Opinie o Pagwa s.c. Przemysław Grabański Wojciech Grabański w Bytkowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pagwa s.c. Przemysław Grabański Wojciech Grabański. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pagwa s.c. Przemysław Grabański Wojciech Grabański o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pagwa s.c. Przemysław Grabański Wojciech Grabański w Bytkowo

Krystyna

Ktoś wspominał, że firmę 2/3 latat temu przejął ktoś nowy :) Warunki się zmieniły? Sa już te perspektywy, o których wspominacie? :D

@Krystyna

Przejął syn po ojcu bo ojciec przeszedł na emeryturę, i od tamtego czasu dzieje się w firmie ŹLE!!!

Malik Nowy wpis
@Daro

A co źle się dzieje we firmie brak zamówień?

Edyta

Dalej na święta nie dają żadnych pieniędzy pracownikom? A jakieś paczki prezentowe są albo jakiś inny sposób na docenienie pracowników przed tym świątecznym okresem?

Daro Nowy wpis
@Edyta

Niestety, docenią ciebie jedynie nadgodzinami lub sobotą a i tak ich ostatnio jest mało bądź w ogóle.

Karolina Nowy wpis
@Daro

A skąd ten nagły deficyt?

Marcin Nowy wpis
@Daro

A możesz przybliżyć ile tak mniej więcej zarobki na miesiąc wychodzą na operatora maszyn we firmie?

Aleksander

Jeden z komentarzy sugeruje, że firma jest "bez perspektyw", jestem ciekawy co autor miał na myśli. Poza tym, duża część komentarzy odradza pracę. Co takiego ma miejsce w Pagwie, że nie polecacie? Chodzi o zarobki czy może bardziej o atmosferę?

@Aleksander

Malutkie wynagrodzenie i brak premi

Urszula
@Daro

Malutkie, to znaczy jakie :0 Ludzie piszą: najniższa albo minimalna krajowa. Żeby malutka, to się nie spotkałam. Może napisz jaka, po prostu :)

Zen
@Daro

Możesz przybliżyć jakie to wynagrodzenie?

@Zen

Też intuicyjnie obstawiasz okolice najniższej czy tylko ja jakoś pesymistycznie do życia podchodzę? W sumie skoro premii brak to czym tutaj człowieka motywują tak właściwie?

Maxx

Czyli ile na ręke?

Zen
@Karolina

Jedna zmiana 6-14 i wolne soboty bo w takim systemie firma pracuje a co do pensji może coś się zmieniło na lepsze???

@Zen

Po trzech miesiącach? ;p Ciekawe w sumie czy mają podwyżki inflacyjne?

JestemZaDuda

Najlepszy to w tej firmie jest ten desperat co żonę przeprowadził do tej firmy i robią tam po dziś dzień, chyba nie mogą się rozstać że sobą nawet na 8h.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pagwa s.c. Przemysław Grabański Wojciech Grabański? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
JestemZaDuda

Firma bez perspektyw odradzam składanie tam cv.

Może słyszał ktoś o jakiejś ofercie pracy w firmie? Czy w ogóle warto składać dokumenty.

Iwan

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Pracuś
@Iwan

Raczej (usunięte przez administratora) ????

Luna

Pracowałam tam, jak siedziba firmy mieściła się na Boranta w Poznaniu. Straszny wyzysk człowieka. Idioci na stanowiskach kierowniczych. A najwiekszym był mistrz produkcji. Nik nie mógł się z nim dogadac. Mnie zwolniono bo rzekomo wyniosłam 0.5 tony blachy kwasowej w plecaku- taki byl oficjalny powod zwolnienia ???????????? Po tylu latach bardzo ale to bardzo nie polecam.

Artuditu

Od tego roku firmę przejął Junior i nie zanosi się na to by było lepiej, nie inwestują, nie szukają roboty nie mają działu marketingowego. Koniec firmy nadchodzi.

Daro

I znów zarząd firmy pokazał na co ich stać olewając pracowników, kolejny raz pokazali że są skąpi i nie dali ludziom "karpiowego" pod choinke.

Admin

Majstrowi śmierdzi z mordy jakby lisa zdechłego zjadł.

Mario

W sumie fajna praca przychodzisz i 3/4 dnia w telefonie grasz albo na fb tak jak majster kowal i dwa jego pieski niby brygadzisci i godzina 15 lub 16 I do domu.

Admin

Dno kompletne, kiepsko płacą, stare maszyny i (usunięte przez administratora) majster oraz brygadzisci.

Zostaw merytoryczną opinię o Pagwa s.c. Przemysław Grabański Wojciech Grabański - Bytkowo

Pagwa s.c. Przemysław Grabański Wojciech Grabański
  • Topolowa 2