Opinie o Voice Premium w Kraśnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Voice Premium. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Voice Premium na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Premium w Kraśnik

Agnieszka a

A ile było ostatnio zwolnień ?

promyk

pracuję i szukam czegoś ale fakty są takie, że tutaj nie ma nic lepiej płatnego jestem młoda i nie mam żadnego doświadczenia ani znajomości na pewno dopóki nie znajdę lepiej płatnej pracy zamierzam tu sobie gadać a ekipa zgrana i sympatyczna no i pieniązki zawsze w terminie

Pucia

Najważniejsze, że dają sensownie zarobić a o to coraz trudniej. Kto wie o co chodzi na słuchawce będzie zadowolony.

Tamara

Ile godzin trwa jedno szkolenie?

Bronx
@Tamara

W sumie około 8. 2 dni po 4 godziny, przynajmniej ja tak miałem 3 miesiące temu.

Łasica
@Tamara

Warto! Szczerze polecam ludzie i kasa bardzo fajna.

Rafał
@Łasica

Chwalisz sobie zarobki w Voice Premium, możesz powiedzieć jakie widełki mniej więcej tu obowiązują? Czy wypłata składa się z podstawy, czy może dochodzi też do tego premia? Daj znać!

Venus
@Rafał

Zarobki wahają się (w zależności od zaangażowania, przepracowanych godzin, ilości zaproszeń) 2300-3000 na rękę.

Pionek

W naszej "słynnej" metropolii bez znajomości ani rusz, dobrze, że jest to CC.

@Anita ani tamta rozumiem że polecasz prace? a to jest call center?

Ekspert
@Kasia

Jak nas call center to lepiej być nie może, gdyby jeszcze była umowo o pracę a nie zlecenie byłoby idealnie.

Szczera

Ciesze się, że wreszcie ktoś dał mi szansę.

Anita ani tamta
@Szczera

Dobrze, że wbrew obiegowym opiniom o pracy w telemarketingu przyszłam i pracuję. Nie ma to jak samej spróbować a nie słuchać cudzego paplania.

Moja ocena 3+

Spokojna :)))

Da się wytrzymać, można zarobić więcej niż na umowie o pracę jaką oferują ludziom bez doświadczenia tuż po szkole.

Dzik@

Normalne call center, i co najważniejsze wypłacalne, a to już nie jest taką normą wszędzie... Polecam tym którzy szukają pracy.

Morfeusz

Jeśli nie szukasz dziury w całym i najzwyczajniej w świecie umiesz i lubisz mówić to dasz sobię radę i będziesz zarabiał miedzy 2 a 3 k na czysto.

@Morfeusz

Leciutko to nie jest ale dla pieniążków i ludzi, którzy tu pracuja na pewno warto.

Nova

Moja opinia: nareszcie mam pracę bo tutaj dają szansę każdemu i nie patrzą na jakieś bzdury, jeśli jesteś pracowita i wygadana na pewno sobie poradzisz. Polecam!

Alicja 1970
@Nova

Faktem jest, że każdy ma tu szansę. Nie każdy się nadaje i nie każdy wykorzysta. Warto spróbować.

Ole ole!!!

Fajnie, że znowu działamy i zarabiamy pieniądze!

Tedy
@Ole ole!!!

Najważniejsze, że pieniądze się zgadzają a ludzie pozytywni.

Grażyna

Podpowiedzcie jak atmosfera w firmie w związku z obecna sytuacją?

Hmmm

Warto spróbować?

Jasne!
@Hmmm

Oczywiście! Zawsze może się okazać, że telemarketing to coś dla Ciebie. Tym bardziej, że ścieżka rozwoju otwarta w tej firmie a kadra to w 99% byłe konsultantki/ci.

Korona Króla
@Hmmm

Powiem tak jestem tu nieco ponad miesiąc za luty moja pierwsza wypłata wyniosła 2580 netto. Tyle. Odpowiedz sobie sama. Jak dla mnie ok.

Krótko

Ciężka praca, fajni ludzie, przyzwoite pieniądze.

Anita
@Krótko

Krótko i prawdziwie. Lekko nie jest za te pieniądze warto! Jestem tu drugi miesiąc i do wakacji na pewno zostanę. Jak wrócę od braciszka z GB to pewnie znowu się zatrudnię.

Maciek

Pracuję, zarabiam, a jak znajde coś lepiej płatnego to mogę w każdej chwili zrezygnować. Chociaż z tym lepiej płatnym to tutaj może być bardzo ciężko.

Bestia

Najlepiej zrobić tak. Jeśli szukasz pracy gdzie zarobisz więcej niż minimalne krajowe a jesteś bez doświadczenia za młody/a lub za stary/a to nie czekaj na mannę z nieba tylko przyjdź i sprawdź, nie kieruj się opiniami tylko sprawdź. Nikt na siłę tu nie trzyma a może odnajdziesz się i będziesz zadowolona/y? Bo zarobki i ludzie tu są naprawdę ekstra.

Proszę
@Bestia

Proszę o adres i telefon kontaktowy. Chcę się umówić na spotkanie. Dziękuję.

Odpowiadam
@Proszę

Ulica Urzędowska 16B, tel.: 512792623, zapraszamy!

Lux
@Proszę

Zastanawiałam się długo i niepotrzebnie. Fajni ludzie dobra wypłata, szczerze polecam!

ubik

Nie ma pracodawcy w Kraśniku, który proponowałby lepsze zarobki. Większość oferuje minimum krajowe a tu bez względu na doświadczenie, wykształcenie czy wiek zawsze kilka stów ponad 2 koła do ręki. I fajne osoby tu pracują, w ciepełku :)

Yhmmmm
@ubik

Trudno się nie zgodzić. Sama praca jednak to nie jest spacerek. Lepsza z pewnością niż żadna.

SU
@ubik

taka jest rzeczywistość dlatego tu jestem i dobrze, że firma działa

Borsuczek
@ubik

Zgoda taka jest rzeczywistość, robota nie jest tak lekka, łatwa i przyjemna jakby się mogło wydawać ale na pewno z fajnymi osobami i za dobre pieniądze.

Bąku
@ubik

WYSTARCZY CHCIEĆ! Porządne call center.

Hejka
@ubik

Praca jest dosyc ciężka mimo, że to tylko... gadanie ale pieniądz nie mały i zawsze na czas.

SZnp

Nie jest kolorowo i leciutko niemniej dobrze płacą i w terminie a znam o wiele gorsze prace i za mniejszą kasę.

Kombatantka cc
@SZnp

Mówiąc wprost w styczniu zarobiłam prawie 2600 netto oczywiście.

Dorota
@Kombatantka cc

Dobra i wypłacalna firma, praca dla każdego.

Opinia
@SZnp

Opinie są subiektywne... realia są takie, że moja średnia to +-2,5K do ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Premium - Kraśnik

• Jak się pracuje w Voice Premium?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Premium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Premium?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Premium?

Kandydaci do pracy w Voice Premium napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Premium