Opinie o horex.pl - horex.pl sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HOREX.PL SPÓŁKA AKCYJNA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HOREX.PL SPÓŁKA AKCYJNA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOREX.PL SPÓŁKA AKCYJNA w Gubin

Sandra Nowy wpis

Wszystko ok!

Ewa Nowy wpis

Produkty były dobrze zabezpieczone i zakupy dojechały do mnie w ustalony dzień

Halina Nowy wpis
@Ewa

Hej, a po ilu dniach ci przyszły? I jaka opcja dostawy?

Ola Nowy wpis

Bardzo polecam!

Paulina

Ja polecam ????

@Paulina

Ty pytasz czy polecasz? Po co te znaki zapytania?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie HOREX.PL SPÓŁKA AKCYJNA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (m / k) blisko granicy (082)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Aleksandra

Polecam! Zamówiłam parę kosmetyków dla siebie oraz mojej mamy. Zamówienie przyjechało do mnie w wyznaczonym terminie a wszystkie produkty znajdowały się w pudełku.

Oliwia

Złożyłam zamówienie i całość była dobrze zapakowane a towar się zgadzał.

@Oliwia

No to że się zgadzał to akurat podstawa, a jak długo zamówienie Ci szło i z kim w tym zakresie współpracują? Bo to kurierem przyszło?

Joanna

Tak czytam sobie te pozytywne opinie od klientów i widać, że wszystko z zamówieniami idzie jak najbardziej spoko i zastanawiam się w sumie jak dokładnie wygląda praca tutaj i na czym konkretnie polega? Bo ktoś chyba tymi wysyłkami musi się zajmować, więc są do tego wydzielone osobne stanowiska czy raczej dużo osób robi wiele rzeczy? Ktoś pracuje i by się podzielił info na temat tego jak to wygląda? ;p

Paulina

Nie zawiodłam się, dostawa dotarła we wskazanym terminie a zawartość zamówienia się zgadzała. Pozdrawiam :)

Warmianin

Byłem dzisiaj pierwszy raz w Łęknicy w Horexie. Paliwo zatankowane, więc czas na zakupy, ceny? Dla mnie ok, bo pracuje w Niemczech więc nie zwracam zbytnio uwagi, duży wybór, obsługa bardzo miła, miałem problem ze znalezieniem kilku produktów, Panie mi w tym pomogły. Jedyny mankament to parówki(ich stoisko, masarnia) :) Kupiłem kilka na spróbowanie, ale według mnie bez smaku, obrzydliwe, zajeżdza tania parówka. No ale kwestia gustu. Podsumowując, jeśli będę jechał do Łęknicy na pewno zachacze o Horex, i polecam :)

Ewelina
@Warmianin

W ogóle nie zwracasz uwagi na ceny? :D A ta suma co wychodzi na koniec to jest w normie czy raczej nie? Panie pomogły ci w poszukiwaniach, czyli obsługę oceniasz pozytywnie?

Polecam. Zakupy udane, wszystko przyszło świetnie zapakowane.

Sylwia

Świetny sklep w którym już od paru miesięcy kupuję kosmetyki i wszystko jest jak należy. Pozdrawiam.

Joanna

Polecam! Bardzo ciekawe produkty z pewnością każdy coś dla siebie znajdzie.

Joanna

Świetny sklep zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, każdy coś dla siebie znajdzie. Sama kupiłam dla siebie kilka kosmetyków a dla mojego męża kupiłam zestaw do kąpieli.

Agnieszka
@Joanna

A jak oceniasz jakość tych kosmetyków i ogólnie obsługę? Była miła?

Sandra

Wszystkie kategorie to produkty dobrej jakości, które też bywają dostępne w sklepach stacjonarnych, natomiast tutaj cena jest znacznie bardziej zachęcająca, bo dużo niższa. Zamówienie dostarczone zostało do mnie bez żadnych pomyłek.

Klaudia

Solidna firma, którą polecam każdemu w 100%!

Pola

Duży wybór kosmetyków i często można złapać bardzo atrakcyjne promocje. Gorąco polecam!

Dorota

Poprzednio zamawiałam i wszystko było ok. Grudniowe zamówienie nie dotarło. Nie dostałam zwrotu gotówki. Jeśli nie będzie kasy w przyszłym tyg zgłaszam sprawę na policję

@Dorota

Hej i jak w końcu Twoja sytuacja się rozwiązała? Skoro wcześniej normalnie wysłali to może mieli akurat świąteczne opóźnienie?

Krzysztof

Zamówienie złożone w listopadzie 2021, do dziś nie otrzymałem zwrotu pieniędzy, nie odpowiadają na e-maile. NIE POLECAM!

Migielka

Ta firma to jakaś jedna wielka porażka, skąd dobre oceny o tej pseudo drogerii?? Zawsze jak zamawiam z nieznanych drogerii sprawdzam opinie, i o tej były same dobre, (usunięte przez administratora) kasują złe a trzymają te dobre, przez to zostałam (usunięte przez administratora) Zamówiłam kosmetyki na początku grudnia, po kilku dniach dostałam maila że mają dużo zamówień i dalej nie wysłali mojego zamówienia, po tygodniu anulowałam zamówienie do 2 tygodni mieli zwrócić kase, minał ponad miesiąc a kasy jak nie było tak nie ma, takich ciulu powinni tępić i powinni kare za to dostać duża za (usunięte przez administratora)

Andrus

Horex.pl to bardzo dobra drogeria, mają szeroką ofertę produktów, niskie ceny i szybką wysyłkę. obsługa klienta bardzo chętnie pomoże w złożeniu zamówienie jeśli ktoś ma problemy, a przy okazji doradzi na temat produktów.

Zostaw merytoryczną opinię o HOREX.PL SPÓŁKA AKCYJNA - Gubin

• Jak się pracuje w HOREX.PL SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy HOREX.PL SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOREX.PL SPÓŁKA AKCYJNA?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042