DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.,

Toruń

Opinie o DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.,

admin 2015-07-19 12:04
Chcesz wypowiedzieć się o firmie DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.,? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.
ktosik 2016-05-15 10:46
Byłem u ich na rozmowie we wrocławiu tydzień temu. Proponowali podstawę +140 zł diety na międzynarodówce w podwójnej obsadzie na Holandie, w sysemie 3/1. Czyli wychodzi 4.200 zł -około. Płaca słaba jak za taka orke. |I jeszcze rygory. Nie palić tytoniu w kabinie, zakaz wożenia kanistrów nawet po płynie do spryskiwaczy, itp. O ndodatku za spanie zapomnij
ojeju 2017-02-13 16:51
-płacą zawsze puntualnie
-maja dodatki za staż, do urlopu i na święta
-zwracaja za dojazdy do pracy
-gdy zdarzy sie jakas stłuczka, to nie leca po pensji
-masz wsparcie techniczne i serwisowe, nie musisz samemu zmieniać opon
Także lepiej chyba pracować u kogoś solidnego, niz u takiego co 7 na reke obieca, a połowę ściągnie na zaś?
Raul 2017-07-11 11:23
Odradzam ! Z doświadczenia 2 osób które pracowały:
- bałagan
- trudność w odzyskaniu kasy po wypowiedzeniu umowy
-spanie w aucie
-ludzie przychodzą i odchodzą- ciągła rotacja
Passat w TDI 2017-07-15 18:44
Parskam śmiechem ze zmiennikiem jak czytamy takie komentarze ha ha ha bałagan? gdzie chyba masz w aucie jak sobie nie posprzątasz. Jak mówią jedziesz - to jedziesz stoisz to stoisz.... ahh strasznie ciężka praca jeżdżąc 14-16 h na dobę , przepinanie naczep i powrót do tego samego stałego miejsca , załadunek 1 rozładunek 1 ahhhh czasem załadunek 50 km dalej albo stałe kółka do znudzenia. Robileś? to ile w ciągu roku zrobiles miejsc załadunkowych? 20? 25? Ci co robia w innych firmach po 10 rozładunków np w Berlinie zrobią ich więcej w ciągu 3 dni niz tutaj, nie masz żadnych przegięć na tacho , jak coś się stanie to masz opiekę 24 h coś rozwalisz to jedyne z czego Ci pociągnąć mogą to z ekojazdy ( jak nie robisz to Ci nie pociagną buhahhaha) tutaj nie jesteś kierowcą tylko trzymaczem kierownicy bo jak coś się stanie to telefon calling number i masz wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo serwis przyjedzie i zrobi za Cb wszystko- prawda taka że 98 procent ludzi na oczy nie widziała swoich odcinków z pracy a co dopiero wiedzą do czego służą wszystkie przyciski w aucie a znak z przodu auta L - o tym nawet nie wspomnę....., zwroty za paliwo ( nie jeden kierowca przycina ze 600 zł na miecha za to do kiepy) ale tak zapomniałem bo lepiej udawać kozaka i zwyzywać ludzi z biura na parkingu i opowiadać jaki to kto jest nieogarnięty i zawalony mułem . Na miejscu spedytorów to bym chyba takich maruderów napier,,,dalał sikierą dla wyższych celów egzystencjalnych w celu ochrony świata przed idiotami. Coś potrzeba to dzwonisz i dostajesz konkretne rozwiazanie problemu( ewentualnie się 4 razy przypomnisz) ale ludzie i tak wolą krzyczeć i zwyzywać spedycję bo wtedy czują się ważni - ojej bo miałem zjechać 3 h wczesniej do PL i nie zjechałem, ojej bo nei dostałem nowego actrosa a robię tu już 2 miesiace , ojej bo ja dostałem 24 tony a oni lerguta bo auto ma tylko 360 koni....( po co Ci więcej masz zawsze zapas kilku godzin w dostawie. a jak chcesz żeby szybciej niż 85 jechało to se przyciśnuj magiczny przycisk (dla wtajemniczonych) . Firma jak każda inna są pracownicy co mają lepiej bo z kimś tam chleją wódę a są Ci którzy nigdy nie pojadą na załadunek wody( 50 zł ekstra za kazdy załadunek dla niewtajemniczonych czyli nawet do 500 zł więcej na miesiac) Elito podpier..ania na zasadzie chodzenia udawania kumpla z pracy na bazie a potem mówienie o tym do biura gratuluję przyjaciele kierowcy - osobiscie jak was widzę to wypijam 7 piw i rzygam na wasz widok- nie wychodzę nawet z kabiny . Zeby wam nie przyszło na myśl zapytać Mnie czy sprzedam wam pasy firmowe za 5 zł żebyscie mogli Mnie sprzedać bo taką blachę dostaniesz ,że zaczniesz widzieć na czarno-biało Na okolo 400 kierowcow jest z 15 z zagranicy i nie dziwił bym się jakby zaczeli ich masowo zatrudniać - grzeczni spokojni bezproblemowi
