ProfilNET Sp. z o.o. Sp k.

Opinie o ProfilNET Sp. z o.o. Sp k.

Zainteresowana Nowy wpis

Witam. @Pracodawca Czy przyjmują Państwo kobiety na produkcję? Pozdrawiam.

Nowy wpis

@Zainteresowana

Dzień dobry, tak, zatrudniamy kobiety na produkcji :) Zapraszamy Panią do kontaktu z jednym z pracowników Działu Kadr, który udzieli wszelkich informacji nt. ofert pracy, tel.: 32 740 44 19

Jest wakat na stanowisko przedstawiciela handlowego z językiem niemieckim, co myślicie? Warto wysłać cv? Pracuje ktoś w sprzedaży i podzieli się widełkami oraz tym, jak wyglądają kwestie związane z prowizją/premią? Jednym z obowiązków jest przygotowanie ofert handlowych z wykorzystaniem branżowych programów. Z jakich programów najczęściej korzystacie? Pewnie weryfikują niemiecki na rozmowie kwalifikacyjnej, a w jaki sposób? ;)

Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zapraszamy do kontaktu z pracownikiem Działu Kadr, który szczegółowo odpowie na wszelkie pytania:) Telefon kontaktowy: 32 740 44 19

Ogłoszenie na Montażysta do ProfilNET Sp. z o.o. Sp k. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Jarek

Potrzebują kierowców kat b? Mam doświadczenie w rozwożeniu rolet po europie w konkurencyjnej firmie.

@Jarek

Zgadza się, obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko kierowcy międzynarodowego kat. B. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Kadr 32 740 44 19

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ProfilNET Sp. z o.o. Sp k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista/ka ds. zakupów.

Jakie godziny pracy obowiązują w ProfilNET Sp. z o.o. Sp k.?

Sławek

Znalazłem rekreacje dla pracownika magazynu wewnętrznego. Trzeba tylko znać systemy magazynowe? Nie trzeba żadnych uprawnień np. na wózki? Jakie są benefity? Bo prócz szkoleń i parkingu dla pracowników nic innego nie było w ogłoszeniu?

@Sławek

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Na stanowisku magazyniera zewnętrznego mile widziane są uprawnienia na wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji, który szczegółowo odpowie na wszystkie pytania.

Lucjan

Dzień dobry wszystkim Przeczytałem opinie , naprawdę nikt nie ma żadnych uwag ? Wszystko wszystkim pasuje ? Bez urazy , znam trochę właściciela to spoko człowiek ale no nie wierzę, że wszyscy uchachani. Jeśli tak jest to gratulacje Piotrze.

Łucja

Pełna zgoda, jestem za tym, żeby widełki były podawane bez czekania, aż unia wymusi to jakąś dyrektywą. Teraz np. jest nabór na asystentkę ds. obsługi klienta z językiem angielskim, nie wiem czy warto składać cv. Ktoś wie, jakie stawki?

@Łucja

Dziękujemy za zainteresowanie naszą oferta pracy. Zachęcamy do wysłania CV oraz umówienia spotkania z jednym z naszych pracowników Działu Kadr, który opowie o szczegółach oferty.

Kandydata

Jestem chętny do pracy ale muszę wiedzieć za jakie pieniądze szanujmy swój czas dlaczego to tak trudne napisać ile można zarobić w firmie na początku na.produkcji

@Kandydata

Dziękujemy za zainteresowanie naszą oferta pracy. Zachęcamy do umówienia terminu spotkania z jednym z naszych pracowników Działu Kadr, który opowie o szczegółach oferty.

Zainteresowana

Witam. Czy może się wypowiedzieć pracownik produkcji jak wygląda praca? I na jakie zarobki można liczyć?

Maciek
@Zainteresowana

O zarobkach może nie będę pisał (to chyba dobry zwyczaj - co?), jednak jak dla mnie to są one na wyższej średniej na podobnych stanowiskach w innych firmach.

Marian
@Maciek

Dobry zwyczaj nie mówić o zarobkach? XDD Widać że ktoś z kadr odrazu to pisał, śmiech na sali.

Justyna
@Marian

Ale śmiech z tego, że niskie czy, że w poprzednim komentarzu nic nie napisali na ten temat? Daj znać co z tymi zarobkami w takim razie

Ernest

Na produkcji bez nadgodzin można zarobić obecnie ponad 4000 na rękę ? Jest jakaś szansa rozwoju lub awansu w przyszłości?

@Ernest

Jeśli jest Pan zainteresowany pracą u nas to zapraszamy do wysłania swojego CV. Cenimy ludzi solidnych, skrupulatnych i pracowitych. Wielu z naszych pracowników jest u nas już wiele lat i ceni sobie właśnie np. możliwość rozwoju jaki daje nasza firma :)

A jakie badania trzeba wykonać do pracy w waszej firmie?

@Ania

Wykonujemy standardowe badania z zakresu medycyny pracy. Każdy pracownik podejmujący pracę w ProfilNET musi je przejść.

@ProfilNET Sp. z o.o. Sp k.

A są to badania takie jak wzrok, ciśnienie, serce czy krew albo cukier też jest?

Magda
@ProfilNET Sp. z o.o. Sp k.

Witam mam pytanie jakie państwo wykonujecie badania do pracy w waszej firmie? Cukier ,krew czy inne niż te ?

Dasia B

Pracuje tu już pół roku i nie mam zastrzeżeń. Polecam ze względu na fajna ekipę, spoko szefa i super atmosferę. Pieniądze też się zgadzają.

Franciszek

Polecam okna od Profilnetu. Używam już 3 lata i nie ma najmniejszych problemów. Syn zamówił teraz do siebie.

Gabi

Czy firma zatrudnia na magazyn kobiety? Byłabym zainteresowana.

Kama

Witam, czy na stanowiska produkcyjne trzeba mieć jakieś doświadczenie, czy istnieje możliwość przeszkolenia?

@Kama

Oczywiście, że przeszkalają :). Doświadczenie nie potrzebne!

Maria
@Johannes

Czyli te szkolenia są przed rozpoczęciem pracy na nowym stanowisku? :-) A czy już w trakcie stażu pracy też jakieś szkolenia udoskonalające są?

Jaka atmosfera panuje w firmie ProfilNET Sp. z o.o. Sp k.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 7 kwietnia. Czy jest rotacja?

Super atmosfera :)

Johannes

Dzień dobry. Chciałbym polecić Profilnet. Pracowałem tam 2 lata i wspominam ten czas niezwykle miło. Niestety w związku z moim wyjazdem za granicę zmuszony byłem odejść z firmy (a bardzo szkoda!). Piękni, sympatyczni ludzi i bardzo dobre $!

Ricky

Dobry kontrahent. Polecam.

Robert

Pracuje w profilnecie od niedawna ale jestem bardzo zadowolony. Bardzo fajna ekipa, dobre zarobki (po okresie próbnym) i świetnie wyposażona hala produkcyjna. Polecam jeśli szukacie roboty na produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o ProfilNET Sp. z o.o. Sp k. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w ProfilNET Sp. z o.o. Sp k.?

Zobacz opinie na temat firmy ProfilNET Sp. z o.o. Sp k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ProfilNET Sp. z o.o. Sp k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ProfilNET Sp. z o.o. Sp k.