Opinie o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

Tomasz

Czy można spodziewać sie w tym roku jakiegoś piniku integracyjnego?

Prawda

Czy ten portal to TUBA PROPAGANDOWA EKOPLONU czy...portal z opiniami o pracodawcach??? Proszę o jasną odpowiedź.

DrHaus
@Prawda

Czy na tym portalu jest MODERATOR GOWORK,czy jest on kontrolowany przez właściciela Ekoplonu?

cudo

Jaka to cudna firma.

f78

Z Ekoplonem współpracowałem ponad 4 lata. Na początku 2014 roku - dobre wynagrodzenie, co oczywiście skutkowało z mojej strony dobrą robotą - bo jak płacą, to się chce. Później zaczęły się jakieś drobne ruchy, jakieś zwolnienia, kogoś tam wywalili, ktoś coś przejął... I już okazało się, że jestem za drogi. Znalazło się wielu chętnych z niższej ligi, żeby robić to co ja, oczywiście za mniej. Pod koniec 2018 roku znów miałem przyjemność z Ekoplonem ale to już nie byłą ta sama firma. (usunięte przez administratora) W takich warunkach nic się już kreatywnego raczej nie urodzi... (usunięte przez administratora) A wszystko zawsze zaczyna się zawsze od tego samego. I to w każdej firmie; Przychodzi jakiś nowy dyrektor, jakiś nowy kierownik, jakiś nowy ktoś tam - i nie mając pomysłów jak zwiększyć sprzedaż TNIE KOSZTY. Tym sposobem automatycznie wycina najlepszych pracowników i podwykonawców, zamieniając ich na (usunięte przez administratora). To nie są puste słowa, że największym kapitałem firmy są ludzie. Ale tego się często nie rozumie - zwyczajnie się ten kapitał (usunięte przez administratora)przez niedoinwestowanie. To mówiłem ja, Wasz wieloletni współpracownik, który pewnie jeszcze podniósłby ten cały Ekoplon na nogi i to najdalej w rok, gdyby tylko właściciel zechciał o tym pogadać.

grgr
@f78

Ta grengolada w czasie pasuje z kazeinowym przybyszem.

Wolontariusz EP

Widać że Ekoplon to firma rodzinna wspierająca lokalne inicjatywy i działająca charytatywnie. Dlatego mam pytanie do piszących w imieniu pracodawcy czy Ekoplon wspiera (usunięte przez administratora) ? Czy tylko WOŚP ? Jest to istotna informacja przy podjęciu pracy u Was.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Laborant/Młodszy Laborant/ Pomoc Laboratoryjna.
Odcięty palec

Czy to jest portal z opiniami pracowników czy fan page (usunięte przez administratora)?

@Odcięty palec

Wygląda na to ,że EKOPLON KUPIŁ GOWORK...innego wyjaśnienia nie ma...

Aktualność
Podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanego w Szydłowie udało się zebrać kwotę ponad 16 tys. złotych. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Wielu pracowników firmy EKOPLON wzięło udział w tym wydarzeniu wspierając WOŚP swoją obecnością i zaangażowaniem. Podczas finału odbyła się licytacja, na którą Prezes Zarządu firmy EKOPLON przekazał kilka cennych przedmiotów. Ponadto firma Ekoplon wzięła czynny udział w zorganizowanej licytacji. Cieszymy się, że mogliśmy być uczestnikami tak szczytnego wydarzenia
Ech

Nawet przy takiej okazji musicie się reklamować. Daliście coś to dajnie, ale raczej nie z dobrego serca. Uszanujcie przedsięwzięcie, które ma nieść pomoc a nie jest reklamą.

@Ech

No to jest komedia z tą firmą...Strasznie nisko upadł ten kto nie ma wyczucia I umiaru w autoreklamie.Szczegolnie,ze to portal z opiniami PRACOWNIKOW...czyzbym sie mylił? A co na to MODERATOR???

Aktualność
39 Biegi Sylwestrowe w Szydłowie to już tradycja, która ściąga do średniowiecznego miasteczka zarówno zawodowych biegaczy jak i amatorów. Tegoroczne biegi zgromadziły ponad 600 uczestników z Polski i zagranicy. Firma EKOPLON objęła rolę sponsora głównego wydarzenia. „Czujemy się zobowiązani by promować wydarzenia z terenu gdzie prowadzimy swoją działalność, gdzie żyjemy i pracujemy. Promocja dobrych inicjatyw, zdrowego stylu życia, tradycji, historii, postaw prospołecznych i rozwoju małej ojczyzny to zaszczyt.” – mówi Monika Wójcik – Kierownik Działu Marketingu w firmie Ekoplon. Tegoroczne Biegi Sylwestrowe były wyjątkowe jeszcze z dwóch powodów. Wszyscy uczestnicy, ci najmłodsi i najstarsi biegli dla Niepodległej by uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Była to również okazja do świętowania przez miasteczko odzyskania, po 150 latach, praw miejskich. Tym bardziej jesteśmy dumni, że mogliśmy współtworzyć to wydarzenie.
uciech

Pracodawca zamienił się z pracownikami i nachwalić się nie może.

