euregio Personaldienstleistungen GmbH

Opinie o euregio Personaldienstleistungen GmbH

Mogę polecić pracę w Euregio dla firmy Birkenstock w Magdeburgu. Oddział nowy więc jak na każdym nowym magazynie lekkie zamieszanie i częste zmiany. Wszystko dopiero się szlifuje . Jeśli chodzi o pracę , lekka , prosta i co najważniejsze bez akordu . Nikt nie stoi z batem nad głową i nie pośpieszna . A jeśli chodzi o sam odział Euregio na magazynie . Da się z koordynatorem dogadać. Tylko rozmową nie szantażem czy krzykami . Na początku miałem małe zamieszanie w przepływie informacji . Ale z biegiem czasu zaczęło się wszystko układać . Pensja za każdym razem się zgadza . Godziny pracy również. Bynajmniej tak jest u mnie . Trzeba umieć czytać pasek ????. Na necie jest wiele informacji na ten temat i powiela się to z tym co tłumaczono mi w biurze. Natomiast jeśli chodzi o zwolnienia . Info spływa o redukcji pracowników z Birkenstocka do Euregio. I jako pierwsze osoby lecą te co mają coś na sumieniu . Częste ściema chorobowe, alko , używki , chowanie się po regałach czy toaletach . Więc co się dziwić że takie osoby lecą najpierw hurtem ... Euriego dostaje info i lecą niepotrzebne ogniwa . A wy przyjeżdżcie do pracy czy na wakacje . Więc pretensje można mieć tylko do siebie . Ile ludzi tyle opinii ale nic nie dzieje się bez przyczyny . Pozdrawiam

Euregio magdeburg

Praca w Magdeburgu jako komisjoner/pomocnik magazynowy bardzo łatwa, natomiast organizacja tragiczna. Koordynator Mariusz to niekompetentna osoba, więcej nie ma go w pracy niż jest, zbywa pracowników, mydli oczy, ma bałagan w papierach. Doprosić się o cokolwiek ciężko i jeszcze pretensje, że ma się jakiekolwiek pytania. 300 euro za zakwaterowanie- na początku był to hotel (warunki tragiczne, kupy psa właściciela w kuchni, wiecznie niedziałający internet), a później mieszkania, co najmniej 6-osobowe, które są niekompletnie wyposażone i na pewno nie warte tej ceny. Dojazd, który rzekomo jest zapewniony też bywa problematyczny, ponieważ dojeżdża się prywatnymi samochodami osób, które mają prawo jazdy. Wieczne pomyłki przy wypłatach, o wszystko trzeba się prosić i walczyć. Ogólnie praca jak najbardziej na plus, natomiast przez agencję i koordynatora nie polecam, szkoda nerwów :)

Ale...
@Euregio magdeburg

Pomyłki przy wypłatach to standard w tej agencji. Przeszłam to. A może bardziej "a może się uda i (usunięte przez administratora) nie zauważy". O tym Mariuszu czytam wiele razy, wciąż i.... Nic się nie zmienia. Jednak oferty na Magdeburg się nie pojawiają, więc chyba jest dobrze i na wakat zaraz jest ścigany znajomy.

Emila
@Euregio magdeburg

A jest opcja własnego zakwaterowania? Jak komuś takie lokum nie pasuje, to można samodzielnie zamieszkać gdzieś i czy wtedy tez można korzystać z transportu oferowanego przez firmę? Jak to wygląda?

Marzycielka
@Emila

Po pierwsze nie masz gwarancji stałego zlecenia w tym miejscu, jesteś (usunięte przez administratora) który tydzień tu, a za tydzień gdzie indziej. Najczęściej podpisujesz umowę o wynajem na min.rok. Pomijam kwestię jak ciężko jest wynająć. Ponadto agencja zaraz Ci obetnie coś zwane "dietą".

Opinia nie jest prawda. Praca należy do przyjemniej pracy. Z kordynatorami z biura też idzie się dogadać a wałki próbują zrobić pracownicy co niektórzy olewając pracę i chcą brać za to pieniądze bo jak twierdzą, że im się należy ????

