euregio Personaldienstleistungen GmbH

Opinie o euregio Personaldienstleistungen GmbH

Nie polecam. Pracowalem za posrednictwem Euregio 6 miesiecy w niemieckiej firmie i oczywiscie pracuje nadal ale juz bezposrednio. Jesli chodzi o Euregio to owszem , wypłacają pieniadze w terminie , dają tez zaliczki dla potrzebujących . Natomiast nigdy nie zgadzały sie rozliczenia ( zawsze byly pomniejszone z niewiadomego powodu a jesli poprosiłem o sprawdzenie to tłumaczyli sie , ze ktos inny sie zajmuje rozliczeniami i na tym sie kończyło), kilku moich kolegów miało też ten sam problem. Mieszkania pozostawiają wiele do życzenia a ceny za nocleg w granicach 25 euro. Co do urlopów tez ogromne problemy. Nie liczcie tez na obiecane podwyżki i nie wykorzystany urlop. (usunięte przez administratora)Realnie w Euregio jako fachowiec mozesz zarobic za normalne godziny pracy w granicach (usunięte przez administratora) Euro plus ewentualne diety pod warunkiem że ci obiecali , np (usunięte przez administratora)euro to dostaniesz góra (usunięte przez administratora)euro. Proszę nie usuwać posta , opinia przemyslana i nie zostala napisana pod wplywem emocji. Przepraszam tez za ewentualne błędy .

Pracownik zlamal dwie podstawowe zasady .Pierwsza poza naszymi uzgodnieniami udal sie samodzielnie do corki firmy gdzie pracowal 400 km dalej .Mimo ze byl zatrudniony jako pomocnik elektryka podjal tam poza nasza wiedza prace jako slusarz , gdzie sa inne wykladnie bezpieczenstwa pracy .Ponadto probowal wyludzic diete za pobyt , gdzie firma docelowa mu oplacala pobyt w nowej miejscowosci .Po calym wykryciu zdarzenia robil problemy dyscyplinarne wlacznie z udawaniem problemow rodzinnych plus awarie silinka w aucie poczym za dotknieciem zniknely problemy jak uslyszalem ze wydajemy zgode na jego przejscie do firmy docelowej .Facet wysyla obrazliwe wyzwiska przez telefon itd .Jak zaczal prace to byl goly i wesoly i my jako firma przez 6 miesiecy oplacalismy hotel .Hotel byl dobrowolny .Inni Panowie potrafili sie odnalezc .sprawa jest zlozona do dzialu prawnego z uwagi na notoryczne obelgi i wyzwiska .

Tqq

Czy mogę prosić o kontakt polskim przedstawicielem firmy ?

WOZNY

Pracuje w tej firmie od lipca 2019 , bylem na wielu zleceniach jako slusarz , monter .Koledzy podochodzili bo w innych firmach im cuda obiecvwali .dzis ja sie sie smieje .Przyszedl wirus -koledzy sa na bezrobociu a Euregio placi mi postojowe .za miesiac siedzenia w domu dostalem 800 euro .Lojalnosc sie oplaca .Znam tych co chcieli wrocic ale Firma ich nie chce bo po co Maja miec Problem z nielojalnymi lub pijakami .polecam ta firme i trzymam sie Pana tomka

Elektryk S

Pracuje w tej firmie 3 miesiac jako elektryk .Pieniadze na czas , jak sie chce to sie otrzymuje zaliczke .Rachunek za wyplate wysylaja na email jak wyslesz info . duza Firma z duzym zapleczem .Placa nawet postojowe .Jestem u nich juz na 2 zleceniu .Nie wrocilbym gdyby nie bylo ok .

Jak jest z pakietem medycznym w euregio Personaldienstleistungen GmbH? Można dołączyć rodzinę?

