Opinie o Bau-Kraft Baugesellschaft mbH w Dieburg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bau-Kraft Baugesellschaft mbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bau-Kraft Baugesellschaft mbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bau-Kraft Baugesellschaft mbH w Dieburg

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w Bau-Kraft Baugesellschaft mbH pracuje się na open space?

Ja Nowy wpis

Nie polecam "firmy" ludzie traktowani są TYLKO jak sztuka która zarabia kasę nic poza tym banda (usunięte przez administratora) od samego początku aż do końca (podczas pierwszej rozmowy obiecywane były ubrania buty diety a przy podpisywaniu umowy która była dokonywana w Opolu człowiek dowiadywał się dopiero na czym stoi i że to wszystko były zwykle brednie, ludzie którzy przyjechali praca nie podpasowala warunki itd zostali pozostawieni sami sobie za granicą (chęć pomocy tym że osobom została skwitowana "jeśli im pomożecie będą wyciągane konsekwencje" kolejna sprawa to już całkowity absurd: przyjechał "Pan z biura" który zajmuje wyższe stanowisko i wychodzi z tekstem "jeśli nie będziecie pracować w niedzielę będą wyciągane konsekwencje finansowe" gdzie w umowie jasno były określone godziny pracy i raczej oczywiste dla normalnego człowieka jak i wynikających z KODEKSU PRACY zasad po przepracowaniu tych że godzin nikt NIE MA OBOWIĄZKU iść do pracy jeśli nie czuję się na siłach. Niby XXI wiek a tu zalatuje niewolnictwem.....

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bau-Kraft Baugesellschaft mbH?

Luk Nowy wpis

Nie polecam firmy, oszukują ludzi. Przez telefon jest wszystko pięknie a później zaczyna się balagan. Omijać szerokim łukiem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bau-Kraft Baugesellschaft mbH? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Paw

Witam, przez telefon obiecują kokosy. Po pierwszej wypłacie bardzo duża część ludzi ucieka nie zgadzają się pieniądze. Bau-Kraft, Alp-Bau to jedno co 5 lat przerzucają pracowników żeby później nie płacić odpraw. Za paliwo płacicie sami i z polski i z kwatery do pracy, tym którzy nie mają prawa jazdy pobierają z wypłaty za samochody. Mieszkania kiepskie szukane po taniości i przeszło 30 km od budów. Szczerzę nie polecam tej firmy nie zarobicie tutaj kokosów.

@Paw

szczera prawda

po
@Paw

Wszystko co jest napisane to prawda. Nie polecam

Olga
@po

Ale to jak wypłata się nie zgadza? Nie było umowy, na której jasno są zawarte warunki pracy?

Agnieszka

o jakich kwotach mowicie ze pracodawca zabiera z pensji ? czy jakos tlumaczy tym ze kasa sie nie zgadza czy po prostu daje i znika?

po
@Agnieszka

Mi (usunięte przez administratora)150 euro, nie tłumaczą się nie podoba Ci się to do widzenia.

Agnieszka
@po

i jest tak miesiac w miesiac? nie ma nic w umowie na ten temat ze ma prawo zabierac, to jednak spora kwota jest ?

adam

samo to oczywiście nie każdy musi mieć fb ale czemu hubert mazurek nie ma fb bo by parę huji dostał i tyle kij ma dwa końce pajacu oklamujesz ludzi którzy szukają pracy i chcą uczciwie zarobić ale nie w takim (usunięte przez administratora)

adam

krótko i na temat na moim przykładzie tel od H.Mazurka proszę przyjechać do Opola praca zapewniona auto służbowe darmowe zjazdy telefon się ukrywał.w Opolu szybko sprawy formalne .wyjazd w niedzielę oczywiście kupa tel do kontaktu raz jadę z tymi A raz z tymi .przyjazd na mieszkanie Niemcy najtańsze pokoje u mnie 3 osobowe.przyjazd na magazyn 25km.jeden jedzie tu drugi tam A trzeci jeszcze gdzieś indziej z magazynu wyjazd na budowę 7.30 rozpoczęcie pracy ja akurat na dachu zbrojenie deszcz śnieg na przemian po godzinie wszystko mokre ,przyjazd na magazyn o 15 ale trzeba czekać na kolegów z pokoju bo jedne auto służbowe.czas oczywiście u mnie 6.30h odliczajac przerwy .O 17 wyjazd i kierowca po 10 euro na paliwo.i tu zaczynają się hocki klocki myszką miki. tel do Mazurka nie odbiera po 2dniach pisze że rezygnuje bo nie da rady w takich warunkach robić i za taką kasę.przez swych (usunięte przez administratora)przekazuje że mam opuścić hotel i nie interesuje to jak i czy mam kasę muszę dzwonić po rodzinie żeby kupili bilet.i ot to moja historia resztę do myślenia zostawiam wam .

Kinga

Musicie znać niemiecki?

Body

Dobrze że ja też znalazłem i nie muszę (usunięte przez administratora) za darmoche ma lepszą firmę i przeszłem (usunięte przez administratora) na kogoś robić i nic odłożyć nie po to się jedzie za granice

Lack

BODY:ZA MISKĘ RYŻU TDYMACTRZEBĆ.!PIERDZIELE IDĘ DO NIEMCA PRAWDZIWEJ FIRMY.!

Body

No masz rację lack(usunięte przez administratora) nie firma

Lack

Katastrofa gdybym wiedział to bym Tu nie przyjechał .o wszystko trzeba się prosić.

Body

Katastrofa nie polecam firmy o wszystko trzeba się starać szef Serb najgorsze stawki A (usunięte przez administratora) trzeba umowa tylko do świąt auta jak dadzą to jak złom mówią że dawają ubrania i wszystko A naprawdę trzeba sobie kupić nawet osprzęt więc nie polecam tej firmy nie pakójcie się w to (usunięte przez administratora) jak ja ...brak słów nie te czasy żeby (usunięte przez administratora) jak murzyn za grosze

Asia

Wymagany język niemiecki ?

Robert

A jak z językiem, jest wymagany ?

Marek s

Polecam to firmę ponieważ jest warta polecenia gdyż pracodawca z niczym niezwleka jak pod względem wynagrodzenia Tak i pracy i hoteli nie trzeba się obawiać

Każą samemu pisać wypowiedzenie i zatrudniają w innej firmie. Nie wiem dlaczego jest takie przechodzenie między firmami ale nie pasuje mi to. Umowę mam do 21.12 zamiast do końca roku i dlatego nie dostanę zapłacone za święta i dni wolne od pracy. Po rozmowie z panem Hubertem dowiedziałem się ze umowę może dostanę nowa w styczniu a może nie. Znalazłem inna firmę i jadę już w styczniu do pracy. Szczerze nie polecam firmy bo za dużo kombinacji. Państwo w biurze bardzo nieuprzejmi

Cieśla sz
@Adam

Możesz dac namiary na lepszą firme?tez szukam

chorobowe

nie płacą za chorobowe

Kazimierz Ligota

oszukali mnie bo miała być praca zimą a zostałem zwolniony przed samymi świętami. to było specialnie żeby mi nie zapłacić za święta

Zostaw merytoryczną opinię o Bau-Kraft Baugesellschaft mbH - Dieburg

• Jak się pracuje w Bau-Kraft Baugesellschaft mbH?

Zobacz opinie na temat firmy Bau-Kraft Baugesellschaft mbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bau-Kraft Baugesellschaft mbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bau-Kraft Baugesellschaft mbH

Bau-Kraft Baugesellschaft mbH