Opinie o F.C.G GRZEś w Nawojowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F.C.G GRZEś. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w F.C.G GRZEś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.C.G GRZEś w Nawojowa

amanda

Mam o nich nienajlepsze wspomnienia i szczerze to atmosfera niezbyt miła,wszyscy się o coś kłócili uczniów poganiali do najgorszej roboty i ciągle tylko zmywali naczynia i sprzątali a nauki pieczenia ciast zero i jak taki uczeń miał egzamin to nic nie umiał, owszem coś tam się uczył na praktyce ale to jeden jak sobie majster wziął takiego ucznia co go miał za bardziej ogarniętego i wszystko umiał a taki uczeń co nie potrafił sobie poradzic to mu nie pomagali ani nie nauczyli go bo nie ieli cierpliwości do niego to kazali mu myc gary i sprzątac a jak wychodzili do domu to trzeba było się stawiac u kierownika i pytac się go czy może już isc do domu bo skończył pracowac bo w przeciwnym razie dostaniesz opieprz. To jest chore żeby tak uczniów traktowac i jeszcze wszyscy rządzili i nie wiadomo kogo było słuchac bo było aż pięciu kierowników i niektórzy pracownicy wyśmiewali się z biednego ucznia jak miał jakieś problemy czy był pod jakimś względem biedny i pomiatali ich a sami mieli dzieci. porządni ludzie tak się nie zachowują. było tam około 40 pracowników i pracowali na dwie zmiany i nie wszyscy byli zli bo byli tacy co naprawde byli spoko i pomagali ci.

wiktor1977@o2.pl

Mirrr - 2010-10-07 14:33:48 Fcg to po prostu naciągacze. Opinie o nich mam na najniższym poziomie. Przed przyjęciem zlecenie obiecują wszystko co możliwe, po otrzymaniu zaliczki sytuacja się zmienia diametralnie. Wszystko robią na gotowcach. Naciągacze i krętacze. Omijajcie fcg szerokim łukiem.Zgadam się w całej rozciągłości. Odradzam tworzenie strony w FCG z Warszawy i wszystkie pozostałe usługi u tych ludzi. Podpisuje się obydwiema rękami pod opinia cytowaną. Terminy nie dotrzymywane, serwisy obiecane w kwiecistej mowie a potem siedź i płacz nad stroną do której nie otrzymujesz nawet porządnej instrukcji obsługi i jeszcze obraźliwe teksty o poziomie wiedzy w obsłudze komputera. W zapleczu samemu trzeba się połapać. Wszystko pięknie do momentu wpłaty zaliczki potem jest koniec. Ostrzegam wszystkich i prosze nie dac sie złapać wspaniałemu sprzedawcy, który wydzwania do pewnego momentu i nie można z nim zakończyć rozmowy.

Nie, F.C.G GRZEś - Nawojowa

o jakiej firmie mówicie fcg. net .pl ??

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie F.C.G GRZEś? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Mirrr - 2010-10-07 14:33:48 Fcg to po prostu naciągacze. Opinie o nich mam na najniższym poziomie. Przed przyjęciem zlecenie obiecują wszystko co możliwe, po otrzymaniu zaliczki sytuacja się zmienia diametralnie. Wszystko robią na gotowcach. Naciągacze i krętacze. Omijajcie fcg szerokim łukiem. Jaka jest nazwa Pana firmy?

Z jakiej Pan jest firmy?

solidna firam i uczciwa

Mirrr

Przyjaciel

Ludzie omijajcie ten zakład szerokim łukiem .: -pensje niskie -"Majster" to tyran ,który nic nie robi, tylko siedzi i rozkazuje

super......

xxxx

Słowa kojarzące się z F.C.G GRZEś (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .w miare rzyczliwi Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w F.C.G GRZEś: Najbardziej nie podobało mi się w F.C.G GRZEś:

Zostaw merytoryczną opinię o F.C.G GRZEś - Nawojowa

• Jak się pracuje w F.C.G GRZEś?

Zobacz opinie na temat firmy F.C.G GRZEś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.C.G GRZEś?

F.C.G GRZEś