Opinie o Auto Wiechu Jacek Janiszewski w Poznań - przeźmierowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auto Wiechu Jacek Janiszewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Wiechu Jacek Janiszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Wiechu Jacek Janiszewski w Poznań - przeźmierowo

Adrian Las

Zregenerowali mi głowicę od Nissan Patrol 2.8 kosztowało i to dużo ale Solidna ROBOTA POLECAM

Adofl. H.

KIA 2.0 sportage głowica zregenerowana OK efekt końcowy ponad przeciętny dbają o szczegóły

Adam G.

Dałem do regeneracji pękniętą głowicę od VW amaroka w 2 miejscach zregenerowali jest ok faktura vat na usługę

Bartosz

Dałem zregenerować głowicę 1.9 tdi BLS odebrałem głowica naszpikowana nowymi częściami rzetelnie wykonana usługa gorąco POLECAM na tulejki 24 miesiące gwarancji

Czy po rozmowie w Auto Wiechu Jacek Janiszewski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
Pietrowski B.

NEGATYW W samochodzie Ford Focus do wymiany była pompa paliwa. Ponieważ warsztat zaproponował mi nowy zamiennik za ponad 850 zł załatwiłem pompę używaną. Pompa został tak wymieniana, że przestał działać wskaźnik poziomu paliwa. Zgodziłem się też przed naprawą na jazdę próbną po naprawie, która wyniosła ponad 130 km. Po wyjeździe z warsztatu , na trasie okazało się, że oprócz że działającego wskaźnika poziomu paliwa przestała działać wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem, spryskiwacze przedniej szyby, elektryczne opuszczanie bocznych przednich szyb. Naprawa wszystkich tych usterka w innym warsztacie kosztowała mię ponad 600 zł. Gorąco nie polecam tego warsztatu

@Pietrowski B.

Współczuję konkurencji z poważaniem mgr inż. Jacek Janiszewski coraz więcej materiału na rozprawę S* jednej firmy

Współczuję braku pracy Konkurencji z poważaniem mgr inż. Jacek Janiszewski

Robson
@Pietrowski B.

Jak widze taki opis to nasuwa mi sie jedno -jakim ty musisz gratem jezdzic.W normalnym aucie takie zeczy sie nie dzieja.

Olga

Same opinie klientów, niestety niezadowolonych, a co na to pracownicy? Ktoś tu pracuje poza właścicielem? Czy te wysokie ceny usług na które klienci narzekają jakoś się pozytywnie przekładają na zarobki pracowników?

0 profesjonalizmu Jeśli możecie to omijajcie z daleka bo nie będziecie zadowoleni

@Andrzej

Widać że konkurencja nie ma pracy współczuję braku pracy i zazdroszczę wolnego czasu z poważaniem mgr inż. Jacek Janiszewski

Mariusz
@Andrzej

Robiłeś tam naprawę samochodu? Napiszesz co masz konkretnie do zarzucenia, bo taka opinia o omijaniu z daleka niewiele wnosi do dyskusji. Przydałoby się więcej konkretów skoro już piszesz tak negatywnie, co?

Bogdan
@Mariusz

Ceny z kosmosu za naprawę.

Tomek P

Brak punktualności, droga naprawa. Do tego krętactwo i wciskanie najdroższych możliwych części.

@Tomek P

Alina

Bardzo niemiła obsługa traktują klienta z góry , brak profesjonalizmu .

Janek

Szkoda dawać auta do naprawy można tylko wyczyścić portfel. Po naprawie 3 dni wyswietla sie ten sam błąd. Udałem sie na reklamacje po podłączeniu do komputera okazuje sie ze to nie ta sama przyczyna szef mowi 50 zł za komputer. Poprosiłem mechanika o sprawdzenie zawieszenia bo cos mi stuka a na stacji diagnostycznej wykazało ze amortyzatory są dobre. 7 minutowe sprawdzenie breszką 30 zł, a piszą ze wymiana amortyzatorów od 80 zł nie sugerujcie się tym. Po umówieniu się na 8:30 przyjeżdżam przyjeżdżam a szef mowi zostawić auto za około godzinę sie zabierzemy za nie bo narazie nie mamy czasu musimy inne zrobić. Parodia warsztatu dwóch szefów każdy patrzy żeby kasa wpadła.

Tomasz

Zwykła wymiana oleju potrafiła przerosnąć kwalifikacje tego warsztatu. Umówiłem się na konkretny olej (zgodny ze specyfikacją producenta samochodu) i usługę w konkretnej cenie. Na miejscu okazało się że został przygotowany olej o innej specyfikacji (wg. opinii mechanika z tego zakładu: "ten będzie nawet lepszy"), a przy odbiorze umówiona cena okazała się ceną netto - finalnie była wyższa o 23%. Nie polecam tego warsztatu!

Bartek M.

Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Umówiłam się na konkretna godzinę, byłam 10 minut przed czasem. Po wejściu do zakładu panowie sobie jedli i mówili żeby chwileczkę zaczekać. Czekam już 45 minut...:/ NIE POLECAM. Nie spotkałam się nigdy z takim podejściem do klienta.

@Bartek M.

Tomasz B.

