5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Falkone Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy na profilu firmy Falkone Sp. z o. o. .

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym uczestnikom forum za dynamiczną dyskusję i podzielenie się swoimi opiniami na nasz temat.

Do tej pory z uwagą śledziliśmy powyższe dyskusje i wyciągaliśmy wnioski. Od dziś pragniemy bardziej aktywnie włączać się do dyskusji i odpowiadać na opinie internautów.

Jesteśmy, by rozmawiać o dobrych doświadczeniach i wyciągać wnioski z uwag. Forum to dla nas źródło informacji i zapewniamy, że każdą opinię bierzemy do siebie i analizujemy. Merytoryczna informacja zwrotna, zarówno pozytywna jak i negatywna, od naszych byłych, obecnych i być może przyszłych pracowników lub klientów jest dla nas ważna szczególnie jeżeli jest prawdziwa.

Choć nie każda zamieszczona tutaj opinia jest dla nas pochlebna, dziękujemy za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawek. Osoby, opisujące sytuacje, w których zostały potraktowane nieprofesjonalnie lub chciałyby się podzielić informacją bardzo prosimy o kontakt z podaniem szczegółów pod adresem sprawy@falkone.pl .

Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy oraz naszą stroną internetową http://www.falkone.pl
Marika Nowy wpis

Witam. Czy jest tu ktoś kto aplikował niedawno na Inżyniera serwisu? Jeszcze w okolicy początku roku była dodawana oferta, partner może by się zainteresował. proszę mi tylko powiedzieć od czego zależne są zarobki? wskazano widełki od 6 800 do 9 500 zł

Nowy wpis

Szanowni Państwo,

Jako przedsiębiorstwo staramy się być wszędzie, gdzie są poruszane kwestię dotyczące naszej firmy i jej pracowników. Dlatego śledzimy pojawiające się wpisy na tym forum.

Rozumiemy, że w codziennej pracy mogą zdarzać się sytuację budzące skrajne emocje. Szanujemy również Państwa prawo do anonimowej oceny Falkone Sp. z o.o., jako pracodawcy, jednak w przypadku pewnych okoliczności, zmuszeni jesteśmy zareagować w celu obrony naszych pracowników, współpracowników jak i samego przedsiębiorstwa.

W naszej ocenie, jak również w ocenie przedstawicieli reprezentującej nas kancelarii prawnej oraz administratorów portalu „gowork.pl”, stwierdziliśmy, że wolność w postaci publicznego wyrażania swoich poglądów ma swoje ograniczenia.

Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, insynuacji, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe czy szkalujące czyjeś imię. Wymienione tutaj przymioty dotyczą, niektórych wpisów na tym forum i wypełniają znamiona czynów karalnych tj. : zniewaga, zniesławienie, groźba karalna, fałszywe oskarżenie, nękanie czy złośliwe niepokojenie.
Przypominamy, że każda Państwa aktywność w sieci pozostawia swój ślad.

Musimy zaznaczyć, że oczekujemy kulturalnej i merytorycznej dyskusji, wszelkie treści łamiące prawo i regulamin forum powinny być usuwane przez administratora lub będą rozwiązywane w innym przewidzianym prawem sposobie.

Z poważaniem
Rudy

Jak wyglądają wyjazdy w delegacje auto służbowe czy prywatne? Kilometrówka? Jaki czas pracy w delegacji ? Jaki na miejscu ? Weekendy pracujące czy wolne ? Pozdrawiam

