Opinie o F.C.G GRZEś w Nawojowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F.C.G GRZEś. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w F.C.G GRZEś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.C.G GRZEś w Nawojowa

Kateee

Grześ Cukiernia & Dom Weselny Nie polecam!!! To jest kpina Zamówiłam torta na chrzciny który wogole nie przypominał torta którego pragnęłam. Nie dość że nie został on estetycznie zrobiony, bo gdy przyjechałam na miesjce był pęknięty, to jeszcze całkiem inaczej mi go zrobiono!! Wstyd!! Kto tak dekoruje torty.? Kto za to odpowiada? Jeszcze kazali zapłacić za całość torta.. Nie polecam, nie zamawiajcie nigdy. 1zdj.-tort jaki chciałam 2 zdj-jaki otrzymałam - który był pęknięty, i na miejscu go naprawiali.

Teresa Nowy wpis

Wisi w internecie ogłoszenie z 2019 roku, że zatrudnią cukiernika, "dogodne warunki zatrudnienia". Nic już potem nowszego nie było? Dogodne to jakie? Płacą tyle, ile człowiek z doświadczeniem i wykształceniem zawodowym zażąda?

Kateee Nowy wpis

Maciek Nowy wpis

W sieci jest jeszcze ogłoszenie dla pomocnika cukiernika. Mam książeczkę sanepidowską i chętnie aplikowałbym na takie stanowisko. Ktoś pisał że atmosfera nie za ciekawa i szefowa bardzo pilnuje roboty. Można mimo to się tu czegoś nauczyć i złapać doświadczenie?

Firma fcg atmosfera tam panuje niezbyt miła opinie o nich mam na najniższym poziomie jeśli chodzi o pracowników to : niczego nie nauczą robić ani ciast ani kremów tylko babeczki i eklery pani C wszystkiego się czepia że gararetki źle rozpuszczone że śmietana źle zważona mieszanka na ambasadora źle zrobiona i zważona źle wylepione babeczki tylko widziały błendy uczniów pani (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)to wszystko im cza było przynosić a to truskawki a to brzoskwinie gararetki migdały i inne takie rzeczy i jak taki uczeń miał napisać egzamin skoro nic nie umiał tylko babeczki eklery w magazynach panuje (usunięte przez administratora) i bałagan a o myszach to już nie wspomnę na przerwy tylko chodzą i nagadyja za plecami na uczniów i na ich rodziny co ich obchodzi prywatne życie bo na e rozumiem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie F.C.G GRZEś? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Patrycja

Rewelacyjna impreza dzięki Pani Eli. Uśmiech, uprzejmość i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie wrócimy, pod warunkiem , że to Pani Ela będzie zamiast smutnych i smeęnych kelnerek. Dziękujemy Pani Elu.

Aneta

Napiszcie jakie w firmie są stawki?

Ola z Tarnowa

W zeszłym miesiącu zamawiałam ciasta i tort na przyjęcie weselne. Całość załatwiłam telefonicznie, a zamówienie dowiezione było bezpośrednio do lokalu. Ceny atrakcyjne, wypieki oszałamiająco dobre. Po prostu niebo w gębie. Pan Mariusz miły i chętny do pomocy. Doradzi, podpowie. Po mimo tego że zamówiłam 2 blachy więcej niż powinnam ciasta zostało niewiele. Wszyscy się zajadali o pytali gdzie zamówione. Po prostu rewelacja. W skrócie: świeże, smaczne i w atrakcyjnej cenie. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Serdecznie polecam.

klientka z Krosna.

Taka prośba do producenta .Szpedajecie u nas w Krośnie od kilku lat ciastka .Sa bardzo dobre .Na ta chwilę macie nadroższe .Nie chodzi o cenę tylko o komfort kupna ciastek waszego wyrobu .Tamte firmy sprzedają kg po 16 ,90 i ciastka są sprzedawane na podkładkach ,do domu donosi się w całosci .Wasze sa sprzedawane na cienki papierek i trudno donieśc do domu .Po za tym styl pakowania nie najlepszy .W cukierniach szanujacych jak np cukiernia Jagienka czy Santos jeszcze są zawiązywane sznureczkiem

@klientka z Krosna.