Prawda
@uciech

Ha.Ha...No wzorowa firma się zrobiła.Ale to nasza zasługa .Tych wszystkich ludzi którzy już tam nie pracują Ale nie bali się pisać prawdy na tym portalu.

Jestem zwyciezco
@Prawda

Portal GW przestał być niezależny jeśli za pieniądze można kupić cenzurę. Niezależnie od tego Ludzie, którzy pisali tu swoje opinie zmusili właściciela EP do dużego wysiłku,aby zakneblowac usta swoim pracownikom. Prawda wygrywa zawsze i tu posiadane pieniądze nic nie znaczą. Małość znaczy małosc.

Miko

Teraz to trudno powiedzieć co to za portal.Zamiast opinii pracowników powstała tuba propagandowa właściciela...Czy o to tutaj chodzi???

Aktualność

AKADEMIA EKOPLON to program autorski firmy EKOPLON rozwijający wiedzę i kompetencje.
Ma on na celu pozyskanie i jak najlepsze wdrożenie potencjalnych pracowników do pracy w obszarze sprzedaży i nie tylko.
Program skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków zootechnicznych, rolniczych bądź pokrewnych.
Kolejna już edycja programu była realizowana w obszarze środków żywienia zwierząt.
„Uczestnikom Programu dajemy możliwość wdrożenia pod okiem doświadczonych opiekunów, w takich obszarach jak: Sprzedaż, Marketing, HR, IT, Rozwój Produktów, Finanse oraz Operacje (produkcja, jakość, logistyka).”- mówi Monika Banaszewska, Koordynator projektu.
Niezależny

Ile wysiłku włożył właściciel,aby zatuszować prawdę o własnej firmie. Panie właścicielu prawdy nie da się ukryć. Niektórzy nic się nie uczą. Życie w swoim świecie to super sprawa. Sam sobie kierujesz rzeczywistość, możesz się (usunięte przez administratora)do woli, lub dawać się (usunięte przez administratora).Zależy co kto lubi. Destrukcji nic nie zatrzyma. Game over.

@Niezależny

Oceniasz w sposób bardzo krytyczny działania Właściciela firmy EKOPLON, do czego masz oczywiście prawo. Jednakże dobrze byłoby, jak postarał się dostrzec jakąś - chociaż jedną - pozytywną ich stronę. Dalej tam pracujesz, czy może już postanowiłeś pożegnać się z tym pracodawcą?

ScoobyDoo
@Elżbieta

TO JA DOSTRZEGAM !!! Pozytywna strona właściciela firmy EKOPLON???......... no jaka? Daje ludziom zatrudnienie - to po 1 (że za marne grosze ale... daje!!!) 2. Zapomoga na święta, paczki itd. itp (ciekawe ile tej zapomogi ???) - (którą i tak sobie odbije co te szare myszki nawet nie będą wiedziały kiedy pewnie razy 2 lub więcej) 3. To chyba tyle... POZYTYWÓW , chyba że pominąłem najważniejsze to proszę o poprawienie albo dopisanie do pkt. 3.

John
@Elżbieta

Właściciel ma napewno jedna dobrą stronę. Bardzo ceni sobie szczere rozmowy z pracownikami. Szkoda, że każdy kto tak sobie szczerze porozmawiał za chwile nie pracuje. Po dwóch latach sam się o tym przekonałem.

HAPPY NY 2019

Co jest nie prawdziwe??? Podwyżki o 1zł? (no tak DZIAŁ PRAWNY ma sporo WIĘCEJ)!!! Organizacja??? chyba nie!!! A wizerunek firmy psuje kto???... jakbyście szanowali ludzi i godnie ich za to nagradzali to te opnie wpływałyby tylko na plus EKOPLONU i firma miałaby uznanie a wy sami sobie dołek kopiecie... Dajcie że tym ludziom - pracownikom, którzy na Wasze wypłaty robią chociaż po 2800 (na czysto!!!!) bez ... SOBOTY i NIEDZIELI! Teraz bony Święty Mikołaj :? postaraj SIĘ... i daj motywacje na kolejny ROK!!!! (byle by to nie był SZOK....!!! ) Z SZACUNKIEM DLA (ogarniętego) BRYGADZISTY --->>>> W.S