Co Pan rozumie poprzez pakiet medyczny ? Jesli Pan pracowal w Niemczech to byl Pan ubezpieczony w kasie chorych i tam mozna zglosic czlonkow rodziny .Jesli nie to my zglaszamy Pana i nastepnie na podstawie dokumentow czlonkow rodziny mozna ich rowniez ubezpieczyc -jesli o taka forme pakietu Panu chodzi

Kati
@euregio Personaldienstleistungen GmbH

Czy zatrudniacie osoby bez większego doświadczenia? Jestem operatorem spawarki automatycznej i pół automatycznej nie władam niemieckim

Stanislaw
@Kati

Chce dodac CV i nie moge jakies problemy tech. Konkretni interesuje mnie oferta spawacz Mag z przyuczeniem na spawanie tig. Mam uprawnienia Mag.Tig.Mma Interesuje mnie najbardziej przyuczenie w Tig141. Dlatego sie zgłaszam

@Stanislaw

Prosze wyslac cv bezposrednio na Adres email : nl-Langenfeld@epdl.de

Kati

Dzień dobry czy przyjmujecie osoby bez większego doświadczenia? Jestem operatorem spawarki automatycznej i pół automatycznej czy miała bym szansę na pracę w waszej firmie pozdrawiam

Wazny Stefan

Porzadna Firma, pracuje jako monter , slusarz .Zaliczki po kazdym tygodniu do 250 e placa i zawsze dotrzymuja slowa i terminu .To juz 3 zlecenie .Zawsze wszystko dopiete na ostatni guzik .Kwatery i firmy rowniez . Firma godna polecenia .Uwaga Koordynator nie lubi pijakow i awanturnikow -ci powinni ta firme omijac lukiem .Byli tacy ze mna na kontraktach i dlugo nie popracowali . Firma tylko dla porzadnych .

@Wazny Stefan

Dziekujemy za pozytywna opinie .Te grupy docelowe opisane przez Pana nie potrzebujemy zatrudniac

Waldek czestochowa

Polecam , Pan Tomasz i Firma mi pomogla na start .Nie mialem kasy i przez dwa miesiace oplacali mi kwatere bo bylem bez grosza .Teraz place sobie juz sam ale bez pomocy Firmy nie mialbym pracy .Z tym gosciem mozna sie dogadac ale nie mozna grac w h...ja bo wtedy wylatujesz

Tomasz P

Witam i zachęcam do aplikowania na oferty pracy tej agencji chodź nie miałem okazji podjąć pracy ale kontakt z panem Tomkiem super .Kiedy szystko było dograne umowa podpisana zlecenie itp musiałem się wycofać poważne problemy rodzinne .Pracowałem kilka lat w De wiem jakie są realia .Myślę że w styczniu uda mi się podjąć pracę i firma znajdzie coś fajnego pozdrawiam i życzę dużo cierpliwość .

@Tomasz P

Zapraszamy do ponownego kontaktu i wspolpracy

Boguslaw Tczew

Jedyna firma ktora przed wyjazdem bez sciemniania wyslala mi umowe , karte zlecenia z adresem firmy i informacje o diecie .To dostalem na kilka dni przed wyjazdem .Firma w pelni profesjonalna

@Boguslaw Tczew

Nasza Firma jest Firma certyfikowana .Dokumenty przed podjeciem pracy to w Naszej firmie Standard .

Mariusz Z

Polecam .Jedna z najlepszych agencji w Niemczech .Wszystko na dokumentach , konkretnie .Pracownik tak jak ja dokladnie opisany do firmy przekazanej .Jako elektryk przemyslowy bylem zatrudniony w firmie gdzie byl Polak brygadzista .Wszystko sie zgadzalo i zgadza .Firma oplacila mi hotel za miesiac z gory bo nie mialem na koszty .Firma 1 klasa

staszek 66

Dzien Dobry , pracowalem jako slusarz -pieniadze zawsze na czas i po odliczeniu kosztow kwatery wychodzilem najmniej 2100 e na reke .wracam po nowym roku -mam to ustalone z Panem Tomaszem -super firma -konkretnie i na temat

Waclaw

Bylem zadowolony z rekrutacji i Potem z zatrudnienia . Przez wyjazdem Dostalem Wszystkie dokumenty i Wszystko sie potwierdzilo . Pracowalem tylko 1,5 Miesiaca z uwagi na Problemy z Kolanem i Tak bylo ustalone z Panem Tomaszem . Po nowych roku Wracam do Euregio i wszystkim polecam ta firme . Trzeba grac w otwarte karty

micha

Pracuje od 3 tygodni jako elektryk .Po kilku dniach pracy poprosilem o zaliczke .Firma i koordynator wyplacil zaliczke po 3 dniach pracy bo nie mialem srodkow na zycie -po 3 dniach .wyslalem godziny i otrzymalem zaliczke .po tygodniu 1 pracy doslali mi buty bo moje byly w kiepskim stanie .pracowalem w wielu firmach ale takiej opieki na start nigdzie nie bylo .moge tylko o plusach mowic

