Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Opinie o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Tadek

Witam, czy są przyjęcia

PIOTREK

Są przyjęcia?? Bo szukam pracy 2/1 2/2 pracowałem miesiące w podwójnej potem miałem przestój przez rok chalbym wrócić do jazdy. Jestem z lubelskiego .

Młoda

Czy wiadomo jak wyglądają zarobki w tej firmie po zmianach pakietu mobilności i nowego ładu ?

Mna
@Młoda

Tak średnia dieta na zagranicy 160 zł

Mmmm
@Mna

Hahahhahah 160 zł to jakiś zart

Jakie są stawki za dobę?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Lukasz

Witam na jaki zarobek można liczyć bez doświadczenia w systemie 2/1 może ktoś napisać ?

Antek
@Lukasz

350 zł- 400 zł....w każdej firmie to już norma

dasdas

No dobra a w trasie zawsze się jest na ile się umawiano czy notorycznie przeciągają i zamiast 3/1 siedzisz 4/1?

Łucja
@dasdas

pytasz z własnych złych doświadczeń? pewnie są nadal takie firmy które naciągają przepisy, ale póki nie spróbujesz to się nie dowiesz :)

dasdas
@Łucja

tak, z własnych doświadczeń. Jest to bardzo irytujące.

gość

jakie są zarobki kierowcy który jeździ od poniedziałku do piątku ?

Widzieliście, że Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Duf

Jak jesteś twardziel to możesz spróbować...Co tydzień lub co dwa zmiana kolegi w podwójnej..Przewaga Ukraincow..Różni się trafiają..Po trzech miesiącach zakończyłem karierę w Duv...Zdobyłem doświadczenie...kasa była ok...

fgh
@Duf

a nie da się jakoś porozumieć z nimi żeby jeździć w jednej parze jak jest zgrany duet? jeździłem już z brudasem i furiatem i wolałbym już nie

TASMAN
@fgh

Da się. Obaj zmiennicy muszą mówić ze chca jeździć razem i rozpoczęcie robic w jednym miejscu, wtedy jest OK. Gorzej JAK przychodzisz sam i nie masz swojaka to będa cie rzucać tu i tam, ale jak się zgrasz z kimś ze chcecie razem to juz tworzycie załogę

@Duf

Jaka kasa ?

karierowicz z duvena

Czy ktoś wie czy w tym roku będą jakieś paczki świąteczne albo premie na święta? Czy tylko była impreza dla biura?

@karierowicz z duvena

Witam, W tym roku z powodu pandemii nie była organizowana żadna oficjalna uroczystość firmowa. Niemniej jednak paczki oraz finansowa pomoc przedświąteczna zostaną przekazane pracownikom do końca grudnia.

Karierowicz z duvena
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Jak to niczego nie było? A impreza w biurze, która wrzuciliscie na Facebooka???? Na Wykroty jakoś niczego nie podrzuciliscie!! Czyżby Dyskryminacja pewnych grup pracownikow??? ..Aaaaaa no sorry stoi kilka nowych naczep więc kasy na normalnego zwykłego pracownika nie będzie....potem ci powiedzą żeby nie kręcić nosem bo nowa naczepę dostałeś i użerać się ze złomem nie musisz.....paczki oraz finansowa pomoc przedświąteczna zostaną przekazane pracownikom do końca grudnia...... Serio??? Pomoc przedświąteczna po świętach???? Heh dobre....i słabe....czas chyba szukać innej roboty

@Karierowicz z duvena

Szanowny Panie, mikołajki pracownicze o których zapewnie Pan pisze były zorganizowane z inicjatywy pracowniczej w czasie przerwy od pracy. Firma Duvenbeck ani ich nie organizowała, ani nie finansowała. To że finansowa pomoc przed świateczna oraz paczki zostaną przekazane pracownikom do końca grudnia, nie wyklucza że premia, czy też paczki nie dotrą do pracowników przed świętami. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości zapraszam do kontaktu z działem kadr.

