Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Opinie o Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Radzik

Jestem zadowolony

Sławomir

Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia sprawy na początku mój dłużnik odgrażał się ze poda mnie na policję za nasylanie windykacji do jego firmy ale to jednak pomogło bo po kilku tygodniach oddał wszystko z odsetkami. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Masakra

Witam, może przyda się moja opinia, firma bez sprawdzenia podstaw merytorycznych wydaje wyrok to tylko w mojej ocenie marketing. Strata czasu i pieniędzy. Na szczęście nie jestem klientem

arkasaM
@Masakra

Najbardziej w tej wypowiedzi bawi ostatnie zdanie (nie jestem klientem) oraz ustawiony status (klient) ???? Brzmi jak bardzo rzetelna wypowiedź ????

Maja

Uczciwe podejście do klienta, gorzej z kontaktem zawsze sama musiałam do nich dzwonić pomimo to wszystko było w porządku.

Doradca Klienta

Zostałem zaproszony na rozmowę, która została przeprowadzona mega rzeczowo. Widać, że firma stawia na doświadczenie i wiedzę o branży.

Dlaczego chciałbym pracować dla firmy

Marika

Ale miałam ubaw jak dłużnik do mnie dzwonił i prosił żebym wycofała zlecenie... są meeega skuteczni!!! Dzięki!!!!

Roman

Odzyskali moje pieniądze za nieopłacony najem lokalu i jeszcze koszty windykacji! Kiedyś podpisałem umowę z inną firmą i ściągnęli ze mnie jak za zborze a tu mile się zaskoczyłem, finalnie wyszedłem na 0

tom
@Roman

ile trwała sprawa

Krzysztof B.

Bez większych problemów dali radę odzyskać fakturę, z którą męczyłem się od roku

ŁUKASZ

Kilka razy korzystałem z innej firmy tylko że tam mają jakieś śmieszne abonamenty które musiałem co miesiąc płacić a tutaj zero zobowiązań!!!!.... Rozliczam się z nimi tylko od odzyskanych środków.... spora różnica dlatego wybieram ich!!! Pozdrawiam ????

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Była pracownica

Polecam pracę w dziale sprzedaży. Świetna atmosfera, super przełożeni i niezłe wypłaty :)

Magdalena
@Była pracownica

Jak niezłe wypłaty to brzmi super, a zdradzisz dokładnie ile zarabiacie? Wydaje mi się, że każdy ma swoje wymagania w tym zakresie. I oczekiwania. No i fajnie jest ocenić, znając kwotę.

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Hadyński Inkaso Sp. z o.o. jako Asystent/-ka? Jakie macie wrażenia?

Była pracownica

Ja pracowałam prawie 3 lata. Super atmosfera i nauczyłam się naprawdę wiele ! Gdybym mogła w firmie realizować swój kierunek studiów to zdecydowanie bym została !

(usunięte przez administratora) prowadzili przeciwko mnie windykacje. nie odbierałem przez kilka dni, bo nie mogłem. Po Tygodniu wysłali mi do firmy pracownika terenowego. Ja nie powiem to było skuteczne, ale czy aby na pewno należy wysyłać teren, żeby robić człowiekowi wstyd przed pracownikami, bo ktoś nie odbiera przez kilka dni? :/

Anna R.
@Anonim

A czy ok jest nie płacenie faktur na czas? Ja popieram takie działanie ! W takich sytuacjach liczy się skuteczność !

Ad

Ale piszą że egzekucja jest darmowa dla wierzyciela,że ściągają koszty od dłużnika, nie jest tak?

Tomasz
@Ad

Wszystkie koszty windykacyjne podlegają zwrotowi przez dłużnika. Jeśli miałbym coś doradzić to wypytaj o szczegóły, które Cię interesują (na przykład podstawę prawną zwrotu kosztów) i po prostu przeczytaj umowę - działa w przypadku każdej firmy i każdej umowy :)

Na pewno nie wystawili sobie długu bez powodu. Po to są takie firmy, aby ściągać należności. Sąd to ostateczność, a proces długotrwały.

rozbawiony

A kradzież, czyli nie spłacanie długów to czym jest? Oko za oko, ząb za ząb. Od takich jak ty kasa powinna być ściągnięta siłą, plus odsetki 500%, plus połamanie, a na końcu splunięcie w twarz. Do tego powiadomienie wszystkich znajomych i sąsiadów o tym kim jesteś (usunięte przez administratora).

rafako

Firma działa od 10 lat, dłużnicy straszą czego to nie zrobią a firma ma się super. Są skuteczni, to płaczecie. Powiem tak - spłacać długi (usunięte przez administratora) ani kombinować. Wszystkie chwyty dozwolone, a po ściągnięciu kasy powinni pluć wam w twarz. Zero litości dla (usunięte przez administratora).

Michal

Witam wszystkich,ja polecam hadynski inkaso z całego serca w mojej sprawie pomogli mi 100%.Wsparcie państwa było zawsze i gdy tylko miał jakiś problem to pomagali mi jestem zadowolony i na pewno jeszcze jak będzie potrzebna jakas windykacja to napewno zadzwonię.pozdrawiam cały zespół HADYNSKI

rafako

Kolejny bajkopisarz... Mam to gdzieś, czy firma działa legalnie czy nie. Ważne, że jest skuteczna. Dłużnik czyli inaczej zwykły złodziej chce mnie oszukać, ale za to ja mam być miły? Niech go nękają, obiją, zablokują mu biznes, konta - wali mnie to. Zero tolerancji dla bydła, które nie płaci należności.

Jan

Jak to wymyślili sobie dług? Możesz opisać o co chodzi? Bo jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. :)

Magdalena

A co miał wam wisieć kasę w pracy? To ty pracujesz i nie wiesz? :P czy się interesujesz po prostu

edi

Ta, jasne... wchodzisz tu, bo jakaś firma chce coś od twojego przyjaciela... Kto ma w to uwierzyć... Nie ośmieszaj się chłopie, tylko oddaj kasę. Co do firmy polecam, mojemu dłużnikowi narobili takiego przypału, że dzwonił, przepraszał, prosił o wycofanie. Przed windykacją dłużnik był bardzo pewny siebie, cwaniakował, powoływał się na prawo.

Bardzo szybko odzyskali należność, kwestia max. tygodnia, niestety prowizji, którą pobrali, jakoś nie mogli odzyskać. Oceniam 5/10

Wyga

No zdolni są, tego nie można im odmówić

Wyga

Mi odzyskali faktury po 2 tyg, na koszty musiałem poczekać dłużej ale też dali radę :D

Judyta

Gorąco polecam współpracę z windykacją Hadyński. W dwa tygodnie odzyskali dla mnie pieniądze od dłużnika z którym walczyłam przez kilka lat, a kolejne kancelarie rozkładały ręce.

Zostaw merytoryczną opinię o Hadyński Inkaso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hadyński Inkaso Sp. z o.o.