Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

impreza

Pewnie że imprezka by się przydała.Skrzyknijcie starą kadrę z o/Malbork i uderzamy na barkę. tylko nie mówcie nic kiki bo wyśle z nami [usunięte przez moderatora] na przeszpiegi

hi hi ha ha hejże hola

czasem zdarzy się że komuś nie wciśnie się na klawiaturze jakaś litera a wy od razu się gościa czepiacie. jest to chyba jedyna osoba która pisze z sensem i na temat o tej chorej sytuacji a reszta to same [usunięte przez moderatora] bez szkoły. a cieszą się i zwolnieni i pracujący.

Orzeszek

Z chęcią impreza oddziałowa by się przydała. Może barka? Hihihi

Blondi

Może impreza oddziałowa?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
brawo

BOBAS - 2009-11-07 18:31:34 CELOWO NAPISAŁEM TAKIE RZECZY ŻEBY SPRAWDZIĆ ILU PRZYDUPASÓW MA WŁĄCZONY KOMPUTER, NO I WIDZĘ, ŻE JEST WAS MASA. W PRZECIWIEŃSTWIE DO ciebie [usunięte przez moderatora] JESTEM WYKSZTAŁCONYM CZŁOWIEKIEM. CIEBIE KOLEGO W DNIU NARODZIN LEKARZ WALNĄ W GŁOWĘ A NIE W PUPĘ I DLATEGO CHYBA PRÓBUJESZ PISAĆ TAKIE FANABERIE. WIDAĆ, ŻE NIE PRACUJESZ NA TYM ODDZIALE DŁUŻEJ NIŻ 1,5 ROKU I NIE MASZ POJĘCIA O SPRAWACH TU OPISYWANYCH. BOLI CIĘ TO, ŻE OBNAŻANE SĄ TU SPRAWY TEJ UPADAJĄCEJ FIRMY Z KTÓRĄ I TY PÓJDZIESZ NA DNO. panie wyksztalcony ,jak sie pisze "walnął" ? jak wszyscy beda robic co trzeba a nie pisac bzdury na forum ku uciesze zwolnionym to bedzie dobrze

BOBAS

CELOWO NAPISAŁEM TAKIE RZECZY ŻEBY SPRAWDZIĆ ILU [usunięte przez moderatora] MA WŁĄCZONY KOMPUTER, NO I WIDZĘ, ŻE JEST WAS MASA. W PRZECIWIEŃSTWIE DO ciebie buraku JESTEM WYKSZTAŁCONYM CZŁOWIEKIEM. CIEBIE KOLEGO W DNIU NARODZIN LEKARZ WALNĄ W GŁOWĘ A NIE W PUPĘ I DLATEGO CHYBA PRÓBUJESZ PISAĆ TAKIE FANABERIE. WIDAĆ, ŻE NIE PRACUJESZ NA TYM ODDZIALE DŁUŻEJ NIŻ 1,5 ROKU I NIE MASZ POJĘCIA O SPRAWACH TU OPISYWANYCH. BOLI CIĘ TO, ŻE OBNAŻANE SĄ TU SPRAWY TEJ UPADAJĄCEJ FIRMY Z KTÓRĄ I TY PÓJDZIESZ NA DNO.

czytelnik

maly ksiaze to nie prasa , tylko gazety* ci w glowie *czyt -kolpolter hehehehe

redaktor

nie chce -nie pije - 2009-11-07 18:02:04 kazdy jest dorosly -uczuc mozna dzieci a to nie jest przedszkole ani inna instytucja sluzaca wychowaniu nieletnich z drugiej strony- jezeli cie tak to kontrowersuje to widac jaka prase fachowa czytasz normalnie zal iteligencja wprost tryskasz hehehehe super express ahahahahah jaki poziom soba reprezentujesz czlowieku heheheheheh polecam jakas inna prase moze maly ksiaze? a fakt tam nie ma obrazkow

