Gam Sp. z o.o.

Opinie o Gam Sp. z o.o.

Michaśka Nowy wpis

Hejka. chłopak będzie teraz od wakacji szukał sobie pracy na sezon. Widzieliśmy ze parę miesięcy temu była dostępna oferta dla Pracownika Myjni Samochodowej. Nie wiecie czasem czy nie będzie w najbliższym czasie kolejnych naborów? A jeśli tak to czy warto by aplikował?

Administrator Nowy wpis

Gam Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Obsługa Klienta. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w Gam Długołęka od wielu lat. Polecam wszystkim tą firmę.

Witam, doradca flotowy w opisie oferty miał wpisane szkolenia produktowe. To logiczne oczywiście, że takie występują ale zastanawiam się czy na jeszcze jakiś inny rozwój można liczyć. Czy są organizowane na tym stanowisku jakieś dodatkowe szkolenia uzupełniające lub kursy?

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Myjni Samochodowej w ASO KIA oferowane przez firmę Gam Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację ?

tak na stanowiska: - doradca flotowy - asystent działu sprzedaży - konsultant CallCenter CV proszę przesyłać na adres kontakt@gamkia.pl

5 tys z dolnych granic widełek płacowych dla sprzedawcy flotowego to po prostu podstawa? tak przynajmniej rozumiem odniesienie w opisie do systemu premiowego. Przy założeniu, że sprzedaż sprzedawcy idzie dosłownie słabo Pracodawca rozwiązuje z nim umowę?

Dzień dobry DM, proszę skontaktuj się z nami tel 608040096, odpowiemy zna i inne pytania

Co jaki czas w Gam Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. o podwyżkę na którym stanowisku? mechanik? doradca serwisowy? doradca handlowy? etc.

@Gam Sp. z o.o.

Nie mam pojęcia o które stanowisko chodziło poprzednikowi, ale ja myślę o sprzedawcy flotowym, jest dostępna oferta. podstawa jest stała dla każdego pracownika czy jednak zależy od doświadczenia?

Podstawa na stanowiskach prowizyjnych jest na ogół stała.

Cześć, ten handlowiec którego salon szukał jakoś pod koniec września jest już wybrany? Widziałem ofertę pracy na LinkedIn, tylko ma przypis ze jest już wygasła. W treści pokazuje jednak, że 3 osoby się zgłosiły. Opiszecie rozmowę? i wiadomo może czy ktoś jeszcze będzie potrzebny?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Tak, wybraliśmy nowego doradcę ale nie z osób które się do nas zgłosiły. Zdecydowaliśmy się finalnie awansować naszego asystenta. Rozmowa jest standardowa i jest podzielona na dwie części. W pierwszej pytamy kandydata o zgormadzone doświadczenie, przebieg kariery, pomysł na siebie w nowej pracy. Po kilku dniach spotykamy się drugi raz w celu wersyfikacji wiedzy. Kandydat ma przygotować się z wybranego przez nas modelu auta i zaprezentować go. Odp. na ostatnie pytanie. Tak za około rok będziemy poszukiwać kolejnych doradców. w przypadku pytań prosimy o kontakt na maila: sprzedaz.gam@kiamotors.pl z poważaniem KS

@Gam Sp. z o.o.

Witam. :) Czy to oznacza, że teraz stanowisko asystenta będzie wolne? Jest już? Nie widziałam oferty, te dla handlowca tak i po prostu nie wiem czy nie sprawdzam w złych miejscach? Na stanowisko asystenckie tak dla porównania jak wygląda rozmowa? W miarę podobnie?

Dzień dobry, Tak, to oznacza, że w krótce będziemy poszukiwali osoby na stanowisko asystenta działu sprzedaży. Zapraszamy osobiście do naszego salonu lub proszę o przesłanie swojego CV na adres mailowy sprzedaz.gam@kimotors.pl pozdrawiam GAM Sp. z o.o. / KS

Bardzo dobre pierwsze wrażenie telefoniczne , przemiłej Pani Recepcjonistki, która również na wejściu do salonu nie pozostaje obojętna wobec gości i umila pobyt przepyszną kawą. Dziękujemy doradcy klienta Panu Pawłowi za miłą rozmowę ,jazdę próbną oraz udany zakup oraz Pani Otylii z działu finansowego za pomoc i wsparcie .Dziękujemy za profesjonalne podejście do klienta. Zakup auta w Salonie KIA GAM to czysta przyjemność , profesjonalna obsługa , rzetelne doradztwo, a przede wszystkim miłą atmosferę .

@Ewa

Pięknie dziękujemy Pani Ewo. zespół GAM / KS

A praca jak praca? :D widziałam teraz do was ofertę dla konsultantki Contact Center. Ktoś już nawet z miesiąc temu pytał o stawkę, faktycznie nie jest podana. Od czego więc zależy? To co sobie wypracujesz tak masz? Z tym, że właśnie nie widzę niczego o prowizji czy też premii, dlatego pytam

Pensja na czas, tylko kasa średnia i atmosfera taka sobie. Ale nie wybrzydzam, są gorsze firmy.

Dziękujemy za opinię. Na przyszłość prosimy napisać o którym oddziale jest wyrażana opinia. Mamy trzy punkty: Długołęka, Wrocław i Lubin.

F

jeśli chodzi o premie to jedynie na co możesz liczyć to na to, że kasa Ci się nigdy nie będzie zgadzać, na minus oczywiście

Jakie godziny pracy obowiązują w Gam Sp. z o.o.?

Dzień dobry, W Długołęce -dział serwisu pracuje w systemie zmianowym od 7:30 do 18:00 (pn-pt), 9:00-13:00 w sobotę -dział sprzedaży pracuje także w systemie zmianowym 8:00-18:00 (pn-pt), 9:00-14:00 w sobotę

RM

Szczerze? Przy wakacyjnych upalach nie da sie tu normalnie pracowac, ale najwazniejsze ze klima jest u szefa :) Klient schłodzi sie wiatrakiem z selgrosu a pracownik..

Paulina
@RM

A zgłaszaliście to do szefa? Może by coś na to zaradził?

R.M.
@Paulina

Prezesi znaja ten problem od lat ale na obietnicach sie konczy.

@R.M.

A może jakby zauważyli, że to mocno negatywnie na pracy się odbija to by coś z tym zrobili? Bo z tego co rozumiem jedyne co to prowadzi to do dyskomfortu? :/

R.M.
@Maria

Szczerze? To jest ostatnia rzecz na która zwracają uwagę. Tam nie dba się o komfort klienta i pracowników. Smażą się przy wyższych temperaturach wszyscy w tym salonie.

@R.M.

Dziwne trochę.. Ale czyli tylko to tutaj tak uwłacza? Z resztą według Ciebie jest całkiem ok?

Wojciech

Czy ta firma prowadzi rekrutacje na stanowisko sprzedawcy?

Szefostwo broni swojej racji a w firmie ludzie traktowani jak smieci ????

Maria

Tak? To co ich wzięło, żeby taką kuchnię tu serwować? :/ I od kiedy tu pracujesz, czyli znasz sytuację sprzed trzech lat kiedy to pisał?

Speed

Serwis już nie pracuje , wszyscy odeszli lub zostali zwolnieni ,ale nie bez kłopotów .......

@Speed

Naprawdę? :( A opowiesz co się dokładnie stało?

Gan

Teraz Firma wpada powoli w kryzys finansowy związku z zerową sprzedarzą samochodów . Za uwagi na Pendemie . Choć wcześniej było tak samo ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Gam Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gam Sp. z o.o.?

Gam Sp. z o.o.