"Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok

Opinie o "Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok

Anita Nowy wpis

Nie byłabym sobą gdybym nie pozostawiła opinii dla tych fantastycznych ludzi. Nie znam Szkoły, ba firmy która by tak jak te dziewczyny dbała o swoich studentów - klientów. Należę do bardzo wymagających osób i tylko w tej Szkole zostałam potraktowana profesjonalnie i ze szczerym uśmiechem. Dzwoniłam kilka krotnie z wieloma pytaniami, zawsze otrzymując pełną odpowiedź od pań z sekretariatu lub zostałam przekierowana do Dyrekcji tej Szkoły która rozwiała wszelkie moje wątpliwości do tego aby właśnie w ich Szkole pozostać Studentem. Rozpoczynam już w tym miesiącu i z czystym sumieniem polecam wszystkim którzy poszukują dobrej Szkoły.

Czy w "Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok pracuje się na open space?

Artur K. Nowy wpis

Konkretna kobieta , zawsze pomoże zawsze wysłucha zawsze doradzi zawsze załatwi polecam serdecznie.

Nowy wpis

@Artur K.

Bardzo dziękuję i zapraszam do dalszej współpracy.

Danusia

Polecam Pełen profesjonalizm. Panie w sekretariacie bardzo miłe, pomocne. Pani Danuta jest kompetentna osobą.

Pracownik Administracyjny

Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, spokojnie i rzeczowo

Pytania dotyczyły przebiegu dotychczasowej pracy, doświadczenia, umiejętności i kwalifikacji

Aleksander 39

Organizacja i obsługa 20/10. Uprzejmość I pomoc pań w sekretariacie 20/10. Wykładowcy również mili i pomocni. Sporo wyniosłem dzięki tej placówce a w tym wieku sporo kursów i uczelni mam za sobą. Polecam!

Bytomski Rafał

Witam wszystkich. Nie mam zwyczaju zostawiać komentarzy na stronach informacyjnych tego typu, ale myśle, ze jestem to winny Pani Danucie oraz sobie. Zacznijmy od początku. Wybierając się na rozmowę kwalifikacyjna do miejscowości Gogolowa odwiedziłem ta stronę na której teraz aktualnie zostawiam komentarz i powiem szczerze byłem sceptycznie nastawiamy do tego wszystkiego co tutaj napisane. Byłem przekonany, ze to typowa ustawka i płatne komentarze. Moja opinia na ten temat zmieniła się całkowicie po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej i spędzeniu kilku godzin na miejscu z Panią Prezes. Zostałem bardzo miło i ciepło przyjęty. Jeśli powiem jak w rodzinnym domu, chyba nie przesadzę. Światopogląd, podejście do życia, mental, wiedza, zwyczajna ludzkość. O tych tematach wspólnie rozmawialiśmy. Miałem możliwość poznać świetne miejsce i bardzo wartościowa osobę. Trzymam kciuki tak po ludzku za co co usłyszałem i widziałem. Mam nadzieje, iż jeszcze będzie się okazja spotkać i porozmawiać. I chociaż nie dostałem tej pracy z powodów czysto technicznych braku ukończonego konkretnego kierunku do wykonywania zawodu, jestem zadowolony tak jakbym dostał to prace. Mimo, iż dla mnie istotniejsza była sama rozmowa. Podsumowując, polecam. Zostawiam tutaj cytat dla przemyślenia dla tych którzy myślą o kolekcjonowaniu doświadczeń tutaj w tej rzeczywistości - Miejcie odwagę wątpić. Pozdrawiam

Jaro

Wesoła i pozytywna atmosfera to zdecydowany plus Adamantem, Mówi się, że jeśli znajdziesz zajęcie, które kochasz, i zrobisz z tego swoją pracę, to nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.

Dawid W.

Osoba rzetelna, pracowita, skłonna do współpracy oraz koleżeńska, godna polecenia....a i bardzo wygadana ;)

Jarek

Super ludzie i obsługa na wysokim poziomie . Polecam ????

Artur

Rekomenduję ,,Adamantem", ponieważ profesjonalnie podchodzą do szkoleń. Trener widać, że chce nauczyć czegoś grupę, a nie tylko zrobić szkolenie. Chcę podziękować także Panu Markowi K.Trenerowi samoobrony w tej nietuzinkowej firmie. Kurs kwalifikowanego pracownika ochrony zdałem i zapisałem się na kolejny kurs do czego wszystkich zachęcam.

@Artur

Dziękujemy serdecznie za udzielenie nam rekomendacji :)

@Artur

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych.

