Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Opinie o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Czy w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Heja, a czy wiecie coś o pracy jako młodszy specjalista ds. rozliczeń w transporcie międzynarodowym?? Rekrutacja trwa i liczę, że opowiecie, bo chciałbym wysłać cv. Napisali, że dają elastyczne godziny pracy. A jak w praktyce wygląda taka elastyczność? Można dowolnie sobie wybierać godziny pracy bez zgłaszania tego do grafiku? Sa tylko jakieś ramy czasowe, kiedy trzeba swoje 8 h dziennie przepracować??

Paulina Nowy wpis

Pracowałam tam, nie jest to elektryczny grafik jak dla studentów, nie ma czegoś takiego jak sam wybierasz sobie kiedy pracujesz. Masz przyjść do pracy w jakiś określonych godzinach np między 5-10 rano i robisz swoje przez 8 godzin. Tyle.

Jak jest z tym wynagrodzeniem? Widzę tu różne komentarze, w końcu 4500 czy można liczyć na więcej?

Tomasz Nowy wpis

no stary, wincej za 4500 nikt by nie wsiadł na auto raczej

Chris

Dzień dobry. Czy macie Państwo może trasę Wrocław- Irlandia ?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy jest możliwość pracy w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. na część etatu?

I'm from hell

Witam. Odnośnie Duvenbeck, to polecam tę firmę dla osób, które zdały co dopiero prawo jazdy lub wymagają luziku na przysłowiową "starość", jak to jeden kierowca kiedyś mi powiedział - "Duvenbeck to przedszkole". Proszę nie słuchać tych złych komentarzy, to zazwyczaj typowe polaki, które by chciały nic nie robić a mieć 10 tys. na koncie, tzw. narzekacze, którym nigdy nie dogodzisz w życiu (PROSZĘ POD TYM KOMENTARZEM NIE PISAĆ, ŻE JESTEM Z BIURA BĄDŹ JAKIŚ WAZELINIARZ, BO NIGDY NIE ŻALIŁEM SIĘ I NIE KABLOWAŁEM NA SWOICH KOLEGÓW Z PODWÓJNEJ OBSADY). Piszę ten komentarz szczerze. Przerobiłem u prawie wszystkich spedytorów, na naczepach i bdf, na systemach 2 na 1, tydzień na weekend oraz kółka na Anglię. Co do zarobków na początek jest ok, potem z doświadczeniem można pójść gdzie indziej za wyższe pieniądze (co zazwyczaj będzie skutkować większym wysiłkiem w pracy u innego pracodawcy). Przyjmują bez doświadczenia, podwójne obsady, zdarzają się pojedyncze, z tego co wiem to baza Wykroty, Żary, Wrocław i Tychy. Systemy do dogadania 3 na 1, 2 na 1, tydzień na weekend i kółka (dzień, dwa lub rzadziej trzy dni wolnego w tym systemie, jeżeli chodzi o Anglię). Jeżeli natraficie na kogoś w porządku w podwójnej obsadzie, to można pracować w świetnej atmosferze :) Polecam i pozdrawiam

@I'm from hell

Ale głupoty piszesz...Na bank jesteś z biura...

@Gość

Zapewniam Cię, że nie jestem z biura, nie mam takowego wykształcenia do tego stanowiska i chęci do przesiadywania za biurkiem ;)

?

To ile zarabiałeś 2/1?

@?

W systemie 2/1 zarabiałem różnie, bo to była zależność ile dni w danym miesiącu przypadnie na ten system.. jako początkujący kierowca w tej firmie dostawałem +- 4500 na rękę, w tym podstawa, diety, i dojazdy.

woww
@@I'm from hell

Sorry ale przez takich (usunięte przez administratora) nie ma godnej płacy w tym kraju i tylko warto wyjechać dziękuje i do widzenia

@@I'm from hell

Nikt Ci nie zabroni być zadowolonym. Ale chyba sam wiesz, że to skandalicznie mało na dzisiejsze czasy i stawki za kółkiem jakie są?

