Opinie o Sensis Care

Aktualność
Sprawdź jak łatwo możesz u nas dostać JESIENNY PAKIET PREMII
Bądź pierwsza, wybierz ofertę idealną dla Ciebie, podejmij z nami współpracę i zapytaj o dodatkowe bonusy. Brzmi dobrze? Nie czekaj i skontaktuj się z nami!
Chcesz poznać szczegóły? Chętnie przedstawimy Ci ofertę!
 Zadzwoń +48 733 000 922, +48 570 131 310

@aha

Dla wszystkich naszych pracowników, którzy pidpiszą z nami umowę, udostępniany jest nr tel alarmowego na wypadek niespodziewanych sytuacji. Natomiast biuro czynne jest od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8 do 17. Zapraszamy do kontaktu ????

Basia z Człuchowa

Jestem już drugi miesiąc u pary seniorów. Warunki są okej, trochę musiałam posprzątać ale to nowe miejsce i ja pierwsza opiekunka. Wracam we wrześniu. Na razie pierwszy wyjazd jest okej. W weekend mogę się dodzwonić do Pani Aleksandy albo Karoliny. To jest ważne! Często firmy nie odbierają mimo ze maja alarmowe linie. Jestem póki co zadowolona. Mogę polecić dalej.

@ja

W Sensis Care zdajemy sobie sprawę, że poza faktem istnienia linii alarmowej trzeba też ją odbierać :) Pozdrawiamy

Barbara

Polecam Sensis Care. Dziewczyny z rekrutacji zawsze znajda dla mnie fajne zlecenie za dobre stawki. Transport tez załatwia. Polecam

@gość

Czyli w razie czego można być pewnym, że podczas pobytu nie ponosi się żadnych wydatków?

Piorr

Polecam firmę, wypłacalna i na czas wypłaty i ma problemu z zaliczkami. Bardzo miła Pani Edytką koordynator mojego zlecenia.pozdrawiam

@gość

4 zlecenie i wszystko jak należy. dobre wypłaty i koordynatorki które odbierają w weekendy. na fejsbuku to lepiej nie czytać pożal sie boże tych wpisów

bogusia

polecam firmę. dobre zlecenia i szczególnie panią Aurelie która wszystko załatwi.

Basia z Człuchowa

ciekawa
@Basia z Człuchowa

witam rodaczke najslynniejszego w kraju jasnowidza! :) mam pytanie odnosnie tej firmy: czy ma Pani poczucie, ze firma stoi murem za opiekunkami?

@ciekawa

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod nr tel 733000922 lub na nasze kanały w Social Mediach. Pozdrawiamy.

@Basia z Człuchowa

a czy firma ta zglasza do Zus i odprowadza skladki?

@Basia z Człuchowa

a czy firma ta zglasza do Zus i odprowadza skladki? czy tylko niemieckie warunki?

@aha

Nasi pracownicy maja możliwość zatrudnienia na polskich i niemieckich warunkach. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego 733000922

@aha

Zatrudniamy również na polskim warunkach. Osoba jest zgłoszona w ZUS, posiada A1 i kartę Ekuz. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami. Ten portal jest tylko miejscem na opinie. Na wszystkie pytania odpowiadamy telefonicznie lub w naszym biurze w Bielsku Białej. Zachęcamy również to śledzenia nas na Facebooku, Instagramie i Tik Toku. Do zobaczenia

ja Nowy wpis
@Basia z Człuchowa

To jeżeli nie odbierają telefonu alarmowego to już firmę dyskwalifikuje.

Nowy wpis

@ja

Sensis Care

Agencja sensis cafe jest firmą opiekuńcza, pomaga we wszystkim,dba o pracowników i pomaga w sprawach prywatnych. Helena Dudek

@Sensis Care

Masz na myśli sprawy prywatne pracowników? Chciałam dopytać o koszty transportu na miejsce. Załatwia to firma i potem odjemuje z wynagrodzenia czy transport trzeba sobie samej zorganizować i zapłacić?

Nowy wpis

Firma organizuje transport razem z opłatą.

Niezadowolona Nowy wpis

Czy dostała Pani karte Ekuz

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sensis Care?

Ja też jestem ciekawa pracy Opiekunki, ale chciałabym dopytać o tę kasę 1500 euro. I to jest jak rozumiem pensja tak? A premia? Jest też premia jakaś? I jak to jest minimum 1500 euro to jest kasa na start? I zdarzają się oferty pracy za więcej niż ta kwota np 2500 euro na start?

Stawki za jeden miesiąc pracy Opiekunki do jednej osoby zaczynamy obecnie od 1700€ na start. Mamy też pakiet premii i bonusów. Oczywiście mamy też zlecenia za dużo większe stawki, ale to już zależy od danego zlecenia. Zapraszam do kontaktu. Proszę do nas zadzwonić w sprawie zleceń na nr +48 570131310, +48 570131380, +48 666680050. Pozdrawiam

@Sensis Care

A jak wygląda praca za tą najniższą stawkę, ile wynosi tygodniowo godzin? Jak ktoś ma doświadczenie w branży to wtedy na ile podstawy można się dogadać? Ta premia jest naliczana za wykonanie dodatkowych zadań czy na jakiej podstawie?

