Opinie o Haldu Groep w Groesbeek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Haldu Groep. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Haldu Groep o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haldu Groep w Groesbeek

Swoj

Nie polecam tej agencj. (usunięte przez administratora) Zaniżają stawki, lokują ludzi w fatalnych warunkach. Największe ścierwo na jakie trafiłem w Holandii. Chcesz zmarnować swój czas i pieniądze to podpisz z nimi kontrakt...

Łukasz
@Swoj

Jakie są tu stawki godzinowe? I te mieszkania i fatalne warunki - opiszesz jak to wyglądało? Co, brakowało jakichś sprzętów czy jak?

Wnerwiony
@Swoj

Tez odnioslem wrazenie niepowazna firma w (usunięte przez administratora) maja kandydatow

BĘKARD

UWAGA-Jak pojedziesz do HALDU GROEP przez POŚREDNIKA to zostaniesz bez pieniędzy

Wanda

Trochę słabe jest takie wymienianie pracowników Haldu Groep z imienia. A twoje zarzuty są naprawdę poważne. Możesz podać jakieś przykłady odnośnie tego, co się dzieje? Z góry dziękuję.

@Wanda

W biurze wszyscy kłamią... Wystarczy udać się kilkaset metrów do innej agencji .. ich szefowa kiedyś pracowała dla haldu,sama przyznała że to co się tam dzieje to zwykły wyzysk... Byli pracownicy biurowi też mają negatywne opinie o firmie, zmuszani są do kłamania ludzi . Pracowałem tam i nie polecam....a od straszenia to są duchy....

Janusz
@Lukasz

O co chodzi z tym kłamaniem? Bo zrozumiałem że obcinają wypłaty i to jest to (usunięte przez administratora) Wiadomo, że niższa pensja za ciężką pracę to słabo, ale przecież można to wyjaśnić z księgowością i dowiedzieć się czemu wypłata jest w innej wysokości niż miała być, nie?

Gregor

Jestem nie zadowolony z tej agencji, dużo pieniędzy się tracki, wodzą za nos, kłamią i jak masz jakiś problem to uzyskasz odpowiedź że: albo on/ona nie wie bo nie jest od tego, albo to jest jej/jego wolny dzień i dla czego ty dzwonisz.. mając duża ilość km do pracy wypłacają marne grosze do tego dużo papierologi.. na co wychodzi że wszystko idzie z własnej kieszeni. Ta firma najwięcej zarabia na nowych którzy nie mają mieszkań, aut. To musi kiedyś upaść! W firmie na ścianie mają tapetę z wizerunkiem wieży z ludzi, dzięki Nam oni są na samej górze.... porażka

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Haldu Groep? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Joanna

Hej, jak wygląda obecnie praca w Haldu Groep w czasach pandemii? Czy nie ma problemu z wyjazdami? Jak się dobrze przygotować do wszelkich obostrzeń? Przybliżycie mi ten temat?

Jak wygląda ścieżka awansu w Haldu Groep?

Łukasz

Ścieżka awansu? Po trafisz wbijać nóż swojemu to zajdziesz daleko????

Uważam że to jest z najgorszych agencji pracy z której miałem nie przyjemność pracować. Tak to prawda naciągacze, dużo nie domówień , jak już przyjedziesz 1000 km , to dopiero przedstawiają ci warunki. Biuro mają ładne, to fakt. Ogólnie odradzam tą agencję.

Wszystko zgodnie z podpisaną umową dopóki się dla nich pracuje. W przypadku rezygnacji z dalszej współpracy trzeba zapomnieć o ostatniej tygodniówce, pieniądzach wakacyjnych i kontakcie z koordynatorką - nie odbiera telefonu i nawet na maila nie odpisze !!!

nickolai

Nie mam żadnych zastrzeżeń do Haldu. Warunki mieszkaniowe doskonałe - wyposażenie i czystość prima. Narzędzia podstawione o 7 rano pierwszego dnia. Wszyscy Holendrzy mili, rzeczowi i uprzejmi. Umowy czytelne, jasne i wytłumaczone przez polskiego koordynatora na miejscu w Groesbeek. Gorzej z tym gdzie mnie dali - dowiedziałem się o tym dopiero na miejscu. Zarządca u docelowego klienta to faszystowski Yugol bez grama słowa po angielsku. Ich hab' das Glueck dass spreche ich auch Deutsch. Jeżeli nie znałbym niemieckiego, naie byłoby możliwości się dogadać. Jedyne hasło od Yugola, który ciągle stał nad tobą to znane skądinąd >>Schneller! Schneller!

jak najbardziej polecam.wypłaty na czas, mieszkanie służbowe bez zastrzeżeń. Dla ludzi uczciwych i chcących pracować jak najbardziej polecam.

Czarek

Firma dobra ale jak widzę niektórym łatwo przychodzi oczerniać!!

@Czarek

Oby cię kiedyś zakwaterowali w tej oborze w Kwadijku a po skończonym projekcie po powrocie z pracy kazali ci się wynosić. Może wtedy zrozumiesz że to nie oczernianie ale ostrzezenie. Na co możesz liczyć.

@Polaris

Ale proszę Cię o zachowanie spokoju. Inni mogą mieć przecież zupełnie inne doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Haldu Groep. Uszanuj to. Widzę, że sam nie masz byt dobrego zdania o tym pracodawcy. Powiedziałeś, że po skończonym projekcie, po powrocie z pracy, zwalniają tam. No ale dlaczego? Jaką przyczynę podają?

