Opinie o Polomarket w Golczewo Papieża Jana Pawła II 15

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polomarket. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polomarket o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket w Golczewo Papieża Jana Pawła II 15

MARCIN JANKOWSKI Nowy wpis

Takiego (usunięte przez administratora) nie widziałem nigdzie , podczas robienia zakupów , zostałem brutalnie potraktowany przez pracownicę sklepu p. Urbaniak . Osoba ta realizuje jakieś prywatne żale podczas pracy .Gdy robiłem zakupy , zostałem zauważony przez w/w osobę i bezczelnym tonem zapytany o maskę , gdy powiedziałem że nie mam usłyszałem kolejną wypowiedź z podniesionym tonem z jakim przegania się psy , cytuję " to wyjazd ze sklepu " , może o czymś nie wiem ale czy to jeszcze sklep polo czy urbapolo ?? W tym czasie było dużo ludzi w sklepie , przy stoisku z mięsem bo tam się to działo , jedni w maskach inni bez , ale tylko mnie ta niekulturalna pracownica dojrzała i obraziła . Pracowałem w wielu sklepach ale gdybym tak odezwał się do klienta z automatu byłbym bezrobotny , a pani ta dalej pracuje w sklepie , no cóż widać POLOMARKET ma własne standardy . Poza tym od teraz moja noga nie postanie w tym sklepie , to nie jest jedyny sklep w GOLCZEWIE , są inne , tańsze ,w dodatku w których nikt mnie nie obrazi . pozdrowienia dla kadry niezwykle skutecznie zarządzającej Polo M.Jankowski

M.J. Nowy wpis
@MARCIN JANKOWSKI

Pmomimo iż jestem autorem w/w postu, proszę administratora o usunięcie mojej opinii , na moją ocenę wpłynęła ogolna systuacja sanitarna , uważam że moja ocena była krzywdząca dla wielu osoób , proszę o usunięcie postu , a wszystkie osoby które poczuły się dotknięte moją oceną , głęboko PRZEPRASZAM .

Michał Nowy wpis

W jaki sposób firma zarządza pracownikami?

Adam Nowy wpis

Miło robi się tam zakupy, owoce i warzywa dobrej jakości na stoisku mięsnym nie zdarzyło się żebym kupił coś popsutego. Panie ekspedientki zawsze pomocne i uśmiechnięte. Widziałem że pani która chyba dość długo tam pracuje została kierownikiem więc na duży plus również zawsze mila dla klientów.

Praca ciężka fizycznie za to atmosfera w porządku. Nie dochodzi do żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Minusem jest niskie wynagrodzenie i mimo podwyżek nie bedzie lepiej bo ceny szaleją w górę. Dyrekcja firmy powinna bardziej doceniać swoich pracowników nie tylko finansowo ale też wspierać mentalnie. Ludzie którzy tu pracują naprawdę bardzo się starają by jak najwięcej zrobić żeby sklep wyglądał zachęcajaco dla klienów .

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket - Golczewo

Polomarket