Siedzi se bo może :D

Rysiek
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Pomoc finansowa..Dziękujemy.. He he..

TASMAN
@Karierowicz z duvena

Co się burzysz Karierowicz ??? Fajna sumka kaski na święta wpłynęła juz na konto. Pytałem na Wykrotach i jak co roku przed Wigilią bedzie poczęstunek z różnymi ciastami do wyboru. Serio uwierzyłeś, że firma zaspobsoruje wszystkim rozowe sweterki z gruszka jak z " Chodaki nie placza"? @Karierowicz Ty łykasz jak pelikan!

Old driver
@Karierowicz z duvena

Kasa świąteczna jest juz na koncie i to niezła sumka. A co do tego co widziałem na Facebooku to wyglada ,ze sami pracownicy sobie zorganizowali mikolajki. Czego im zazdroscisz? Tego różowego sweterka? Pomysl jakbyś w takim wyskoczył na parkingu...ciekaw jestem jaka miałbyś wtedy noc.. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy sami wręczyli coś swojemu zmiennikowi na prezent swiateczny

@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Człowieku ogarnij się jakie paczki to firmy nie stać na papier toaletowy dla pracowników watrobie się paczki marzą

Dzien dobry. Jaka jest dzienna dieta w firmie ?

Stary
@Kandydat

Po Polsce 120 zł Zachód 160 zł Anglia 180 zł

Dzikus
@Stary

No to chyba podstawa musi być wysoka bo to nie możliwe. Na kraju na solówce po mieście jest od 200 dniówki

160 zł dieta hahahahahah żart

Dzikus

Autostradami się jeździ czy landówkami? tylko podwójna? czas wyjechany na maxa? baza na śląsku czy jeszcze trzeba busem dojechać?

Tadeusz
@Dzikus

Jeździ się wszystkimi możliwymi drogami ;) przeważnie podwójna, ale mogą Ci też znaleźć coś na pojedynkę jak chcesz.. o czas nie musisz się martwić.. baza Śląsk, Wykroty, Wrocław, Żary i gdzieś w Niemczech na hotelu (tam busem pojedziesz).

Xkuero
@Dzikus

Tak szukają kierowców za 8,5 za godz ......ludzie czy wy się naprawdę nie szanujecie ponad 20 dni w miesiącu w systemie 2/1 za +/- 4500 zł....350-400 zł macie w podwójnej beż doświadczenia ....wystarczy ogłoszenia sprawdzić.....chłopaki się pozwalniali jeżdżą pod Amazonem...luźna praca 7500 zł za 2/1 .....

Zbyszek Zbigniew

Witam, na olx pojawiła się oferta pracy dla kierowcy C+E Tychy-Sindelfingen, czy mógłby ktoś powiedzieć więcej coś na ten temat, np. czym się jeździ, zarobki, system pracy itd. ?

Witam .Jakie systemy pracy i ile jest dzienna dieta ?

Były kandydant na C+e
@Kandydat

Witam...byłem w tej firmie....po szkoleniu ,Firma trochę oszukuje.....co innego na meila, a co innego na umowie miało być podstawy 2300 netto a było mniej......za hostel Pani rekrutująca mówiła przez telefon powiedziała ze firma płaci ...Przy wypłacie oddadzą....trzeba za swoje zapłacić a póżniej czekać .diety 130 ,160,180....Skoda czasu na tą firmę.......Firma to jakaś Żenada......niech nik tam nie staruje bo szkoda czasu i pieniedzy .........

@Były kandydant na C+e

(usunięte przez administratora) Średnia dieta 24 h w miejscu pracy 8, 5 h za godz za spanie , jechanie , rozladowywanie 24h w miejscu pracy budzisz się i zaspiasz w pracy 8, (usunięte przez administratora)ł tyle wam płacą

Baran

Witam.Jak sytuacja w firmie DUV bo doszły mnie słuchy od weterana firmy że dniówka wychodzi teraz 400-500zl?

@Baran

Tak.....za 3 dni

Zaciekawiony

Widzę tutaj wiele wpisów tylko dot. zatrudnienia kierowców A jak praca biurowa ?

