Confilogi Poland Sp. z o.o.

Opinie o Confilogi Poland Sp. z o.o.

Salesman

Pitu pitu prawda taka, ze jeśli chcecie nauczyć się sprzedaży to tylko tutaj xd

Czy w CONFILOGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak

Oczywiście, zawsze odwrócą kota ogonem że to twoja wina, sztukę manipulacji mają opanowaną do perfekcji.

Były

Praca była naprawdę spoko, na plus na pewno to że jest dużo połączeń i można zarobić fajną prowizję, chociaż są momenty że połączeń nie ma w ogóle, ale to rzadko. Na linii przychodzącej menedżer naprawdę fajny, można było się dogadać, ale niezrozumiałe było to, że niektórzy mają jakieś ulgi a inni muszą się stresować o każde L4. Na minus również dzwonienie i pisanie po godzinach, czy nawet będąc na zwolnieniu lekarskim jest prośba o wykonywanie połączeń. Dla mnie trochę to irracjonalne i sprawiające że człowiek czuje się trochę osaczony. Trenerzy spoko- niektórzy narzekają ale ja uważam, że ich rady były cenne i kwestia tylko stosowania się. Wypłaty zawsze na czas. Z ludźmi trzeba się namęczyć. Raczej nie dla ludzi którzy przekładają prace na życie prywatne i na odwrót, nie dla osób o słabych nerwach (ja tez myślałam ze podołam, ale jednak nie na moje nerwy). Natomiast jeżeli masz doświadczenie w call center i jestes „zahartowany” to śmiało, dają tutaj zarobić ;)

Były

Było ok. Praca, jak praca, ale można się było zawsze dogadać.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Confilogi Poland Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Praca uwłaczająca godności.

Firma od samego początku, czyli od rekrutacji wprowadza pracowników w błąd mówiąc, że po roku pracy dostaje się umowę o pracę, w rzeczywistości dostaje się umowę hybrydową (usunięte przez administratora) Nieterminowe wypłaty, odwoływanie zaakceptowanych urlopów, dzwonienie w dni wolne, brak kultury szefostwa, coraz większe wymagania, ignorowanie problemów zgłaszanych przez pracowników, chaos, zła organizacja, brak elementarnego szacunku do drugiego człowieka, absolutnie odradzam, praca uwłaczająca godności.

klemens
@Praca uwłaczająca godności.

bo to prawda

Karola

Mam pytanie do osób pracujących w dziale handlowym: szkolenie wstępne faktycznie przygotowuje do pracy czy to raczej pic na wodę jak w innych call center?

Anka Skakanka
@Karola

Na szkoleniu lepiej być obecnym, bo to popłaca na ezaminach. Niby nie jest to wszystko trudne, ale nauczyć się trzeba. Ogólnie dowiesz się sporo, ale dopiero praktyka zrobi z ciebie sprzedawce.

Klaudia

Na rekrutacji dowiedziałam się, że praca w soboty i niedziele jest obowiązkowa no i zastanawiam się czy jest szansa na indywidualne ułożenie grafiku (wolne weekendy)? Głupio mi było zapytać tak prosto z mostu..

Patryk
@Klaudia

Jest jeden mały projekt (3) i tam chyba sie nie pracuje w weekendy jak sie nie chce, ale nie jestem pewien ;P Zapytaj HR

Romek
@Klaudia

Tak, na P3 będzie Ci najłatwiej, bo tam masz jedynie jedną sobotę w miesiącu pracującą.

Anka

Może głupio o to pytać, ale czy jest tu ktoś kto zdał szkolenie wstępne i mógłby podpowiedzieć jakich pytań mam się spodziewać?

Renata
@Anka

Już pewnie po czasie, ale jeżeli nie to podpowiem, że tylko najprostszych :D

@Renata

Czyli łatwo zdać taki egzamin po szkoleniu. Każdy pracownik musi je przejść, czy tylko szkolenie jest na określone stanowiska?

Yyy
@Renata

Mozna wiedziec jak wygladalo szkolenie i jakie pytania były?

