Pracownia Inwestproj Wojciech Osak

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pracownia Inwestproj Wojciech Osak

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Pracownia Inwestproj Wojciech Osak? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nikodem

Jak jet tu teraz z pracą? Jakiś cas temu chcieli zatrudnić asystenta projektanta branży konstrukcyjnej. Umowa B2B ale pokrywali koszty prowadzenia działalności. Nadal tak jest? Żeby się dostać to prócz doświadczenia w biurze projektowym nie trzeb mieć żadnych dodatkowych uprawnień?

@Nikodem

stabilnie, asystenci i projektanci poszukiwani cały czas, forma umowy do ustalenia, ogłoszenia co jakiś czas na portalach

Zdziś
@Kinga

To znaczy że można też zatrudnić się na umowie o pracę nieokoniecznie zakładać działalność? A jak z zarobkami? Możesz zdradzić jaki poziom bo to ułatwiłoby mi decyzje czy aplikować.

@Zdziś

teraz szukają projektanta albo asystenta w sanitarce, konstrukcji i wentylacji, ja miałam umowę o pracę nie trzeba działalności

@Kinga

Hejka, wiesz cos więcej? o tego asystenta mi chodzi, skoro pracowałaś to czy jest szansa na szersze opowiedzenie o warunkach? mam jeszcze dwa inne miejsca, na które mogę się zdecydować, wiec wolałabym wybrać dobrze. Jaka atmosfera i faktyczny zakres zadań? Czego się nauczę?

Kinga

jeżeli chodzi o konstrukcję - Szef zawsze pomagał, z każdym pytaniem można było do niego podejść omawia też tematy także jest ok, jeżeli chodzi o sanitarkę też były osoby do konsultacji. Atmosfera jest ok ja nie narzekałam, Szef jest normalnym człowiekiem, nie było problemów z urlopem nawet z dnia na dzień albo z kryzysowych sytuacjach home office - tylko wtedy realnie trzeba było pracować ;) zakres zadań zależał od zlecenia - wiadomo czasem bardziej napięty grafik czasami względny luz, ogólnie gdybym nie musiała to bym nie zmieniała. Miło wspominam wspólnie spędzony czas, Wigilie. Wiadomo, że zawsze ciężko podjąć decyzje bo człowiek boi się wtopy ale może spróbuj dzień próbny albo podjedź zobacz jak to wygląda pogadaj z ludźmi. Niezależnie od Pracodawcy życzę powodzenia w nowej pracy i trzymam kciuki za Twoją karierę zawodową.

@Kinga

A ile was pracuje przy konstrukcji? Bo nie mogę wyczuć, jak duża jest firma? ;) Czyli atmosfera bardziej rodzinna, niż korporacyjna? Ja się trochę obawiam, że mam za małe doświadczenie. Dasz znać, jak wygląda wdrożenie w obowiązki/onboarding? Pracownicy sa przyjaźnie nastawieni na nowe osoby? W razie problemów można ich o coś podpytać?

Kinga Nowy wpis

Na konstrukcji pracowały 4 osoby, atmosfera półrodzinna ale ludzie do rany przyłóż, wdrożenie zależy w sumie od doświadczenia i rozmowy z Szefem u niego konstrukcja ma pełne wsparcie merytoryczne, czasami rzucenie na wielką wodę a czasami małe kroczki nie bój się doświadczenie przychodzi z czasem nie można się z nim urodzić ;)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Pracownia Inwestproj Wojciech Osak? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kinga Nowy wpis

za moich czasów kwestia dogadania z Szefem, najczęściej odbieraliśmy nadgodziny bo i tak nie było ich dużo - może 2 w miesiącu jak trzeba było posiedzieć nad projektem bo termin gonił

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Inwestproj Wojciech Osak - Rozgarty

Pracownia Inwestproj Wojciech Osak