Dobrosielski Dariusz Trans Dar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dobrosielski Dariusz Trans Dar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Ulka Nowy wpis

Rzeczywiście, nawet w sieci nie ma ogłoszeń o pracę, a syn szuka pracy jako kierowca i pomyślał o tym miejscu. Tak ogólnie to ile tutaj idzie wyjść dniówki, 600zł czy więcej? Syn ma doświadczenie, choć niewielkie i chciałby jeszcze wiedzieć co wymagacie od kandydatów.

Nowy wpis

@Ulka

Sprawdź aktualne oferty na stronie : https://www.transdar-mlawa.pl/kariera

Nie widzę ofert na lento. Za to ciekawi mnie praca i mam zamiar skontaktować się w tej sprawie, rok temu ktoś pisał, że nie trzeba mieć doświadczenia, dalej tak to wygląda? Stawki 60 gr z kilometra coś się podwyższyły?

Nowy wpis

Sprawdź aktualne oferty na stronie : https://www.transdar-mlawa.pl/kariera

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Dobrosielski Dariusz Trans Dar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 4 marca.

_

Sprawdź aktualne oferty na stronie : https://www.transdar-mlawa.pl/kariera

Czyli co, firma nie wypłaca ostatniej pensji czy jakie to są kwoty? Można znać powód takich sytuacji, firma jakoś to tłumaczy? Jak ktoś aktualnie pracuje to kasę zawsze dostaje w terminie?

kiero

Nie znam sytuacji nie wypłacania nawet części wynagrodzenia. Zawsze terminowo przez kilka lat już. Zawsze znajdzie się nie zadowolony pracownik i wyleje frustrację.

@kiero

Polecam zajrzeć do słownika ortografii i lepiej układać słowa w zdaniach.

kiero

Jakie to słabe. Argument godny zastanowienia. Widzę, że frustracja bierze górę. Prawdopodobnie nawywijałeś coś w pracy i nie możesz sie pogodzić z sytuacją życiową.

@kiero

I nie słyszałeś, żeby inni pracownicy mieli problem z wypłaceniem kasy w terminie? Kilka lat to już chyba sporo. Myślę, ze możesz podać więcej pozytywów pracy w firmie niż samo wynagrodzenie na czas.

Były pracownik889

Nie mają za co Mercedesów tankować to muszą okradać kierowców. Zróbmy wspólny pozew zbiorowy niech przeczyszcza firmę wszystkie służby i podmioty. Skontaktuj się z kierowcami którzy jeździli a szczególnie z jednym z Konrad Mława chłopaki dadzą ci kontakt do niego. Jego też okradli na 2000

Obecny kierowca
@Były pracownik889

Konrad K to nie jest kierowca tylko osoba posiadająca prawo jazdy i dodatkowo mało wiarygodna. Jako "kolega" z pracy nigdy nikomu nie pomógł w potrzebie np. przy załadunku lub awarii czy kapciu na drodze. Odkręcał głowę i do przodu. Wiecznie odmawiał załadunków wiec dostawali je inni kierowcy a on tylko załadunki tyłem, cytuję jego słowa " pustaków stali i papieru w rolach nie wożę niech się inni z tym bujają". Pracuję w tej firmie 6 lat. Moja opinia jest następująca: Jeżeli pracujesz na prawdę jako kierowca i szanujesz robotę to masz szacunek od wszystkich.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dobrosielski Dariusz Trans Dar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Polecam się zapoznać z ofertą firmy na stronie https://www.transdar-mlawa.pl/ W zakładce Kariera aktualne oferty pracy : https://www.transdar-mlawa.pl/kariera

@ja

Pierwsze, co zobaczyłem po wejściu na stronę, to duże foto z widokiem od środka kabiny na drogę i logo Scanii na kierownicy. Jaki więc macie tabor, w jakim stanie i czy przypisuje się u Was auto do kierowcy? Bo wiedzę też, że kierowcy C+E szukacie do pracy w ruchu międzynarodowym. A, że mam podawane przez Was uprawnienia, to chętnie się dowiem, na jaką mógłbym liczyć pomoc we wdrożeniu? Gdyż jeszcze nie jeździłem zawodowo.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Dobrosielski Dariusz Trans Dar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Krzysztof

Faktycznie nie widać żadnych ogłoszeń ani dla kierowców, ani dla pracowników w biurze. Ile tu osób robi i jakie są na teraz warunki zatrudnienia? Pytam, bo nie chwalono firmy w ostatnich wypowiedziach, a w sieci wiem tylko, że działa w transporcie od 1997 r., czyli tyle, co jest w KRS-ie.

Obserwator

Patrzcie jakie to mądrale w ''internetach''. Mnie normalnie bawią takie ''wypociny'' jak je czytam. Nie pasuje, nie pracuj. Nikt Cie nie zmusza . Poleż na kanapie i obejrzyj sobie Ferdka Kiepskiego. Coś czuję , że masz z nim wiele współnego. Dla ludzi z Twoim wykształceniem, nie ma pracy w tym kraju :D Zresztą ''PANIE '' kierowniku gdzie się Pan pcha do pracy jako kierowca z taaaaaaaaaaakim tytułem... No, no Panie KIEROWNIKU. :D Pozdrawiam.

Damian
@Obserwator

Jakiś desperat albo konkurencja umieściła ten post--- zamiast iść do Kościołka i pomodlić się w I Dzień Świąt o rozum i o pracę, to opinie Pan KierowniCZEK na powiat mławski wystawia.

Danuta

Jakoś nie widać, żeby firma wstawiała ogłoszenia z pracą dla kierowców, więc chyba nikt nie odchodzi choć tak narzekacie, panowie? Jaka stawka w tym roku, bo mąż tu doczytał się tylko z 2021..

Olga

jaki był główny powod tego że odeszłeś z tej firmy, czy to złe traktowanie o którym piszesz było głownym powodem? nie piszesz nic o wysokości pensji, czy jest znośna i to jest jakiś plus?

Tomasz

Po Twojej nazwie użytkownika można domyślać się, że wypowiadasz się z poziomu kierowcy, który tam pracuje bądź pracował. Wspominasz o stawce godzinowej, która Twoim zdaniem jest zbyt niska. Skoro rzekomo rzeczywiście wygląda ona tak nieatrakcyjnie w oczach zatrudnionej osoby to mógłbyś podać dokładnie, ile można tam zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrosielski Dariusz Trans Dar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Mława

• Jak się pracuje w Dobrosielski Dariusz Trans Dar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Dobrosielski Dariusz Trans Dar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dobrosielski Dariusz Trans Dar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe