P.W. Bemix Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.W. Bemix Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji na temat firmy P.W. BEMIX Sp. z o.o.

Postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność i wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, aby odpowiedzieć na Państwa pytania i dać tym samym rzetelny obraz pracy w naszej firmie.Dziękujemy za Wasze liczne komentarze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie podejmowane są ważne tematy dotyczące naszych pracowników oraz gdzie pojawiają się kandydaci zainteresowani pracą w naszym zespole.

Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis - słuchamy cennych uwag i wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu nieustanny rozwój. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

We wszystkich kwestiach budzących wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: sekretariat@bemix.eu

Serdecznie ozdrawiamy,

P.W. BEMIX Sp. z o.o.
Gruby

Witam czy obecnie szukacie kandydatów do pracy pozdrawiam

@Gruby

Dzień dobry, Proszę przesłać CV na sekretariat@bemix.eu. W chwil obecnej mamy kilka osób na testach i szkoleniu. Jak będzie wakat to odezwiemiemy się.

Kamil
@P.W. Bemix Sp. z o.o.

Z reguły jakie stanowiska są dostępne? Co warto mieć w zakresie wcześniejszych, zawodowych doświadczeń, czy umiejętności?

@Gruby

@Kamil

Generalnie przyjmujemy na stanowisko operatorów automatów tokarskich. Najbardziej liczą się chęci. W okresie próbnym kandydat przechodzi szkolenie. Nie wymagamy szczególnych zawodowych doświadczeń.

....
@P.W. Bemix Sp. z o.o.

Szkoda że zawozi się CV kilka razy a nie kontaktujecie się, mimo że są wolne stanowiska ..

@....

Dzień dobry, w chwili obecnej zatrudniamy tylko mężczyzn na stanowisko operatorów automatów tokarskich i galwanizerni.

Gaba Nowy wpis
@P.W. Bemix Sp. z o.o.

A w najbliższym czasie macie w planach zatrudniać pracowników biurowych? Ja z chęcią wyślę cv, nawet teraz, tylko ciekawe czy dajecie odpowiedź każdemu czy się nadaje czy też nie.... Dobrze widzę na Waszej stronie, że w biurze pracuje się 7-15?

Nowy wpis

@Gaba

Dzień dobry, Tak zatrudniamy też pracowników biurowych. Czy ktoś się nadaje czy nie decydujemy po zapoznaniu się z umiejętnościami i doświadczeniem kandydata na podstawie CV i odbyciu rozmowy rekrutacyjnej. Tak, biura pracują od 7 do 15.

Zosia Nowy wpis
@P.W. Bemix Sp. z o.o.

Hej, mój mąz właśnie szuka takiej pracy i ma doświadczenie w pracach tokarza. Ale ciekawi nas proces szkolenia. Znaczy, ile czasu trwa i czy jest ten czas płatny jak normalna praca?

Nowy wpis

@Zosia

Dzień dobry, Czas szkolenia nie jest dokładnie określony, zależy od postępów i chęci. Oczywiście szkolenie jest płatne jak normalna praca. Zapraszamy najlepiej do kontaktu osobistego w siedzibie firmy, gdzie wyjaśnimy i pokażemy jak to wszystko się odbywa. Można też skontaktować się z nami telefoniczne (52 389 52 50).

Czy jest możliwość pracy w P.W. Bemix Sp. z o.o. na część etatu?

Weronika@

Dzień dobry ,czy na ten moment potrzebujecie kobiet do pracy.

@Weronika@

Dzień dobry, Aktualnie nie zatrudniamy nowych osób.

xXx

Czy obecnie prowadzicie nabór dla nowych pracowników, są jakieś wolne wakaty ?

@xXx

Obecnie nie prowadzimy naboru.

Irena
@P.W. Bemix Sp. z o.o.

Ok, nie ma obecnie rekrutacji. Ale czy jest możliwość wysłania Cv bez rekrutacji na adres biura i czy jak rekrutacja jakaś to firma weźmie to pod uwagę? Można tak na zaś wysłać swoją aplikację do bazy firmy?

@Irena

Proszę wysłać CV na adres sekretariat@bemix.eu.

Bartosz
@P.W. Bemix Sp. z o.o.

Czytałem na Waszej stronie, że dzięki najnowocześniejszym maszynom oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, jesteście w stanie podjąć każde wyzwanie z branży hydrauliki siłowej. To proszę napisać, co trzeba umieć, by u Was robić i czy przyjmujecie również osoby bez lub z niewielkim doświadczeniem na produkcji? Wolę wiedzieć, czy byłbym brany pod jakąkolwiek uwagę.

@Bartosz

Dziuen dobry Najważniejsza jest chęć do nauki nowego zawodu. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji.

Tymon
@P.W. Bemix Sp. z o.o.

A czy teraz lub w najbliższym czasie będą Państwo kogo potrzebować? I jak się odbywa wdrożenie, jak długo trwa taką nauka?

