Opinie o Toll-Bau w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Toll-Bau. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toll-Bau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toll-Bau w Berlin

Bebe

Czy ktoś pracował w firmie Ta-Bau jest to firma która zajmuje się rozbiórkami firma znajduje się koło Hamburga w Fuhlenhagen proszę o jakieś opinię

Yogi Nowy wpis
@Bebe

Aktualnie warunki są fatalne, traktują człowieka jak (usunięte przez administratora). Brak szacunku. Pracownicy uciekają potajemnie. Stawki fatalne, z wypłacalnością jest ciężko. Gewerbe rejestrowana po 3msc jak wytrzymasz...

Jak długo czekaliście na odzew z Toll-Bau? Oddzwaniają zawsze?

Czy ktoś jest mi w stanie napisać czy nadal co do wypłacalności pensji pracownikom dzieją się tego typu akcje, jak te opisane we wcześniejszych komentarzach? Chciałbym podjąć pracę, ale wcześniejsze komentarze zrażają i dają wiela do myślenia

Emilia
@Tomek

Czy poszedłeś na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy? Jestem ciekawa na co zwracają uwagę podczas rekrutacji, a skoro się zastanawiasz nad podjęciem pracy to wnioskuję, że jakąś ofertę dostałeś :D

XXX
@Tomek

Serdecznie nie polecam a wręcz odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą w dalszym ciągu tak to wygląda a nawet gorzej

Iwona Nowy wpis
@XXX

Nawet gorzej? Co masz na myśli? Co może być gorszego od nie dostania wynagrodzenia dla pracownika? Firma robi jakieś problemy? :/

XXX Nowy wpis
@Iwona

@Iwona traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) niewypłacalność tej pseudo firmy, "firma" niezapewnia nawet podstawowych środków ochrony np. do pracy przy azbeście ale za to dardzo chętnie je sprzedaje oczywiście po swoich cenach czyli około 2 krotność ceny rynkowej, warunki mieszkaniowe tragicznie pokoje z zawalonym sufitem (mam zdjęcia) przeszczane materace i ogólniy (usunięte przez administratora) a jeszcze można wymieniać dalej

artur

wszyscy chca pieniadze to jest zrozumiale iz calego serca im tego zycze azeby odzyskali kase ale jak to zrozumiec ze osoby ktore opisuja ze polak polaka oszkal a oni co zrobili niektorzy terz oszukali okradli i to jest w porzadku chyba nie azeby to wszystko wyjasnic i odzyskac trzeba najpierw miec czyste wlasne sumieniei miec jaja a nie chowac sie jak strus na pustyni glowa w piasek pozdrawiam tych ktorzy staraja sie odzyskac kase tak jak zrobil to goral

@artur

Mógłbyś tak opisać tę sytuację, żeby inni, którzy również interesują się pracą w tym miejscu, mogli zrozumieć co dzieje się w Toll-Bau? Zrozumiałem, że sprawa dotyczy finansów, pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Toll-Bau.
robinhud

ten czlowiek podlega tylko pod sad tyle co on ludzi wykrecil to sie w glowie niemiesci a buja sie jak wielki budowlaniec ale wrescie znalazl sie ktos co zrobi z nim porzadek bo smieci powinny lezec w kuble zal mi tylko tych ludzi ktorych nadal przekreca ten czlowiek powinien zostac ukarany najpierw oddac ludziom pieniadze a nazbieralo sie tegooo d-2000 m-2000 b -2000 j-ponad20000-a-15000 z-4000 blm60000-bucho100000 kr 20000 j-5000 a jeszcze takich chlopakow co wisi niby drobne to jest mala grupaokolo dwudziestu osob i tak mozna zyc na rachunek innych ale dobrze ze zaczelo sie dziac w tym kierunku bo on musi poniesc kare za to co uczynil zlego dla ludzi ktorzy cierzko pracowali na jego ijego najbliszych nikomu niepowinno sie zle zyczyc ale tej osobie trzeba bo okrada ludzi ktorzy pojechali za chlebem azeby polepszyc swoj byt a polepszyli byt firmie toll-bau

Renata
@robinhud

Czy sprawy wynagrodzeń są jakoś wyjaśniane z Toll-Bau? Czy też nie ma z nimi żadnego kontaktu i tym samym szans na odzyskanie zapłaty? Ktoś tam w ogóle aktualnie pracuje?

robin
@Renata

a skad tolbau ma miec pieniadze ta firma nigdy ludziom nie placila calosci po potrzeby ma ogromne a podatki a samochod a rodzina a corka a szkola apracownik poco mu pieniadze te pieniadze ktore matacz wisi ludziom mozna tylko odzyskac powiadamiajac pseldo szefowa oraz niemiecki urzad skarbowy a na pytanie czy ktos pracuje to niewiem bo z osoba ktora najdluzej pracowala chwilowonie mam kontaktu bo zmienila pracodawce idopiero wraca do polski dzisiaj