Odkąd pracuję tutaj nigdy nie miałem problemami z płatnościami jak coś się nie zgadzało dzwoniłem grzecznie poczekałem i sprawa się wyjaśniła( tak jestem cipką bo wolę rozmawiać niż drzec ryja)...A TERAZ RAUL DLACZEGO SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM.... spanie w kabinie - a gdzie masz spać jak robisz międzynarodówkę? firma ma Ci zabukować hotel na pauzę 9 tkę? czy co bo nie kumam czaczy. a teraz dlaczego ludzie przychodzą i odchodzą ....przychodzi świeżak i dostaje buraka do kabiny który " jezdzi już 10 lat , urodził się z kierownicą w ręku i zamiast do szkoły chodzić to w wieku 13 lat jezdził golfem dziesiątką w napędzie atomowym w niemczech na wywrotce, mówi jak to nigdy się mu nic nie popsuło..... a przyadkowo podejdx do kogos z działu technicznego to usłyszysz przez telefon Panie Andrzeju Andrzeju bo sie popsulo? samo się popsuło? no nie......", koleś mu nic nie pokaże to świeżak się nic nie nauczy ( a po to przychodzi na podwojną żeby się nauczyc) , zgnębi go zgnoi i koleś jedyne co po 2 tyg jazdy ma to depresję i chorobę psychiczną bo stwierdza że to nie jest warte tego...bo ziomeczek jeszcze mu mówi że się nie nadaje i dzwoni do najbardziej osławionego Pana z działu tech a potem spotykasz go na parkingu i mówi że nic takiego miejsca......... dla tych wszystkich co zapomnieli jak kiedyś zaczynali i gnębią młodych leci spust prosto na twarz pajace. Jak dostajecie czubka to dzwoncie od razu do biura i mówcie to wam zmienią po co macie się męczyć , dostaniecie innego będzie normalny to do razu będzie inne życie. Ale nie tu jest Polska ten co Cię gnębi to fajny człowiek a ten zgnębiony to frajer bo sprzedał...... ahhhh Polska Polska...a ile jest takich przypadków - o ja pier........masa ... co do świeżaków możecie zawsze poprosić o jazdę próbną przeszkoleni z tacho naczepy itp itd... tylko musicie to zgłosić idziecie na parking i będzie jazda i szkolenie... idziecie na górę do biura i tu zaskoczenie zamiast " czego?" "usłyszysz dzien dobry może napiję się Pan kawy herbaty?" jak kiedyś tak usłyszałem to poczułem się nie jako numer w pracy d1duv 200 tylko jak
Passat w TDI 2017-07-15 18:49
to i tak dążą do wspólnego celu wow a byłem tam w ciągu ost roku aż jeden raz. a teraz drugi powód - ludzie jak przychodzą w podwojnej razem albo pojedynczy osobnik który trafił na nieogara nie potrafią wypełniać diet , jak ktoś sam z siebie podchodzi do mnie i mówi ,że robi tam 2 lata i zarabia 4500 to robię powazną minę zeby go nie urazić biegnę do kabiny i parskam śmiechem..... no ludzie... sam wypełniasz diety nie wiesz jak to zrobić zapytaj się 5 różnych kierowcow niech każdy z nich Ci rozpisze diety , weź tabelkę i porównaj sobie kto jak rozpisuje postaw flachę i jest git a nie słuchaj się bo ci kierowcy nagadali że 5000 to max co zarobisz... przykre ale świata naprawiać nie będę.... jak ktoś Cię do pracy sciagnął to niech Ci wytłumaczy ale pewnie znając życie to świeżak nie zadzwoni bo juz "ktoś mu pomógł".... jak ktoś rozpisał Ci diety i dostałeś 4800msc ( diety plus podstawa 3080+1720 )na to wiedz że jesteś idiotą i właśnie tracisz kilkaset złotych miesięcznie a jest jeszcze eko ( po co robic eko skoro można mieć 500 zł mniej do wypłąty bo szofery mówią że trzeba samym ręcznym hamować buhaahhahaha a o dzieleniu jazdy słyszałeś? ( to wystarcza) i z 8 dodatkow więc pukasz do drzwi z numerem 6 z przodu.jak chcesz..... ahhhh takich przypadków to juz ze 40 słyszałem.... 