@Wanda

Przyczyną zwolnienia był koniec zlecenia. Najgorsze że wróciliśmy z pracy a tam już czekał właściciel pseudo hotelu i kazał się wyprowadzić. Nie pozwolił wziąć prysznica ani odpocząć po pracy przed podróżą do Polski. Tak kocha was HalduGroep. Nie ufaj im. Wszytko co mówią to kłamstwo. Niech ci wszystko napiszą i podpiszą

Polaris

Nie polecam. Skończył się nam projekt i firma od razu po powrocie z pracy kazała się wynosić z mieszkania.

Lukasz

Teraz 4 osoby dostaliśmy 2 sypialnie to jest normalne(usunięte przez administratora)

@Lukasz

A gdzie pracujesz? Rozumiem, że wyjechałeś z Haldu za granicę. Uprzedzali na rozmowie o pracę, że mogą się trafić pokoje wieloosobowe?

Gość 001

Witam wybieram się do pracy w Haldu, może mi ktoś udzielić informacji jak jest rzeczywiście w tej firmie, żebym się nie wpie....(usunięte przez administratora)

@Gość 001

Unikaj

Lukasz

Pracowałem 2 lata nie polecam przeprowadzki czasem 3 razy w tygodniu poza wypłata co dostaje się co tydzień same minusy jeżeli chcesz dostać podwyżkę zapomnij jeśli zachorujesz zapomnij o chorobowym i o pomocy z firmy w załatwieniu lekarza najgorsze biuro w Holandii unikajcie jak najdalej

Cpn

Pracowałem jakieś 8 miesięcy w Haldu te przeprowadzki to porażka zawsze mieszkalem 30 km od pracy a dlaczego bo Haldu pobiera od pracodawcy od najemcy pieniądze za paliwo za twoje kilometry do pracy nigdy nie znajdą ci spania w miejscu pracy.(usunięte przez administratora)I TE PRZEPRowadzki porażka jak najdalej jak najtaniej.

Krystian

Ja pracowalem dla Haldu Zawsze wszytko bylo ok. Nie mialem problrmu z wyplatami na czas zawsze za parking tez dostawalem pieniadze odrazu. Mieszkanie ok mialem pokoj dla siebie w domu prywatnym. Koordynatorki tez jak cos trzeba bylo pomagaly.

Wojtek

Holdu Groep nie funkcjonuje normalnie Wyplaty ok co tydzień z tym że jesli masz zarabiac 480 e to pamietaj ze musisz odjac 21 e od tego jako ubezpieczenie, Za parkingi wykładasz z wlasnej kieszeni co pozniej Ci wzracaja do wyplaty wiec licz sie z tym ze na start musisz miec ze soba extra pieniadze zeby funkcjonować Jedziesz własnym autem tankujesz za swoje dostajesz zwrot 0.19c za przejechanie powyzej trzydziestego km w jedna strone wiec srednio zwracaja Ci tygodniowo 12e jesli mieszkasz od pracy dalej niz 30km w jedna strone ale policz ze robisz 60km codziennie razy 5 to jest 300km srednio spalisz 10l /100km i nie dostaniesz zwrotu bo nie ma wiecej niz 30km w jedna stronę. Mieszkania tragedia zmieniane co tydzień co dwa więc nie masz nawet po co sie rozpakowac bo znow bedziesz sie pakowal. Praca na budowie jesli sie znasz na tym co robisz to nie ma problemu jest dobra.Kontakt z biurem z dramat

Potwierdzam.

@Wojtek

Najgorzej jak jedziesz sam i parking kosztuje 30 euro dziennie.wykladasz 150 euro za tydzień i w następny czwartek oddają 150 ale do czwartku to 4 dni więc wychodzi 270

@Pracownik Haldu

Wygląda więc na to, że są to dość spore koszta. Czy jeszcze coś pracownik musi pokrywać najpierw z własnej kieszeni? Jaka jest ogólnie specyfika pracy w Haldu Groep? Może moglibyście napisać jeszcze coś więcej. Czemu tak często zmieniane są mieszkania pracownicze?

AntyHaldu
@Wojtek

Potwierdzam jest dokladnie tak jak opisujesz..

Krystian

Ja jakos nie mam problemu z kontaktem z biurem. Jesli nie odbierze telefonu, to zawsze oddzwoni, nawet po godzinach pracy. Jak ktos chce miec problem to zawsze fo znajdzie ;)

Słoik 123

Dramat to musiałeś być Ty skoro tylko miesiąc pracowałeś :/ pracuje w Haldu już ponad rok i odkąd Patrycja przyszła do pracy dużo się polepszyło w kontaktach z biurem, pomocna jest bardzo i oddawania jak tylko może.

Pracownik Haldu

Patrycja ma związane ręce ... Całe To Haldu..... Trzeba się pilnować ..kilometrówki raczej zapomnij...trzeba się upominać o kasę ... Jak masz przyjechać to pięknie ładnie .. umowy tygodniowe... Porażka żeby na rok dostać musisz przepracować 74 tygodnie bez wolnego..albo być wołem roboczym i 2 razy normę wyrabiać...

Wanda

@Zbigniew murarz, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na forum! Rozumiem, że kwestia zakwaterowania oraz dojazdu do docelowego miejsca pracy leży po stronie Haldu Groep, tak? Ciekawa jestem, czy planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą. @Krystian, @Słoik 123, widzę, że współpracujecie aktualnie z Haldu Groep. Jak oceniacie warunki oferowane przez tę firmę? Jestem ciekawa Waszych wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Haldu Groep - Groesbeek

• Jak się pracuje w Haldu Groep?

Zobacz opinie na temat firmy Haldu Groep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haldu Groep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Haldu Groep