P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

Jarocin

Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

stypol 2011-03-15 20:53:49
syf kila i mogila jak zawsze
klientka 2011-04-14 19:29:08
a co myślicie o tym z Tczewa grubym??? ten to dopiero zakręt i zamuł. on mnie powala ten człowiek ze tacy jeszcze pracuja w tej firmie, leserzy do potęgi
dystrybutor 2011-04-14 21:05:04
on jest głupi ten co jeździ na tczew, gruby swoja drogą ale smiech ma (usunięte przez administratora) jest pusty jak sciana. A przygody zawsze jakies [po drodze ma, jego opowiastki sa meeeega debesciackie. The best szrek
anonim 2011-04-14 21:10:57
ja zarabiam mniej niz moja zona wsydzili by sie, nasz prezes chyba nie wie co to zyc za psie pieniadze (usunięte przez administratora)
anonim 2011-04-14 21:34:32
JAKA FIRMA TACY PRACOWNICY!!!!!!!!!!!!!!
były nielizodup 2011-04-17 01:12:29
no taka to polityka, w biedronce zarabia sie teraz 1753 na reke a w stopolu jako kierowca 1500 z malym hakiem;/ prezes zacznie sie zastanawiac jak dostanie wypowiedzenia na stol, tylko z kad tylu motyli naraz wezma?
ż 2011-04-17 20:52:40
wiecie ale ta firma ma chyba jakieś problemy, bo znajomi brali kiedyś dużo fajek ze stopolu a teraz niestety muszą brać towar z innej hurtowni bo w stopolu nie ma wszystkich papierosów. Czyżby jakieś problemy finansowe????
JAJO 2011-04-23 21:10:00
CZY FAKTURZYSTKI W O/ MALBORK DOSTAJA SŁUŻBOWE AUTA? BO POD BLOKIEM JEDNEJ STOI STOPOLOWSKI OPEL.
anonim 2011-04-23 21:19:06
czyzby na polodniu? XD
anonim 2011-04-25 11:17:05
Zastanawiam się nad obowiązkami co niektórych osób zatrudnionych w Stopolu .W godzinach pracy zajmują się własnym samochodem -sprzątają go,pucują,wietrzą itp.A wszyscy udają , że tego nie widzą.FAJNIE co nie.Czyżby co niektórym oczy zarosły.
CYKORIA 2011-04-30 10:38:36
Na pewno wszyscy widzą i wiedzą o kogo chodzi.Ale niestety boją się o tym głośno mówić.A najwięksi donosiciele właśnie z nim pracują.Grzeją swoje posadki.
anonim 2011-04-30 23:12:28
Zajmijcie się w końcu własnym życiem a nie bajki piszecie !!! ... Co za ludzie...
anonim 2011-05-24 19:49:20
Uważajcie na tą firmę dotyczy to wszystkich dziewczyn wracających z urlopu macierzyńskiego,popracujecie max.2-tygodnie i wypowiedzenie na stół dostaniecie.
anonim 2011-05-25 13:23:04
U Nas wypowiedzenia sypią się jak z rękawa. Osoby jedna za drugą się zwalniają... Z jednej strony to tragedia, bo zanim znajdą kogoś na zastępstwo, przyuczą itp., to reszta nieźle się namęczy robiąc za dwoje.. z drugiej jednak nie dziwie się, że coraz mniej osób chce mieć coś wspólnego z tym niepotrafiącym docenić pracownika syfem.
anonim 2011-05-26 09:18:27
Święta prawda.Człowiek wraca z macierzyńskiego pracuje normalnie i go zwalniają pod byle pretekstem,a taka jedna kierowniczka dzwoni do motyla i mówi że ma przyjechać po nią za miasto fiatem ducato i taka pracuje pomimo że naraża firmę na straty.
anonim 2011-05-26 09:21:21
I nawet wiem na którym oddziale się tak robi rzecz jasna że w Elblągu.
anonim 2011-05-29 22:15:12
Witam.Jak to jest w tej firmie z odprawami pienięznymi dla pracownika zwalnianego.Czy ktoś mi odpowie?
Odprawa 2011-05-31 08:10:24
Jeżeli jest się zatrudnionym na czas określony,pracownikowi nic nie przysługuje.Natomiast,jeżeli jest to czas nieokreślony należy się odprawa.
Ale nasza firma słynie z tego, że zawsze szukają pretekstu aby tej odprawy nie wypłacić.W ubiegłym miesiącu nie przedłużono umowy znajomej z Malborka.Prezes Zarządu informując ją o tym jako pierwszy powód podał,że sklep BOMI zwalnia pracowników.to on też będzie zwalniać. (usunięte przez moderatora)
