Opinie o Beniamin Kostas Fotograf w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Beniamin Kostas Fotograf. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beniamin Kostas Fotograf o rekrutacji.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beniamin Kostas Fotograf w Wrocław

Danielo Nowy wpis

Ważne że Pan Beniamin zachował się w porządku, powiedział uczciwie o covidzie i nie zaraził gości z chęci zysku... co do ceny na początku Państwu pasowała. Co do współpracy Pan Beniamin może przecież z kimś współpracować w kryzysowych momętach nie zostawiając Państwa na lodzie ostatecznie poręczając swoją jakością i obróbką fotografii.

MK Nowy wpis
@Danielo

Myślę, że wypowiedzi znajomych są pod tym wątkiem zbędne. ;) Naprawdę mamy być wdzięczni, że osoba posiadająca w dłoni pozytywny wynik testu i tym samym skierowana na obowiązkową izolacje pod nadzorem- nie świadczy w tym czasie usług na weselu? Pozostawmy pytanie bez odpowiedzi.. :) Co do ceny to jak najbardziej nam pasowała zarówno dwa lata przed weselem jak i dwa tygodnie JEDNAK za usługę wykonaną przez Pana Beniamina. Zdjecia zastępców nie podobały nam się i nie były współmierne do tej ceny, otrzymaliśmy portfolia proponowanych. Wmawianie nam, że mamy obowiązek wybrać któregoś z nich, aby nie stracić 1000 zł było (usunięte przez administratora). Podtrzymuję bardzo słabą ocenę dla Pana fotografa. Negatywa ocena usługodawcy zdarza mi się bardzo rzadko, jednak ten przypadek nie mógł w mojej opinii przejść bez echa. Nie polecam. Pozdrawiam

Sabina i Michał Nowy wpis

Gorąco polecamy Beniamina jako fotografa na ślub i wesele. Uśmiechnięty, życzliwy i profesjonalny, złapał super kontakt z całą rodziną a efekt końcowy przeszedł nasze najśmieszniejsze oczekiwania. Nie wyobrażamy sobie, zeby ktoś inny dokumentował wtedy nasz dzień. 10/10 ????

MK

Chciałam podzielić się opinią dotycząca współpracy z Panem Beniaminem Kostas. Mianowicie nasze wesele odbyło się w sierpniu, pana B. mieliśmy zarezerwowanego około 2 lat wcześniej. Cena była dla nas wysoka jednak podobały nam się zdjęcia wiec podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy 1000 zł zadatku. Około 1,5 tyg przez weselem Pan B. skontaktował się z nami, że jest zarażony Cov**em i się nie pojawi. Jasne-nie ma problemu, taki czas, każdy to rozumie. Przystąpiliśmy na szybko do poszukiwań innego fotografa, którego zdjecia by nam się spodobały i a on sam miałoby wolny termin. Następnego dnia napisałam do pana SMS z prośba o zwrot zadatku i tu nastąpiła totalna zmiana w zachowaniu Pana B. Pan stwierdził, ze nie zwróci tysiąca złotych, wysłał do mnie propozycje ok 4 innych fotografów, którzy przy tej samej cenie mogą zrobić fotorelacje próbując wmówić, że jeśli nie chcemy stracić 1000 zł musimy wybrać którąś z jego propozycji. Przypominam, że cena była według nas naprawdę wysoka, a Pana B. wybraliśmy po długiej selekcji. Żadna propozycji nam się nie spodobała i w moim odczuciu dane osoby oferują usługi w normalnych warunkach za dużo mniejsze wynagrodzenie niż Pana B., w umowie również nie było mowy o narzuconym zastępstwie. Pan B. totalnie zmienił ton wypowiedzi, twierdził że moje zadanie zwrotu naszych pieniędzy jest (uwaga)- niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Sugerował również, że korzystamy na jego nieszczęściu, bo chcemy zwrotu zadatku. Totalny nonsens. Każda Para Młoda czytająca tę opinie oceni zachowanie obu stron według siebie. Z mojej strony mogę dodać był to dodatkowy dzień totalnego stresu tydzień przed ślubem, gdzie na główne inne rzeczy. Musieliśmy skontaktować się z prawnikiem i najeść nerwów. Kolejnym zainteresowanym polecam, aby dokładnie czytały umowę szczególnie w aspekcie zastępstwa- aby nie okazało się , że zapłacili duża kwotę za pana B., a usługę ma wykonywać ktoś inny narzucony przez pana B, kto nie spełnia naszych wszystkich wymagań.

Beniamin Kostas Nowy wpis
@MK

Witam, chciałbym się ustosunkować do opinii. Bardzo dziękuje za przedstawienie sytuacji w dość klarowny sposób, faktycznie wszystko co Pani napisała jest zgodne z prawdą. Sytuacja w jakiej się w danym momencie znalazłem sprawiła, że nie byłem w stanie oddać zadatku, który wcześniej otrzymałem, dlatego szukałem alternatywnych rozwiązań. Moi klienci potwierdzą, że nigdy nie robiłem takich numerów, że płacili mi zadatek a ja przesyłałem kogoś na zastępstwo. Podkreślę jeszcze raz, że taka po prostu wystąpiła sytuacja. Niemniej zadatek został zwrócony o czym już Pani nie napisała ale i tak bardzo dziękuje za zwrócenie uwagi na ten fakt. Dla nas przedsiębiorców umowy też muszą chronić naszych interesów co jest absolutnie zrozumiałe.

Zostaw merytoryczną opinię o Beniamin Kostas Fotograf - Wrocław

• Jak się pracuje w Beniamin Kostas Fotograf?

Zobacz opinie na temat firmy Beniamin Kostas Fotograf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beniamin Kostas Fotograf?

Beniamin Kostas Fotograf
  • Szczytnicka 41 lok. 3