Horex A. i E. Horoszkiewicz Sp.j.

Gubin

Opinie o Horex A. i E. Horoszkiewicz Sp.j.

Sulla

Płacą grosze, wymagają cudów, traktują pracowników jak śmieci (lub bydło które hodują).. Jeśli nie masz życia prywatnego i lubisz pracować praktycznie na okrągło (niepłatne święta/godziny nocne/weekendy), lubisz mieć marnie płatne nadgodziny (100h nadgodzin za (!)100-200zł), bądź dostawać publiczny ochrzan w obecności klientów od szefa, bo musi sobie poprawić humor, chociaż nie zrobiłeś nic złego? Nie zastanawiaj się, złóż podanie już dziś. Nie polecam.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Horex A. i E. Horoszkiewicz Sp.j. - Gubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horex A. i E. Horoszkiewicz Sp.j.