Nowy wpis

@Rudy

Dzień dobry Panu, Odpowiadając na Pana pytania. Na wyjazdach w 90 proc podróży posługujemy się autami służbowymi, ale czasami pojawia się również zgoda na przejazd samochodem prywatnym jeżeli sytuacja tego wymaga i w takim wypadku pracownik rozlicza z pracodawcą kilometrówkę. Odnośnie czasu pracy w delegacji zwykle wynosi on 8h, aczkolwiek mogą się pojawić okresy, w których czas ten może być wydłużony. W przypadku pracy "na miejscu" (w Olsztynie i w Bydgoszczy) pracujemy 8h, gdzie stosunkowo rzadko pojawiają się nadgodziny. Weekendy z założenia są dniami wolnymi, z tym że trzeba wziąć pod uwagę, iż mogą zajść okoliczności gdzie obecność pracownika w weekend może się pojawić. Informując, w ostatnim roku tj. 2022 przepracowaliśmy kilka dni, gdzie tylko kilku pracowników było w pracy. Odnośnie kwestii dojazdów do i z pracy w delegacjach krajowych, pracownicy otrzymują nieobowiązkowy dodatek w wysokości 17,00 PLN , za każdą godzinę przejazdu brutto. Wspomniany dodatek dotyczy wszystkich pracowników poruszających się w tym czasie samochodem lub innym środkiem transportu. Wysokości diet: w kraju obecnie to 38PLN w 2021 aktualnie 45PLN natomiast w przypadku projektu realizowanego na terenie Niemiec to aktualnie kwota 49EUR. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem office@falkone.pl lub w przypadku rekrutacji rekrutacja@falkone.pl. Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na portalach: olx.pl, pracuj.pl oraz naszą stroną internetową www.falkone.pl .

Rudy Nowy wpis
@Falkone Sp. z o.o.

Dziękuję serdecznie za bardzo wyczerpującą odpowiedź

Normalny ;)

Gniewny na twoim miejscu bym się nie wypowiadał ponieważ twoje umiejętności i sposób myślenia to dno w którym zrobiono odwiert. Właśnie te twoje wypociny pokazują że tylko na forum publicznym i to z czyjąś pomocą tę bajki napisałeś. Bo o ile pamiętam to nikt nie chciał z tobą pracować. I przestań już te głupoty pisać o tych co na start dostają więcej bo to nie te czasy że ktoś dłużej pracuję to musi więcej zarabiać. Sam opisałeś siebie jaki z ciebie fachowiec skoro przychodzą ludzie po szkole bez doświadczenia a potrafią więcej. A jak ktoś czyta tę twoje bajki to ja proponuję im zatrudnić się w tej firmie bo takiego grzyba jak ty to niema. I warto zobaczyć to zjawisko. A dla jasności czemu nazwałem cię grzybem bo taki jesteś rozgarnięty że wspierasz że wszystko i wszyscy to grzyby. Dlatego ja na twoim miejscu nie wypowiadał się bo tobie i tak dużo dali i inni są teraz pokrzywdzeni. Dlatego przestań pisać a pokaż co potrafisz inżynierze ha ha ha;) dla wyjaśnienia większość odchodzi z tej firmy przez takich jak ty.

OL

Z tego co się słyszy najwiecej zależy od wykształcenia, doświadczenia i umiejętności. Na pewno nie jest to najniższa krajowa :) Najlepiej pisać do rekrutacja@falkone.pl

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Falkone Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk - Serwisant.
Normalny;)

Warunki jak i prezesi są bardzo w porządku. Tylko 2 no może 3 pracowników było takich co wiecznie im się nie podoba i zamiast pracować to szukali bądź wymyślali bajki i afery tak jak ten gniewny. Nie udzielałem się do tej pory. Ale nie mogę już na to patrzeć jak niszczą komuś firmę. Każdy normalny człowiek któremu tak źle to by odszedł sam. Ale myślą że w taki sposób dostanie podwyżkę. Gniewny weź kartkę A4 napisz wypowiedzenie a jeśli nie potrafisz. To niech pomoże ci ta osoba napisać z którą tę bajkę napisałeś i weź przestań robić z siebie większe pośmiewisko niż do tej pory. Z góry przepraszam wszystkich innych odwiedzających stronę i czytających to ale to jak opisał ten człowiek to przekracza wszelkie granice. Polecam firmę bo naprawdę ciężko znaleźć tak normalnych szefów i pozostała załogę z biura. Polecam

Jaka umowa obowiązuje w Falkone Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

MR

Umowa na okres próbny miesiące. Później na określony 7miesiwcy i dalej na nieokreślony. niektórzy po próbnym od razu dostaja na nieokreślony.