Zbych

Troche mało pracą, ale jak dla początkującego kierówcy nie jest żle. Jest serwis, więc nie trzeba samemu niczego naprawiać czy zmieniać, robota poukładana, kaska zawsze na czas.

Jou
@Zbych

Ale z ciebie matoł. ..Serwis, nie trzeba samemu naprawiać ,, hahaha co ty gadasz widać że świeżak kto teraz sam naprawia ciężarówki które są na lisingu i w pełnym serwisie no (usunięte przez administratora)

Maras
@Jou

Zdziwiłbyś się kolego ja jeździłem w duvenie i odeszłem do innej firmy gdzie miało być tak pięknie a co do czego to zmiana kół samemu na autostradzie. Serwis może i był ale na pewno nie dla kierowcy Więc nie piszcie że duven jest z zły, fakt mogły by być lepsze zarobki to mieli by ludzi

Jou
@Maras

No to szukaj dalej kolego bo źle trafiłeś. Pozdrawiam ;)

ZAINTERESOWANY

Witam jaka obecnie jest stawka dzienna dla kierowcy w duvenbeck bo widzę że mnóstwo ogłoszeń i średnio 400 zł jest już w innych firmach?

Tomasz
@ZAINTERESOWANY

Duvenbeck to firma która w Polsce placi najmniej i zastanawia mnie kto tam jeszcze chce pracować gdzie wystarczy sprawdzić oferty pracy gdzie 350 zł- 400 zł to już norma.

Tir

Panowie w podwójnej obsadzie ile można wyjść na miesiąc?Jestem świeży i się trochę obawiam czy ryzykować..Pozdrawiam wszystkich..Szerokości

bury
@Tir

zalerzy od systemu w jakim jeżdzisz i gdzie, ale około 5-8 tys. będzie

Tir
@bury

Ok..Bo jak czytam te opinie to ręce odpadają...pozdro

bury
@Tir

A jaka firma ma dobre opinie ? Wg niektórych wszyscy to dziady

?
@bury

Od 5 do 8?

Nylox
@?

Si, kolego. Tyle wychodzi oczywiście te około 8 koła to jak się jeździ do GB.

smoku

Szanujący się kiero nie pracują w duvenbeck. Może i jest serwis i nie musisz się o nic matwić ale mało to firm ma serwis a zarobisz 350 dniowki? O takiej stawce w duvenbeck zapomnij. Wsiądziesz, pojedziesz i zaraz ekofascynaci będą dzwonić z biura ze noty za jazdę ci spadają. Nie możesz normalnie jeździć, najlepiej max 83 i rozpędzać się kilka minut a kilometr przez znajdem najlepiej jak tempomat rozłączać....a jak ci nie pasuje to mówią że możesz z auta zejść i wracać do domu. Brawo duv.(usunięte przez administratora) Fajnie. Polecam osobą które chcą się gnieść w podwójnej i zarabiać mniej niż na kraju oraz osobą które lubią stać na dzikusach bo o płatnych zapomnij

Ja-Bolo
@smoku

@ Smoku, ja swoje paragony za płatne parkingi zbieram do schowka i wysylam działowi dyspozycji personalnej. Raz w miesiącu przelewają mi dzięgi na konto. Przeciez to jasne ze gdy jedziesz na miejsce gdzie wokoło tylko platny, bądź gdy jestes w takich godzinach ze wszystko zajęte to musisz stanąć na płatnym. Tez tak zrob, polecam.

Tomas

Witam.Mam pytanie czy warto sie zatrudnic jako kierowca?Jestem swiezak..pozdrawiam

baku
@Tomas

Warto można się przeszkolic bo maja podwojne i trasy są dosyć poukladane. Nie ma tez śmiesznej umowy lojalnościowej którą każą podpisywać w innych fimrach.

TOMAS
@baku

OK.Dzieki za odpowiedz..pozdrawiam

TOMAS
@baku

ok.dzieki za odpowiedz..pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.