@Ilona

Czytaj kobieto uważnie wypowiedzi, czy ja coś pisałem, że jestem nie zadowolony ?! Czy raczej źle skopiowałaś nick o od kolegi, który wypowiadał się, że najlepiej uciec z tego kraju?! Pisałem wcześniej, że firma jest ok !

Maciek
@@I'm from hell

Chyba żartujesz ze za tyle pracujesz......

Mariusz
@I'm from hell

Współczuję ci. Na takich jak ty fajnie się zarabia. ;) 4500 i zadowolony hahahahaha.

PRACOWNIK W SZOKU
@@I'm from hell

Gościu, ale jak 4500? Chyba pracodawce pomyliłes, zarobki są zdecydowanie większe, bynajmniej o połowe, za taka kase to nikt by tutaj do ciezarowy nie wsiadl, (usunięte przez administratora) jakieś

@@I'm from hell

Dzień dobry, 4500 netto to jest niemożliwe, kierowcy u nas w firmie zarabiają zdecydowanie więcej.

Haha
@@I'm from hell

4500 zł netto płacą na 2 na 1, kto się na to godzi? Takie pieniądze to wszędzie na miejscu można zarobić nie jeżdżąc ciężarówka ????

@Haha

Szanowni Państwo, napiszę to po raz kolejny, aby wybrzmiało Nikt z naszych kierowców nie zarabia takich pieniędzy. Nie zarabia i nie zarabiał nigdy. To co Państwo piszą jest pomówieniem. Zapraszam do zweryfikowania takich kuriozalnych informacji.

Mirosław
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Dzień dobry. Czy zatem prawdą jest krążąca tu po forum ostatnio kwota dniówki w wysokości 470 zł? Nie wiem tylko brutto, czy netto? Proszę też napisać, kto u Państwa może jeździć, jako kierowca? Co jeszcze trzeba mieć, prócz, jak rozumiem, prawa jazdy kat. C+E?

@Mirosław

Język trochę znać być pracowitym samodzielnym odpornym na stres umiejącym zachować się w trudnej sytuacji uniwersalnym kierowcą

Zółtodziub
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Czy mogą państwo potwierdzić, że bez doświadczenia nie zatrudniacie?

Mirosław
@Geld

Ten opis, jak ulał pasuje do mnie. Jakieś uprawnienia na przewóz rzeczy, aktualne psychotesty, karta kierowcy, są konieczne? I jaki język trzeba znać? Dość sprawnie posługuję się polskim, mam nadzieję, że wystarczy?

Weronika
@Geld

A jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o język angielski, poziom B1 wystarczy i jak jest sprawdzany jego poziom, są scenki do odegrania czy co, może wystarczy certyfikat zaświadczający? Czy w razie konieczności firma opłaca kurs nauki języków?

Залужний
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

@Pracodawca Сейчас, в августе 2023 года, принимаете водителей СЕ из Украины? Код.95 (короткий) делаете или нужно приезжать со своим? Спасибо.

Myślicie, że warto zaaplikować na stanowisko Młodszy specjalista ds. rozliczeń w transporcie międzynarodowym? Teraz dali taką ofertę i się zastanawiam, czy wysłać tu czy szukać dalej w branży gdzieś. Napisali tam, że mile widziana jest znajomość niemieckiego. A na jakim poziomie?

Mietek

Jaka jest dzienna stawka?

michal

są przyjęcia na kierowcę C+E ?

BRUSLI
@michal

Nie ma nigdzie ogłoszeń,może już nie przyjmują?

@michal

Firma zmieniła opcję bez doświadczenia nie biorą i małolatów nie szkola bo to same straty dla firmy. Zdobył doświadczenie i zwolnił się to nie nauka jazdy

Maryśka
@Geld

Od kiedy nie przyjmują już osób bez doświadczenia? Zdarza się, że jednak kogoś zatrudnia jak widzą, że ma potencjał? Wiadomo jak dużego doświadczenia wymagają ?

