedaleko stacji kolejowej Warszawa - Ursus. Zainteresowany? Zainteresowana? Wyślij CV, w wiadomości wrzuć dopisek: Zwarty&gotowy od 31.05.2021. Chcesz sie skontaktować szybciej? Wyślij sms na nr 723 760 483 o treści: Imię Nazwisko Zwarty&gotowy od 31.05.2021. A co przed Tobą? Rozmowa kwalifikacyjna zdalna Szkolenie stacjonalne Praca na start stacjonarna, a jeżeli będziesz dobry to swobodnie możesz pracować zdalnie!

Karol

Pracuję od pół roku w Confilogi, więc i ja się wypowiem: wszędzie wcześniej miałem zmiany po min. 12h i to była norma: stacja paliw, dostawy, żabka i w najlepszych momentach jak szef skapnął jakaś premie to mi pod 4k wypłata podchodziła. TERAZ: ważne dla mnie jest, że jak się chce i umie to można mieć dobra kasę. Każda nadgodzina jest sumiennie rozliczona, co do wysokości premii NIGDY nie miałem zastrzeżeń (a liczyć swoje potrafię). Dodatkowy plus to atmosfera: ludzie w moim wieku, managerowie nie zadzierają nosa. Jak czegoś nie wiem to mam do kogo mogę się zwrócić o pomoc. Namawiam znajomych, żeby spróbowali swoich sił, bo można się tu nauczyć fajnej gadki przez tel.

XDD

No trochę tu prawdy jest, ale jakie treści pornograficzne, o czym ty mówisz? hahahaha

Ex
@XDD

Zapewne o reklamach środków na potencję i się w pełni zgadzam. Wstyd się przyznać gdzie się pracowało i co sprzedawało.

Kaja
@Ex

Potencja ludzka rzecz. Nie wiem o co tyle szumu. Każdy w pewnym wieku zaczyna mieć co raz to bardziej złożone problemy ze zdrowiem i nie ma się co wstydzić mówić o tym, badać czy leczyć.

Zuzanna
@Kaja

Nie da się ukryć, że trochę odbiegliście w tej dyskusji o ważnych tu tematów. Tak czy inaczej - dość pilnie potrzebuję rzetelnych informacji na temat pracodawcy, jakim jest firma CONFILOGI. Podpowiedzcie mi, jak, oczywiście mniej więcej, zarabia tam osoba, która dopiero tam zaczyna pracę?

Kaja
@Zuzanna

@Zuzanna już tu nie jedna osoba wspomniała, że Confilogi to typowe call center. Liczy się sprzedaż i jeżeli się znasz to na zarobki narzekać nie będziesz. Mi się nie zdarzyło poniże 4k zejść. Najlepsze miesiące to nawet i 6k dostawałam. Na callu masz trenera cały czas, więc nawet jak nie umiesz sprzedawać to się tu nauczysz :) Myślę, że warto spróbować swoich sił i nie spóźniać się do pracy, bo to akurat faktycznie drogo kosztuje ;)

Mira
@Kaja

Oczywiście, że trzeba to leczyć. Tylko że nie pustakami z Confilogi, które przedstawia że to lek na wszystko za cenę przewyższające pensje. Te firmę już dawno powiini zamknąć, przecież to proceder okradania ludzi w majestacie prawa.

Mira
@Zuzanna

Jak ktoś już napisał - słodko ci pierdzą na rozmowie rekrutacyjnej, jak tam da się dużo zarobic, jaką to firma jest przyjacielska. W rzeczywistości mydłą oczy, by jak najszybciej przyprowadzić nowy narybek i tu się zaczyna prawdziwa twarz Confilogi vel Sonfinity. 6 tys, a kasy wlepia ci na 3. Praktycznie za nic, bo ich celem jest ciebie wydoic, liczcie się również z tym, że wypłaty ci zatrzymają, a jak już będziesz się upominać, oskubia cię z godzin pod zmyślonymi pretekstami. Pozytywami tu sugerować nie ma co, bo są pisane przez obecnych pracowników, którym nie przeszkadza w taki sposób funkcjonować w życiu.

MIKA

Za luty i prowizję i ze stycznia dostanę łącznie 7500 netto. W (usunięte przez administratora) mam negatywne opinie. Też czytałam je na początku, ale dobrze, że zaryzykowałam :)

Luk
@MIKA

Ile czasu trzeba pracować, żeby taka kase dostać??? W waszym ogłoszeniu jest podane 3000-6000 na rekę. To jak to faktycznie jest?

