Opinie o MD Garaż Alina Paluch w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MD Garaż Alina Paluch. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MD Garaż Alina Paluch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MD Garaż Alina Paluch w Łódź

Abc Nowy wpis

Nie polecam, (usunięte przez administratora) i naciągacze. Kasa wzięta, zamiast wymiany oleju zawieszona kartka, i naklejka serwisowa.

Jerzy Nowy wpis

Widzę wpisy o problemach z kasą i naciąganiem podczas naprawy auta? Dalej tak jest? Chcę się upewnić, bo niżej widzę już pozytywny komentarz.

Greg Nowy wpis

Bardzo dziwne są te wpisy ponieważ firma ma bardzo dobra opinię wśród klientów

piotr

Uwaga ! (usunięte przez administratora) naciągacz, oszust - okrada ludzi bez litości. W naszym przypadku twierdził że przeprowadził kapitalny remont silnika za 1500zł i wymienił wszystkie płyny - w tym olej. Przy kontroli oleju po 4 miesiącach okazało się że nie był on wymieniany ( kolor brązowy - nagar) Silnik nie był nawet rozbierany, doszczelniony sylikonem, i to jeszcze przeznaczonym do celów sanitarnych. Proszę omijać tego partacza bez odrobiny wiedzy w temacie mechaniki pojazdowej.

Stasiek
@piotr

Dokładnie nas też tak oszukał. Nie polecam kategorycznie!!!!!!

Tomasz
@Stasiek

Panowie!Tez mam z nim problem. Sprawe oddaje do sadu. Prosze o kontakt pod nr.693110298

Piotr Nowy wpis
@piotr

Potwierdzam. Zdecydowanie nie polecam, druciarstwo i oszustwo na porządku dziennym, np. na fakturze wymieniony filtr powietrza i olej skrzyni biegów a w rzeczywistości stary filtr z wyrwaną gąbką i stary olej ponadto poniżej poziomu (olej w skrzyni nie robi się zaraz czarny jak silnikowy), kilkukrotne nieudolne naprawy uszczelnień silnika oraz kompresora klimatyzacji, źle założony sworzeń przez co się zaraz popsuł, przy naprawie podzespołów zawieszenia podziurawione gumy przegubów, pozostawione ukręcone śruby lub ich brak, czasem pogubione oryginalne i wymienione na to co jest pod ręką lub użycie blachowkrętów, pourywane zaczepy, dewastacja innych podzespołów - ułamana rurka od czujnika silnika następnie sklejona na klej na gorąco. Naciąganie na koszty części i wkładanie używanych bubli. Nawet zdarzyło się że podmieniono mi nowy akumulator na jakiś stary, przypadkowo to zauważyłem a co jest z innymi częściami.. strach pomyśleć. Auto niekiedy oddawane w gorszym stanie technicznym niż było przekazywane do naprawy z opinią że to musi się "dotrzeć i ułożyć" albo "tak musi być" czy "tak było, wydawało się że było lepiej". Jak już raz oddasz auto w tym warsztacie powracasz tu jak bumerang bo znów psuje się rzecz która była ostatnio naprawiana lub coś co było w pobliżu. Na odbiór auta po naprawie czeka się po kilka tygodni a nawet miesięcy. Na termin naprawy trzeba brać zawsze poprawkę x5.. albo x10. Może i właściciel p. Darek jeśli by robił naprawy osobiście byłoby znacznie lepsze efekt, ale cały czas wyszukuje i jeździ po używane części a samochody naprawiane są przez pracowników, niekiedy uczniów, którzy akurat w tym warsztacie partolą robotę na maksa! Trafiłem tu z polecenia, naprawiałem 3 auta z 4, znów popsuło się coś co u nich naprawiałem ale już tu nie wracam! Dawałem szansę kilkukrotnie, lecz bezskutecznie. Utopione pieniądze. Nie polecam, omijam szerokim łukiem.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MD Garaż Alina Paluch? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Janosik

Podpowie mi ktoś czy firma w ogóle potzrebuje pracowników?

Jasiek

Nawet najlepszemu zdarzy się pomyłka. Jeśliby było prawdą to co piszecie to firma już nie miałaby klientów!!!

Tomasz
@Jasiek

Jakbys zaplacil i dostal wózek w gorszym stanie niz zostawiales tez bys sie wku......! Zero reklamacji, totalna ignorancja.

Waldi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Stasiek

Do tego nie wystawia dokumentacji, ani nie można się doprosić paragonu. Urząd skarbowy widzew już powiadomiony.

Zostaw merytoryczną opinię o MD Garaż Alina Paluch - Łódź

MD Garaż Alina Paluch