SN TRANSPORTE

Flensburg

Opinie o SN TRANSPORTE

podwykonawca 2010-05-25 07:34:53
UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!!! NIE PŁACĄ ZA USŁUGI !!!!!!!!
NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW. FIRMA KRZAK !!!!!!!
również podwykonawca 2010-06-25 19:04:11
no zgadza się, facet jest mi winien 1*** Euro. zaległe od stycznia 2010,
raz udało mi się do niego dodzwonić(po długiej nieobecności, również na trans'ie) i obiecał na 2 raty spłacić. oczywiście nic z tego. Podam numery telefonów do niego, może dacie rade się skontaktować:
1. domowy, dodzwoniłem się do jego żony: [usunięte przez moderatora]
2. komórka, na której jak dotąd nie odbiera [usunięte przez moderatora]
UWAGA: rozmawiając z nim powiedział że chce przenieść firmę do Polski, nie wiem jak to wpłynie na ewentualne pozwy sądowe.
Facet jest z okolic Kwidzynia, dokładnie Opalenie - ta informacja z Naszej Klasy, na której [usunięte przez moderatora] ma konto i fotkę
jeżeli macie jakieś podpowiedzi lub też udało się wam dostać pieniądze to proszę o podpowiedź
również podwykonawca 2010-07-16 15:31:57
Firmę w Polsce to on już ma, także nie musi jej przenosić. Też niewypłacalna.
123456 2010-07-29 15:14:20
ma ktos dokumenty jego firmy
przewożnik 2010-08-02 22:24:19
mamy dokument ściągnięty z transa,a polska firma jest spółką i można znależć dokumenty w internecie
podane wyżej tel są nieaktualne,może ma ktoś inny aktualny numer?
również podwykonawca 2010-09-07 10:28:52
udało się wam coś zdziałać w tej sprawie??
faktura mi się przedawni za kilka miesięcy..
podwykonawca 2010-09-21 21:13:55
nic nie można załatwić bo nie odbiera telefonów, poczty, ale znam jego nowy adres i odwiedzę go osobiście. A oprócz tego składam wniosek do sądu
oszukany podwykonawca 2010-10-12 12:53:20
telefon stacjonarny +494621307243 jest aktualny, tylko trzeba mieć szczęście żeby ktoś odebrał. ktoś oddaje tutaj sprawę do sądu? jaka firma ściąga długi z zagranicy i ile to kosztuje??
podwykonawca 2010-11-02 07:59:47
jak macie adres i inne dane to podajcie je tutaj
podwykonawca oszukany 2010-12-02 18:20:54
Firma krzak. telefony odbierają tylko z zagranicznych sieci (z polskiego numeru nigdy nie udalo mi sie dodzwonic). Po przedstawieniu sprawy udaje ze traci zasięg i się rozłącza. Uważać na oszusta !!!
pani cebulka 2015-01-20 13:20:10
ja też kilka razy słyszałam na mieście że SN TRANSPORTE przestało istnieć, ale żadnych informacji rzetelnych nie mogę znaleźć w internecie aby to konstruktywnie potwierdzić. ktoś może podać jakieś żródło konkretnme skąd zaczerpnął takie informacje? to dla mnie tak wazne ponieważ chcę starać się w tej firmie o pracę
próchniak 2015-03-29 15:09:15
jeśli chodzi o zaistniała sytuacje z SN Transporte to sprawa wygląda tak , że jesli firma istniałaby rzeczywiście do tej pory to dość łatwo byłoby znaleźć informacje na jej temat . Chociażby na innych stronach powiązanych z informacjami o pracodawcach. Niestety nigdzie nie ma o nich żadnego zdania , żadnego wspomnienia - także to dowód
kwiat 2016-05-13 09:10:33
a to jest tylko zatrudnienie w miejscowości Flensburg czy także w jakichś innych miejscowościach? odpiszcie
Zostaw swoją opinię o SN TRANSPORTE - Flensburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SN TRANSPORTE