Mateusz

Pani Dyrektor prężnie walczy o dobro swojej firmy, w "Adamantem" dbają o dobro ucznia a nie tylko żeby zrobić, tutaj nauka to przyjemność, bardzo mili wykładowcy, mile się ich słucha :) Polecam z całego serca pozdrawiam :)

@Mateusz

Bardzo dziękuje za dobrą opinię i za zaufanie :)

@Mateusz

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy :)

M. K.

Szkoła o wysokim standardzie, profesjonalne przygotowanie do państwowego egzaminu przed Okręgowa Komisją Egzaminacyjną. Rozwiązywanie zagadnień z codzienną pracą górnika p/z. Sympatyczna atmosfera pod czas zajęć. Pozdrawiam serdecznie ????

@M. K.

Dziękujemy i także pozdrawiamy :)

Lolo

Jest fajnie ✅

@Lolo

Dziękujemy :)

Arkadiusz

Dziekuje za przygotowanie do pracy górniczej Panu Mateuszowi obecnie pacuje na KWK Buryk pod kopalnią

@Arkadiusz

Dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych.

Nique

Serdecznie polecam firmę. Indywidualne podejście do każdego, szefowa bardzo pomocna, wyrozumiała zarazem wymagająca, przez co podnosi prestiż firmy i usług. Dyrekcja nastawiona na rozwój pracowników bo jak twierdzi inwestycja w pracownika jest inwestycją w firmę.

@Nique

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

Justyna

Serdecznie polecam. Firma rozwojowa , dużo nowych pomysłów, nowe kierunki, kursy, szkolenia na wysokim poziomie

@Justyna

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Czy pracownicy "Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Justyna

Spotkania integracyjne często połączone ze szkoleniem tematycznym , mającym na celu rozwój osobisty pracowników

Urszula
@Justyna

A to sprytnie tak, dobra zachęta przynajmniej. I co serio te szkolenia są wtedy skuteczniejsze niż gdyby bez integracji się odbywały?

Danusia

Integracja pracownicza w naszej firmie, jest ważna. Zespół jest jednym z filarów firmy i im bardziej jest zgrany, tym lepiej i efektywniej pracuje,

@Urszula

Oczywiście potwierdzam, że szkolenia integracyjne są skuteczne. Głównym celem integracji pracowniczej jest scalenie zespołu. Zazwyczaj składa się on z osób o zupełnie odmiennych temperamentach i cechach charakteru, przez co mogą między nimi pojawiać się konflikty i napięcia. Jeżeli jednak pracownicy będą mieli okazje wyjść gdzieś, pobyć razem, zrelaksować się, porozmawiać o czymś innym niż o pracy, może się okazać, że spory pójdą w niepamięć, a atmosfera stanie się zdrowsza :)

@Urszula

Głównym celem integracji pracowniczej jest scalenie zespołu. Zazwyczaj składa się on z osób o zupełnie odmiennych temperamentach i cechach charakteru, przez co mogą między nimi pojawiać się konflikty i napięcia. Jeżeli jednak pracownicy będą mieli okazje wyjść gdzieś, pobyć razem, zrelaksować się, porozmawiać o czymś innym niż o pracy, może się okazać, że spory pójdą w niepamięć, a atmosfera stanie się zdrowsza. Integracja odbywa się w godzinach pracy.

@Justyna

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Frycu

Szefowa konkretna, miła i pomagająca każdemu komu się da, firma rzetelnie podchodzi do zadań i obowiązków. Działają na wielu kierunkach, profesjonalnie i z pełną odpowiedzialnością za to co robią. Tak że serdecznie polecam i zapraszam wszystkich do współpracy.

Maria
@Frycu

Powiesz jakie stanowisko jeszcze? :)

@Maria

Zatrudnimy nauczycieli na kierunki: TECHNIK MECHANIK, TECHNIK ELEKTRYK.

@Frycu

Bardzo dziękuję za opinię i zaufanie. Zapraszam ponownie :) Danuta Jarczok

Sylwia

Indywidualne podejście do każdego. Szefowa bardzo pomocna w pełni zaangażowana do każdego zadania,dodająca chęć działania i rozwoju . Polecam z całego serca . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

@Sylwia

Bardzo dziękuję za tak piękną opinię, indywidualne podejście do każdego człowieka to podstawa do pełnej satysfakcji naszego Klienta. Dziękuję :) Danuta Jarczok

Lapa

Polecam szkolenia Adamantem. Profesjonalne podejście dla każdego pracownika lub osobę która chcę poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

@Lapa

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie.

Zostaw merytoryczną opinię o "Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok - Gogołowa

• Jak się pracuje w "Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok?

Zobacz opinie na temat firmy "Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok?

Kandydaci do pracy w "Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Adamantem" P.H.U "DanJar" Danuta Jarczok