Arturek kapturek
@Luk

Co z tego jak zarobisz te 6 000 jak zmyślone kary dostaniesz 3 tys ;) Nie warto się sugerować tutaj pozytywami, bo pisze je niejaki Pan A lub jego klakierzy. Ludzie uciekają po góra 3 miesiącach, bo widzą do jakiego bagienka trafili. Dlatego ogłoszenia wiszą cały czas.

Ta
@Luk

Zarobić 6k przy grafiku jaki tam jest, czyli 180-190h co miesiąc, praca po 7-10(!!!) dni pod rzad.. to trzeba sobie odp na pytanie czy warto. Dodatkowo to wszystko co się tam dzieje jest tak bardzo na skraju prawa, że nie można być pewnym czy kiedyś siedząc w pracy nie będzie nalotu policji/TVP itp. Na dłuższa metę to praca dla ludzi bez innych perspektyw i ambicji.

obeca
@Luk

Jeżeli masz dobre wyniki i przepracujesz etat to nawet po pierwszym miesiącu, ale ja załapałam się na bonusy dopiero w 3 ( dostałam samą podstawę z prowizją, ale dobrą) bo nie mogłam wejść w progi. Trenerzy są naprawdę spoko i bardzo pomagają. Wcześniej nie miałam doświadczenia.

obeca
@Ta

LOL, jeśli nie chce pracować nadgodzin, to nie pracuję, a i tak jestem w stanie zarobić 5-6 k netto.

Denis

Można narzekać na chlebodawcę, ale ja teraz wiem, że gdzie indziej może być dużo gorzej. Confilogi to typowe call center. Żyje się tam ze sprzedaży, a to nie należy do najłatwiejszych prac. Generalnie jak sprzedajesz to zarabiasz i to się zgadza. Trenerzy pierwsza klasa- zawsze pomagali. Teraz jestem zdany sam na siebie i w nowej firmie czuję, że mają mnie w (usunięte przez administratora) Gdybym dostał drugą szansę starałbym się bardziej. Są rzeczy, które bym zmienił: większe stanowiska pracy, wygodniejsze krzesła, Multisport za free. Generalnie biuro do bani! Poprawcie to i weźcie mnie do siebie :) a ja wam nagonie kilku dobrych handlowców ;)

Wasza Wysokość
@Denis

Ile się tu zarabia na P1 a ile na wychodzących? Nie wiem czy warto umawiać się na rozmowę i tracić czas :D

Eh
@Wasza Wysokość

Jeden zarobi 3k drugi 7, co tu porównywać. Zależy od kandydata

Amigo

Pracuje ponad 3 miesiące i troche juz widzialem w Confilogi. Nie każdy tu pasuje, bo trzeba sprzedawać. Ale jak się robi swoje to kasa się zgadza w każdym miesiącu. Kary są - warto od razu dopytać za co. Mnie ta "nagroda" omija, bo robie swoje. Czasem mam dość, czasem ktoś mnie na słuchawce wnerwi, ale do wytrzymania. Ludzie spoko, wyluzowani ogólnie. Nikt się nie gapi krzywo na mój wygląd czy tatuaże. Jak odłoże troche kasy to ide na swoje - otworze własny salon piercingu. Póki co zbieram :) Nie narzekam.

nikos

Przyszedłem bo musiałem znaleźć jakąś robotę. Męczy mnie to użeranie z klientami, ale rekompensuje wszystko niezła wypłata. Nie idę do pracy w skowronkach, ale wiem, że mogłoby być gorzej.

Dawid

Strata czasu, naciąganie przez telefon

Dawid

Super szkolenia, miła atmosfera można się wiele nauczyć, praca jest okej nie jest źle, bardzo dobrze płatna, system prowizyjny bardzo spoko polecam.

Ines

Jestem po rozmowe kwalifikacyjnej. Stres był, ale Pani z HR była totalnie wyluzowana i wyjaśniła mi krok po kroku co miałabym robić. Zapytalam tez o kary i juz wiem z czego one wynikaja. Przed rozmowa najbardziej stresowałam sie ćwiczeniem, obejrzałam kilka filmików i myślałam, że to proscizna, ale nie. Jak narazie wrażenia mam dobre i bardzo jestem ciekawa szkolenia.

Amanda
@Ines

To się ciesz i klaskaj uszami póki możesz, bo szybko Ci opadną jeśli nawet nie odpadną... Świetne plastry na to są.

Śmieszą mnie te sztuczne i naciągane pozytywy, pisane prawdopodobnie albo przez Pana (usunięte przez administratora)albo rekruterkę z fałszywo-słodkim tonem. Nikt nie chce pracować długo w firmie, zajmującej się agresywnym wciskaniem bezwartościowych (usunięte przez administratora)emerytom oraz totalnym brakiem szacunku do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Confilogi Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Confilogi Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 23 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confilogi Poland Sp. z o.o.