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu wybrania odpowiedniego zlecenia.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sensis Care? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
@

Polecam z całą odpowiedzialnością Sensis Care . Jest to Firma bardzo rzetelna i pomocna ,która zawsze dba o pracownika .Pracuje już dlugo w "mojej "(tak mogę powiedzieć)Firmie i nigdy nie było złych emocji. Pani Szefowa z "sercem na dloni",jak również Panie Koordynator ,szczególnie p.Monika ,p.Ola ,p.Kasia . Pieniądze są zawsze na czas ,suma jaka została uzgodnią, kontakt z Paniami bezproblemowy . Nawet ostatnio miałam źle zdarzenie w podróży, to cały czas p.Ola była na telefonie mimo późnej pory do końca. Praktyczni każdego dnia p.Monika pyta czy już mi lepiej . Jeszcze w dwóch bardzo ekstremalnych sytuacjach dla mnie Firma na czele z Panią Szefowa nie odwróciła się tylko wsparła. Dlatego nie rozumiem tych złych, zjadliwych wpisów, może to Opikunka jest nie halo? Jeszcze raz polecam ,a "Dziwczynom z Firmy życzę przetrwania tych pomówień, ach i Szefowej również. Pozdrawiam serdecznie Ania Kazimierczak.

Ile jest zmian w Sensis Care?

Teresa z Andrychowa

Polecam firmę Sensis, a najbardziej panią Karolinke. Wszystko można załatwić nawet zaliczkę i syn wynajął sprzątaczkę bo mojej reakcji. Chciałabym tu zostać do listopada. Pozdrawiam wszystkie opiekunki ci pracują w Niemczech, to ciężka praca jest

Barbara

Polecam całym sercem zespół Sensis Care. Dobre miejsca pracy i dobre zarobki. Miłe dziewczyny i chętne do pomocy. Js już niestety nie mogę wyjeżdżać z powodu problemów ze zdrowiem.

Edyta
@Barbara

Długo trwa jedno zlecenie? I czy długie sa przerwy pomiędzy jednym a drugim? No i tak w ogóle czy przy każdym zleceniu zarobki są te same?

@Edyta

Zlecenia są zazwyczaj na okres minimum jednego miesiąca. Chyba, ze jest to zastępstwo, wtedy okres jest ustalany każdorazowo według danego zlecenia.

Artur
@Sensis Care

Żona przymierza się od dłuższego czasu, czy nie podjąć się takiej pracy za granicą. Opiekowała się swego czasu babcią. Proszę napisać, co trzeba potrafić i czy koniecznością są doświadczenie zawodowe lub wykształcenie pielęgniarskie? Nurtuje mnie też, czy trzeba mieć prawo jazdy i jak ze znajomością j. niemieckiego, to konieczność, czy po prostu jest wtedy łatwiej?

@Artur

Wymagany jest język minimum komunikatywny, prawo jazdy to dodatkowy atut, ale nie jest konieczne. nie trzeba mieć wykształcenia pielęgniarskiego ani medycznego. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefoniczne. 733000922.

@Edyta

zlecenia trwają minimum miesiąc, samemu można zadecydować o długości trwania danego zlecenia.

Marysia
@SENSIS CARE

Jakoś ten poziom językowy jest sprawdzany podczas procesu rekrutacyjnego? Czy jak kandydat deklaruje jakiś poziom, to rekruter mu wierzy, czy jednak to sprawdzają? Np. test lub rozmowa jakaś?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Sensis Care?

Sensis Care

Oczywiście, zapewniamy możliwość rozwoju.

@Sensis Care

Mogłabym prosić o jakieś szczegóły? Zapewniacie szkolenia? Czy pracownik sam sobie może wybrać jakieś, czy to jest z góry ustalone i są już jakieś ścieżki kariery przygotowane w firmie?

@Sensis Care

zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej informacji

Sensis Care Team
@Monika

Jeżeli chce Pani wyjechać jako opiekunka osób starszych to zapraszamy do kontaktu, w celu wybrania zlecenia, Natomiast proces rekrutacji na stanowisko biurowe, na ten moment jest zakończony. Zapraszamy do śledzenia naszych Social Mediów po bieżące informacje. Pozdrawiamy serdecznie, Sensis Team.

Źle potraktowana

Jedna gwiazdka, ponieważ nie można dać zera. Zastępowalam opiekunkę Do tej pory nie otrzymałam należnego wynagrodzenia Czekam ponad miesiąc Na zwrot kosztów drogi powrotnej, ponieważ Panie siedziace w biurze przerasta znalezienie przewoźnika. Proponują czekanie po 3-4 dni na busa powrotnego, niby gdzie? Gdy rodizna rezygnuje z opeikunki Firma nie podchodzi obiektywbie do zleceń. Liczy się tylko rodzina niemiecka i to, aby euro się zgadzało. Stanowczo nie polecam.