Zawiedziony

Firma porażka. Nie płaci ludziom wynagrodzeń. Kilku byłych pracowników poszło do sądu i wygrało. Zapadły wyroki prawomocne. Komornik już działa. Smutne, ale prawdziwe jest to, że Polak Polaka oszukał, a teraz ludzie czekają na pieniądze za ciężką pracę. Pocieszające jest, to że "karma wraca".

robinhud
@Zawiedziony

to prawda ale z czego on odda ludziom jak to ma plutno w kieszeni i nic niema na siebie to jest (usunięte przez administratora)

arbeiter2018

Typowy (usunięte przez administratora) który nie ma żadnej empatii. Uciekł z Polski, bo narobił długów i ich nie spłacał, a teraz kręci w Niemczech, żerując na naiwności ludzi w potrzebie. Oferuje śmiesznie niskie stawki, a i tak wypłat nie robi, bo myśli że dając zaliczki wystarczające na jedzenie zamydli człowiekowi oczy. Chłop kupuje sobie i żonie nowe auta terenowe, a jego pracownicy nie mają co wysłać rodzinom do Polski. Dobrze, że są ludzie którzy maja pamięć niczym słoń i nigdy mu nie odpuszczą tego co zrobił. Pewnie wkrótce będzie próbował uciec z DE, ale świat jest mały. *-OMIJAJCIE TEGO CZŁOWIEKA SZEROKIM ŁUKIEM, BO KASY Z TEJ PRACY NIE BĘDZIE-*

robin hod

to co jest tu wypisywane to szczera perawda ta firma tojeden wielki burdel p.filip to typowy oszust klamca a zarazem zlodziej ludzkich wynagrodzen firma posiadala wspanialy sklad osobowy ludzie wykonywali wszelkiego rodzaju prace ale pan filip swoimi matactwami zniszczyl wszystko i wszystkich cwaniak nawet potrafil sklucic ludzi ktorzy na jego konkubine[szefowa]pracowali niejedna firma by wiele zaplacila azeby miec taki sklad pracownikow a p'filipowi zalerzalo tylko na kasie zarobionej przez ekipe botrzeba splacac zalegle zobowiazania a co zrobia pracownicy to ma gleboko'ale wrescie ktos musial wziasc to wrece azeby poskromic p filipa i doprowadzi do konca temat zobowiazan finansowych[wyplat]dla ludzi ktorzy tam pracowali a sam p filip moze juz szukac nowego sposobu na zycie i utrzymania swojej pani

marti123

pisze jeszcze raz to nietak do ideau troche brakuje ale wszystkie osoby ktore tam pracuja dojechaly juz do domow rodzinnych i zajely sie przygotowaniem swiat czyli ktos ma zle informacje aco ma sad wspolnego zplatnosciami pennsji to sa sprawy firmy czy kazdy jes idealem wazne ze ludziom pracujacym jakos jest wyplacane wynagrodzenie co jest najwazniejsze areszta to jest temat firmy

Pracuś12

Skoro firma jest taka wypłacalna, to dlaczego ma teraz sprawy w Niemieckim sądzie gospodarczym ws. nieopłaconych faktur? Dlaczego kilka osób do dziś nie otrzymało wynagrodzenia za sierpień, wrzesień, pazdziernik? Dlaczego ludzie, którzy tam pracowali mają teraz długi i nie maja za co zorganizować rodzinom świąt?Skoro firma i Pan Filip jest taki idealny, to niech zapłaci ludziom zaległe wynagrodzenie, a nie pisze na forum jaki, to jest super.

marti123

to nietak. placi chcialbym sie dowiedziec czemu tak piszesz to jest stek bzdur kazda firma ma przejsciowe problemy firma wyplaca calosc pieniedzy zdaza sie ze w ratach co jest prawda ale zawsze reguluje atemat pracownikow nikt nikogo na sile nie trzyma

Pracuś12

Firma nie płaci swoim pracownikom. Działa tak, że obiecuje wypłatę przed zjazdem na urlop, a co do czego to pracownik jedzie z niczym, a podczas owego urlopu na jego miejsce jest już szukany kolejny naiwny. Jeżeli szukasz pracy w branży remontowej, to omijaj z daleka tę firmę i P. Filipa.

Zostaw merytoryczną opinię o Toll-Bau - Berlin

• Jak się pracuje w Toll-Bau?

Zobacz opinie na temat firmy Toll-Bau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Toll-Bau