Opinie o Biedronka w Dobczyce Zarabie 33b

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biedronka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biedronka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Dobczyce Zarabie 33b

Maka Nowy wpis

Bardzo opryskliwa cześć personelu, powinnam raczej wymienić z nazwiska osobę o której mowa(ponieważ to nie tylko moje zdanie na temat tej "Pani" ), myślę, że jeżeli komuś praca nie odpowiada to powinien ją zmienić, szczególnie jeżeli jest to kontakt bezpośredni z klientem.

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Biedronka w mieście Dobczyce? Każda opinia ma znaczenie!

Wiesia Nowy wpis

Odradzam wam prace w tym sklepie.Kierowniczka sklepu ma zero szacunku do pracownika wydziera sie na nich stosuje glupie komentarze na temat pracy pracownikow ta sama droga ida zastepcy kierownikow ktorzy jak awansowali to moga wszystko.Robia wszystko by zniechecic nowych pracownikow do pozostania na dluzej firmie.Obgadywanie,ze nie nadaja sie do pracy wydzieranie sie na nich zero szacunku do starszych pracownikow.Nowi ludzie odchodza z tej pracy miniumu po miesiacu pracy a nawet krocej.Jak tak dalej beda robic to w koncu same rusza (usunięte przez administratora) do pracy.Dosc ze nie maja pracownikow to tak traktuja ludzi.Kierownictwo powinno cos z tym zrobic bo zaniedlugo nie bedzie mial tam kto robic

Kkkl Nowy wpis

No cóż Kierownik Sklepu na emeryturze. Dodatkową pensja. Kierownik Rejonu wystraszony , bo to ważny sklep. Cierpią pracownicy. NEPOTYZM

Tola Nowy wpis

Odradzam wam prace w tym sklepie.Kierowniczka ma zero szacunku do pracownikow wydziera sie dodaje glupie komentarze na temat pracy pracownikow.Ta sama droga ide zastepcy kierownikow ktorzy awansowali to moga wszystko.Zero szacunku do starszych pracownikow,wydzieraja sie na nich ze nie nadaja sie do pracy.Obgadywanie ze nic nie robia.Dosc ze nie maja pracownikow to niech tak dalej postepuja to same wkoncu rusza (usunięte przez administratora) do pracy.Odradzam wam prace w tym sklepie bo stracicie zdrowie i nerwy.Kierownictwo powinno cos z tym robic bo zachwile tam nikt nie bedzie chcial robic.Omijajcie ten sklep szerokim lukiem.Odradzam wam tam prace

B.bardzo nie zadowala klienka

Bardzo opryskliwa obsługa nie liczy się z klientem, powolna ,lekceważąc klientów dyskusje ze znajomymi.Pani przy kasie nr.1 kompletnie lekceważy klientów.A jak się mu spieszy to niech idzie do kasy samoobsługowej z gotówką.!!!

Riki
@B.bardzo nie zadowala klienka

Zgadzam się z ta opinia , co poniektóre paniusie myślą ze im wszystko wolno ! Człowiek pyta o cos a ta z gęba wyskakuje ! Jak nie pasuje praca między ludźmi to do zoo niech idą ! Po to tam są ze maja klientowi pomoc a nie pretensje ze nie ma czasu i z pyskiem wyskakiwać ! Beznadziejna obsługa co poniektórych ! Ktoś powinien się tym zainteresowac bo tracicie klientów przez fochy personelu !!! Nie polecam tam iść bo szkoda nerwów na gen sklep !!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biedronka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy SPAWACZ TIG -za granicą od zaraz
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik obsługi recepcji w Dobczycach
Dobczyce
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Dobczyce