Dział Prawny

Szanowni Użytkownicy Wyrażając swoje opinie o pracodawcy, do czego macie Państwo prawo, musicie zwracać uwagę, aby ich treść nie naruszała wizerunku Firmy oraz osób w niej zatrudnionych, a jest to chronione dobro w polskim prawie. Oznacza to, iż wpisy nie mogą zawierać informacji nieprawdziwych i niepotwierdzonych, takich które zniesławiają, pomawiają pracodawcę oraz jej pracowników, świadomie wprowadzają w błąd co do sytuacji majątkowej, organizacyjnej lub personalnej pracodawcy. Administrator ma prawo usuwać treści szkalujące, obrażające i poniżające osoby a także informacje nieprawdziwe a szkodliwe dla Firmy. Opinie są o pracodawcy i nie mogą wskazywać konkretnych osób! W przeciwnym wypadku Administrator serwisu, działając samodzielnie lub na wniosek zainteresowanych osób, może w całości lub w części usunąć wpisy naruszające prawo lub regulamin serwisu.

Mietek

Ewidentnie ktoś postanowił zrobić porządek z tą strona, właściwie nic dziwnego skoro hodowcy już sami pytają o prawdziwość tych informacji. Tylko proszę Państwa nie tędy droga ! Zacznijcie od siebie, a opinie ulegną poprawie!

DrHaus
@Mietek

Kto ma zacząc od siebie?...Pracowałem w tej firmie I moge jasno powiedziec,ze NIE MA TAM Z KIM POWAZNIE ROZMAWIAC!...A Ile sie nasłuchałem od dystrybutorow przykrych rzeczy za ktore musiałem przepraszac w imieniu firmy to juz nie wspomne.

noooo

tak tak

Kamil

Witam. Jestem zinteresowany pracą w waszej firmie w Baborowie na produkcji. Czego mozna sie spodziewać ? Jakie warunki pracy? jakie zarobki? jaka atmosfera?

Kamil
@Kamil

Czyli można powiedzieć że w Baborowie jest ok ?

Zorro
@Kamil

O Baborowie tez już było pisane. Podobnie jak w Grabkach.

Sędzia

Słabe się to forum robi skoro jest cenzurowania przez podmiot o którym są pisane opinie. Próbuje ukryć się fakty traktowania pracowników tak jak straszanie praconimow dyscyplinarka zmuszajac do podpisania rozwiazania umowy, zwolnienia dyscyplinarne po tym jak pracownicy sami sie zwolnili wczesniej, fakt procesow sadowych z pracownikami i wiele innych spraw poruszanych na tym portalu. Czy te opinie moga pomoc w podjęciu decyzji o wybraniu tego pracodawcy ? Ale jak widać rządzi kasa, wspomniana przez osobę która chwali się że ją ma. @ Lechu są inne portale.

@Sędzia

To fakt.Slyszalem,ze wystarczy zaplacic pewna sume pieniedzy a moderatorzy juz sie postaraja aby bylo jak w MISIU....ŁUBUDUBU NIECH NAM ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU....smutne ale to prawda.

DH

Uwaga. Usuwają wpisy, które są niewygodne, a przedstawiają prawdziwy obraz tej firmy. Nie polecam. Fałsz i brak honoru napiszę krótko.

Czech

Lech są trzy możliwości: Pracujesz krótko i nic nie wiesz Chcesz się zasłużyć i piszesz takie bzdury Kazali Ci coś miłego napisać. Ty chyba nie wiesz co to fn. Tłumaczę fn to wyssane z palca informacje. A to co czytasz to niestety sama prawda.

@Czech

Chybiłeś w 100%!

Czech

Jarosław ty to chba jestes blisko prezesa. Znasz takie fakty. Sztefan ma kreta. Ciekawe kto to?

Dziad
@Czech

Zastanówmy się?! kto może pisać w obronie (usunięte przez administratora)j firmy która „nie jest” na sprzedaż w sobotni, samotny wieczór, popijając gin z Argentyny ... hm ? Znam tylko jednego.

Boczek

Jarosław to może wiesz czy będzie obiecany piknik? Bo troche się martwię ze już zimno a o pikniku nic się nie mówi.

@Lech

Czyżby.?Niesądzę.

Karol
@Lech

Lech stał się cenzorem bo nie wytrzymał ciśnienia

Bardzo źle traktują również pracowników produkcji ...bardzo niskie zarobki , co kilka lat podwyżka w wysokości 1zl /h co praktycznie jest to nie zauważalne przy wypłacie.(usunięte przez administratora). Niektóre stanowiska całkowicie zapomniane przez firmę . Nikt niczym się nie interesuje co przekłada się na brak zaangarzownie i chęć pracy w tej firmie.

Elżbieta

Jeśli chodzi o poziom wynagrodzenia, to chyba należy mieć świadomość tego, że każdy z pracowników może mieć w tej kwestii inne wymagania. A co do warunków "higienicznych" w EKOPLON, to chyba należałoby po prostu porozmawiać o tym z Dyrektorem. Długo tam pracowałeś?

