Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Opinie o Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do (usunięte przez administratora) Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 24 października.

DawBud-POL

Polecam współpracę, odzyskali moje pieniądze w ciągu trzech tygodni

Zbigniew

Sprawa na 200 tysięcy odzyskana w ciągu miesiąca wraz z odsetkami. Polecam

Pawinstal

Polecam HADYNSKI INCASO pomogli mi kilka razy polecam

Doradca Klienta

Zostałem zaproszony na rozmowę, która została przeprowadzona mega rzeczowo. Widać, że firma stawia na doświadczenie i wiedzę o branży.

Dlaczego chciałbym pracować dla firmy

Staszek

Super specjaliści odzyskali całość w pierwszym tygodniu windykacji

Wiesław

Odzyskali pieniążki od mojego wierzyciela

Wiesław Choiński

Rzetelna pomoc w odzyskaniu długów od firmy, która kilka miesięcy zwlekała z wypłaceniem mi ekwiwalentu za towar. Jak pojawi się jeszcze kiedyś problem, to na pewno się zgłoszę po pomoc. Prowizja też uczciwa, bo koszty zostały dla mnie odzyskane na podstawie noty obciążeniowej.

Aniela

Jestem ich klientką już kilka lat i z czystym sumieniem mogę ich polecić.

Mateusz

Szybko i skutecznie odzyskane pieniądze od dłużnika. Prosić z Panią Klaudią konkretna babka

Dil

Współpraca przebiegała sprawnie, szybko i owocnie, polecam

Marynia

Polecam współpracę z firmą, chłopaki robią kawał dobrej roboty, świetny kontakt z opiekunem , środki odzyskane, jeszcze raz dziękuję za pomoc

Dagmara M.

Wszystkim polecam (usunięte przez administratora), szybko odzyskali moje nieopłacone faktury, a do tego nawet prowizje!

Luiza

Polecam

Współpracuję z nimi od kilku lat jestem zadowolony odzyskali mi większość faktur plus kilka pożyczek.

Anna- klient

W firmie znalazłam się po długich poszukiwaniach na rynku odpowiedniego rozwiązania dla mojej sprawy. Pomimo śledzenia opinii , które na tamten moment nie były przychylne umówiłam się na spotkanie z przedstawicielem panią Klaudią Piłat. Po wstępnej rozmowie oraz przedstawieniu mi planu działania postanowiłam zaryzykować , sam plan wydał mi się na tyle racjonalny , iż od razu wiedziałam, że osoba na przeciwko mnie wie o czym mówi. Miałam rację!!! Pani Klaudia od razu zabrała się za działanie w mojej sprawie, ciągły kontakt oraz częste rozmowy odnośnie konsultacji w mojej sprawie sprawiły , że czułam się odpowiednio zaopiekowania ,a moje interesy są w odpowiednich rękach. Wiedza oraz kompetencje pracownika na wysokim poziomie , szybkość w działaniu , konsekwencja w dążeniu do postawionych założeń z góry wyznaczonych. Polecam firmę Hadyński Inkaso a przede wszystkim panią Klaudię i dziękuję za pomoc w mojej sprawie , która nie był łatwa.

Marta Kałuża
@Anna- klient

Marta Kałuża

Polecam firmę wszystkim znajomym, którzy potrzebują pomocy w odzyskaniu pieniędzy. Polecam i Państwu!

Andrzej K.

Dzisiaj zakończyliśmy sprawę mojego dłużnika pomyślnie. Firma ,, HADYŃSKI" to profesjonaliści. Byli bardzo pomocni, rzeczowi i kontakt sprawny .Bardzo dziekuję panu, który był bezpośrednio zaangażowany w moją sprawę . Polecam każdemu kto ma problemy z dłużnikami tą firmę .Pozdrawiam.

Majka
@Andrzej K.

Potwierdzam

Majka

Faktura odzyskana w dwa tygodnie. Polecam

KLAUDIA

Jestem zadowolona z pracy, najlepsze warunki w całej Unii Europejskiej. Gorąco polecam, najlepsze imprezy firmowe w kraju.

Zostaw merytoryczną opinię o Hadyński Inkaso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hadyński Inkaso Sp. z o.o.