3 powód co roku jest dużo nowych aut- więc sam sobie wywnioskuj. moja rada do młodziaków, idź Ty do jakiegoś ogarniętego , niech Ci wszystko wytłumaczy pokaże , on dostanie za Cb 340 zł ( 500 brutto)jak przepracujesz prawie pół roku , Ty nic nie stracisz a oboje zyskacie. I jak słyszę że ludzie idą na rozmowę i słyszą 120 za dzien w PL i 140 zagranicą to ręce opadają..... jest tabelka diety się mieszają i nie są stałe nikt mniej niż 820 zł za przepracowane 120 h nie wypisuje( prawie) w sumie to się nie dziwię że jak się dzwoni do rekrutacji to słyszy się 4500 za 3/1 .... też bym chyba po odebraniu kilkunastu tysięcy telefonów od ludzi miał dość tłumaczenia co za co przysługuje dokładnie spędzając na jednej rozmowie 1.5 h z każdym kto dzwoni a ile się ta biedna Pani idiotów nasłucha"ale jakto nie ma siostki z przodu? frajera szukacie?"....zatrudnił bym tam jeszcze jedną osobe do rekrutacji specjalnie dla idiotów która puszczała by im piosenke Remix Zbigniew stonoga -"chamie" i ich pociskała. Reasumując jest to przyzwoita uczciwa firma , dla osób które przyjdą bez doświadczenia i trafią na normalną osobę do kabiny a nie czubka jest to świetny start kariery, dla osób szukających pracy w kółkach aż do znudzenia, dla osób którzy wolą zarabiać ciut mniej ale mieć zawsze pewne pieniądze,( nie ma porównania do angielskich albo niemieckich wypłat) i potrafią rozmawiać jak ludzie i zrozumieć sytuację. jak ktos coś to na priv przez gowork.
Passat w TDI 2017-07-15 18:57
i jako że jestem materialistą bo wolę whisky zamiast bełta to chętnie Ci pomogę jak chcesz się zatrudnić - oboje zyskamy. pzdro 600
DUV ECO albo nie ECO 2017-08-10 18:30
Kamilek,
Schowaj się z tymi swoimi wypocinami ponieważ internet jest zalany twoimi jakże "madrymi" wypowiedziami. Nie obrażaj ludzi od idiotów bo sam na takiego zakrawasz. Zarobiłeś juz na ludziach tysiące złotych i nie potrafisz w trakcie "rekrutacji" ocenić kto się nadaje do pracy?
Nie będę krytykował firmy bo jest ok ale nigdy (choć byłem w biurze juz wiele raz) nie zaproponowano mi herbaty.
I popraw swoje wypowiedzi ponieważ mimo iż szczycisz się ze znasz języki nie potrafisz pisać zrozumiałe we własnym ojczystym.
Popracuj nad interpunkcja budowanych przez ciebie zdań.
A wiec kierownica w łapę i odstaw telefon bo Born daleko....
passatttt 2017-08-11 19:02
Czy coś co napisane zostało jest nieprawda? Nie wydaje Mi się.znajomosc języków w stopniu migowym wystarcza.hah przyjacielu ktoś ci broni dorobić? Nie wydaje mi się....próbuj i daj znać jak poszło to może i mnie czegoś poduczysz. Uda ci się ściągnąć 2 os msc to będziesz dużo lepszy co ja gadam - będziesz moim Bogiem i wezmę korki u cb. Przyjeżdżaj na bazę trac swój czas .- proszę bardzo. A jak chciałbyś herbatę to może zapytaj Pana Zbyszka właśnie on zaoferowa fajnie nie?ł. A jak chciałbyś Mi coś powiedzieć to ciężko klocka 130 kg nie zauważyć-zapraszam I może masz trochę racji ze mnie poniosło bo poprostu nie znam nikogo kto nie miał przygody z kimś kto mu nie odpowiadal znacząco w kabinie. A co do idiotów to wyczuwam jakiegoś młodego chłopaczka .co obudził się nagle że można mieć 5 z przodu..koledzy nie wytłumaczyli? He he a co do trzymacza kiermany to automaty bez wachlowania się 16 biegowka i zakaz napraw mówi samo za siebie. Szkoda albo nie ale za 2 lata sam wiesz co będzie ....nowy język ua .także ten czekam kolego aż się do mnie odezwiesz ????
ktosik 2017-08-16 23:38
Solidni płacą pełne diety, a nie przykrajają do jakiś dziwnych dniówek, jak kiedyś Dask. 120 zł dniówki i podstawa. Żenada. Za takie pieniądze, niech sami jeżdżą.
ojeju 2017-08-18 15:08
@ktosik, możesz jeździć w dziadtransie na kilometrówce - ale czy się stoi, czy w kabinie na rozładunku lezy - dieta się należy : >
Zostaw swoją opinię o DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O., - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.,