U Jędrusia

Opinie o U Jędrusia

Aktualność
Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że włączyliśmy się do akcji, dzięki której 22 sierpnia udało się zakończyć zbiórkę pieniędzy dla Hani z Ełku

Mocno trzymamy kciuki za leczenie, które teraz Ją czeka!

A tak dla Niej pompowaliśmy!
#gaszynchallenge to akcja, która połączyła miliony Polaków z bardzo ważnego powodu.
Dzieci potrzebują Naszej pomocy w walce z SMA, czyli z rdzeniowym zanikiem mięśni!
Czas odgrywa tutaj ogromną rolę! Dołączajcie do pompowania i wspierajcie najmłodszych poprzez stronę

Pamiętajmy, że to nie koniec i wiele dzieci dotkniętych tą ciężką chorobą wciąż czeka na nasze wsparcie!
Pomagajmy!

Na jaką pensje może liczyć operator produkcji ? Jak wygląda praca na tym stanowisku ?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem kadr tel. 725 320 900 Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

Pracownik1
@Zainteresowany

Jako operator masz dobre zarobki masz dodatki za to że umiesz obsługiwać pierozarki i też są dodatki na " sandore" też maszyna do robienia kopytek czy śląskie też jest dodatek Więc nie jest źle na produkcji ☺️

Katastrofa - znam pierogi "U Jędrusia" od lat i zawsze były to świetne pierogi. Znakomity farsz i przede wszystkim bardzo dobre ciasto. Były w sklepach (np. Tesco) opakowania 1kg w cenie 9,90. W Wieliczce powstał zakład i sklep firmowy, co przyjąłem z zadowoleniem, bo mieszkam w Wieliczce. Tam pojawiły się dwie wersje - jedna jw. i druga podobno ręcznie lepione 1kg za 19,90. Wziąłem obie paczki do porównania i co żadnej różnicy, czyli "lipa" potrzebna do podniesienia ceny. Ale ostatnio odwiedziłem ten sklep i okazało się, ze paczek 1kg już nie ma (podobno nie szły!!!) a są 400g w cenie 19,90 za 1kg, czyli musiałem kupić cztery paczki (gdzie ochrona środowiska, zamiast jednego opakowania mamy aż cztery). Pierogi z serem słodkim, czyli jak my nazywamy krakowskie (zawsze były znakomite) a tym razem fatalne. w środku jakaś lejąca się papka serowa i niestety niesmaczna. Duży pieróg a prawie pusty. Co się dzieje!!! Ja na pewno już nie kupię pierogów "U Jędrusia" i nikomu ich nie polecam.

@Piotr

Szanowny Panie, Dziękujemy Panu za cenne uwagi. Każda opinia Klienta o naszych produktach jest dla nas bardzo ważna i dokładnie ją sprawdzamy, by nasze produkty były jak najlepsze. Zgodnie z polityką Firmy podjęliśmy działania sprawdzające w zakresie Pana opinii. Jeśli chodzi o opakowania 1kg naszych produktów aktualnie są one robione tylko na akcje specjalne. Skąd taka zmiana? Firma "U Jędrusia" podchodzi profesjonalnie i z dbałością o smaki oraz predyspozycje zakupowe Klientów, dlatego zleciliśmy badania rynku na temat wielkości opakowań preferowanych w Polsce. Tendencje rynkowe związane z wielkością opakowań zmieniają się i to Klienci wymagają mniejszych porcji w opakowaniach. Podjęliśmy również działania w stosunku do opakowań, które przyczyniają się do ochrony środowiska zgodnie z wytycznymi UE, tzn. zmniejszyliśmy grubość folii, producenci foli stosują czyste recyklaty. Dziękujemy za opinię, Zespół "U Jędrusia"

Aktualność
"U Jędrusia" jako firma odpowiedzialna społecznie, angażuje się w różnorodne akcje charytatywne oraz sponsorskie, które wspierają lokalną społeczność oraz pomagają potrzebującym.

W szczególności od wielu lat promujemy młode talenty uprawiające dyscyplinę dla najbardziej wytrzymałych czyli Triathlon. Aktualnie pod naszymi skrzydłami są między innymi: Jacek Tyczyński, U Jędrusia TriTeam oraz Klub Sportowy SportWise, bo w młodzieży jest przyszłość!

Nasi podopieczni osiągają wiele sukcesów, jeżdżąc na międzynarodowe oraz krajowe zawody. Biją rekordy w wielu kategoriach w Polsce i za granicą godnie reprezentując swoje kluby z logiem "U Jędrusia" na strojach.
Czy rozmowa kwalifikacyjna w U Jędrusia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Anon

Obecnie co dzieje się w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Praca jak każda inna, nie ma co do tego wątpliwości. Na produkcji ogólnie jest ciężko fizycznie, ale można się do tego przyzwyczaić. Nie można jednak tolerować i przyzwyczaić się do tego, jak traktowani są ludzie. Obecnie system 12h w trybie 1-1, czyli jeden dzień pracy, drugi dzień wolny. Po pracy od 6-18 lub 8-20 wracasz tak wypompowany(usunięte przez administratora)Idziesz spać, a następnego dnia zanim się zorientujesz juz myślisz że musisz wstać do tej roboty. Ludzie tam wiecznie krzyczą na siebie, obgadują, wymyślają jakieś niestworzone rzeczy i plotki. Człowiek czuje się jak w jakiejś telenoweli. Rozmowa z dyrektorami na temat powrotu do systemu 8h kończy się fiaską (usunięte przez administratora)Wolnego nie dostaniesz, do domu cie nie zwolnią, mimo że zaczynasz mylić pierogi z krokietami, farsze już wyglądają jak kule, a maszyny jak armaty. Liczysz tylko na koniec, ale go nie widać i już wiesz, że końca nie ma, bo to będzie szło wiecznie, a kasę i tak dostaniesz marną(usunięte przez administratora) Jeśli ktokolwiek zastanawia się czy iść, to naprawdę lepiej już robić wszystko,(usunięte przez administratora)Jest wiele zakładów produkcyjnych gdzie mimo jakichś wewnętrznych kłótni nie wygląda to tak paskudnie jak tutaj. Na szczęście już mnie tam nie ma. NIE POLECAM.