nie chce -nie pije

kazdy jest dorosly -uczuc mozna dzieci a to nie jest przedszkole ani inna instytucja sluzaca wychowaniu nieletnich z drugiej strony- jezeli cie tak to kontrowersuje to "nie patrz na to z boku" i zajmij sie swoja praca ,no chyba ze jestes redaktorem "super expresu" -to przepraszam :) hehe

hahahahaha

:P - 2009-11-07 17:28:03 nerka i trzustka - 2009-11-07 17:01:48 zmija owszem a czyja to wina? kto uczy ludzi zeby tak postepowali? od kogos maja wzor do nasladowania TWOJA ahahahahahaha rozwalasz mie takimi tekstami uczycie ludzi klamstwa i obludy kazdy kazdego podpierdziela kiedys to sie na was odbije kiedys was podpierdziela albo jakas swinie podloza i co wtedy staniecie po drugiej stronie barykady? pamietajcie zeby nicka nie zmieniac hahahahahaha co prawda w oczy kole? stworzyliscie potwory to teraz sobie z nimi zyjcie ahahahahahah powodzenia stopolki hehehehe nie ma to jak patrzec na to wszystko z boku

PSYCHIATRA

KTOŚ TU POTRZEBUJE POMOCY? LUDZIE DAJCIE SPOKÓJ TO I TAK DO NICZEGO DOBREGO NIE DOPROWADZI FIRMA IDZIE NA DNO.

:P

co za burak

BOBAS - 2009-11-07 16:48:11 OWSZEM NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH, ALE PAMIĘTAJCIE PRZYDUPASY I NOWI PRACOWNICY, ŻE MIMO WASZYCH NAJLEPSZYCH STARAŃ I TAK W KOŃCU DOSTANIECIE WYPOWIEDZENIE. A OTO NAJNOWSZY NIUS Z O/MALBORK. KIKI ZDEGRADOWANO DO ZASTĘPCY A POWOŁANO NA KIEROWNIKA ZUPEŁNIE INNĄ OSOBĘ. MAM NADZIEJĘ ŻE ZACZNIE ZWALNIAĆ W NASTĘPUJĄCEJ KOLEJNOŚCI: [usunięte przez moderatora]. PO TEJ SELEKCJI ODDZIAŁ STANIE SIĘ NORMALNYM MIEJSCEM PRACY. bosze --bobas ,ale masz spalony umysl , ale z niusem wyskoczyles:) heheh napisz do faktu ,,jestes wiecej niz debilem , nie ma takiego okreslenia w slowniku jakiego by mozna uzyc wobec twojej osoby [usunięte przez moderatora], fakt ,ze swoja zawisc do wspolpracownikow wyrazasz na forum chowajac sie za malo smiesznym nickiem swiadczy tylko o tym , ze sam jestes [usunięte przez moderatora] wykonywujacym swoja prace wbrew sobie ,usmiechajac sie falszywie kazdemu w twarz wazyliniarzu

nerka i trzustka

watroba

verdin dobrze gada

verdin

ktokolwiek na jej miejsce-zawsze bedzie lepszy :)