Nie polecam Zamówiłem Głowice i do dziś nie otrzymałem towaru(czekam na zawroty jest sprawa w sądzie). Małą dziwne tłumaczenia, dla nich najlepiej jak omija się allegro i kupuje przez telefon. Zamówienie wygląda tak ze najpierw trzeba swoją głowice do nich wysłać (ale jak to moje auto stało przez nich 5 dni ). Nie dość ze czekaliśmy na Głowice to potem po 5 dniach cos im nie wyszło z regeneracją. I że to będzie zwrot mojej starej i gotówki którą do dziś nie otrzymałem.

@Tomasz B.

Nie Polecam

Celem wizyty było zapytanie o umiejętność naprawy wycieku z okolic silnika. Samochód został na noc, żeby to ocenić po dniu pracy. Na następny dzień diagnoza-wymiana uszczelki pod głowicą (koszt około 4000pln), do tego wymieniony olej bez wcześniejszego uprzedzenia nalany pół razy więcej ponad skale (koszt 100 pln bez wcześniejszego uprzedzenia). Po odwiedzeniu uczciwego mechanika okazało się, że wyciek jest ze skrzyni biegów (do wymiany uszczelniacz), czyli koszt to kilka stówek a nie kilka tysięcy.

@Nie Polecam

Współczuję konkurencji BRAK PRACY

Nie Polecam
@Jacek

Tak się tłumaczy tyko Winowajca a nie porządny zakład

@Nie Polecam

Współczuję braku pracy z poważaniem mgr inż. Jacek Janiszewski

Tobiasz

Po wizycie w ASO i wymianie tulei na oryginalne, okazało się że były one wymienione w warsztacie, ale na bardzo kiepskiej jakości zamienniki. Tuleje wymienione we wrześniu 2021 wytrzymały 20 dni i nadawały się do wymiany (tłukły się i miały luzy).

@Tobiasz

Współczuję braku pracy Konkurencji z poważaniem mgr inż. Jacek Janiszewski

Bartek

nie polecam

Nie jestem z nich zadowolony

@nie polecam

Współczuję braku pracy Konkurencji pozdrawiam mgr inż. Jacek Janiszewski

Celem serwisu była zmiana koła dwumasowego i tarcz sprzęgłowych. Sama wymiana przebiegła sprawnie natomiast po odebraniu samochodu Pan stwierdził, że to turbina przepuszcza i trzeba zregenerować. Po odwiedzeniu innego serwisu okazało się, że turbo jest ok (nie świadczy i nie cieknie, działa bez zarzutu) tylko mechanik przy dokręcaniu wydechu, po zdemontowaniu silnika przekręcił śrubę i nie mógł dokręcić rury wydechowej. Skutkowało to przepuszczaniem spalin do kabiny. Pan żądał za ta usługę 850 zł plus koszt regeneracji. Dodatkowo okazało się, że uszczelniacz przy osi napędowej był wilgotny a to powinien był wymienić przy okazji rozbierania skrzyni biegów. Nie polecam.

@Tomek

Widzę że Konkurencja nie ma pracy !!! Przykre współczuję WAM KIM KOLWIEK JESTEŚCIE Cena wycena a spojrzenie w strukturę i otwarcie tzn. Maski.... My nie prowadzimy serwisu POMÓŻ MI A JA SOBIE ZROBIĘ Niestety Wiedza kosztuje z poważaniem mgr inż. Jacek Janiszewski

Jacek

Spotykamy się w sądzie KOLEGO za fałszerstwa za pomówienia DROGI SĄSIEDZIE....

Jacek

Wobec osób które obrażają mnie, posądzają o jakiekolwiek działania noszące cechy (usunięte przez administratora)bądź innego działania niezgodnego z prawem, działając na podstawie art. 212 kodeksu karnego, który stanowi kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Z owym pomówieniem będziemy mieli do czynienia w każdej sytuacji w której jakikolwiek internauta zamieści wpis, że bliżej określony przez niego ( ja i moja działalność, rodzina itp.) działamy niezgodnie z prawem, dopuszczamy się oszustw czy innych czynów karalnych, które mają na celu zdyskredytować nas w oczach opinii publicznej. Dodatkowo Internet stanowi środek masowego komunikowania, w takim przypadku będzie miała zastosowanie surowsza odpowiedzialność karna z karą pozbawienia wolności do roku włącznie. Ponadto zgodnie z art. 216 §2 kodeksu karnego, kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, (Internet, portale społecznościowe, fora internetowe) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst. Ponadto działając na podstawie art. 24 kodeku cywilnego , każdego kto mnie znieważy, obrazi, posądzi o jakąkolwiek czynność nie mającą pokrycia dowodowego, pozwę z tytułu naruszenia dóbr osobistych żądając tym samym słusznego odszkodowania. A zatem osoba będzie miała jednocześnie toczone postępowanie karne przed sądem karnym i cywilne przed sądem cywilnym. W tym stanie rzeczy drogi internauto zanim coś napiszesz, obrazisz zastanów się czy to ci się opłaca i czy jesteś w stanie ekonomicznie zadośćuczynić za takie zachowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Wiechu Jacek Janiszewski - Poznań - przeźmierowo

• Jak się pracuje w Auto Wiechu Jacek Janiszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Wiechu Jacek Janiszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Wiechu Jacek Janiszewski?

Auto Wiechu Jacek Janiszewski
3.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Wysogotowska 90
    62-081 Poznań - przeźmierowo