Top Online Sp. z o.o. - Sp. k.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Top Online Sp. z o.o. - Sp. k.

Bartosz Posmyk

Pracuję w tej firmie od 2 lat jako handlowiec, w opinii pracownika mogę stwierdzić, że pracuję się tutaj bardzo dobrze, atmosfera, biuro, współpracownicy wszystko w porząsiu... Szczególnie w opinii chciałbym zwrócić uwagę na to, że w przeciągu roku, nasza firma naprawdę szalenie intensywnie ruszyła do przodu. Jakość jest nieporównywalnie większa, procesy są cały czas ulepszane, automatyzacja prac- chyba jedna z najlepszych wśród agencji SEO w Polsce. Tak jak napisałem na początku, jestem handlowcem, więc wypytałem i nasłuchałem się bardzo dużo jak to jest w innych agencjach SEO, więc mam porównanie i śmiało mogę stwierdzić, że będziemy (albo już jesteśmy) topową firmą pozycjonująca w Polsce. Z takim tempem rozwoju i zespołem nie ma bata, że będziemy najlepsi w tym co robimy.

Grzegorz Dymski

Polecam, pracowałem u nich dość długo ale ze względu na potrzeby wyjazdu musiałem zrezygnować ( z bólem ) Pieniądze dobre, praca dość wymagająca jednak na pewno satysfakcjonująca. Klientów mają sporo i Ci często wracają i to chyba najlepsza reklama ich usług.

Ja polecam wypormowali mi serwis dość sprawnie i nie muszę teraz ładować kasy w AdWords

Marcin Idec

Ja osobiście polecam.. mam pozytywne doświadczenie z tą firmą , przede wszystkim dlatego, że udało się wskoczyć do top 3 dzięki ich pozycjonowaniu. Firma działa normalnie a umowę jest jasna i przejrzysta. 5/5

Paweł Karwecki Nowy wpis

Zwróciłem się do TOP ONLINE z prośbą o wytłumaczenie zasady działania SEO. Pan Bartosz jeszcze tego samego dnia skontaktował się ze mną i szczegółowo omówił temat. Okazało się, że w moim przypadku (firma poza granicami Polski) będzie lepiej skorzystać z lokalnych usług. Pan Bartek szczerze doradził, teoretycznie tracąc przy tym klienta. Zależy im na dobrym doradztwie, a nie łapaniu klienta za wszelką ceną. Naprawdę doceniam i polecam wszystkim!

JK Nowy wpis

Dobra atmosfera i warunki pracy

Bartosz Posmyk Nowy wpis

Czy w obrębie jednego działu w Top Online Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

* Nowy wpis

w sensie (usunięte przez administratora) :):):) to by się zgadzało , tym właśnie zajmuje się ta osoba.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Top Online Sp. z o.o. - Sp. k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Grzegorz Dymski

Mati

Ja polecam, według mnie to nie jest żadne naciąganie o ile umiecie czytać umowy. W moim przypadku działamy już dość długo w temacie i są efekty a jak ktoś myśli że będzie miał stronę w Google na samej górze za darmo to sie może mylić ..

Marcin Idec

Zostaw merytoryczną opinię o Top Online Sp. z o.o. - Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Top Online Sp. z o.o. - Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Top Online Sp. z o.o. - Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top Online Sp. z o.o. - Sp. k.?

Top Online Sp. z o.o. - Sp. k.