Marcin K

Świetna spedycja, najlepsza z jaką miałem okazję współpracować... Rafał Półtorak z którym współpracuje do dziś to największy kocur spośród spedytorów, tak fantastycznego i genialnego spedytora szukać ze świecą!!! Planowanie aut i kierowców liga światowa, kontakt i rozmowa pełen profesjonalizm, rozwiązywanie problemów powstałych podczas transportu określił bym tak " sprawy niemożliwe załatwia od ręki a na cuda czeka się max 15 minut " Pozdrawiam spedycję oraz cały zespół który tam pracuje

Antek

Witam czy ktoś konkretnie kto tam pracuje może napisać ile się zarabia , dieta dodatki systemy?

Olek
@Antek

Chyba 500 zł dniówka, tak słyszałem

Paulina
@Olek

Netto czy brutto? I jakiego stanowiska to dotyczy tak konkretniej? Jestem dodatkowo ciekawa formy zatrudnienia. Jakie tu są preferowane?

@Antek

Dokładnie 470 ale robota dobra części wozić do fabryk samochodów

@Geld

Jest możliwość wyboru tras ,czy to decyzja biura?

@yeti

Są linki stałe i objazdy fabryk prosta robota dają taką do twoich umiejętności i znajomości języka ja osobiście wolę się włuczyc i poznawać świat i kraje.

@Geld

A do tego Born dalej jeżdżą ,można w pojedynczej obsadzie?

@yeti

Born jeżdżą ale podwójne czasem przepinka w pojedynczej ale z mojego doświadczenia lepiej jeździć wszędzie mi linka stała trasa głowę psuje.

@yeti

To jest transport dostawy wszystko się zmienia szybko w jedną i drugą stronę idź na BDF stała robota i dostawy.

@Paulina

Podstawa jest koło 5 tyś reszta premie diety dojazdy i tak się kumuluje kasa przedstawisz rachunki kasę zwracają odzież buty kurtki dają normalną firmą praca jak wszędzie dyspozycji cisnie bo z tego ma kasę ty pilnujesz siebie i tacho i jest super.

@Geld

A na BDF biorą też bez doświadczenia ? Z wrocławia wyjeżdżają bdf-y?Piszesz,że jeździsz wszędzie czyli jakie trasy robisz,Anglia też?Osobiście wolałbym po kraju na początek

@yeti

BeF start Wrocław i zjazd dostaniesz mentora i będzie szkolenie do samodzielności samej krajowki brak to jest firmą międzynarodowa.

Siwy

Mógłby się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca w duvenbeck(Podwójna obsda)?

Aro
@Siwy

No co jak wygląda - siadasz na auto z innyn kolesiem i jedziecie w trase. Pilnujecie swojego czasu pracy, my robiliśmy trase z Wro do Niemców. Kółka w sumie przede wszystkim i przypinki. Jak umiesz jezdzic to dasz rade hehe

@Aro

A jak zarobki ? Bo słyszałem że strasznie mało płacą I jakiś dziwny systeme liczenia każdy inaczej zarabia

Edzio
@Mietek

no ziom, każdy zarabia inaczej bo mają inne systemy, z tego co tam żem słyszał to jest 5/2 2/1 i 3/1 mają podstawę diety i premie, ja w 3/1 żem dostał 9 tysi w łape

@Edzio

A ile jest podstawy i ile diety ? Premie mnie nie interesują

Edzio
@Mietek

Ano zalezy gdzie jezdzisz, bo inne sa krajowki inne miedzynarodowki i ile czasu tam ci wyjdzie w podrozy. Premie dostajesz zawsze tam ok 500 jak wyjezdzasz terminowo, i jakies dbanie o sprzet, ale nie wiem jak reszta nie jestem kierowcom juz. Kolega pytal ostatnio tam o prace, to teraz ciezko z zatrudnieniami bo obsadzone maja

Radosław
@Edzio

Cv wiedzę wisi na olx cały czas

Wiktoria
@Radosław

A kobiety jakieś są zatrudnione? Może szukają do podwójnej obsady jakiejś kobiety? Ogólnie to trasy są stałe czy jak się trafi? Pytam o system 3/1

Aaaa

Witam czy wie ktoś może czy potrzebują do pracy w oddziale w Niepołomicach ??