Patryk34

Najgorsza firma na jaką natrafiłem przez całe życie. Byłem zatrudniony przez Euregio dla firmy BLG w Magdeburgu i nie znam osoby która potrafiłaby napisać lub powiedzieć coś pozytywnego o tej firmie. Koordynator Mariusz to totalny (usunięte przez administratora). Bardzo dużo osób zostało (usunięte przez administratora) na pieniądze i jest już masę wniosków w Bemie co przełoży się w późniejszym czasie na sprawę w sądzie przeciwko firmie Euregio. Pozdrawiam i do zobaczenia w sądzie:)

Anonim17

Ostrzegam ludzi przed pracą w zeit firmie Euregio dla firmy Birkenstock w Magdeburgu. Jeżeli nie chcecie zostać oszukani to lepiej poszukajcie czegoś innego dla swojego dobra. Firma nie dość, że oszukuje na kasę to jeszcze przełożeni to osoby o totalnym braku kultury i szacunku do drugiego człowieka, kłamią szybciej niż myślą.

Jarosław

Polecam firmę Euregio Troisdorf Pan który mnie rekrutował bardzo kompetentny i pomocny, pytał czy wypłata ma buć dzielona na dwie czy chcę otrzymać w całości zespół bardzo pomocny i uprzejmy zawsze uśmiechnięci pomoc w załatwieniu konta i ubezpieczenia o nic nie trzeba się martwić pozdrawiam. cały zespół i dziękuję

Schevapkk

Chciałbym tylko ostrzec innych ludzi przed tą firmą,ponieważ jest tam problem dosłownie ze wszystkim a o szacunku do pracownika można zapomnieć.Pierwszym problemem są proste zgłoszenie pracownika do ubezpieczalni i uzyskanie pieniędzy za chorobowe.Firma kłamie pracowników i robi z tym problem żeby nie zapłacić za chorobowe.Pracowałem w magazynie BLG Magdeburg i kordynatorzy są tam mega okropnymi ludzmi,krętaczami którzy prowadzą firmę poprzez zastraszanie pracowników na każdym kroku.Jeżeli cenicie swoje dobro psychiczne to bardzo nie polecam;)

Czy pracownicy euregio Personaldienstleistungen GmbH mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Prosze o konkretny przypadek . Euregio nie Wynajmuje mieszkan. Prosze Podac miasto Gdzie bylo niby mieszkanie i biuro Ktore To organizowalo . Dodatkowo duzo Osob na mieszkaniu ??? Totalne bzdury . Prosze podac konkretnie nazwisko i miasto i miejsce Pracy a nie Stosowac negatywnej Propagandy .

Doro
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

Gdyby tylko można było wstawić zdjęcia z kwater i zdjęcia z kwota za nocleg to już byśmy nie mieli o czym rozmawiać. Ktoś kto napisał ten komentarz ma w 100% racje.Ciekawe jakby wtedy wyglądała wasza odpowiedz zdjęcia powiedziały by wszystko

półpawda
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

Eureregio, z mojej wiedzy, z mojego doswiadczenia i z mojej miejscowości nie wynajmuje mieszkań a POKOJE W PENSJONATACH (Fremdzimmer). Jeden z takich pensjonatów, nazywany był Meliną. Ciagły remont, wyposażenie chyba z wystawek. Jak było zimno, bo ludzie próbowali się dogrzewać, jednak farelki były konfisowane przez włascicielkę. Owszem można trafić na super pensjonat z super ludźmi, tylko te stawki, gdzie płaci się za łóżko. Ludziska nie macie co wybrzydzać.

Heheszka

Czy ktos pracowal kolo Magdeburga przy komisjonowaniu? Jak praca i mieszkania. Jaka odleglosc od zakwaterowania do zakladu pracy? Polecacie ?????

Kiki

magazyn sam w sobie bardzo ok. Euregio Luiza niekompletna, nieżyczliwa, nie nadaje się do niczego. Brak jakichkolwiek kompetencji

Pracuje

Pracuje na projekcie w BLG powiem szczerze , że praca fajna i przyjemna nowy magazyn dopiero się rozwijajacy , świetne podejście ludzi polecam :)

@Pracuje

Dziekujemy :)

Tete
@Pracuje

A jak zakwaterowanie?

Od meliny po pensjonat
@Tete

Różnie możesz trafić. I nie jest gwarancją,że jak zamieszkasz w miejscu x, to za dwa dni nie przeniosą Cię gdzie indziej. Zwróć uwagę na stawkę za zakwaterowanie tą mówioną i tą zapisaną!!

Grzyb
@Tete

Mieszkania okropne drogie z grzybem , słabym ogrzewaniem, czasami wywala korki... nie polecam mieszkań najlepiej wynajac swoje aczkolwiek projekt BLG jest przyjemna praca.