zzz

BOBAS - 2009-11-07 16:17:24 MOI MILI. Z BIEŻĄCYCH OPISÓW WYNIKA, ŻE NA CZACIE SIEDZI JAKIŚ [usunięte przez moderatora], KTÓRY NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O TYM CO DZIAŁO SIĘ NA O/MALBORK. PRACOWAŁEM KUPĘ LAT W TYM ODDZIALE I NIGDY NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TYM, ŻEBY BEATA DONOSIŁA ALBO ZWALAŁA WSZYSTKIE OBOWIĄZKI NA KOGOŚ INNEGO. DZIEWCZYNA BYŁA BARDZO KOMUNIKATYWNA, ZAWSZE STARAŁA SIĘ POMÓC, A Z RACJI JEJ STANOWISKA MUSIAŁA CZASEM NIEKTÓRYCH [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] TEŻ NIE BYŁA TAKA JAK TERAZ. MOŻNA BYŁO Z NIĄ KONIE KRAŚĆ, A TERAZ, GDY DOWALIŁO JEJ FUNKCJI, STAŁA SIĘ WROGIEM KAŻDEGO KTO PRACUJE I KAŻDEGO KTO WYLECIAŁ. JAKI SENS MA ZWALNIANIE LUDZI Z KILKULETNIM STAŻEM, A PRZYJMOWANIE NOWICJUSZY, KTÓRZY MUSZĄ SIĘ OD NOWA WSZYSTKIEGO UCZYĆ. TAKA POLITYKA ZMIERZA DO UPADŁOŚCI PONIEWAŻ CIĘTE SĄ KOSZTY WYNAGRODZEŃ LIKWIDUJE SIĘ STANOWISKA PRACY I ZWALNIA NAWET W PIONIE KSIĘGOWYM. LUDZIE KTÓRZY OPISUJĄ TĄ FIRMĘ POZYTYWNIE NAPRAWDĘ PRACUJĄ TAM KILKA MIESCY I TRZYMAJĄ PALUSZEK PROSTO W D...E KIEROWNIKOM I HISTORYKOWI. jeden z nielicznych rzetelnych komentarzy na tym forum

BOBAS

MOI MILI. Z BIEŻĄCYCH OPISÓW WYNIKA, ŻE NA CZACIE SIEDZI JAKIŚ PRZYDUPAS, KTÓRY NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O TYM CO DZIAŁO SIĘ NA O/MALBORK. PRACOWAŁEM KUPĘ LAT W TYM ODDZIALE I NIGDY NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TYM, ŻEBY BEATA DONOSIŁA ALBO ZWALAŁA WSZYSTKIE OBOWIĄZKI NA KOGOŚ INNEGO. DZIEWCZYNA BYŁA BARDZO KOMUNIKATYWNA, ZAWSZE STARAŁA SIĘ POMÓC, A Z RACJI JEJ STANOWISKA MUSIAŁA CZASEM NIEKTÓRYCH [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]TEŻ NIE BYŁA TAKA JAK TERAZ. MOŻNA BYŁO Z NIĄ KONIE KRAŚĆ, A TERAZ, GDY DOWALIŁO JEJ FUNKCJI, STAŁA SIĘ WROGIEM KAŻDEGO KTO PRACUJE I KAŻDEGO KTO WYLECIAŁ. JAKI SENS MA ZWALNIANIE LUDZI Z KILKULETNIM STAŻEM, A PRZYJMOWANIE NOWICJUSZY, KTÓRZY MUSZĄ SIĘ OD NOWA WSZYSTKIEGO UCZYĆ. TAKA POLITYKA ZMIERZA DO UPADŁOŚCI PONIEWAŻ CIĘTE SĄ KOSZTY WYNAGRODZEŃ LIKWIDUJE SIĘ STANOWISKA PRACY I ZWALNIA NAWET W PIONIE KSIĘGOWYM. LUDZIE KTÓRZY OPISUJĄ TĄ FIRMĘ POZYTYWNIE NAPRAWDĘ PRACUJĄ TAM KILKA MIESCY I TRZYMAJĄ PALUSZEK PROSTO W [usunięte przez moderatora] KIEROWNIKOM I HISTORYKOWI.

Fan Betti:)

ibuprom - 2009-11-07 14:18:21 O ile mi wiadomo to ta strona z opiniami już trochę czasu jest i nigdy nie pisano o tej złej Beti tylko o najlepszej [usunięte przez moderatora]!!!! o [usunięte przez moderatora] nigdy zle nie pisano, byla swietna kierowniczka dobrze zorganizowana zobaczcie o ktorej oddzial wychodzil nigdy nie bylo niepotrzebnego siedzenia po godzinach przykro patrzec jak oddzial schodzi na psy bez [usunięte przez moderatora] nie bedzie tak samo bedzie tylko gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o