Opinie o Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane w Zielona Góra

Mariusz

Również zostałem (usunięte przez administratora) przez tego Pana. Czy któraś z osób, które padły ofiarą tego (usunięte przez administratora) byłaby chętna do kontaktu w celu przedstawienia w jaki sposób załatwiła sprawę i czy udało się odzyskać pieniądze?

Hanka
@Mariusz

Czy czyjas sprawa skonczyla się w sądzie pozytywnie?

Witam, też byłbym ciekaw czy te jakieś wspomniane sprawy się zakończyły, bo w zasadzie szukam pracy na jakiejś budowie u nas w Zielonej, a zamiast opinii dotyczących pracy takie komentarze mi się pokazały. Teraz to nie jestem do końca pewien czy budowlańcy się w ogóle zatrudniali?

Iwona
@Mariusz

Widzę że tam niżej są pomieszane wątki dwóch różnych firm, jesteś pewny że twoja opinia dotyczy tej konkretnej firmy? Powiesz jakoś dokładniej jaka jest twoja sytuacja i czego dotyczyła?

@Iwona

Moja sytuacja dotyczy Pana Adama Wysockiego, który na aplikacji Flixly przedstawia się jako Adam Wysota i działa na terenie Zielonej Góry. Zaczął remont w moim mieszkaniu, wszystkiego czego się dotknął to mówiąc kolokwialnie zniszczył. Pobrał zaliczki, pobrał pieniądze na materiał którego nie zakupił. Gdy chciał kolejną zaliczkę a ja odmówiłem to stał się bardzo agresywny i uciekł z budowy. Sprawa trafi oczywiście do sądu. Straty, które wynikły z działalności tego człowieka to około 18.000 zł. Przestrzegam wszystkich przed tym "wykonawcą". Ten człowiek kompletnie nic nie potrafi a w dodatku jest (usunięte przez administratora)

art
@Mariusz

My już mamy nakaz zapłaty z sądu,czekamy tylko aż pan Adam odbierze pocztę bo niestety w tym durnym kraju to teraz my musimy znaleźć gdzie pan Adam mieszka aby mu dostarczyć nakaz,nieważne że we wpisie jest adres do doręczeń na którym pana Adama nie można zastać.

@Mariusz

Witam, jesteśmy również (usunięte przez administratora) przez tego Pana, sprawa trafiła już do sądu + nowe w prokuraturze. Pomimo wielu zarzutów Pan nadal działa. Mamy kontakt z wieloma poszkodowanymi. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

Mariusz

Jak możemy się skontaktować?

@Mariusz

Proszę o e-mail lub nr telefonu, jestem z Lublina ichętnie się spotkam aby porozmawiać na ten temat.

@Mariusz

Lub unówmy się na mieście?

Hanka Nowy wpis
@Mariusz

Czy czyjas sprawa skonczyla się w sądzie pozytywnie?

nie mam pojęcia jak z inwestorami ale w jaki sposób teraz czują się osoby zatrudnione? Chcę się dowiedzieć, bo ja w zasadzie wpadłem tu w tej sprawie ale coś widzę, że opinie raczej dotyczą nieco odrębnych tematów...? Zostało to w ogóle jakoś rozwiązane już? Będzie jakaś robota do wzięcia?

Czy w Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

art Nowy wpis

Tak,jak zrobią w balona inwestora.

Firma Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klient

W Lublinie podobnie działa, pobrał zaliczkę i nikt go więcej nie widział. Przestrzegam!!!

