Opinie o TVG Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TVG Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TVG Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TVG Sp. z o.o. w Gubin

Czy w TVG Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nie

Hanna
@Marek

A co z wypłatą? W innych firmach często co jakiś czas się dostawało podwyżkę. A tutaj ta stawka się zmienia?

Zwyczajna Pani

Witajcie, chętnie udzielę opinii na temat tej owo firmy :) Jestem pracownikiem od prawie 2 lat. Pracuje mi się bardzo dobrze, jak każdy z nas mam opinie i dobre i złe. Jeśli chodzi o „dobre” to mogę wymienić między innymi to to, że pracuje tam garstka bardzo dobrych i normalnych ludzi w porównaniu do sporej reszty. Większość to stare zgagi znajdą się i młode które maja zwyczajnie ból (usunięte przez administratora) (dosłownie ból) nie mogą patrzeć na ciebie z tej zawisłości, że ktoś może być uśmiechnięty, że ktoś potrafi być koleżanki( przecież to normalne, dla innych NIESTETY NIE) nie mogą patrzeć kiedy ty wykonujesz inna prace (ich zdaniem lżejszą i oczywiście za lepsza PREMIE) - to nie prawda każdy pracuje na ciekawym stanowisku gdzie premia jest rożna, ponieważ jest zależna od stanowiska na jakie zostaniemy przydzieleni. Nie mam pojęcia czy jeśli Majster przydzieli nas na gorsze czy lepsze stanowisko czy bardziej wymagające od nas siły, czy mamy możliwość zmiany, nie wiem z tego względu, że nigdy nie narzekałam na wykonywaną czynność. Ale wydaje mi się, że z tym nie powinno być problemu :) Hala jest nowa, toalety na hali produkcyjnej sa dwie podzielone na męska i damska część. (Toalety sa czyste i pachnące) zdążają się dni kiedy jest brudno ale to wiadomo jak przyjdzie jedno z drugim i nie potrafi zrobić tam gdzie trzeba to się unika i wychodzi, współczuć jedynie można pani Stasi która musi się denerwować bo mało kto potrafi uszanować czyjąś ciężką prace. Ale tacy są właśnie ludzie (Świnie brudne ????) Na jadalni sa 3 automaty dwa z piciem i przekąskami i jeden z gorącymi napojami typu COFFE jadania jest wyposażona w mikrofalówkę, lodówkę,zmywarkę za darmo jest kawa,herbata,mleko i cukier :) Firma wyposaża Cię w odzież robocza od spodni po buty,(najpierw dostajesz talon, a po 5-6miesiacach otrzymujesz swoją odzież z imieniem i nazwiskiem oraz logiem firmy) Wynagrodzenie to średnio 2600 bez premii z 3400-3800( jest możliwość pracy w nadgodzinach ,ale średnio się to opłaca bo czlkiem skoro zabierają podatku) weekendy wolne. Praca na 3 zmiany z czego można zostać tez na dwóch . Np na zmianie P.J bądź P.G (kwestia dogadania i ilości osób na zmianie) Wczasy pod grusza sa wypłacane w wysokości 400zl jak i karpiowie plus paczka to teraz czas na MINUSYY ???????? - ciężko jest się dogadać z urlopami, nie zawsze dostaniesz go kiedy potrzebujesz mimo ze sobie wypracowałeś ten urlop, (najgorzej w wakacje) jedni dostają bez problemu inni już zaś z wielka laską i Problem. Ciężko jest o normalnego majstra z którym można się dogadać jak z normalnym człowiekiem, są osoby które aż nosi z bardzo… Ale znajda się tez tacy na prawdę Normalni ???????? (bez stresu ????) -okropne kobiety, bardzo złośliwie i fałszywe, nie warto trzymać z takimi osobami (chyba ze znajda się normalne co tez się zdarza ) ???? -skargi są zbędne bo i tak nie są rozpatrywane także to bez sensu lepiej iść osobiście może uda coś się wskórać ale to tez z tym różnie.. - premia jest zabierana czasem z (usunięte przez administratora) widzi misie majstrów , zabierana jest również za chorobowe 7% bądź 7,5% za każdy dzień -małe miejsce parkingowe jak na całkiem sporą ilość zatrudnionych osób Myśle, ze tyle wystarczy, ogólnie mogę powiedzieć, tylko tyle, ze praca sama w sobie nie jest zła. Jest całkiem fajna skoro jestem już tyle czasu i nie uciekłam :) musisz sam/sama przyjść by się przekonać i to zaopiniować po własnym odczuciu i doświadczeniu. ????️ ile ludzi tyle opinii, kiedy odejdę na pewno będę wspominać dobrze tą Firmę mimo, ze nigdy nie miałam kolorowo, to dałam sobie radę i moge polecić TVG każdemu kto chce spróbować pracy przy kolanach czy produkcji tłumików robota trudna nie jest :) Każdy myśle ze się nada :)

Miły Pan
@Zwyczajna Pani

Jak dla mnie Pani jest poetką która sprzeda duszę djabła. Teks piękny, melodia niczym Beata i Bajm. 100% czysta woda! Wszystko pachnące i słodkie, miodem płynące ;)

On

Nie polecam,mało płacą a wymagają wiele od pracowników. W lato ludzie na hali się duszą i są cali mokrzy , bo nie ma ani klimatyzacji ani nawiewu plus nie ma przerw dodatkowych jak są upały. Majstrowie wszystkich jednakowo nie traktują, maja swoich ulubieńców, którym na wiele pozwalają. Jak odrazu kogoś nie polubią to później się nad nimi znęcają psychicznie i odciągają specjalnie premie. Ludzie się boja odzywać, bo boją się o prace. Z tego co wiem było zgłaszane kilku krotnie do biura ale nic z tym nie robią! Nie polecam tam pracować za takie pieniądze plus można wpaść w depresje przez majstrów! Cieszę się że już tam nie pracuje, wole już iść do Biedronki i wykładać towar.