Zainteresowana

Witam czy pracował ktoś jako inspektor ds jakości? Jaka jest Atmosfera, zarobki? Czy system pracy jest po 12 godzin czy po 8? Pozdrawiam :)

Margarynka
@Zainteresowana

Witam, Atmosfera w dziale tchnologiczno-jakościowym jest ok zwłaszcza wśród ludzi pracujących jako Inspektorzy im "wyżej" tym gorzej :). Jeżeli jesteś osobą z niewielkim doświadczeniem to na pewno trochę się nauczysz Inspektorzy są pomocni i mają wiedze. Jeżeli masz doświadczenie, ja bym się dwa razy zastanowiła. Praca łączy w sobie obowiązki kontrolera jakości i technologa. Z początku rzucana będziesz na przyjęcie dostaw aby zaznajomić się surowcami, ile tam spędzisz zależy od ilości osób na zmianach i Twojego ogarnięcia oraz chęci nauki. (usunięte przez administratora) Praca wymagająca, zarobki to kwestia sporna, ale atmosfera wśród Inspektorów jest dobra, podtrzymują się na duchu. (usunięte przez administratora)Inspektor musi być najbardziej pracowitą osobą na zakładzie i pracować sporo bo obowiązków ma dużo, ale nie jest to praca doceniana. Więc aplikuj idź na rozmowę i sama się przekonasz, czy warto, czy nie :)

mixx

Pracował ktoś jako pracownik produkcji i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

pan

Jaka jest stawka wynagrodzenia na start na produkcji? Proszę tylko o konkretną odpowiedź

@pan

Niestety, nie wiem, na jaką konkretnie stawkę na początek można liczyć w U Jędrusia - to musi powiedzieć jakiś pracownik firmy. Wiem natomiast, iż firma zapewnia: premie miesięczne, premie kwartalne, atrakcyjne paczki na święta, a także finansową nagrodę roczną. To chyba już dosyć ciekawe warunki. A masz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pracę w takiej firmie?

pan
@Marta

Nie, nie mam doświadczenia w pracy na produkcji jednak domyslam się, że czynności, które miałbym wykonywać na produkcji U Jędrusia nie należą raczej do bardzo skomplikowanych. Mam duże chęci do pracy i żadnej się nie boję, a zapytałem o wynagrodzenie bo ze względu na odległość od miejsca zamieszkania i pracę zmianową, nie zgodzę się na najniższą krajową. Wolę tutaj spytać i liczyć, że może ktoś odpowie niż tracić czas na dojazd.

@pan

Stawka wynagrodzenia na produkcji uzależniona jest m.in. od zajmowanego stanowiska, doświadczenia i wykształcenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem kadr. Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

pm
@U Jędrusia

rozumiem, a moze Pan/i podac zakres stawek wynagrodzenia (kwota od - do)?

kiki

Pytanie: Ile zarabia KAM i jakie ma narzędzia pracy (samochód). Będę wdzięczna za odpowiedź.

Hajdi

Witam. Jak wygląda sprawa z zarobkami na stanowisku produkcji ? I nocne zmiany od której do której godziny. Dziękuje za odpowiedz :)

@Hajdi

Witamy, stawki za wynagrodzenie są uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia i zakresu obowiązków kandydata, dlatego ustalamy je indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Praca na produkcji odbywa się na dwie zmiany 6-14, 14-22 . Zmiana nocna jest stała 22-6. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem kadr tel. 725 320 900 Pozdrawiamy Zespół "U Jędrusia"

Aktualność
Witamy Użytkowników serwisu GoWork poszukujących informacji na temat „U Jędrusia”.

"U Jędrusia Sp. z o.o." to polska, rodzinna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem.  Według ostatnich badań wykonanych przez GfK jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym producentem chłodzonych dań gotowych w Polsce. Aktualnie zatrudniamy ponad 900 pracowników i w związku z dynamicznym rozwojem firmy stale prowadzimy rekrutacje do naszych zakładów w podkrakowskiej Morawicy oraz w Wieliczce.

Poszukujemy do naszego zespołu osób zaangażowanych, dla których, tak jak dla nas, najważniejsza będzie dbałość o najwyższą jakość produktów.

Dziękujemy za wszelkie opinie i komentarze pojawiające się na portalu. Wszystkie są dla nas wartościowe i pomagają nam się doskonalić.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji.

Serdecznie pozdrawiamy
„U Jędrusia”
obi

Witam. Sporo mówi się obecnie o zarobkach w tej branży. Rozmawiałem ze znajomym który opowiadał , że w tej firmie pieniądze nie są problemem. Szukają teraz podobno nowych ludzi, ale na te podstawowe stanowiska. Głównie sprzedawcy czy też kasjera ...

@obi

Witaj Obi , a jakim stanowiskiem byłbyś zainteresowany ? Może mogę jakoś Ci pomóc?

Zostaw merytoryczną opinię o U Jędrusia - Morawica

• Jak się pracuje w U Jędrusia?

Zobacz opinie na temat firmy U Jędrusia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U Jędrusia?

U Jędrusia