Opinie o FM Logistic w Psary

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Psary

Kandydat Nowy wpis

Widzę że firma się rozrasta. Czy są jakieś (ew. planowane) przyjęcia na wysoki skład? Jakie stawki? Może macie jakiś system poleceń i się dogadamy?

Agner Nowy wpis

Ile teraz wynosi płaca ? W Fm Psary ?

bryś Nowy wpis

Witam robi jeszcze ten "lider" Dominik ten (usunięte przez administratora) jak wy tam pracujecie on nic wam nie doradzi szkoda czasu a z tego co widze przyjmuja na umowę zlecenie , no cóż na początku było lepiej coś się pochrzaniło jak kierowniczka odeszła???/ lepiej uciekajcie na carffoura atmosfera lepsza przynajmniej takie miałem odczucie.

Anonimowy pracownik Nowy wpis

Menadżer operacyjny na jednym z klientów na wszystko macha ręką, jest wpatrzony w kierowniczki zmiany jakby to one miały wyższe stanowisko od niego. Jest jednostronny, pozwala im na wszystko. (usunięte przez administratora)był zgłaszany, ale niestety zamiecione pod dywan jak wszystko. Nastawianie przeciw sobie pracowników organizując codziennie spotkania i mówiąc im, że tamta nic nie robi i jaka to "kierowniczka zmiany" nie jest wspaniała. Publicznie poniżają pracowników.. Po prostu jak się usłyszy tego typu teksty to, aż odechciewa się pracować, bo przecież i tak Ci powiedzą, że nic nie robisz.

Brałeś udział w rekrutacji do FM Logistic. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Obserwujący

Witam. Na jakie stanowisko może aplikować kobieta ? Jaki system pracy i płacą?

Xx
@Obserwujący

Na żadne , ta firemka płaci stanowczo za mało , a dla kobiety ty robota bardzo ciężka

miś
@Xx

Ale bzdury. Zależy gdzie trafisz. Nie da się porównać przekładania zgrzewek z napojami do kartonów z lalkami barbie albo szminek

XXXXx
@Xx

(usunięte przez administratora) prawda zbuntowany człowieku, kobiety dają radę na luzie i jest ich dużo, kasa nie jest zła, a jak chcesz zarobić 6k na start to nie w PL :)

Ok

Szukacie pracy omijajcie tę platformę z daleka brak sprzętu złote góry na pewno dostaniecie tu garba niż dobrze zarobicie. ludzie tu wytrzymują do 2 tygodni nie polecam pracy

Jeronimo

Jak wygląda praca w dziale IT? Widziałem ostatnio ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować do nich. Większość negatywnych opinii mniemam iż są z magazynu i od pracowników niskiego szczebla.

miś
@Jeronimo

Nie wiem jak z wypłatą ale IT w FM to jak Pana Boga złapać za nogi. Doprosić się o nic nie da. Nie starają się nawet udawać że się starają. Nawet dyrektor platformy jakoś nie umiał na nich nic wymóc.

Zażenowanaxx

Szkoda że tak powiem strzępić języka za dużo na firmę która idzie na ilość a nie na jakoś. Zero jakichkolwiek rozmów między pracownik a szef ekipy, totalne chamstwo zero czegokolwiek. Faworyzacja ludzi którzy tak naprawdę wielkie G robią a cioranie innych po kątach. Nie wspomnę że jeśli się komuś podpadło to z automatu leciała premia oraz sama najgorsza robota. Dziewczyny z kadr częściej sobie urządzają pikniki niż robią cokolwiek.Jeśli szukasz pomocy bo coś ci nie idzie albo po prostu wolisz zrobić to szybciej to jej nie znajdziesz ZAPOMNIJ. Jeśli chcesz tam pracować UCIEKAJ jeśli masz chodź trochę godności .

Nieznany
@Zażenowanaxx

Dokładnie zgadzam się .. ja nie mogłem się spóźnić 4 min a niektórzy z brygady przychodzą 10-15 po ... Praca jest monotonna i zero szans na podwyżkę lub awans

Aganiwi

Witam ile wynosi podstawa ?jaka jest pensja dla nowych pracowników ? Czy w firmie były podwyżki ?