Albo dieta albo mieszkanie
@Grzyb

Niestety wynajmując mieszkanie tracimy dietę. I nie masz pewności trwania projektu

Sylwia
@Albo dieta albo mieszkanie

Co jest bardziej opłacalne? Ta dieta o której piszesz czy to mieszkanie sobie załatwić? Daj proszę znać, nigdy jeszcze nie byłam na takim wyjeździe

Dieta, bo...
@Sylwia

Niestety dieta. Z prostej przyczyny jesteś niemalże (usunięte przez administratora) gdzie jest praca tam pracujesz. Z tygodnia na tydzień z Bawarii możesz trafić na Holadię i co z mieszkaniem, jak umowę podpisujesz na rok, płacić musisz. Za mieszkanie odbiorą Ci cała lub część diety. Tyle, że możesz trafić na melinę, z Rumunami. (usunięte przez administratora)jedzenie, giną rzeczy, a właściciela nie obchodzi to dopóki giełdy płacą. Pomyśl też o wspólnej łazience na 20osób i kuchni.

Hanna
@Dieta, bo...

A możesz powiedzieć ile ta dieta wynosi tak dokładnie? Od czego zależy to czy za mieszkanie będzie odebrana cała dieta czy część?

Józef

Może i firma EUREGIO jest w porządku ale nie polecam nikomu pracy w Magdeburgu gdzie koordynatorem jest Mariusz (usunięte przez administratora) Nic nie potrafi załatwić kłamie w żywe oczy i często śpi za biurkiem.Poprostu jest nieogarnięty i jego miejsce jest na sprzątaniu placu.Chociaz tu bym się też zastanowił biorąc pod uwagę Jego poziom inteligencji.Skonczony PASIBRZUCH.......

Jak wygląda wynagrodzenie w tej firmie? I jaki koszt zakwaterowania?

@Paweł

To zalezy rozne miejsca pracy, rozne stawki na godzine. Mieszkania 300 euro od osoby. Najlepiej zadzwonic do Euregio i sie dowiedziec u zrodla, a nie postronnych osob....ktore czesto mijaja sie z prawda

marek

teraz wołają na ciebie 490 euro za klite 4 osobowa pozdrawiam

obiecanki a rzeczywistość
@marek

cena za zakwaterowanie zmienia się w trakcie pracy. Nic nie jestes pewnien, nie bierz nic na gębe wszystko na papier.

Fury
@pracownik

300€? Chyba sobie żartujesz.Niejaki pan Grundulus przez telefon powiedział o 13€ za dzień po czym w ofercie widniała cena od 15-20€ wiec jakie 300€? Nie mówiąc już o innych sprawach które również zostały przekłamane. Gdyby była tutaj opcja wrzucenia kilka zdjęc to na dowód żeby ostrzec ludzi chętnie bym wstawił.Poza tym miejcie świadomość ze cześć tych komentarzy jest wstawiana przez pośredników to widać po sposobie pisania

1000 euro po odliczeniu hotelu który kosztuje 300 euro

A ja już się niczemu nie dziwi

A wiecie, że są stawki jakie pracodawca MOŻE odciągać za mieszkanie, zapraszam na stronę fair Mobilität. Straszą też, że nie ma tañszych,a za wynajem mieszkania zabierają dietę. Jest ogromne ryzyko z wynajęcie, bo nie wiadomo ile projekt potrwa. Jednak to zawsze wychodzi tanie na własnzm, z własną łazienką i kuchnią.

Radze zmienić pośrednika w BLG , który dorabia się na ludziach. Facet zachowuje się jakby miał problemy ze swoją osobowością i wyrzuca to na pracowników. Nie pozdrawiam Pana Mariusza (usunięte przez administratora)

Krzysiek

Euregio kleve lux . Jestem zadowolony.

Xxx
@Krzysiek

Można prosić namiary?

Nowa

Witam . Wybieram się do pracy z tą agencja do pracy w figel w bocholt może ktoś napisać coś o pracy . Pozdrawiam

@Nowa

Brak organizacji pracy wielki bałagan

Szczęśliwie ex

Narzekaliśmy na B., ale chaos jaki panuje za M. i K. to jest obłęd

@Szczęśliwie ex

Dziekujemy za podzielenie sie opinia.Szczesliwego Nowego Roku. Wielu sukcesow i zdrowia w nadchodzacym roku.