Barbara
@MR

A ty na jakim etapie jesteś? Ciekawe czy ktoś naprawdę dostał ta na czas nieokreślony, można dotrwać?

@Barbara

Prawie wszyscy mają na czas nieokreślony

@MR

A czy studenci są tu też zatrudniani? Pytam w kontekście umowy

@Weronika

Dzień dobry Pani Weroniko, Tak, niektórzy studiowali jednocześnie pracując, ale w trybie niestacjonarnym. Umowa w takim przypadku jest aktualnie standardowa - okres próbny / określony i nieokreślony. W ten sposób zdobywali wiedzę, a pracodawca starał się tak dopasować grafik, aby w zjazdy na uczelni pracownik nie był zaplanowany w grafiku. Podobna sytuacja miała już kilkukrotnie miejsce z żołnierzami WOT. Wszystkie pytania i propozycje można również przesyłać pod adres sprawy@falkone.pl lub telefonicznie (52) 516 21 21 -Dział Rekrutacji - tonowo (4) Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy do kontaktu. Falkone Team

Wladislawek
@Falkone Sp. z o.o.

Wyczerpująca odpowiedź Firmy.

Mały

A (usunięte przez administratora) coś mówił?!?!?

Aktualność
Witamy na profilu firmy Falkone Sp. z o. o. .

Aneta

Hej, na stronie internetowej znalazłam info, że dbaja o to, żeby kwalifikacje i kompetencje zepsołu regularnie sie podnosily - czy ktos moze powiedziec, jak to wyglada w praktyce? Jakie sa mozliwosci rozwoju? Jak czesto sa szkolenia?

...
@Aneta

Szkolenia muszą być inaczej połowy rzeczy nie będzie można robić...jak ktoś chce nauczy się dużo...

@...

I one raczej na wstępie tylko są czy później cyklicznie się je powtarza?

@Weronika

Szkolenia są organizowane w przeróżny sposób. Są te wymagane i cykliczne, ale również często rozwojowe w późniejszym okresie.

Co jaki czas w Falkone Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Bolo

Niektórzy chodzą nawet kilka razy w roku a w dużym stopniu zależy to od samego pracownika np jak się rozwija jak awansuje itp.

Franciszek
@Bolo

Że chodzą to jedno, ale czy dostają?

@Franciszek

Raz w roku to praktycznie każdy dostawał nawet przez lata gdzie był covid. Niektórzy jak mieli niższe na początku to otrzymywali nawet kilka razy w roku bo pensje są wyrównywane do umiejętności i do pozostałych.

Ja go rozumiem.

Cześć, czy mogę liczyć na (usunięte przez administratora) podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie są perspektywy awansu? Proszę o odpowiedź obecnych pracowników

Elong
@Ja go rozumiem.

Firma się rozwija a awanse są co jakiś czas. Były w tym roku tez Roboty coraz więcej. Częściowo niestety na wyjeździe ale diety pl normalne z kodeksem i na Niemcy pełne 49eur . Rozmowa Ok.

Szybki Tosiek

Przestańcie pisać i myśleć ciągle o jednej osobie bo ta osoba jako jedyna potrafi powiedzieć prosto w oczy co myśli i nie ma z tym problemu. A te osoby które piszą tutaj zachowują się jak dzieci...panowie dorośnijcie trochę tak jak już mówiłem wcześniej...gorzej jak dzieci...sflustrowanie widać w waszych wypowiedziach i podszywaniem się pod ch...wie kogo..

@Szybki Tosiek

No i brawo dla Pana za piękne podsumowanie tego wszystkiego. Samodzielnie nałożoną cenzurę też się ceni. ;) I nawet spokój faktycznie zapanował, ale na jak długo?

@Ja go rozumiem.

Rozmowa jak w rozwiniętej firmie. Masz cas na zadawanie pytań itp. Rozwój jest i można awansować jak się ma odpowierdnio w głowie.

Partyzant

Ile można zarobić jako technik serwisu? Czy sytuacja kadrowa jest stabilna?