Obłuda 2011-06-11 12:17:21
A jak tam żyje Matka Polka?????
Tak to każdy chciałby żyć.Pensja niezła,darmowe napoje typu Milka itp.
A zwykłych pracowników podejrzewa się o kradzieże . SUPER.I też tacy mają grubo.Niezły bajer - a życie leci dalej.
Oszczędności 2011-06-12 21:32:38
Śmieszne,ale tak zazwyczaj mówi AH,zwalniając ludzi.W ubiegłym roku z paroma osobami naszej firmy zrobił mały skok do ALFY na małe EWRYBADY.Taki skoczek firmę kosztował prawie 800 zł.CDN.
anonim 2011-06-13 06:09:35
Ludzie czyście poszaleli wszyscy firma nawet oki czego chcecie szefostwo i kierownictwo dobre ... (usunięte przez moderatora)
tępa jestes 2011-06-13 23:40:00
ty myslisz ze ktos na tym forum jest na tyle glupi, aby uwierzyc w twoje wypociny? no coment! Polecam słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny-tyle w temacie. I nie obrabiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koledze bo i tak nic nie zdziałasz!
anonim 2011-06-30 22:49:54
No to piękne czasy nastały,że na O/Malbork nawet papieru brakuje,nie wspominając o mydle czy płynie do naczyń.. porażka PANIE (usunięte przez administratora)
anonim 2011-07-06 18:48:58
a co tam w Koszalinie słychać?
anonimowo 2011-07-23 23:38:37
Ktoś fajnie tutaj wpisy czyści, było o tym, że GPRS-y do samochodów zakładają a papieru toaletoego jak nie było tak nie ma.
Tak XXI wiek.
Dalsza praca 2011-07-30 20:00:38
Ciekawe jak długo jeszcze Mikołajki Pomorskie popracują????????
anonim 2011-08-02 23:03:58
Tak, Koszalin żyje, ale ile ludzi się tu przewija, to już imion nie idzie zapamiętać... hehehehhehehehe ;P
Mikołajki pomorskie?
Czyżby Ktoś czekał na prezent pod choinką, heeeee..?
anonim 2011-10-30 22:59:53
żąl.pl ot cała prawda o tej firmie
ZZZ 2011-10-31 09:56:07
w grudniu jak co roku będą bony i paczki dla pracowników :)
ziuzia 2011-11-16 13:16:13
Ja mam Imię na Z i zanim bony i paczki dostaną "A, B, C... F, G, H...", to do mnie jak co roku nic nie dojdzie. Hahahaaaa...
Kierowca/przedstawiciel/magazynier. 2012-01-06 16:12:23
W firmie pracowałem 2 lata, jak o każdej można powiedzieć wiele dobrego i złego. Kiedyś płacili lepiej, później zaczęli kombinować z obcinaniem pensji pod pretekstem kryzysu, tyle że z danych firmy- obroty rosły na każdym z rejonów, mimo zmniejszenia marż dla klienta. Pensja zawsze na czas. Samochody widać że coraz lepsze, era lublinów się kończy. Firma przeszła ostatnio przez zmiany typu przejęcie prezesostwa przez pana A.H. ; Połączenie oddziałów Gdańsk - Gdynia oraz Tczew- Malbork, dzięki czemu oszczędzają. Nie podoba mi się że wieloletni pracownicy są zwalniani, czasem dość pochopnie, ale z drugiej strony kiedy pracownicy proszą o interwencję w centrali, w sprawie kierownika oddziału, przynosi to po jakimś czasie efekty. Na magazynie praca zmianowa rano/popołudnie, problemem na każdym stanowisku jest to że czas pracy jest prawdę mówiąc nienormowany, jak skończysz to idziesz do domu tyczy się to głównie popołudniowej zmiany magazynu, fakturzystów, kierowców i przedstawicieli. Zmiana poranna kończy na czas zarówno fakturzyści jak i magazynierzy. Kierowca jak zjedzie i się rozliczy, tak samo przedstawiciel.
BOBAS 2012-06-22 23:51:13
WITAM. JAK PEWNIE WSZYSTKIM JUŻ WIADOMO, PREZES (usunięte przez administratora) OTWORZYŁ W KOŃCU OCZĘTA I POSTANOWIŁ TROSZKĘ POZAMIATAĆ W SWOJEJ FIRMIE. SZKODA, ŻE TAK PÓŹNO. JAK MÓWI PEWNE PRZYSŁOWIE: \" NOSIŁ WILK RAZY KILKA, PONIEŚLI I WILKA \". (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM
hihi 2012-06-28 17:45:52
Tak, też też...