Żenada ta cała agencja.. niestety przyszło mi się na niej przejechać. Koszty za mieszkanie 10 euro większe niż miało być, co było zdziwieniem pod koniec miesiąca widząc wypłatę, liczba godzin nie zgadza się tak samo jak stawka. Pod każdym względem dno.. unikajcie

Honorata
@123

No ale miałeś tą stawkę mniejszą na umowie? Bo jeśli tak to chyba mogłeś się odwoływać, dawałeś w ogóle znać że kwota się nie zgadza? Jaka była reakcja? Możliwe że to tylko zwykła pomyłka?

Pomyłka, dobry żart
@Honorata

Ta nieszczęsną księgowa się myli, skorygować ciężko. Korzystałam z doradctwa innej księgowej.

Dzień dobry rozmawialam z kimś od was z biura w sprawie pracy jako komisjoner czesci samochodowych marki mercedes. Interesują mnie szczegóły dotyczące zakwaterowania warunki pokojowe ile osobowe czy istnieja jedynki kal to wyglada i ile jest odliczame diety moesoeczmoe za moeszkanie i ile ubezpieczenia wynosi. Pozdrawjam Anna. A praca w dusseldorf

@Anna

Pokoje w zależności od projektu są jednoosobowe lub dwuosobowe . Jako firma opłacamy a następnie z wynagrodzenia kompensujemy koszty . Ubezpieczony pracownik jest od pierwszego dnia w niemieckiej kasie chorych - pracownik nie pokrywa kosztów ubezpieczenia tylko firma .

marek
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

moi drodzy ,lepiej nie opłacajcie tylko wystawcie faktóry,za któe bede mógł odliczyć od podatku,wasza firma w ogole nie zna się na podatkach,pokoje macie w tej chwili po 450 euro ,obsranr i brudne ,za te pieniązki mam całą chatę ,skandal po prostu ,karaluchy myszy ,szczury w obiektach w których od lat nikt nie mieszkał ,zimno ciemno,lodówki nie ma zlew obdrapany,turki oszczedzają a firma zarabia ,niech wam kiedys za to Bóg wynagrodzi pa

doda
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

przestancie już z tymi projektami nazwy polskie a przeciez to niemcy ,nie znasz niemieckich terminow do do polski przeprowadz agencje

Fury
@marek

Dokładnie spotkałem się z podobną sytuacją,takie same pieniądze za lokal a warunki to istny chlew:( W jednym z pokoi było nawet łóżko ze szpitala.Szkoda ze zdjęć nie można wstawić bo bardzo chętnie ostrzegł bym ludzi ,myśle że po obejrzeniu warunków nie podjęli by nawet tam pracy.

Kajtek
@marek

Szkoda tylko ze nie można zdjęć wstawić to by ludzie zobaczyli jaka jest cena w ofercie a poniżej zdjęcia tych „niby eleganckich kwater” wtedy by można było ostrzec porządnie ludzi bo sama wiadomość niestety ich nie przekona natomiast zdjęcia by zrobiły robotę

Tomasz Z
@Fury

Hahaha xD to prawda agencja jest totalna kpina ????co innego obiecują a co innego na dokumencie, z zakwaterowaniem to samo 600euro od osoby a mieszkasz w "oborze", na zdjęciach wszystko pięknie, praktycznie nowe mieszkanie a w rzeczywistości grzyb na ścianie, brud i (usunięte przez administratora) Nawet najgorszemu wrogowi bym nie życzył przez nich pracować... A Wielka pani Magdalena domanska z biura nie ogarnięta razem z swoją szefowa kristina nadają się do wycierania podłogi (oczywiście wycierać nimi) ????na tym zakończę. P. S odradzam ich ofert

Roza

Bylam w agencji kleve i mam prace ,ktorej szukalam juz od 4 miesiecy. Jestem zadowolona

Pacia
@Roza

Ciekawe, ze w ciagu 1 godz, 7 super pozytywnych opini o Euregio Kleve hahaha Panie w biurze maja za mało pracy, wiec podnosza renome firmie.

Domysły
@Pacia

Myślę, że chodzi o to, że do kilku fajnych firm można wrócić po sezonie letnim i takie wazeliniarstwo.

Kris

Nie miałem pracy znajomy mi polecił euregio kleve .poszedłem tam i praca na mnie czekała. Załatwiłem wszystko. Pracuje i dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o euregio Personaldienstleistungen GmbH - Bocholt

• Jak się pracuje w euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy euregio Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Kandydaci do pracy w euregio Personaldienstleistungen GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

euregio Personaldienstleistungen GmbH