TenCoZdalNaMaxa
@Anka

Procedura standardowa jak w każdym CC - chcesz pracować na linii procedury i produkty musisz zna a egzaminy trzeba zaliczyć. Czy pytania są trudne? Nie. Czy trzeba się uczyć na szkoleniu? Tak, bo skoro zaczynasz pracę w nowym miejscu to zasadniczo nie wiesz nic na początek, ale tych kilka dni wystarczy, aby podstawy opanować. Dla chcącego nic trudnego.

patryczek
@Zbigniew

Łatwo, nie bój się.

@patryczek

Poprawka zdana

An

Haha, chyba to niezły żart. W firmie możesz wspiąć się na szczyt kariery - wystarczy sie mocno zaangażować! Nie rozumiem o czym mówisz. Firma się rozwija i to przyjemność widzieć, jak wiele rzeczy jest na plus w porównaniu do innych Call Center :)

;)

Zbigniew

To miałaś wysokie zarobki. Myślisz, że nadal przyjmują tam do pracy, bo nie widziałem aktualnie żadnych ogłoszeń.

Wróżka

Hmm nie jest to wciskanie tylko sprzedaż, lekarz robi to samo. Starszy człowiek potrzebuję nadziei ????nie stosowałeś nigdy suplementów ????

patryczek
@Zbigniew

Jak nie ma ogłoszeń to raczej nie ma rekrutacji ale warto zapytać w HR-ach.

Andżelika

Szukam pracy zdalnej, czy na czas szkolenia muszę pojawić się w Warszawie?

Karina
@Andżelika

Ja nie musiałam, od początku zgłosiłam się do pracy zdalnej.

Donna
@Andżelika

Teraz trwa nabór na projekty zdalne. Ja jestem z Łodzi :) Czy znajdę tu kogoś z mojej okolicy? :)

Xyz

Tu liczą się tabelki, cyferki, sale. Na rozmowie rekrutacyjnej zupełnie inna rozmowa inna wizja przedstawiona. (usunięte przez administratora)Jest mi przykro, bo wydawało mi się że na dłużej zostanę no ale liczby zrobiły ślepotę na wszystko inne. Nie polecam. Szkoda czasu, nerw. Powodzenia.

Bunia

Bardzo łatwo przyszantazowac firmę. Wystarczy zadzwonić z innego numeru do swoich klientów oczywiście numer na słupa i powiedzieć co i jak, podac dane. Nawet niech odbiorą paczki to i prowizja wpadnie.

Klaudia

Czy ktoś z Państwa starał się o stanowisko grafika w tej firmie. Przeszłam do drugiego etapu, miałam wykonać próbny projekt. Wykonałam zgodnie z wytycznymi a oni mi podziękowali. Zastanawiam się bo ogłoszenie na grafika wisi bardzo długo. Czy firma nie korzysta z projektów rekrutacyjnych?:(

Joasia
@Klaudia

Z tego co mi wiadomo proces rekrutacji został zakończony. Mój projekt też nie uzyskał wysokich not, ale tak to bywa. Otrzymałam informację zwrotną drogą mailową. Jeżeli Ty nic nie otrzymałaś może skontaktuj się ze swoim rekruterem w tej sprawie?

Mil

Jak wygląda szkolenie wstępne? Czy każdy dostaję pracę?

Justyna

Na jakie stanowisko?

Roberto
@Mil

Szkolenie, niezależnie czy jest w biurze czy zdalne, trwa 4 dni: trochę teorii, trochę produktów, dwa egzaminy no i zaczynasz pracę. Gorzej jak nie zdasz- musisz przyjść na poprawkę... Nie ma lekko, ale opłaca się przysiąść od początku :D

Radzio
@Mil

Zdecydowanie nie każdy. Wraz ze mną szkoliło się z 5 osób i część poległa już na teorii, choć moim skromnym zdaniem to była łatwizna.

Krzysiek
@Radzio

No fakt, pytania łatwe, ale cześć podchwytliwa, więc kto prześpi szkolenie ten nie zdaje. Ja musiałem pisać poprawkę i to był dopiero sstttrrrreeeesssss!