Myślę, że z taką sugestią mógłbyś już śmiało zwrócić się bezpośrednio do producenta. Podaję Ci kontakt: http://www.cukierniagrzes.pl/s9-kontakt.html Zdecydujesz się na to? Daj nam później znać. W dalszym ciągu czekamy na opinie pracowników firmy F.C.G GRZEś. Czy Waszym zdaniem wysokość zarobków, które oferuje ten pracodawcą, jest adekwatna do wykonywanej pracy? Bardzo Was zachęcam do dyskusji.

PAULINA

POLECAM każdemu świetne jedzenie przepiękny dom weselny i super obsługa

@PAULINA

Super, że usługi oferowane przez F.C.G GRZEś w pełni spełniły Twoje oczekiwania. A jak oceniłabyś atmosferę między pracownikami tejże firmy? Większość Waszych komentarzy ukazuje F.C.G GRZEś jako usługodawcę, a nie zaś jako pracodawcę. Pora to zmienić. Może znajdzie się tu chociaż jeden pracownik tej firmy, który opisałby Nam to, jak przedstawia się w niej poziom wynagrodzenia podstawowego?

Leos

Świetna obsługa w sklepie firmowym na ul. Rokitnianczykow???? Pozdrawiam młoda miła Panią, kobieta potrafi doradzić w zakupie ciast???? świetną robi kawę. Pozdrawiam????

Hanna

@Wiktor Na jednym z ważniejszych portali z ogłoszeniami zauważyłam, że poszukują aktualnie pracowników. A w jakim charakterze chciałbyś tam pracować? @Mik @Borys Pracujecie albo pracowaliście w firmie F.C.G GRZEś? Jeśli tak, to zachęcam Was, żebyście wyrazili swoją opinię na temat tego pracodawcy.

Wiktor

Czy firma potrzebuje pracowników? Napiszcie coś więcej jak się pracuje?

Mik
@Wiktor

Nie raczej nie radzę.

Borys
@Mik

Dlaczego???

Zgred

Witam wyroby firmy ok natomiast obsługa punktu koło auchan w nowym Sączu masakra kobieta zniechęca do zakupów opryskliwa nieuprzejma niemiła można wręcz powiedzieć że Chamska pozdrawiam

Quebo
@Zgred

Ale która Pani? Bo pracują dwie młodsza i starsza. Pozdrawiam

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Klaudia

Mam pytanie jak sie pracuje w firmie? Zależy mi na pracy ale lubie wiedzieć coś więcej niż oficjalnie.

Hanna

@obiektywny to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w F.C.G GRZEś. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Należy pamiętać, że warunki, atmosfera mogą się od siebie nieco różnić w zależności od stanowiska.

obiektywny

Widzę że wiekszość komentarzy wystawiaja najwieksze lenie. Na szczęscie takich malkontentów jest mało. Firma bez problemowa, umowy, pracodawca bardzo wysoki poziom.

krasnal

Nie polecam cukierni ,, Grześ" zamawiając u Pań tort dla chrzesnicy drugi rok pod rząd okazuje się że nosnik ze zdjeciem ktore ma byc na torcie jest znow uszkodzony , w tamtym roku w ciagu godziny powstał nowy tort bo znalazło sie zdjecie w tym roku niestety sie nie udało bo ,, przyjechała Pani za póżno ". Zamówienia sie nie traktowane poważne a klient jest na ostatnim miejscu. Nie polecam.

perty

Spróbuj aplikować mieszko' teraz pewnie beda szukać kogoś.

rozwojowa kamila

ja również lubię wiedzieć czego się spodziewać po pracodawcy i dokładnie czeka mnie po podpisaniu umowy. dlatego zanim pójdę pracować do grzesia również chcę zapytać jakie są przykładowe projekty w tej firmie i jaki czeka mnie zakres obowiązków szczegółowo? dla mnie również rozwój jest najwazniejszy.

Zostaw merytoryczną opinię o F.C.G GRZEś - Nawojowa

• Jak się pracuje w F.C.G GRZEś?

Zobacz opinie na temat firmy F.C.G GRZEś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.C.G GRZEś?

F.C.G GRZEś
2.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • 99
    33-334 Nawojowa