Xyz

Słabo płacą i kwaśna atmosfera, odradzam.

Wkuviony

Dlaczego wporwwdzacie ludzi celowo w błąd? Oferujecie pracę jako operator wózka widłowego, podczas rozmowy wstępnej mówicie o tym samym a koniec końców człowiek ląduje na recepcji i musi przyjmować towar. Rozumiem, że ciężko znaleźć wam chętnych do pracy w tym (usunięte przez administratora) ale takie celowe wprawdzanie w błąd żeby się tylko pozyskać ludzi jest żałosne.

Witam , czy są przyjęcia do FM na pakowanie kosmetyków itp,jaka jest atmosfera w pracy, czy ludzie między sobą się dogadują,jakie są zarobki? z góry dziękuję.

Jeśli już się spóźnia wypłata, to jak mocno?

@Adam

Pracuje 8 lat i zawsze wypłata jest 9 nigdy nie było nawet jednego dnia opóźnienia

kredyt

(usunięte przez administratora) miejsca pracy bez szans na rozwój i średnią krajową.

Julia
@kredyt

Dla wielu osób możliwość rozwoju zawodowego jest naprawdę bardzo ważna. Dlatego poważnie zmartwiłeś mnie, pisząc, że w FM Logistic może być z tym problem. To w takim razie ciekawi mnie, na jakim mniej więcej poziomie kształtują się tam zarobki. Możesz coś o nich powiedzieć?

Hdhdhd
@kredyt

Widziałem takich jak ty wielu i to nie tylko w FM. Dla ciebie gdzie byś nie pracował jest źle. Najlepiej jest siąść na (usunięte przez administratora) z telefonem i żeby płacili. Najpierw daj coś od siebie.Pokaż że coś potrafisz a napewno wkoncu cię docenia. Nie! Pozdrawiam

bryś
@kredyt

Uwaga na lidera z 2 teamu na Mattelu, nie wstawi się za nikim ani nie pomoże,taki milczek tylko kop i cię nie ma??

fdgg
@bryś

potwierdzam taki buc ,nic tylko wymaga ale nie wstawi się za pracownikiem bujaj się Dominiku z Mattela???

Hahaha
@Hdhdhd

Ja przez 3 lata pracowałam z nadzieją na docenienie i nic to nie dalo. Nie w tej firmie

szukającypracy

cześć, jakie są zarobki podstawa i premie w psarach na magazyniera?

Mi09

Czy ktos moglby powiedzoec jak wyglada praca na stanowisku pracownik administracyjny?ile dni w tyg sie pracuje?jak wyglada to tajemnicza zmianowosc napisana przez firme w ogloszeniu bo napisali tylko ze jest

Bitcoinx2

Moze ktoś by się zainteresował Panią (usunięte przez administratora)z boxu na Mattelu ja nie mogę na to patrzeć jak caly dzien pisze z ukochanym przez telefon za co jej Firma płaci atmosfera w grupie przez tę babę średnia.

Norbert
@Bitcoinx2

Zawsze sie znajdzie pajac ze jakąś głupotę napisze jak dla mnie atmosfera jest wręcz bd.

Damian
@Bitcoinx2

Może byś się odważył/ła powiedzieć w twarz jak masz jakiś problem a nie na necie wypisywać głupoty

Op
@Bitcoinx2

Proszę o zgłoszenie tego wpisu do administratora ! Oczerniasz osobę jak i sama firmę takim wpisem, które jest kompletnym kłamstwem i jakimś twoim problemem osobistym do tej osoby. Kolejny (usunięte przez administratora) w internecie.

Neutralny

Tym co chcą przyjść i posiedzieć nigdy nic nie będzie pasować, albo pracujesz albo nie :)

Tomasz ????

Witam potrzebuje skontaktować się z przewoźnikiem z Pilicy ma wstawione samochody ciężarowe marki SCANIA z góry dziękuję 501526531

Anka

ta ryża urwa jeszcze tam symuluje prace jako liderka ?

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Psary

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FM Logistic