Patryk
@Krzysiek

U mnie cała grupa zdała za pierwszym razem :) Zobaczymy jak to faktycznie w pracy będzie.

Konrad

Obowiazuja jakies zasady dotyczace ubioru w pracy?

Aplikant
@Konrad

Na co aplikujesz? Bo też jestem kandydatem i po przeczytaniu opinii zastanawiam się, czy w ogóle jest sens tam się pchać

Vegas16
@Aplikant

Nie apliuj, tyle Ci powiem... Jak jesteś kiepski, wylecisz po tygodniu, a jak za dobry, to staną na głowie, żebyś nie dostał tyle ile się należy... Kara za nieobecność i stękanie o nadgodziny bo nikt nie chce tam pracowac, tylko (usunięte przez administratora) zarabiają dobre pieniądze, bo dostają dobre kontakty za dobre pieniadze

Aplikant
@Vegas16

Aplikuję na copywritera, a nie na słuchawkę (ale i tak mam mocne wątpliwości ze względu na kwestie z pogranicza etyki oraz prawa pracy). Czy jest tu może obecny ktoś, kto ma doświadczenie na tym stanowisku?

Konrad
@Aplikant

Do call center, pisać to ja co najwyżej smsy mogę XD

Cinek
@Konrad

Ma być smacznie jak u mamy :D mi tu dobrze jak coś, pozdrosy!

@Konrad

Tu nie ma żadnych zasad. Łącznie z moralnymi. :)

@Konrad

Tu nie ma żadnych zasad. Łącznie z moralnymi :)

W ogłoszeniu jest napisane, że każdy ma dofinansowanie do Multisport. A ile konkretnie kosztuje karta?

Renata
@Karolina

Stówkę za miesiąc :) - opłaca się jeżeli faktycznie będziesz z niej korzystać

Dzięki!

Ninja
@Karolina

twoja 100 a dla osoby towarzyszącej jakies 170

warrior

Biuro paskudne, niektóre zasady dosyć dziwne, ale pieniądz na koniec miesiąca zgadza się. Fajne jest, że za polecenie nowego pracownika można dostać 300 zł. To duży plus. Już 600 wpadło mi w ten sposób.

do_warrior
@warrior

To chyba wyjątkowo nie lubisz swoich bliskich skoro polecasz pracę w tym (usunięte przez administratora)

Była
@warrior

Kiedyś było dużo więcej za polecenie pracownika, firma schodzi na psy

kandydat

Widzę przeróżne opinie na temat tej firmy. W tej chwili poszukują managera do działu marketingu ? Czy ktoś posiada wiedzę na temat tego działu i zarobków jakie są ? Z góry dzięki.

Ten szczery
@kandydat

Daj spokój. Firma na poziomie sprzedaży kołdr I garnków dla starszych osób za niebotyczne pieniądze.

Ewelina
@Ten szczery

Dobrze ze przypominałeś materac cza kupić

Donna
@kandydat

W marketingu dobrze się pracuje, ja jestem w firmie ponad rok, znajomi z działu 2-4 lata, a to już jednak o pokazuje, że wszystko gra. Nie wiem jak to wygląda jeżeli chodzi o stawki na takim stanowisku, zgaduję, że ustalane są indywidualnie, ale wyślij CV to w procesie rekrutacji na pewno wszystkiego się dowiesz.

kandydat
@Donna

Dzięki za odpowiedź, a czy działacie też w obszarze marketingu offline , bo niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji jakimi obszarami marketingu zajmujecie się ? I jeszcze jedno pytanie czy uczciwa umowa o pracę jest w dziale tj. tyle ile zarabiasz tyle na papierze ?

Maro

Niedobrze się robi od tych komentarzy, które sami sobie piszą. Moglibyście chociaż nieco postarać żeby wyglądało to bardziej wiarygodnie…

Zostaw merytoryczną opinię o Confilogi Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Confilogi Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 23 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confilogi Poland Sp. z o.o.