@Tymon

Dzień dobry, Niestety teraz i w najbliższym czasie nie zatrudniamy nowych pracowników. W trakcie wdrożenia jest przydzielany opiekun, z który uczy obsugi danej obrabiarki. Dodatkowo odbywają się szkolenia np. przez pracowników kontroli jakości. Na wstęne wdrożenie są przeznaczone 2 tygodnie.

Angela
@P.W. Bemix Sp. z o.o.

Okres wdrożenia jest normalnie objęty pensją? Potem już pracując normalnie można liczyć na wsparcie tego opiekuna? Pytam o sytuacje gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości lub pytania.

@Angela

Tak, okrese wdrożenia jest płatny. Opiekun jest dostępny. Jeszcze jest jest lider do pomocy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w P.W. Bemix Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Witam,czy obecnie jest zapotrzebowanie na pracowników . Pozdrawiam

@Michał

Dzień dobry, Obecnie niestety nie zatrudniamy nowych pracowników.

Choroszczanka

Podczas mojego pobytu w Wiecborku kilka lat temu mialam okazje tam pracowac, a dzis przejezdzalam obok i naszlo mnie na wspominki Zacznijmy moze od samej pracy - pilnowanie automatów nie jest zbyt ciężką pracą, wystarczy nauczyć się specyfiki pracy tych maszyn i być dokladnym. Niestety często jest się calym umorsanym od oleju - często nawet po umycie się unosil się zapach oleju(usunięte przez administratora). Dość spory hałas ale idzie się przyzwyczaic. (usunięte przez administratora) Ludzie niektorzy spoko z którymi fajnie szlo sie dogadac, a niektorzy typowy polski beton(usunięte przez administratora), jak to na produkcji. Mozna isc sprobowac i zobaczyc, jak ktoś lubi 8 godzin stac to praca dla niego

Lucy
@Choroszczanka

Co do nauki specyfiki działania maszyn itp to jakieś wdrożenie wtedy robili? Praca zaczyna się od szkolenia? Jak ono wtedy wyglądało lub może ktoś wie jak obecnie wygląda?

Czy zdarzają się nadgodziny w P.W. Bemix Sp. z o.o.?

Sylwia

Dzień dobry. Czy jest na ten moment zapotrzebowanie kobiet do pracy ? Pozdrawiam

@Sylwia

Dzień dobry, Obecnie nie prowadzimy rekrutacji.

Tak działa gowork.pl

Damian

Dzień dobry jakie są wymagania aby przyjąć się do pracy

@Damian

Dzień dobry, W chwili obecne nie zatrudniamy.

Natalia
@P.W. Bemix Sp. z o.o.

w sensie że nie ma żadnych aktywnych wakatów (wolnych) czy że firma wogóle nikogo nie zatrudnia ?

@Natalia

Dzień dobry, Aktualnie nie mamy wolnych wakatów, ale zachęcamy Panią do złożenia CV, email: sekrateriat@bemix.eu, lub zostawić na portierni siedziby firmy. Jeśli wakaty się pojawią to umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną.

Wiolka

Moim zdaniem fajna atmosfera jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną ,życzę aby każdy tak podchodził do osoby nowej, która chce pracować pozdrawiam serdecznie

Julia
@Wiolka

No to spoko, no bo jednak atmosfera jest istotna. A tak z ciekawości. Jakie pytania CI zadawali na rozmowie?

KTS

chciałem się dowiedzieć czy szukacie kogoś do pracy Zostawiłem CV 20 maja

@KTS

Jeśli będziemy mieli zapotrzebowanie na nowego pracownika skontakujemy sie telefonicznie i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Ile jest zmian w P.W. Bemix Sp. z o.o.?

Helena

Dwie, to pewnie ranna i popołudniowa, tak? Mam nadzieję ze nocek nie każą robić nikomu bo to najgorsze co jest dla mnie

Dariusz

Jak u was wygląda sprawa z urlopami?

@Dariusz

Nie ma z tym problemu.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie ozdrawiamy,

P.W. BEMIX Sp. z o.o.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie P.W. Bemix Sp. z o.o.?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jeteśmy otwarci na nowe tematy.

Jaki dress code obowiązuje w P.W. Bemix Sp. z o.o.?

Zasadniczo nie ma. Na produkcji krótki rękaw.

Xxx

Jak to jest z tymi ustawiaczami??

@Xxx

Czy możesz sprecyzować pytanie?

Kosmos

Ludzie narzekacie na te prace, to dlaczego się nie zwolnicie, nie poszukacie innej pracy. Pozdrowienia dla ludzi, którzy odeszli z firmy obrzucając ją gownem, a teraz do niej wracają hahah

Jeśli ktoś wykonuje swoją pracę tak jak trzeba to zarobki są fajne, na pewno większe niż najnizsza krajowa. Urlop bez problemowo, szacunek do pracownika, bez poganiania i patrzenia na ręce.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Bemix Sp. z o.o. - Więcbork

• Jak się pracuje w P.W. Bemix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Bemix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Bemix Sp. z o.o.?

P.W. Bemix Sp. z o.o.