Opinie o Piloci Studio Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piloci Studio Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piloci Studio Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piloci Studio Sp. z o.o. w Kraków

H.

Niestety mimo dobrze zapowiadającego się miejsca na rozpoczęcie pracy w grafice 3D, studio rozczarowuje brakiem organizacji i kiepskim zarządzaniem. Mnóstwo specjalistów z niego ucieka i w zasadzie nie ma się od kogo uczyć. Jest mocno juniorsko. Samo miejsce pracy kiepsko zorganizowane nie wiadomo czy praca jest wykonywana dobrze, czy źle. Nie wiadomo jak awansować. Nie wiadomo czego się uczyć. Zarząd codziennie zmienia zdanie w sprawie dalszej współpracy. Mogą ją zakończyć w każdej chwili, co też robią gdy jest im to na rękę. Nie polecam, niestabilnie i niska jakość.

Kinga

No cześć. A ja tu pracuję, i o forum dowiedziałam się od jednej z kandydatek, która przyjechała do nas nieco za wcześnie, więc sobie pogadałyśmy ???? No gdzieś trzeba dać sobie upust na negatywne emocje, związane często z odrzuceniem. Każdy kij ma dwa końce i bierzcie poprawkę na to, co tutaj czytacie. Podajemy widełki w ogłoszeniach o pracę, jesteśmy transparentni podczas rozmowy - szanujemy swój i Twój czas. p.s TAK! są u nas stażyści, zawsze staramy się mieć dwóch w całym zespole, bo szukamy talentów z potencjałem - kilka znaleźliśmy i są z nami od dłuższego czasu. ZAPRASZAMY kolejnych, już w styczniu! Miłego ;)

Hobbit
@Kinga

Podajecie widełki, ???? może od niedawna, a wynagrodzenie i tak nie idzie w górę. Nieważne czy się siedzi 40 czy 65 godzin tygodniowo.

HandlarzKlejem Nowy wpis

Wszystkie opinie mają swoje uzasadnienie w rzeczywistości. Nie jestem byłym pracownikiem, ale miałem okazję obserwować firmę z większej odległości. Jestem absolutnie rozgoryczony poziomem organizacji w tej firmie oraz nie ukrywam że bardziej przypomina ona (usunięte przez administratora) z 1670 rodem niż nowoczesne studio. Naprawdę ogromna szkoda, ponieważ od strony technicznej i produktowej firma jest na wysokim poziomie i takie wewnętrzne praktyki nie pomogą w jej rozwoju. Firma ma ogromny potencjał i takie jego marnowanie, poprzez niestaranne nią zarządzanie jest, moim zdaniem, nie do przyjęcia i przypomina mi typowy case study przerabiany przez studentów MBA. Wstyd.

Czy w Piloci Studio Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jess Nowy wpis

Dziwne miejsce i raczej nie polecam. Kontakt wydawał się spoko, ale widać było nieprzygotowanie i mało wiedzy o stanowisku jaki miałabym objąć (animacja, montaż, kreacja, najlepiej wszystko na raz). Jakby rekrutował ktoś kto w tym nie siedzi. Z ciekawości zapytałam byłych pracowników bo na Linkedinie łatwo znaleźć i zapytałam o opinie, bo wydawało mi się, że te na goworku mogą być nieprawdziwe (sorry), ale ludzie potwierdzili, że to raczej słabe miejsce i odradzają. W sumie to co tu piszą, więc trochę szkoda.

Kaseta Nowy wpis

Słabe warunki pracy 0 szacunku dla pracownika Nie polecam

Aplikowałeś do firmy Piloci Studio Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kinga

Yan
@Kinga

Domaganie się od "pracowników" aby podpisali Umowe o zakazie konkurencji jest mało transparentne. Takie umowy są też nieważne gdy osoby zaangażowane w pracę są na B2B lub UoD. Zwłaszcza że takie umowy powinny być obustronne i zawierać wynagrodzenie dla pracownika za powstrzymanie się od świadczenia usług. Nie ma dwóch stron kija. Jest tylko jedna o której wspominają byli pracownicy.

Prawdziwy Lexon
@Kinga

To, że firma podaje śmieszne widełki w ofertach, nie wyklucza tego, że jest to miejsce w którym ludzie nie zagrzewają długo miejsca. Talenty to też bardzo subiektywne odczucie, patrząc na na ogólny, dość niski poziom realizacji. Na rynku CGI/Motion Piloci stracili miano firmy tworzącej profesjonalny zespół. To raczej miejsce wykorzystującego do prac nad "wielkimi projektami" początkujących juniorów. Kinga, przecież sama pracujesz tu kilka miesięcy. A historie o zakazie konkurencji to już dosłownie mem w środowisku.

Hobbit
@Kinga

Jak dużo osób pracuje w Piloci Studio Sp. z o.o.?

Darek

Niestety ale firma nie dotrzymuje ustaleń. Robi się z tego straszny januszex. Niby zlecenia dla wielkich firm i kontrakty, ale pieniądze bardzo marne i przerzucanie odpowiedzialności na pracownika. Niby B2B, ale tylko stacjonarnie. Niby 5k na rękę, ale jednak po odjęciu zusu i podatków. Niby płatne chorobowe, ale spróbujcie zachorować. Żenujące w Krakowie w 2023 roku. Żenujące.

Loa

Nie polecam tego miejsca ludzie przyjmowani tylko na okres próbny. Firma stawia na praktykantów i stażystów a potem nic dalej nie oferuje i żegna się z pracownikiem gdy kończy się umówiony okres. Prawdą są nadgodziny w tej firmie i brak szacunku do ludzi, naprawdę szkoda czasu.

H.

Lexon

Brak szacunku dla pracownika (usunięte przez administratora) Naruszanie praw pracowniczych Nadgodziny

Zostaw merytoryczną opinię o Piloci Studio Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Piloci Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piloci Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piloci Studio Sp. z o.o.?

Piloci Studio Sp. z o.o.
  • Stoczniowców 3