THERMO-LOGIC

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o THERMO-LOGIC

Podwykonawca

Polecam firmę, bezproblemowa współpraca na budowie.

Ololo Nowy wpis

Polecam firmę, praca wprawdzie głównie na delegacjach ale mnie akurat to pasowało. Fajna kasa jak na początek i co najważniejsze na czas. Możliwość rozwoju. Ekipa w pracy zwykle ok, oczywiście w każdym zakładzie są jakieś irytujące jednostki ale to nie pogarsza jakości pracy i atmosfery. Niestety z przyczyn zdrowotnych musiałem zrezygnować z branży a szkoda.

Nowy wpis

@Ololo

Dziękujemy za rzeczową opinię i oczywiście życzymy powrotu do pełni zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych.

Podwykonawca Nowy wpis

Polecam firmę, bezproblemowa współpraca na budowie.

Sebastian Sz. THERMO-LOGIC Nowy wpis

Witam, Powtarzam to był trudny czas i zgodnie powiem, że pewnie dla wszystkich, minęło już trochę. Od tego czasu się pozmieniało w zakładzie, ale to są informację, które ujawnimy potencjalnym przyszłym pracownikom. Jeżeli ktoś się poczuł urażony, zniesmaczony, znużony współpracą mogę tylko w swoim i firmy imieniu przeprosić i na tym chciałbym zakończyć temat. Życzę wszystkim udanego weekendu.

Pablo 80

Czy są jakiekolwiek przyjecia do firmy? Na terenie Pulaw na zakładach azotowych?

@Pablo 80

Witam, W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na kontrakt w Puławach. Pozdrawiam serdecznie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Szmajdziński Mirosław Zakład Instalacji Sanitarnych Thermo-Logic? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Patryk

Ja pracowałem . I nie polecam szczerze mówiąc . Strata czasu i nerwów . Do tego śmieciowe umowy ….

Sebastian Sz. THERMO-LOGIC
@Patryk

Witam, W imieniu firmy dziękuję za przedstawioną opinie. Cieszę się, że docenił Pan naszą cierpliwość i życzliwość co do Pańskiego podejścia do pracy tj. chodzenia w kratkę. Ewidentnie się Pan u nas nie przepracował, no tak na 2/3 etatu może :) A mowa tu tylko o jednym kwartale w roku 2021. Więc chyba Pan nie tracił u nas czasu ;) Każdy pracownik w naszej firmie jest zatrudniony na umowę o pracę na pełen etat, gdzie tu Pan widzi umowę śmieciową? Znał Pan warunki współpracy przed przystąpieniem do wspólnego działania. W imieniu własnym i firmy życzę dużo pogody ducha, entuzjazmu i większego zaangażowania w wypełnianiu powierzonych obowiązków, takie podejście pozwoli na stanie się specjalistą w branży, którą Pan podejmie, czego oczywiście życzymy :) I pamiętajmy: "Krytyka jest największym natchnieniem motywacji" Z wyrazami szacunku Sebastian Sz.

Sebastian Sz. THERMO-LOGIC

Witam, Dziękuję za pozytywną opinie :) Cieszę się, że dostrzegasz walory estetyczne mojego stroju i budowy ciała :) Jakby to coś miało wnieść do tego w jaki sposób firma realizuje zadania dla klientów. Co do delegacji, wynagrodzeń i noclegów pracowniczych, myślę, że nie ma powodów do narzekań - tak, wiem, nie fundujemy hotelu ze spa i jacuzzi, może kiedyś :) I prośba następnym razem podpisz się przynajmniej prawdziwym imieniem. I w woli przypomnienia: Zgodnie z treścią art. 23 i 24 Kodeksu cywilnego dobra osobiste człowieka, w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach. i jedno z uzasadnień wyroku: „Krytyka nie może być zatem napastliwa, podyktowana względami osobistej animozji i zmierzać do zniszczenia lub ośmieszenia przeciwnika. Dopuszczalna krytyka nie może odbywać się w sposób godzący w cześć, godność, wizerunek i inne dobra osobiste osoby fizycznej (…).” (wyrok Sądu Apelacyjnego w Białymstoku z dnia 30 stycznia 2019 roku, sygn. akt: I ACa 647/18). Życzę dużo spokoju, opanowania, roztropności, rzetelności w działaniu i samych sukcesów na nowej ścieżce zawodowej. Pozdrawiam serdecznie "Spasiony kierownik" ;)

Jarek

Pani Honorato :) Byłem osobiście na rozmowie o pracę z synem własciela, Bardzo miły pan i można otwarcie porozmawiać ! :) Naprawdę taką firmę która dba o bezpieczeńśtwo pracowiników, Oraz dobrą wypłatę nie powiem jaką :), Ale z całego serca polecam pracodawcę ! Szkoda, że moje strony Lubelskiego nie pozwoliły na współpracę. Pozdrawiam.

Jarek

Byłem na rozmowie o pracę, Bardzo miły i wyluzowany o ile się nie mylę syn szefa :D, Rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie, Dobrze płatna praca, Niestetyz pryczyn nie mogłem rozpocząć współpracy z THERMO-LOGIC. Ale z całego serca mogę polecić państwu firme. Firma dba o bezpieczeństwo pracowników itd. Polecam !!!!

@Jarek

W imieniu firmy dziękuję za pozytywny wpis. Pamiętam naszą rozmowę. Również miło wspominam naszą rozmowę. Życzę zdrowia.

@Sebastian Sz.

Ja również pana pozdrawiam ! Tak wzorową firmę, W tych czasach jest naprawdę trudno znaleźć, Życzę samych suckesów w prowadzeniu firmy i życzę powodzenia ! Jarek.

DdTom

Jedna z najlepszych firm w okolicy, która dba o pracownika... Miła atmosfera, dobre podejście do pracownika powoduje, że aż chce się pracować !!! Polecam bo takich firm jest już mało!!!

@DdTom

W imieniu firmy dziękuję za pozytywny wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o THERMO-LOGIC - Bieruń

• Jak się pracuje w THERMO-LOGIC?

Zobacz opinie na temat firmy THERMO-LOGIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THERMO-LOGIC?

THERMO-LOGIC