@micha

opieka nad pracownikami to u Nas Standard na wysokim poziomie .pozdrawiamy

szybki 28

Pracuje w tej fimie jako szlifierz , monter , slusarz i jak czytam te zle opinie to moge byc pewnym ze to ci ludzie co byli ze mna razem w Attenweiler . Jak panowie po 1 tygodniu dostali zaliczki to tak byli pijani ze jeden ze slusarzy latal z nozem a inny zdemolowal pokoj . To jest porzadna Firma ale dla porzadnych ludzi .wyplata zawsze w terminie i rzetelna obsluga biura zajmujacego sie Polakami

@szybki 28

dziekujemy za pozytywna opinie .historia znana i wnioski wyciagniete .

Marek Ch

Pracuje Jako spawacz od 2 miesiecy . Wszystko super . Wyplata na czas i Pelna opieka .mam doswiadczenia z innych firm i tu jest naprawde opieka na wysokim poziomie . Firma pomogla mi w sprawach prywatnych min wniosek do Kindergeld . Negatywne komentarze slyszalem od 2 pracownikow Co zostali zwolnieni za Alkohol . Jeden jezdzil pijany autem po Wsi Gdzie mielismy Zaklaf a Drugi Dwa dni z kwatery nie wychodzil po otrzymaniu zaliczki . Polecam firme dla normalnych

@Marek Ch

Dziekujemy. Temat Jest nam znany .pozdrawiamy

Zostałam zatrudniona w magazynie n komisjonowaniu prze Firmę Euregio. Firma znalazła mi kwaterę z której jestem zadowolona. Przyjechałam do Niemiec bez wystarczającej gotówki i Firma Euregio pokryła koszta kwatery za moja zgoda a następnie odciągnęła mi ta kwotę od wyplaty. Jestem bardzo zadowolna . Polecam ta firmę osobom , które nie znają dobrze języka. Mnie obsługuje Pan Tomasz i zawsze służył konkretna pomocą . Jak czytam te opinie wcześniejsze to krew mnie zalewa. Pracowałam już w wielu firmach ale ta firma jest najbardziej konkretna . Wypłacają pieniądze na czas .

@Kasia

Dziekujemy . Jak pani poleci kolezanki otrzyma pani Bonus

Mirek

Pracowalem w tej firmie 3 Miesiace Jako slusarz . Pieniadze zawsze na czas , zaliczki juz po 1 tygodniu . Koordynator dwoil sie i Troil Ale Jak na kwaterze Masz goscia Co po otrzymaniu zaliczki teroryzuje Hotel To ciezko cokolwiek zrobic . Zrezygnowalem z uwagi na problemy rodzine i chetnie tam wroce . Proponuje Wielu Rodakom mniej pic i sie awanturowac o bylem Co - Wtedy Firma Euregio Jest super miejscem

@Mirek

Dziekujemy i zapraszamy ponownie

Kolejny zdesperowany z komornikiem w Polsce . Straszy ze Jak nie Dostanie zaliczki lub urlopu To ucieknie do polski

@euregio Personaldienstleistungen GmbH

Proponuje podac swoje nazwisko aby moc sie ustosunkowac bo nie Wiemy o Jakich ukladach Pan Pisze i szantazach . Jesli Ma Pan na mysli ze Jak nie Dostanie Pan zaliczki To ucieknie do polski lub nie Dostanie urlopu z dnia na Dzien To Jest To Forma szantazu

Euregio (usunięte przez administratora) Mieszkania, które organizuje są wieloosobowe daleko od sklepu (bez samochodu nie dotrzesz) i kasuje za nie 300 euro. Nie szanują ludzi w ogóle. Nie można liczyć na żadną pomoc z ich strony.

Zostaw merytoryczną opinię o euregio Personaldienstleistungen GmbH - Bocholt

• Jak się pracuje w euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy euregio Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy euregio Personaldienstleistungen GmbH?

Kandydaci do pracy w euregio Personaldienstleistungen GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

euregio Personaldienstleistungen GmbH