Steel CNC Sp. z o.o.

NIP: 7861720165 REGON: 383014643 KRS: 0000779993

Adres: Ryszarda Berwińskiego 3, 63-000 Środa Wielkopolska

Opinie o Steel CNC Sp. z o.o.

Lili Nowy wpis

Czy do dziś tak jest, że soboty są dobrowolne? Partner będzie aplikował na operatora cnc i zastanawiamy się czy każda będzie mógł wziąć, bo musi dorobić? Dodatkowo praca wtedy w jakich jest godzinach i czy ogólnie jest spokojnie?

Jonasz Nowy wpis

Jakie zarobki może liczyć operator maszyny pomiarowej cmm 3d

W jakim zakresie stosowane jest BHP? Czy moglibyście o nim bardziej szczegółowo napisać? będę mieć zapewnione stopery i tym podobne? ktoś o ten cały hałas podpytał i wole zachować przezorność

Widziałem na ich stronie ofertę pracy dla pracownika produkcji i zainteresowałem się, bo napisali, że mogą przyuczyć do zawodu. Powiecie jak w rzeczywistości wygląda przyuczenie pracownika bez doświadczenia? Jakieś konkretne szkolenie robią czy inni pracownicy uczą w międzyczasie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Steel CNC Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Kazimierz

Siema. Widziałem, że na produkcję szukają. Tak Bogiem a prawdą to ciężko fizycznie się tam robi? Napisali, że jest system dwuzmianowy. W jakich godzinach jest pierwsza zmiana a w jakim druga? No i podali, że bez sobót. Chętni mogą i w sobotę przyjść?

Ten
@Kazimierz

Nie jest to ciężka praca fizyczna. 6-14 14-22 Kto chce przychodzi w soboty ;)

Halina
@Ten

A jeśli ktoś nie może przychodzić w sobotę nie robią żadnych problemów? Są całkowicie dobrowolne?

Ten
@Halina

Soboty są całkowicie dobrowolne

Czy w firmie są jakieś benefity dla pracowników, lub jakiś fundusz socjalny?

AL

Cena do jakości- super stosunek. Czas na realizację akceptowalny :) Polecam

JS

Dzisiaj byłem na rozmowie i zapowiada się dobrze. Dam znać jak trochę pprzepracuję.

MCN

Po paru miesiącach pracy wszystko ok

Magdalena
@MCN

Jako kto i na jakich warunkach? Jaka stawka?

T

Nie ma co narzekać. 2 zmiany i kasa na czas. Firma się rozwija

Klient

Super jakość za konkurencyjną cenę. Realizacja w terminie, nie ma się do czego przyczepić.

Jackob

Pracowałem tu 3 lata i bardzo dobrze wspominam :) Widzę, że konkurencja zaczęła atakować na goworku... Masakra

Magdalena

Czemu nabijasz się z tym, że płacili przed terminem, czemu miałoby to być wątpliwe? Dlaczego zwrot kosztów przez nich miałby być aż tak złym pomysłem. Widziałeś aktualne ceny paliwa? Zawsze można też znaleźć alternatywę dla tutejszych w tym wszystkim przecież co by nikt pokrzywdzony się nie czuł

Pppp

Pracuje ponad 10 lat w zawodzie kilka firm zwiedziłem , i w większości firm w ktorych pracowałem handlowca nie było , był szef który miał łeb na karku i sam sobie ogarniał roboty, nowe kontakty . Ile jest małych firm które mają dwie , trzy maszyny, masz tam handlowców ?

Pppp

Jak najbardziej jestem normalny, i wiem co mówię ,pracowałem w firmach gdzie było 40 osób i handlowca ani zespołu od sprzedaży tam nie był , a skąd wy możecie znać ceny detali produkowanych przez Steel Cnc jak większość osób piszących te komentarze potrafi wcisnąć zielony guzik , a o wycenach detali to pojęcia na pewno nie mają

ktoś kto wie

Dziwisz się, dlaczego tak jest, że nie mają czym płacić? To przeczytaj poniżej post napisany przez jakiegoś(usunięte przez administratora). To powie Tobie wszystko o tym, jaką politykę prowadzi Steel. Łatwo jest nabrać zobowiązań, kredytów, leasingów, itd, tylko, że to trzeba kiedyś pospłacać. Nie ma siły: Steel prędzej czy później przy takiej polityce padnie, nie w tym roku, to w następnym, a nie w następnym, to w jeszcze następnym.

Witam A wiec różnie gadają na temat tej firmy ale powiem ze chyba przestane słuchać tych wszystkich opowieści bo naprawdę ludzie przesadzają albo zazdroszczą zbudowania takiej firmy, słyszałem ze nie było kolorowo ale jeśli ktoś zaczyna od zera dochodzi sam do wszystkiego to się nie dziwie ze ludzie gadają ale przede wszystkim szef nie jest szefem ale pracownikiem tak jak my i nie wywyższa się i jak jest problem to walczy z cała halą ramie w ramie a nie przyjedzie w białej koszuli i wymaga naprawdę bardzo duży szacunek dla niego i dla całej firmy bo ekipa która tu pracuje jest mega wszystkim zależy i każdy wie co ma robić i wykonuje to dobrze i ja nie żałuje przejścia do tej firmy i wszystkim polecam ???? A teraz zaczynamy 2 tygodnie urlopu i odpoczywam ale już nie mogę się doczekać powrotu bo jak napisał Duży Paweł nie jeżdżę tam z bulem brzucha tylko z przyjemnością

Witam Naprawdę polecam prace tutaj na powiat średzki firma w tej branży numer 1 Park maszyn oraz klimat i szefostwo super

Kandydat nr 3

Umowa od zarobków czy najniższa i reszta pod stołem?

JO
@Kandydat nr 3

Umowa od zarobków.

Duży Pafel

Witam. Pracuje w tej firmie ponad rok i szkoda że nie trafiłem tu dużo wcześniej. : Szefo i Szefowa - bardzo sympatyczni, normalni ludzie. Na luzie bez jakiegoś wywyższania się, pokazywania kto tu rządzi. : Pracownicy - Ogólnie spoko, ale tak jak wszędzie znajdzie się jakiś PRZY....JEB, któremu wydaje się że donoszenie na innych należy do jego obowiazku xD : Wynagrodzenie - moim zdaniem dobre (podstawa+premia co miesiąc i płatne nadgodziny). Ogólnie mogę z czystym sumieniem polecić każdemu prace w tej firmie. Nikt nie goni z batem, robisz sobie spokojnie to co masz zrobić. Pracowałem w kilku firmach z tej samej branży także mam porównanie. I co najważniejsze do pracy jeżdżę z przyjemnością i chęcią.

@Anonim a ile było etapow rekrutacji? Trzeba mieć doświadczenie? Jakie zadawali pytania ?

Zostaw merytoryczną opinię o Steel CNC Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Steel CNC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steel CNC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steel CNC Sp. z o.o.?

Steel CNC Sp. z o.o.