Opinie o noordhuys tomatoes w Oude-tonge

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy noordhuys tomatoes. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w noordhuys tomatoes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o noordhuys tomatoes w Oude-tonge

Oude tonge Nowy wpis

Cześć jaką stawkę dają na start?

Co jaki czas w noordhuys tomatoes można ubiegać się o podwyżkę?

Były pracownik Nowy wpis

Szef produkcji zadba o to żeby nikt nie dostał podwyżki

Ilona Nowy wpis

skoro tak piszesz to ciekawa bym była jakim sposobem można o coś takiego "zadbać", po prostu nie przyznać i tyle? Za Twoich czasów w firmie było z tym ciężko, tak? A teraz jak jest?

Witam serdecznie. Pełny tydz pracy w noordhuys tomatoes wynosi.?Przyjmują Polaków,czy tylko Blugarow.?

Krystyna

Może powiesz jaką masz stawkę.?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie noordhuys tomatoes.
Znajomy

Waga

Znajomy

Jaka stawkę proponują na a start?

Krystyna
@Znajomy

Ale o jakie stanowisko pytasz?

W firmie panuje średniowiecze. Potrzebują zdrowych silnych i głupich do podnoszenia cięzkich skrzynek.

@Piotr

Czyli to właśnie na tym polega to złe traktowanie, o którym wspominałeś? Czemu inni pracownicy tutaj na to jakoś nie narzekają?

Jak szefostwo w noordhuys tomatoes traktuje ludzi?

Źle traktuje

@Piotr

Jednak dalej? Bo widziałam wcześniej dość niedawną pozytywną opinię. :/ A kiedy tu pracowałeś, bo może masz nieaktualne dane czy coś?

Byłem, zobaczyłem i spier

Pracuje tam jeszcze ten wariat Alladin?

@Byłem, zobaczyłem i spier

Pracuje

Ewelina
@Byłem, zobaczyłem i spier

Dlaczego nazywacie go wariatem?

Kolega facceboka

Ta firma jeszcze istnieje i Alicja kręci lody na ludziach? A wszyscy biegają za pomidorem bo będzie dym? Krzysiu jeszcze pracuje i lata na skargę? A fejsbok pracuje jeszcze bo nowe niusy może będą. Teraz będziecie mieli Ukraińców by ganiać ich jak psów!

Ilona

Jeszcze parę lat temu atmosfera oceniana była dość negatywnie w firmie, dużo pracy i niefajne traktowanie pracowników, ale ostatnie komentarze pokazują całkiem inne oblicze firmy. Wszyscy zadowoleni, wypłaty na czas, chętnie jeszcze by tu wrócili. Ciekawa jestem co się stało, że nagle tak się to wszystko zmieniło? Jest tu ktoś kto zna na bieżąco sytuację firmy od kilku lat? Faktycznie wyszły jakieś większe zmiany, że tak się polepszyło?

Nieznajoma78

Nie ma to jak koordynatorzy sami wystawiają sobie pozytywna opinie ! . W życiu nie polecam tego miejsca .

Była pracownica.

Nie da się powiedzieć złego słowa. Kasa dobra,pomocni koordynatorzy, praca okej ???? Aż żal było się rozstawać ???? Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy jak kiedyś wrócę do Holandii. Dzięki za prawie 3 lata ekstra atmosfery i za mega pracę ❤❤❤

Weronika

Pracowałam w tej firmie w 2019 i nie mogę narzekać, w pełni mogę polecić tą firmę. Oczywiście jest to praca dla osób chcących pracować oraz zarobić sporo pieniędzy a nie dla osób obijających się. Kasa zawsze na czas, na pewno wróciłabym tam jeszcze raz.

Ela
@Weronika

To prawda

Ela

Praca okej, wypłaty zawsze na czas, fajni ludzie w pracy Polecam

Firma placi na czas

Warunki pracy? Hahahha (usunięte przez administratora), poganiany przez liniowe, ktorym tylko batow brakuje, szybciej szybciej, wiec zapitalasz jak maszyna caly czas. Nie mozna rozmawiac w pracy, zreszta nie masz na to czasu. Jak cos jest nie tak to wylaczaja radio i pracujesz caly dzien w huku tych maszyn, ot taka kara :D zamiast batow :D PATOLOGIA

Izabela
@Karolina

Napisałeś, że w pracy w Noordhuys Tomatoes nie można rozmawiać i jest to nieco niepokojące, ponieważ interakcje ze współpracownikami to istotny element współpracy i życia zawodowego. Czy w firmie panuje jakiś zakaz, którego nieprzestrzeganie jest karane?

Faktycznie w firmie jest problem z mobbingiem?

Rafał
@Tomek

Tak jest mobbing, źle traktują ludzi wyśrubowane normy, kierownik Nurhan opiernicza liniowe a liniowe wiadomo kogo zwykłego pracownika i jest tam Piotrek operator podpierdalacz leci odrazu do kierownika albo do Alicji koordynatorki,

Ryszard
@Rafał

100 % prawda nie warto tam pracować, może gdyby nie było tego kierownika ktory się nie nadaje w ogole na to stanowisko może by było inaczej

Żenada

Ta firma to (usunięte przez administratora) niekompetentni ludzie bez wyksztalcenia na funkcjach kierowniczych i w biurze (ktorzy, po latach obcinania pomidorow wreszcie wzniesli sie na wyżyny swoich umiejętnosci i moga traktowac innych tak jak oni byli pewnie traktowani czyli jak (usunięte przez administratora) Mobbing i patologia, notoryczne ingerowanie w zycie prywatne pracownikow. Kreowanie atmosfery strachu i nieufnosci „bo firma cos na ciebia ma i musisz sie bac, ze stracisz prace marzen” :D Wiekszosc polakow po przepracowaniu tam kilku miesiecy juz nie wraca, jak do nich dzwonia bo potrzebuja rak do pracy. Na ich miejsce sciagaja tabuny rumunow. NIE POLECAM

Inga

@Rysz ard ale to chyba chodziło o kwestie ubioru, jest jakiś narzucany?

Zostaw merytoryczną opinię o noordhuys tomatoes - Oude-tonge

• Jak się pracuje w noordhuys tomatoes?

Zobacz opinie na temat firmy noordhuys tomatoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w noordhuys tomatoes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

noordhuys tomatoes
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.

noordhuys tomatoes