Opinie o Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH w Flensburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH w Flensburg

Pracownik Nowy wpis

Praca jest super polecam kierownik też w porządku mieszkanie też w porządku byłam pracowałam od sierpnia do grudnia i z powrotem tam jade a co do opinii nie patrzę czy są złe jak dla mnie praca jest ciężka no nie da się ukryć ale nie narzekam dalam radę. Ja w ogóle nie patrzę czy praca jest ciężka pracuje i tyle i polecam te pracę warto jechać

Erni Nowy wpis

Coś się może poprawiło pod względem warunków pracy? Ktoś wcześniej wspominał o pracy 16 godzin dziennie w zamian za premię o wartości tygodniówki. Szczerze mówiąc, nie brzmiało to zachęcająco.

Wiele osób zastanawia się w wątku nad wyjazdem do pracy. Zamierzam spróbować na własnej skórze. Interesuje mnie natomiast ile trwają takie wyjazdy i co ile można zjechać do PLN? Finansowo jak to się przedstawia, konkretnie ile dniówki na start oferują?

Xyz

Szczerze nie polecam , zarobki nie są adekwatne co to wykonywanej pracy i ilości godzin mimo zapewnionego wyżywienia i pralni , jedyne co tam można dostać to nerwicy i (usunięte przez administratora), Ewa to najgorsza osoba jaką kiedykolwiek spotkałam , wytrzymałam tam 5 tyg , premie za pracę w grudniu po 16 godzin dziennie każdego dnia to zaledwie jedna tygodniówka więcej którą za byle jakie przewinienie można stracić, stali pracownicy gnębią nowych , jedyna przyzwoita osoba to kucharka

Kinia Nowy wpis

Cała prawda o markerupie. Nic dodać nic ująć

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Halk

Omijajcie tą firmą z daleka tam jest obòz pracy i za (usunięte przez administratora) pieniądze wyzysk Człowieka i nie ważne że pęcherze masz na dłoni i krew ci leci masz robić i tyle !!!!

@Halk

A nie pisałam ? Że jest (usunięte przez administratora) ? Nie polecalabym takiego (usunięte przez administratora)miejsca pracy.

@Zyczliwa

No ale może miał nadzieję, że coś się zmieniło przecież. Bo aktualnych warunków to nie znasz? w ogóle z czego one wnikają? :/

Halk

CZ WARTO TAM JECHAC I PRACOWAĆ?????????

Nieeee nie warto . Z czystym sumieniem odradzam

@Gosc

Dla czego można trochę więcej informacji

@Halk

A to Pan jeszcze nie pojechał? Bo 18-tego padło "jadę teraz"

@Halk

Dlaczego ? Jeśli masz sile (usunięte przez administratora) po nie wiadomo ile godzin za psi pieniądz,to jedz. Jak masz cały kręgosłup, zapraszam nie masz swojego zdania czy godności jedź. Tam jest hardkor, I uwierz mi nie jeden wymiękł.

Jeszcze nie

Czemu ????

@Halk

Czyli w ciemno jednak Pan nie jedzie? Może to i dobrze, chociaż zastanawiam się czy ten Pan tutaj z wątku już do wyjazdu nie zniechęcił przypadkiem?

@Halk

Ludzie czy warto tam jechać pomóżcie bo 26 tego miesiąca jest termin wyjazdu czy się opłaca może ktoś doradzić ???????????????????? pozdrawiam

@Wanda

A pani też tam teraz jedzie do pracy czy już była tam pani ????

@Gosc

Dla czego można więcej informacji

@Halk

No i się spóźniłam widzę. Ciekawa jestem czy zaryzykowałeś, bo termin minął. :(

@Wanda

Tak jestem i jest tutaj okropnie ciezko

@Halk

w sensie co się takiego dzieje? Możesz napisać coś więcej ?

Halk

No tu jest naprawdę Ciężko masakra

@Halk

A widzisz nie było pisane wcześniej ? Ale Mądry Polak po szkodzie.

Halk

Proszę o doradzenie czy warto tam jechać bo już 27 jest termin wyjazdu jak tam jest czy się opłaca i co się robi pozdrawiam !

Halk

Ja jadę teraz jak tam jest powie mi ktoś z tego co mówili to są 2godz przerwy na 10 godzin

@Halk

W sensie, że pod rząd czy do rozbicia?

@Wanda

No tak ogólnie się pytam była tam pani może mi pani powiedzieć więcej coś o tej pracy

@Halk

Przeczytajcie sobie niżej komentarze to nie bedziecie zadawać zbędnych pytań. Żadnej przerwy dwugodzinnej nie masz. 10 minut na papierosa co około 2 godziny + przerwa na obiad 30 minut ... jak nie chcecie paść pod ,,firma" to lepiej sobie odpuśćcie

@Gosc

Był pan może tam już w pracy w tej firmie

W tym roku byłeś ?

