Opinie o Voice Premium w Kraśnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Voice Premium. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Voice Premium na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Premium w Kraśnik

YT

Gdyby mnie nie zatrudniła ta firma byłoby nędznie. Nagadać się muszę i czasem mam już dość ale bez tej pracy to chyba tylko pod most...

Idea
@YT

Jestem dosyć młoda i bardzo się cieszę, że mogę sobie przyzwoicie zarobić na myślenie o emeryturze mam jeszcze czas.

Mimi 1998
@YT

Konkretne zarobki i fajni ludzie.

Rafał
@Mimi 1998

Na jakie zarobki można liczyć w Voice Premium? Czy pensja to sama podstawa, czy też dochodzą do tego premie różnego rodzaju? Daj znać, jestem tego ciekaw!

Baby
@Rafał

Stawka zaczyna się od 13 netto i jest rosnąca w zależności od wyników (ilości zaproszonych osób) w przypadku najlepszych osób dochodzi do 15-16 netto tak więc jak za pracę gdzie nie wymagane są jakieś super umiejętności a ważna jest pracowitość to naprawdę nieźle. Pozdrawiam.

King Kong
@Rafał

Zarobki wahają się (w zależności od przepracowanych godzin i wyniku) od 2200 do 2700 na czysto, a jeśli wynik masz naprawdę dobry taki powyżej 4 zaproszonych osób na godzinę to nawet więcej. Wiele można powiedzieć o pracy tu ale jedno jest pewne: zarobione pieniądze masz co do grosza i na czas.

Wprost
@Rafał

Tu jest ciężka (jak ktoś lubi nawijać to już nie taka ciężka...) praca i naprawdę dobra płaca, co ważne dla każdego (oprócz niemowy).

Calineczka

Dobre niesprzedażowe cc. Przyzwoite zarobki i fajna ekipa.

Jaga

Jestem bardzo zadowolona z zarobków mniej z samego charakteru pracy... cóż coś za coś.

Niespodzianka
@Jaga

Pensja za styczeń: 2620 netto i taka moja opinia :)

Dominika

Dopóki nie znajdę pracy za lepsze pieniądze (a o to u nas może być trudno) będę tu pracowała.

złote jajo
@Dominika

Mam tak samo jak Ty :)

Jejek

Nie jest tak źle no a na kanapie przed tv takiej kasy nie wysiedzę bo jak za takie nawijanie to faktycznie płaca dobrze.

Nie matrix
@Jejek

I to jest słuszne myślenie, dorosłe i odpowiedzialne. Ja po prostu dzięki tej pracy jestem niezależny.

Pablo

Praca nie jest leciutka (jak to na słuchawce...) ale kasa i cała reszta OK.

Y1X2Z3
@Pablo

I w sensownych (8-16) godzinach.

Viara
@Pablo

I projekt też lepszy niż jakaś sprzedażówka.

Sybilla
@Pablo

W dobrych godzinach, dobry projekt, a sama praca? Cóż słuchawka jak słuchawka...

o.n.a.

to zajęcie nie jest dla mnie problemem, prosta i łatwa choć nie zawsze przyjemna praca, gadanie

Anioł
@o.n.a.

Trzeba mieć anielską cierpliwość żeby niektórym nie pocisnąć, spokój i opanowanie umiejętność wpuszczania jednym a wypuszczania drugim uchem i jest dobrze.

Mig29

W naszym miasteczku trudno o lepszą opcje. Tutaj przynajmniej dobry zarobek. Polecam bo naprawdę każdy ma szansę na pracę.

Wiosna
@Mig29

Wystarczy lubić ludzi i mieć odporność na odmowy tak tu jest.

Franek

Spoko robota i ludzie.

Zuza

Jak na Kraśnik to świetnie płacą. Wśród pozytywnych osób.

Golem
@Zuza

Najważniejsze, że ludzie rzeczywiście pozytywni.

Gepetto
@Zuza

W dobrych godzinach, z terminowymi wypłatami, po prostu porządna firma.

Zawsze
@Zuza

Kasa zawsze w terminie i zgodna z moimi wyliczeniami i dobre godziny pracy 8 - 16.