Leshek

Dzien dobry! Czy moge przyjsc do biura, zadac pytania, odbyc rozmowe. Jestem obcokrajowcom, moge nie rozumiec wszistko przez telefon? Dzienkuje.

@Leshek

Dzień dobry, oczywiście może Pan przyjść do biura, można również zadzwonić pod nr. tel - 665 419 613 koleżanka zajmuje się rekrutacją obcokrajowców

Ilona

Spedytor międzynarodowy ma szansę na sensowne zarobki? Bardzo proszę o podanie chociaż widełek, bo widziałam, że ogłoszenie jest, ale zero konkretnych informacji.

Młody

ile można zarobić w podwójnej 5 dni na tydzień?

Hanna

a jakie macie teraz wolne wakaty ? można gdzieś poczytać o tym co firma oferuje ? czy wszystkie informacje jedynie udzielacie telefonicznie?

@Hanna

Witam, na portalu pracuj.pl, praca.pl, olx są dostępne nasze ogłoszenia i aktualizowane na bieżąco. Znajdzie tam Pani również informacje o benefitach. Jeśli chodzi o wynagrodzenie - stawka dla kierowcy przedstawiana jest telefonicznie, ze względu na różny staż pracy, a także system. Natomiast jeśli aplikuje Pani na stanowisko np. biurowe podaje Pani swoje oczekiwania finansowe i w momencie rozmowy kwalifikacyjnej poruszany jest temat wynagrodzenia :)

Kiero
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Proszę o informację konkretnie ile za co......mam doświadczenie szukam pracy jako kierowca , zgłaszam się do państwa i ile wynoszą zarobki. Proszę o konkrety a nie jak polityk unikanie odpowiedzi bo ewidentnie widać że każdy unika tego tematu a to że każdy kierowca zarabia u państwa inaczej to już wiem co dziwne bo przecież każdy wykonuje ta sama pracę .

@Kiero

Prosze Pana, nie podajemy zarobków, bo owszem są różne, z racji tego, że jeśli kierowca podejmuje się szkolenia niedoświadczonego pracownika, dostaje za to premie, tak samo każdy z Państwa ma różny staż pracy, za który także są u nas premie. Jeśli chce poznać Pan zarobki prosze o kontakt: rekrutacja@duvenbeck.de bądź 785 054 106 na pewno wszystko dokładnie Panu przedstawimy :)

Ilona

Mąż znalazł ogłoszenie dla kierowcy kat. C+E w transporcie międzynarodowym, swoją drogą sporo jest tych ofert dla różnych miast bo aż 25 na Linkedin. Z ciekawości zapytamy czy firma się tak rozwija że aż tyle osób potrzeba? Jak wygląda rotacja na tym stanowisku, to jest bardzo duża firma, ilu kierowców pracuje? :)

MŁODY

Czy jest możliwość pracy 1/1

@MŁODY

Jeździmy tylko w systemie 2/1 3/1 oraz 5/2

a

glusi oraz gluchoniemi kierowcy mimo kwalifikacji na C+E nie sa mile widziani w firmie

Sławo
@a

Stary, jak typ co nie słyszy może pracować jako kierowca ciężarowy?

Nicola88

Hej:) czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda linka z Tych lub Niepołomic, dokąd jeździcie, i na kiedy wracacie ? :)

JJ
@Nicola88

Z niepołomic w okolice monachium, a potem z monachium do niepołomic

Wiktoria
@JJ

I potem jest pauza? Czy kolejne kółko? Jak to czasowo wychodzi finalnie, ile godzin wychodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.