Marysia81

Mam ofertę pracy w tej ubojni. Proszę o informację jakie są warunki pracy dla kobiet.

@Marysia81

Jeśli możesz to nie jedz. Nie polecam. Pożałujesz od pierwszego dnia w pracy. Nie szanują ludzi totalnie. Mają cie za zwykle Głowno. Niby po 8 godzin ale zapuerdala się po więcej 11 czasem i 12. A za nadgodziny nie masz płacone. Płaca 250 euro tygodniowa. Nie polecam

Jesteś tam obecnie??

@Marysia81

Nie .i nigdy tam nie pojadę. Bylam

@Zyczliwa

Dziękuję za informację, może uda mi się znaleźć coś innego. Postaram się poszukać.

@Zyczliwa

Praca była tak ciężka czy kierowcy (usunięte przez administratora)

@Kino kini

Praca nie była ciężka . Ludzie którzy myślą że jeżdżą tam od jakiegoś czasu mogą wszystko. Tam ludzie to (usunięte przez administratora) inaczej się nie da ich opisac

@Zyczliwa

Moja żona tam jedzie, obawiam się czy da sobie radę z pracą fizyczną. Staniem na nogach przez tyle godzin, czy są przerwy w pracy??

@Kino kini

No to współczuję żonie. Nie wysyłaj jej tam jeśli nie chcesz aby codziennie płakała Ci przez słuchawkę, że Ewka ja gnębi . Nie rób jej tego. Przerwy są jak najbardziej szybka szluga i do pracy, a co do ewy uważa się za kierowniczkę kobiet i dyryguje nimi a sama grubego dupska nie ruszy. Tam koleżanka pracowała nawet że złamana ręką bo nie było ludzi do pracy , i musiała (usunięte przez administratora) czy bolało czy nie. Jednemu chlopakowi w krzyżu coś luplo myślisz że zawieźli go do lekarza ? Na tabletkach leciał a wrócił do Polski to dostał blokadę. Wyrzucają ludzi z hotelu nawet nocą i nie obchodzi ich co się z tobą będzie działo. Nie rób jej tego i nie wysyłaj jej

@Zyczliwa

Bardzo Ci dziękuję za informację, żona jest bardzo wrażliwa i takie zachowanie mogłoby ja zniszczyć. Nie mogę tylko pojąć jak człowiek do człowieka tym bardziej w obcym kraju może być takim s.uk.i.n.sy.ne.m

@Kino kini

Na pewno by Ją zniszczyło. Niech się wycofa z tego póki jeszcze może. Nawet się nie opłaca jechać tam. Psychicznie musiałaby byt twarda. Wierzę że żony nie wyślesz tam ????

Jaki jest okres rozliczeniowy w Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Po przepracowaniu min 2 tygodni możesz brać zaliczki Co tydzień . Co do wypłat to możesz umówić się z kierownikiem ja Tobie pasuje. Co tydzień Co dwa czy raz na miesiąc. Jeśli wytrzymasz do końca sezonu dostaniesz kasę di ręki, no chyba że wcześniej wszystko przelejesz na konto bądź przepijesz bo takie przypadki też były.

I co dostales rozliczenie jak tam jest ?

Co jaki okres czasu w Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH można ubiegać się o podwyżkę?

Jeśli jesteś pracownikiem który zatrudniony jest tam w sezonie to nie ma możliwości podwyżki . Od 250 do 300 euro tygodniówki do tego zakwaterowanie, wyżywienie i pralnia za darmo . Co do stawek pracowników którzy są tam na stałe to oficjalnie nikt nic nie wie i pewnie nikt się nie dowie:)

To duża firma?

@Adam

Firma nie jest duża . Rodzinny interes . W poza sezonem pracuje tam kilka osób . W sezonie czyli od września do 22 grudnia zatrudniają kilkadziesiąt osób . Praca legalana na umowie .

Balagan

Przemek co u Ciebie? Czy Ty pracowales moze na maszynie? Mialem ksywe Balagan.

olo.p

Siema sasza87 Czytając Twoją opinię trzeba się porzadnie zastanowić na tym wyjazdem-znów się ogłaszają Możesz więcej napisać na czym ta praca polega ?

Zostaw merytoryczną opinię o Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH - Flensburg

• Jak się pracuje w Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH?

Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH

Markeruper Gänse & Enten Klingenhoff GmbH