@Elżbieta

A ile zarabia taki fachowy moderator na GOWORK ???

Jeszcze pracownik
@Elżbieta

W biurze nielepiej. Podwyżka jak już jest to 100 brutto na 2 lata jak dobrze pójdzie. Atmosfera jak w rodzinny grobowcu. Strach wyjść z pokoju żeby nie natknąć się (usunięte przez administratora). Każdy się pilnuje bo nie wiadomo kto donosi wrednym ludziom - często tu wymienianych. Ja już szukam innej pracy. Właściwie dopiero !!!

Krycha
@J-23

I czy jeździ lexusem ? - pytanie do moderatora Elżuni

@Jeszcze pracownik

Śmieszna ta firemka.Pracowałem tam przez chwilę i naprawdę byłem nastawiony na długą i fajną pracę.Tym bardziej,że za mojej kadencji dyrektorem był człowiek który kilkanaście lat przepracował w tej firmie.Ale zaraz potem przyszedł jakiś dziwny gość w okularach i z koralikami na szyji i tamtego wygryzl.I zaczęła się jazda w dół która jak tu czytam trwa po dziś dzień...dobrze ,że mnie tam już nie ma...

Prosty chłop
@Jeszcze pracownik

Ta, ciekawe z którym dyrektorem ? Żadnego nie widzieliśmy na produkcji bo tu za niskie progi dla takich. (usunięte przez administratora) I z kim gadać o tych warunkach ? Bo pieniędzy wiecznie nie ma to nie ma o czym.

Za długo Pani Elu .

Elżbieta

Rozumiem, ale ta odpowiedź absolutnie mi nic nie mówi. Może jednak opisałbyś Nam jeszcze parę kwestii, związanych z ogólnymi warunkami pracy w firmie EKOPLON. Czy nowi pracownicy zarabiają tam mniej więcej tyle samo, co Ci już bardziej doświadczeni?

Bizon

(usunięte przez administratora). Właściciel doszedł do wniosku, że nie da się tego uratować, dlatego takie dziwne ruchy.

Jan

A kto kupił?

Jack
@Bizon

To pasze sprzedane czy nawozy ?

Teleranek
@Bizon

(usunięte przez administratora) powinien pakować kartonik .Od 01 stycznia nowa miotła w Ekoplonie.Ciekawe czy dostanie dyscyplinarkę czy oddaj (usunięte przez administratora) graty i jesteś wolny.Pracownicy,którzy zostali pracują tylko dlatego, że są (usunięte przez administratora) Na rynku nie ma innej takiej firmy, która w taki sposób traktuje ludzi. Jodła pakuj graty.

Teleranek
@Jan

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina.

Motywator
@Teleranek

Dokładnie tak. Sztefan go jeszcze trzyma bo się boi ze z nim odejdą ludzie jak z poprzednim dyrektorem i wszystko padło. Ale żaden z nas nawet nie pomyśli o (usunięte przez administratora) na drugi dzień. Może nawet wróci chęć do pracy.(usunięte przez administratora)

@Bizon

za niedługo zmiana na (usunięte przez administratora)

Chris von Basten

Het zal een ander bedrijf zijn. Leer vissen in het Nederlands.(usunięte przez administratora)

Rynkowy

(usunięte przez administratora) Nie zdziwiłbym się patrząc z jakim rozmachem działają.

Sędzia
@Rynkowy

A skad Ty Lechu możesz wiesziec. (usunięte przez administratora)

@Sędzia

Pytanie brzmi - czy w firmie Ekoplon któryś dział został sprzedany? Otóż nic na ten temat nie słyszałem to się nazywa F.N. Natomiast firma na "B" do pięt nie dorasta majątkowi Ekoplonu.

Lech

Chciał byś mieć taką kasę w wieku siedemdziesięciu lat.

Mamona

Lechu, nic nie piszesz sensownego o tej firemce. Nie tylko kasa się liczy! Sumienie , lojalność , zaufanie, własna godność i bliskie osoby na których można liczyć. To wartości dla Ciebie obce, bo nie kupisz ich za żadną kase. A kasy do grobu nie zabierzesz !

Rynkowy
@Rynkowy

Być może żle słyszałem, (usunięte przez administratora) Co do firmy na B to chyba Lech nie zna Grupy kapitałowej i jej majątku.

@Sędzia

To ciekawa sprawa z tym Lechem...wypowiada sie apodyktycznie a pod jego postami nie ma mozliwosci odpowiedzi...KTO TO JEST???

DH
@J-23

To jest człowiek, któremu usuwa się grunt pod nogami i jak to mówią tonący brzytwy się chwyta.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. - Szydłów

• Jak się pracuje w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.