Roxy

Porządne cc i kasa. Niedowiarkom szukającym pracy i potrafiącym używać języka i mózgu polecam.

JAbadabadu
@Roxy

Tak zrobiłem i już pracuję :)

Coco
@Roxy

Dopóki nie dostałam pieniążków nie wierzyłam, że można tak dobrze zarabiać :) polecam!

Polecam!
@Roxy

Szczerze polecam. Tylko tu trzeba pracować!

Osoba nr 7
@Roxy

Wśród optymistycznie nastawionych ludzi. Polecam!

Ewa 1999

Nikt lepiej mi u nas nie zapłaci. Praca może i nietypowa ale pieniądze pewne.

Pytanko
@Ewa 1999

Czy są jeszcze przyjęcia?

Prośba
@Pytanko

Proszę przyjść i umówić się na szkolenie. Pozdrawiam.

To ja 1 2 3 4

Spoko call a robota jak to na słuchawce.

Homo sapiens
@To ja 1 2 3 4

Trzeba lubić ludzi i mieć odporną psychikę oraz sprawny język :)

Sylvia
@To ja 1 2 3 4

Motywacja i pozytywne myślenie wtedy są wymierne szeleszczące efekty :)

A ja R

A ja się cieszę, że nareszcie ktoś mi dał pracę. Gadam i dzięki temu zarabiam. Fajna sprawa.

Rex
@A ja R

Nieźle płacą za tą gadaninę. Choć to nie jest tak lekka robota jak myślałem.

OMG

Nikt tu nie siedzi po próżnicy, trzeba się nagadać aż gardło boli ale zarobki sensowne i atmosfera hawajska!

Popa dance
@OMG

Potwierdzam :)

staś

ani bajka ani koszmar normalna gadanina na słuchawce, dobrze, że bez sprzedaży i za niezłe monety

Fajter
@staś

Otóż to, normalna praca jak to w telemarketingu: gadanie, namawianie. Co ważne kadra spokojna a kasa na czas.

Alien
@staś

Nie jest to robota, w której byłbym zakochany. Nie jest też tak, że czuję do niej jakiś wstręt :) pracują bo za coś żyć trzeba i dzięki tej pracy to mi się udaje. Lepsza słuchawka w garści niż obiecanki cacanki.

A.K.
@Alien

Najważniejsze, że dają prace i zarobek.

włóczykij
@staś

absolutnie nie z mojej bajki takie życie większość ludzi robi to co niekoniecznie chce a tutaj przynajmniej praca jest i moneta lepsza niż minimum

Papa

Dzięki tej pracy mogę żyć w miarę normalnie. Doceniam.

Kwiatuszek

Jak się nie ma co si,e lubi to się lubi co się ma... Pieniążki dobre i do wszystkiego można się przyzwyczaić. Dla wszystkich w trudnej sytuacji.

Margo
@Kwiatuszek

Otóż to, lepiej siedzieć tu na słuchawce niż pod mopsem czy na jakiejś śmieciówce za minimum.

Positiv

Dobrze, że mnie przyjęli bo już była czarna rozpacz a tak mogę odetchnąć z ulgą i przestać się zadłużać u znajomych.

Podobna
@Positiv

Też tak miałam. Faktem jest, że u nas ciężko o jakąkolwiek pracę za więcej niż 1750 netto tutaj zarabiam zawsze powyżej 2 do ręki.

Smerfetka

Ile wypracujesz tyle zarobisz. Uczciwie i na czas. Średnio jest tak (nie biorąc pod uwagę wyniku tylko za same godziny) za 160 godzin/mies = 2200 na czysto, to o wiele lepiej niż na min. kraj.

Ważne
@Smerfetka

Ważne, że jako taka wypłata i pozytywna atmosfera. Nikt tu się nie wywyższa.

Koza :)
@Smerfetka

Moja wypłata za październik 2480 na czysto :)

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Premium - Kraśnik

• Jak się pracuje w Voice Premium?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Premium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Premium?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Premium?

Kandydaci do pracy w Voice Premium napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Premium