Życzę Wam powodzenia, ale co raz częściej słychać, że nie dacie rady, może póki macie jeszcze czas - poszukajcie czegoś bardziej pewnego..
verdin 2012-07-02 10:49:45
jak wiesc gminna niesie stopol pada jak to kiedys powiedzial byly prezes takie jest zycie
3Bit 2012-07-05 21:41:59
Stopol nie pada wręcz po odejściu (usunięte przez administratora)' jest dużo lepiej :)
ibum 2012-07-07 18:16:35
stopol ma się dużo lepiej niż kiedykolwiek, jest więcej asortymentu oraz otrzyma nowego,a raczej starego kierownika :) osoby które jeszcze niedawno miały za zadanie \"rozwój\" firmy zostały wydelegowane.... a władze przejął sam (usunięte przez administratora)k

tymczasem królowa na tronie ;/ ehhh...
3bit 2012-07-11 16:20:40
ibum - 2012-07-07 18:16:35

tymczasem królowa na tronie ;/ ehhh...
Osobiście bardzo cieszy mnie wiadomość odnośnie nowego- starego kierownika.

Baaarrrddzzzzzoooooo!!!!
stop(zapierd)ol 2012-08-31 17:25:21
kastingi...... uwaga kazdy piatek ktos leci....kto bedzie nastepny?:(
VOGUE PERLE MENTHE 2012-09-12 21:43:49
a czy firma planuje zatrudnić ludzi na stanowisko kierowców? nie żebym coś sugerowała, ale jeden kierowca już się zwolnił, a co najmniej trójka ma zamiar zmienić prace.... niedługo zabraknie magazynierów z prawem jazdy..
loki 2012-09-13 12:38:21
a gdzie tam zatrudniac nie bedzie malo to razy jezdzili bez prawka
jaaaa 2012-11-03 16:00:27
Powiem tak ww stopolu pracowalem prawie 3 lata z teggo 2 jako PH w oddziale gdansk ale wczorajszego dnia pdziekowalem za taka prace.Nowa pani kierwonik mysli ze mozna tak latwo wejdsc na ciepla posadke bez zadnych staran.ale ja postaram sie jej udowodnic ze nie pojdzie tak latwo jak sobie mysli:)
sklep malbork 2012-11-09 23:47:09
z kąd wy bierzecie tych pseudo-kierowców, nie umieją sprzedać nic, pełno korekt, i papierowej roboty dla księgowych, wstyd, kolporter zapewnia lepsza współprace, oraz lepsze ceny... rozumiem ze na fajce nie zarobie ale.... nawet paragon od was w kant [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] upusty jak w tesco dla kowalskiego, firma dno.
o/malbork 2012-11-20 20:30:33
a ja z tego co slyszalem co teraz sie dzieje to uwazam ze kiedys nie bylo az tak zle /umarl krol niech zyje krol -hehehheh
Muminek 2012-12-03 22:14:33
Czy ktos z obecnie pracujacych w frmie moze mi powiedziec co sie wyprawia z doladowaniami elkronicznymi telefonow komorkowych? Terminale nie drukuja kodow, a nie wydrukoawne doladowania widnieja na fakturze. Zeby bylo smieszniej, klienci przynosza kupony z nie dzialajacymi kodami. A najlepsze jest to ze kupony "wydrukowane na zapas" nie dzialaja przy doladowaniu a operatorzy komorkowi twierdza, ze dany kupon juz zostal wykorzystany! Co sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzieje w tym Koszalinie i komu trzeba obic morde zeby zaprowadzic porzadek w tym burdelu?
szef 2014-09-03 10:07:50
prowizja jest mozliwosc przymusowego dorobienia w co druga sobote ale na papierze
rudy 2015-01-22 23:31:35
gdzieś widziałem informacje że do Stopola są obecnie dwa wolne miejsca pracy. Niestety nigdzie nie znalazłem na jakie stanowiska są ludzie szukani. A bardzo chętnie bym się tu sam złapał... Dajcie znać jeśli będziecie mieli jakieś informacje odnośnie tch stanowisk. Oczywiście szczegóły bardzo mile widziane
rudy 2015-01-22 23:33:07
Budziłł 2015-03-28 18:10:28
No właśnie - ciekawe gdzie oni generalnie umieszczają oferty pracy, bo oferty pracy w Jarocinie może nie są zbyt częstym faktem, co nie zmienia jednak faktu, że trzeba umieć znaleźć odpowiednie strony. Poza tym inna para kaloszy - czy w ogóle warto pod względem atmosfery, zarobków próbować się tam dostawać?
pati 2015-11-16 22:00:14
firma nie jest uczciwa wobec pracownika, nie ważne co zrobisz i z jakim zaangażowaniem i tak cie nie docenią
tura 2016-05-19 22:41:46
atmosfera nie ma znaczenia w pracy, liczy się że są dystrybutorem dla takich tuz rynku jak np. Philip Morris czy British American Tobacco, a to oznacza dużo pieniędzy
Zostaw swoją opinię o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o