Weronika

Czyli to 500 więcej to po jakimś czasie ewentualnie można zdobyć? Jak długo by to trwało?

George

Raczej wątpię 100-300 zł po twardych negocjacjach

@George

Aj czyli zbyt wygórowanie poleciałam. A po jakim okresie mniej więcej?

Szybki Lopez
@Partyzant

Praca jest ciekawa i dużo się można nauczyć zależy z jakimi papierami się przychodzi. Zarobki w wysokości 4500 na łape są jak najbardziej osiągalne, a w Reichu to nawet x3.

Szybki Lopez

Podstawa plus premia oczywiście ale można napisać ze zarabia się tyle co nic. Obiektywnie na dzień dobry jesteś bliżej 4 kół niż 3. Nie wspomnę o naginaniu na nadgodzinkach.

@Szybki Lopez

A na nich to jak niby naginają?

Bolo

Ani jedna osoba nie zarabiała ani nie zarabiała 3tyś. Każdy ma więcej. Niech Pani nie czyta komentarzy jakiegoś frustrata bez talentu, który wypisuje bzdury. Człowiek pomyłka.

@Weronika

Pracownicy pisali puste nadgodziny 150% i 200% i wtedy wypłaty to były w kraju po ponad 6 tys netto i plus diety i inne dodatki przejazdowe.. Teraz nadgodziny są ale bardziej prawdziwe bo robią weryfikację, a naciąganie się nie opłaca. Niemcy się rządzą swoimi prawami. Dieta 49EUR 6600zł miesięcznie i spokojna rozwojowa praca w różnych zakresach od elektryki po mechanikę, klimę, wózki i laminaty. Tam jadą bardziej ogarnięci. Najlepiej złóż CV i się sama przekonaj zamiast słuchać jakiegoś gościa co pewnie był mierny a może i nawet zwolniony. Powodzenia!

Kontra

Taki baran dostał szansę na normalne perspektywy i to mu jeszcze nie pasuje. Idź lepiej za ciecia ale i tam pewno będzie Ci (usunięte przez administratora) tacy jak Ty tylko narzekają i szukają negatywów a sami są sobie winni.

Szybki Tosiek

Na miano przyjaciela to trzeba zasłużyć...a z ludźmi widmo nie przystaje...nie kierujcie komentarzy do ludzi,którzy nie mają z tym doczynienia...dziecinada według mnie...dorośnijcie trochę i zachowujcie się jak na wasze stanowiska przystalo

Ananas

Maciejowi trzeba wierzyć tak oto skwitował Gołąb ????????

Najlepiej oceniać firmę z perspektywy czasu, moja opinia pojawia się ponieważ ludzie z natury chętnie wylewają swoje flustracje ,za pośrednictwem tego typu portali a osoby zadowolone nawet nie wiedzą często, iż taka strona istnieje. Firma młoda , rozwija się, każdy z pracowników może mieć wpływ na jej rozwój.Atmosfera pracy pomiędzy pracownikami bardzo dobra. Narzędzia z górnej półki.Sporo wyjazdów, płacone poprawnie. Zarobki zależą od doświadczenia,liczby nadgodzin, delegacji. Trzymam kciuki za kolejne sukcesy firmy i pracowników.

dziewiczy rejs

panie prezesie czy możemy liczyć na karniencie się łódką po zakończonym remoncie

Meksikano

Fajnie fajnie narzędzia z górnej półki a czy mata tam sufmiarki ?

Kamil

Witam ,jak wyglądają zarobki w firmie FALKONE? Baner zachęca ale czy te od (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)to tylko przynęta czy prawda Widzę że pracownicy piszą o zupkach i kawie to znaczy że nie pracujecie? Czy macie tak dobrego szefa który dba o socjal? Gubię się w tych opiniach

Prawda jest taka ze jak sie uczciwie pracuje to firma pozwala zarabiac Projektow jest sporo mozna sie wykazac. Ja jestem zadowolony i doceniam ze moglm sie wielu rzeczy nauczyc chodź nie miałem doswiadczenia. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Falkone Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Falkone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Falkone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Falkone Sp. z o.o.?