Adam Wysocki
@Klient

OSOBY ZOSTAŁY POMYLONE NIEETETY NAPISAC KAZDY MOZE LECZ NIGDY LUB MAŁO KTO SPRAWDZA NIP REGON DANE ADRESOWE NIP I REGON SIE NIE ZMIENIAJA SA JAK PEESEL FIRMY NIE ZDZIWIŁBYM SIE JAK PAN Z ZIELONEJ GÓRY KTÓREGO TAK PANSTWO KOMENTUJECIE ZAŁOŻYŁBY ON WAM SPRAWY O POMOWIENIA CHODZI O LUBLIN MOJA DZIAŁALNOSC NAZYWAŁA SIE K-ROL PRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE ADAM WYSOCKI NIP 611 237 90 25 REGON 010223230 A PAN KTÓREGO PANSTWO KOMENTUJECIE I ZARAZEM PROBUJECIE NAS POWIAZAC TO JEST ZUPEŁNIE INNA OSOBA PROSIŁBYM ABY POKRZYWDZENI PRZEZ TAMTEGO PANA NIE MIESZALI MNIE Z JEGO OSOBA PONIEWAŻ JA OGŁOSIŁEM UPADŁOSC I ZA SWOJE BŁEDY ODPOWIEM I ODPOWIADAM A TAMTEN PAN NIE WIEM ....POZDRAWIAM ADAM WYSOCKI Z Lublina

@Adam Wysocki

Szanowny Panie,nikt nikogo nie pomylił,post dotyczy od początku pana z Zielonej Góry.Także pomówień się nie boimy bo sprawa tego Pana jest już w sądzie.A za Pana czyny odpowiada Pan sam.

@Adam Wysocki

Wszystkie opinie kierowane są do Pana, Panie Adamie Wysocki z Lublina. W brew temu co Pan napisał nie odpowiada Pan za swoje BŁĘDY. I nie za swoje błędy jak to Pan piękne napisał a (usunięte przez administratora) Przyjęcie zaliczki na wykonanie robót i materiały budowlane i nie wykonanie zleconej pracy to nie błąd a wyłudzenie. Przywłaszczenie rusztowań wysokiej wartości to również nie nazywa to błędem. Wystawianie przekazów pocztowych bez pokrycia, znowu (usunięte przez administratora) Nic Pan z tym nie robi. Zamknął Pan firme i czeka aż sprawa ucichnie. Ale wszystko do czasu...

Zielonogórzanie

Dzień dobry! Dopóki nie zaczniemy wszyscy zgłaszać swoich przypadków do prokuratury lub na policję, Adam Wysocki będzie nadal stosował swój proceder co jakiś czas przenosząc się do innego miasta. Teraz działa w Lublinie, wcześniej (usunięte przez administratora) w Zielonej Górze i okolicach - szuka naiwnych, których (usunięte przez administratora) piękną gadką na zaliczki, my też ulegliśmy czarowi roztaczanej wizji, jak to będzie pięknie po remoncie. Jesteśmy autorami jednego z wcześniejszych wpisów. Do tej pory nie odzyskaliśmy pieniędzy, nie mamy materiałów, na które pobrał zaliczki, nie mamy wykonanego remontu i nie ma kontaktu z tym Panem. Na remont wzięliśmy pożyczkę, którą teraz spłacamy. Jak widać Pan Adam ciągle chodzi bezkarny i pewnie śmieje się z nas wszystkich, że znalazł sobie sponsorów na wygodne życia. Zgłosiliśmy sprawę. Zgłaszajcie Państwo organom ścigania wszystkie przypadki, może jak będzie ich więcej, to dopadnie go sprawiedliwość.

@Zielonogórzanie

Nasza sprawa jest już w sądzie.

ADAM WYSOCKI
@Zielonogórzanie

Witam prostując Państwa komentarze Pod Adresem tego Pana chciałbym nadmienić fakt że komentujecie Państwo inną osobę ja nigdy nawet w ZIELONEJ GORZE nie byłem oczywiście działałem na terenie miasta Lublin lecz ogłosiłem upadłość konsumenta . Poprostu ktoś pomylił mnie i tą osobę za pracę nie wykonane w Lublinie zdaje sobie sprawę że konsekwencje poniosę a co do zielonej Góry nie mam pojęcia o co chodzi męczy mnie to że jestem powiazyeany z kimś z Państwa okolic bo ktoś z osób wystawiających komentarz nie doczytał adresu firmy nie sprawdził nipu regonu i odrazu na palę komentarz tak to właśnie jest .Pozdrawiam

Inwestorka

Nie polecam firmy, właściciel to manipulant, arogant, niechluj. Przedstawia zdjęcia z wykonań jakie zrobił u swoich klientów i ładnie opowiada co zrobi, jednak nie słuch co się do niego mówi. Dostał zaliczkę na materiały a kupił sobie sprzęt do pracy, zamiast farb i gipsu. Zaufałam mu i oddałam całe nowe mieszkanie do wykończenia a on je zniszczył. Źle położony tynk, farba odpada ze ścian w całym mieszkaniu, duże ubytki w położonych panelach zakryte listwami. Łazienka cała do remontu - źle położone kafelki, zniszczony brodzik i źle podłączony odpływ, geberit postawiony na posadzce (po demontażu okazało się że stelaż jest uszkodzony - ułamane ważne elementy, których nie można dokupić). Domagałam się od niego poprawek i zrobił gorzej niż było. Ostatecznie uciekł z budowy na spotkaniu z rzeczoznawcą. Podaje dwa adresy w CEIDG z ktorych nie odbiera poczty. Po miesiącu odezwał się domagając się zapłaty za tak naprawdę fuszerkę. Firma pana Adama nadaję się do programu "USTERKA".

Klient

(usunięte przez administratora)nas w Lublinie. Podobna historia, wziął zaliczkę i nic nie zrobił. Porażka.

(usunięte przez administratora) Bierze zaliczki nie ralizuje prac. Na opczątku wszystko wygląda pięknie, ale jest bardzo obcesowy wobec wypłat zaliczek. Na początku przyszła firma skuła płytki. A potem słuch zaginął. Łącznie wziął trzy zaliczki , na materiały, na prace. Teraz plujemy sobie w brodę że byliśmy tacy naiwni. Ale oczywiście sprawa idzie dalej i będzie ściagany. Nie mniej jednak ostrzegamy, żeby jak najmniej osób się na niego nacięło.

Niestety za późno zaczęły sie pojawiać te wpisy. W sierpniu umówiliśmy się z Panem Adamem na remont łazienki. Chwilę coś zrobił, wziął zaliczek na 8 tysięcy złotych. Nie oddał pieniędzy, remontu nie wykonał. Sprawa już trafiła do odpowiednich orhganów. Nie mniej jednak pieniędzy jak nie było tak nie ma. Po prostu (usunięte przez administratora)

Beata

Pan Adam jest po prostu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na zaliczkę i znika. Mam nadzieje że jego sposób na życie zostanie zastopowany przez organy ścigania.

@Beata

Proponuję zgłosić do prokuratury,jest coraz więcej oszukanych,Wczasy przez 3 miesiące ma zagwarantowane.

Artur

Również przestrzegam przed firmą Adam Wysocki Usługi Budowlane,gość pobrał zaliczkę zaczął robić,ale niestety pracowali tylko kilka dni.Nie ma pojęcia o budowlance,jeden wielki partacz.Do tej pory nie rozliczył się z pieniędzy które otrzymał na poczet zakupu materiałów budowlanych oraz wykonanej pracy.Nie odbiera telefonów,nie odpisuje na smsy.

Pan Adam pobiera zaliczki na wykonanie usługi i materiały, z których nie rozlicza się lub za które wykonuje usługę nieadekwatną do wysokości zaliczki, nie przedstawia faktur, nie odbiera telefonów, nie chce oddać pieniędzy. Zgadzamy się z opinią napisaną dzień wcześniej - jest grzeczny i spokojny. Dodamy, że ładnie opowiada o tym co będzie zrobione, a potem - rzeczywiście - pojawia się i znika. Jesteśmy bardzo ciekawi czy rozliczył się finansowo z osobą piszącą opinię 11 września 2021 roku - bo z nami nie, tymczasem wziął dość dużo, a prace zostały tylko zaczęte. Przestrzegamy osoby z Zielonej Góry i okolic szukające wykonawcy usług remontowych przed firmą Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane.

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane?

Adam Wysocki Usługi Ogólnobudowlane
  • Ptasia 11 lok. 9