@Źle potraktowana

Dziękujemy za Pani opinię. Proszę o bezpośredni kontakt mejowy z naszą firmą w celu wyjaśnienia zgłoszonego przez Panią problemu. Nie mamy pewności, czy ta kwestia dotyczy naszej firmy. Pozdrawiam

@Źle potraktowana

Na forum piszą opiekunki że to nie rzetelna firma rodziny są nie sprawdzane trafiają bardzo źle

@Gość

Nasze zlecenia są na bieżąco aktualizowane. Jeżeli występują jakieś problemy infolinia dostępna jest całą dobę. Przy niedopasowanym zleceniu do wymogów opiekunki można zmienić miejsce zlecenia. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami.

Ona
@Gość

Zależy gdzie i na kogo się trafi. Tak samo jak na ulicy czy gdzie indziej znajdą się złe osoby a znajdą się dobre. Każdy jest inny i niestety ale nie mamy na to wpływu.

@Ona

To w jaki sposób w takim razie firma weryfikuje te rodziny skoro tu jest przytoczona sugestia, że zależy to od losu?

Rak
@Sensis Care

Rozmowa to podstawa. Każdą sprawę należy wyjaśnić.

JOANNA

Wypłata przed czasem, i zaliczki jak na cos porzeba. wszystko ok. szczególnie Pani MOnika dba o opiekunki i wszystko załatwi i dobre miejsce i miła babcie. pozdrawiam i polecam !!

Ona
@JOANNA

Jak wcześniej ona jest?

Jaka jest kultura pracy w Sensis Care?

SENSIS CARE

Jesteśmy małą rodziną firmą działającą legalnie w branży opiekuńczej. Jeśli chcesz bliżej nas poznać zapraszamy na naszego Tik Toka, Facebooka, Instagrama i (usunięte przez administratora). Dużo przydatnych informacji, porad, zapisanych live. Możliwość nauki języka niemieckiego razem z nami.

Aktualność
Sprawdź jak łatwo możesz u nas dostać JESIENNY PAKIET PREMII
Chcesz poznać szczegóły? Chętnie przedstawimy Ci ofertę!
 Zadzwoń +48 733 000 922, +48 570 131 310
aha

a czy mozna sie z wami skontaktowac rowniez w soboty?

Maria

Czy firma załatwia wszystkie formalności w terminie? ZUS,A1, EKUZ? Sprawdza zlecenia? Płaci na czas? Są kompetentni?(śmiech) Oczywiście na wszystkie te pytania odpowiedzi są jednoznaczne, NIE! Omijać to (usunięte przez administratora) P.s Do admina, robię screeny i jak to usuniesz to wszędzie na wszystkich oknkurenyjnych forach pokaże wasz "rzetelność"

@Maria

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię odnośnie funkcjonowania wszystkich działów w naszej firmie. Niestety jest ona zbyt ogólna i nie jesteśmy pewni, czy dotyczy ona naszej firmy. Porusza Pani kilka wątków i ważnych kwestii i w celu wyjaśnienia konkretnych zastrzeżeń zachęcam bezpośrednio zgłosić się do nas. Zatrudniamy profesjonalistów i darzymy zaufaniem naszych pracowników. Głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki z należytą sumiennością i starannością. Jeśli zauważyła Pani jakieś uchybienia z naszej strony, zapraszam do kontaktu i wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiamy Zespół Sensis Care

Irena
@Barbara

A co to znaczy dobre stawki? :P Czyli nie ma problemu z ilością zleceń? :)

@Barbara

Samemu się wybiera ilość zleceń, czy jak to wygląda?

@Irena

dla mnie 1600 czy 1700 to dobre wynagrodzenie

@bogusia

No im słabsza złotówka względem euro to faktycznie pokaźna sumka wychodzi. A za ten transport to sama płacisz czy oni jakoś to z wynagrodzenia sobie odbierają?

F
@Iza

Firma organizuje transport. Za nic się nie płaci

gość
@Iza

Transport zawsze rodziny opłacają dają firmą na konto i wtedy opiekunka sama nie płaci

Piorr

Teresa
@Piorr

Długo już z nimi pracujesz? Można liczyć na jakieś podwyżki lub awanse za dłuższy staż pracy?

gość
@Piorr

Opiekunki co innego piszą na forum że nie są sprawdzane rodziny i same miny i z wypłatą jest różnie

@gość

Po nasze aktualne zlecenia zapraszamy do codziennych relacji na Fb i Insta. Zlecania dopasowujemy do wymagań opiekunek i nie na problemu ze zmiana miejsca. Według statystyk portalu dobra Sztela jesteśmy najczęściej wybieranym pracodawca.

Jestem opiekunką

Witam, Z całego serca chcę podziękować, za możliwość wyjazdu z wami. Mam super Sztelę za dobre pieniążki. W poprzedniej firmie miałam 300 euro mniej za taki sam przypadek!! Mam mobilną babcie na Bawarii. Jest kochana, czasem ma humorki, ale kto nie ma. Zostaje do października. Wypłata przed termin to się ceni!

Zostaw merytoryczną opinię o Sensis Care - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Sensis Care?

Zobacz opinie na temat firmy Sensis Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sensis Care?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 14 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!