@On

Zgadzam się z tą opinią

Ja.

Witajcie. Jakie podwyżki z nowym rokiem w Tvg ? Ile można u wasvwyciagnacb ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie TVG Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gubin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (m / k) blisko granicy (087)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
Ja.

Dzień dobry. Ponieważ wiem jaka jest podstawą płacy w formie. Proszę o informację jaki są bonusy i ile ich jest.

Wanda
@Ja.

Jak wiesz to może się podzielisz? Bo myślę nad zmianą pracy ale nie wiem czy mi się opłaca. A wiesz coś na temat atmosfery między ludzmi tutaj?

Mich
@Ja.

A ile jest na godzinę? Jakie dodatki i premie?

Mich
@Mich

To napisze ktoś ile tu płacą na tą godzinkę i jakie są premie. Jakaś podwyżki od nowego roku,?

@Mich

Jak zarobisz 3200 na rękę to sukces.

Klaudia

Chciałabym się dowiedzieć czy w firmie pracują kobiety?

12e
@Klaudia

raczej tak 662730386

Olo

Dzień dobry. Jakie są zarobki na start bez nadgodzin netto???? Za odpowiedź dziękuję

tvg
@Olo

Informacje o stawkach przekazywane są podczas rozmów kwalifikacyjnych. Prosimy o wysłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie na olx.pl (dział praca). Po zgłoszeniu zaprosimy panią/pana na rozmowę.

@Olo

A o jakie stanowisko pytasz?

@Olo

A na jakie stanowisko chcesz się starać?

?

Czy zatrudniają tam również kobiety, bo jestem zainteresowana?

gugu
@?

zatrudniają

Adrian
@gugu

Studenci też są mile widziani? Na część etatu można pracować?

Łukasz
@gugu

A przyjmujecie również osoby starsze czy tylko te młode? Mam prawie 50 lat i zastanawiam się czy jest sens aplikować.

Czy w TVG Sp. z o.o. pracuje się na open space?

tttt

Proszę doprecyzować czy chodzi o pracę biurową czy na produkcji?

@tttt

Czy w tym "dopytaniu" się nie jest już zawarta odpowiedź? Bo na produkcji to chyba wysokie prawdopodobieństwo jest dla open space, czyli to sugestia, że w biurze jest inaczej?

@Ilona

Z definicji open space dotyczy strefy biurowej (pomieszczenia otwarte bez przegród), firma poszukuje pracowników produkcyjnych. Być może @Pytanie chodziło o pracę zdalną? Stąd prośba o doprecyzowanie pytania.

Czy w TVG Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

tttt

Firma nie zatrudnia na umowy zlecenie. Możliwa jest jedynie umowa na okres próbny na trzy miesiące. Umowa o pracę.

Adrian
@tttt

No to dobrze, to akurat spory plus. A stawki jakie są? Możesz coś powiedzieć?

@Adrian

Umów się na spotkanie dowiesz się wszystkiego. Stawki średnie jak na Gubin.

Urszula
@tttt

Nawet jeśli nie ma aktualnie ofert pracy można umówić się na spotkanie?

@Urszula

Można się umówić jedynie po wysłaniu CV poprzez olx dział praca lub na adres rekrutacja@tvg.com.pl. Kadry po otrzymaniu zgłoszenia zaproszą Cię na spotkanie.

Dziki

Mam pytanie.Chce podjąć pracę w tej firmie,ale jak widzę takie opinie to mam mieszane odczucia

@Dziki

Proszę spojrzeć na opinie o innych firmach. Trudno znaleźć pozytywny tekst a przecież nie wszędzie pracownicy są źle traktowani. Uważam, że brak obiektywizmu jest problemem tego portalu i że można przyjemniej spędzić czas poświęcony na czytanie paszkwili. Można na przykład popytać zatrudnionych tam pracowników pamiętając, że jedna opinia nie odzwierciedli rzeczywistej sytuacji.

Jaka jest kultura pracy w TVG Sp. z o.o.?

M

Nie polecam. Zero BHP, słaba kultura pracy

Elmo

Nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki bardzo słabe, bhp ani prawo pracy nie są przestrzegane.

@Elmo

Mój chłopak miał nocki a za nocki mówili że więcej można zarobić ale to nie prawda bo za nocki dostal tylko 900zl masakra

Mój chłopak gdy zaczął pracować miesiąc pełny dostał pełna wypłatę po dwuch miesiącach dostał bardzo niska wypłatę teraz miał nocki i zaledwie 900zl dostał a gdzie reszta pieniędzy jest z koro się tyle narobił praca jest do bani z początku na zachętę dawaj 2.500zl a później stawki są mniejsze nie polecam jej

Witam Czy ta Firma prowadzi sprzedaż na Polskę? Są miejsca pracy dla handlowców?

Zostaw merytoryczną opinię o TVG Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w TVG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TVG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TVG Sp. z o.o.