Tupalski Transport Mariusz Tupalski

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tupalski Transport Mariusz Tupalski

Cześć, ostatnio kierowców szukano dwa lata temu czy może jeszcze jakieś inne nabory po drodze miały miejsce? Po jarocińskim sobie teraz czegoś szukam i okazuje się, że była dostępna oferta na przewóz osób od pracodawcy. ciekaw jestem ewentualnych opinii z trasy i tego ile można na niej teraz zarobić

K Nowy wpis

Hmm nie korzystałem z usług tej formy ale miałem niewątpliwą przyjemność spotkania z właścicielem tejże firmy. Początkowo wszystko odbywało się normalnie rozmowa telefoniczna , termin ustalony i tutaj zaczynają się schody. Kilkukrotnie zmieniany termin i godzina spotkania a na końcu Pan Tupalski oczywiście wycofał się z wszelkich wcześniejszych ustaleń( bo porostu już nie i koniec tematu) oczywiście blokując moje numery telefonów tym samym narażając Mnie na utratę mojego czasu który poświęciłem na zorganizowanie tego spotkania ( organizacja innych osób ) i oczywiście na straty finansowe których niestety nikt mi nie zwróci. Więc jeżeli w tej firmie transportowej klient jest podobnie traktowany jak Ja przez właściciela tejże firmy to zdecydowanie bym odradzał kontaktu z takimi ludźmi.

Tupalski Nowy wpis
@K

Pozdrowienia dla Pana K z Konina. Szkoda że zamieszczajac wpis nie opisał sytacji ktora miala miejsce . Pan K chciał kupić odemnie pojazd. Bardzo wybrzydzał i był niezadowoliny z ceny. Po zbicu ustalonej ceny powiedział że sie jeszcze zastanowi. Po 2 tygodniach dzwonił i chciał powtórnie przyjechać z rzekomym ekspertem w celu ponownego obejrzenia auta. Niestety odstąpiłem od żenującej niskiej ceny który Pan proponował. A on ze złości postanowił mnie opisać. Drogi Panie, czas dorosnąć. Jesli ktoś nie chce panu czegoś sprzedać to się szuka dalej a nie oczrnia na internecie.

Inez Nowy wpis

Witam.Korzystam z usług tej firmy dość często i nigdy się nie zawiodłam.Zawsze miałam transport kiedy chciałam.Jesli nie było kursu został mi załatwiony inny przewoźnik.Własnie wracam z Niemiec sama z kierowcą ,który mógł już wczoraj wracać do Polski ,a czekał na mnie bo chciałam jechać w dzień,a nie w nocy.Polecam

Olga

Widzę że konkretnie narzekacie na kierowców, no ale powiedzcie czy to dalej ma miejsce że nie mają oni czasu na odpoczynek i jadą non stop wiele godzin? Mąż chce się u nich starać o prace no a ja mam obawy o jego bezpieczeństwo po przeczytaniu poniższego komentarza. Mamy tu kogoś kto ma informacje na ten temat?

Karol
@Olga

Pracuje w tej firmie od paru lat i nigdy nie słyszałem złej opinii. Właściciele bardzo w porządku i można z nimi konie krasc. Jest czas na odpoczynek i nikt nie narzuca tępa. Bardzo sympatycznie w tej firmie i serdecznie polecam. Firma wciąż się rozwija????????

Sylwia
@Karol

No to może te opinie to tylko fejki? A skoro się rozwija to tak właściwie jakie są tu plany na najbliższe kilka lat do przodu jeśli chodzi o samą w sobie firmę?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tupalski Transport Mariusz Tupalski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Oooo

Nowy kierowca trasa Słupca Poznań nie do zniesienia codziennie prawie spóźniamy sie do pracy, ograniczenie do 90 kierowca jedzie sobie 50 bo musi rozglądac sie na boki. Najgorszy kierowca ze wszystkich pracujących w firmie

Kamila
@Oooo

A jakie doświadczenie ma nowy pracownik? Może jest tak, że to pierwsze dni i spory stres.

Rafał Sibor

To co się wyprawia w tej firmie to ludzkie pojęcie przechodzi jak można prowadzić w ten sposób firmę która przewozić pasażerów którzy płacą bardzo wysokie pieniądze .Właściciel arogancki typek a kierowcy bardzo wulgarni naliczają sobie dodatkowe opłaty nie uzgadniając wcześniej z klientami.Nie polecam!!!

????
@Rafał Sibor

Wlasciciel. Prosze pana nigdy nie wiozlem pasazera o takim imieniu i nazwisku jak Pan. A ceny mamy zawsze informujemy przed podróżą. A w opisach niezadowolenia prosze o precyzyjne uwagi. Napewno to wpis konkurencji!!!

Dobry pan

Witam ta firma nadaje się do zamknięcia kierowcy do niczego chamscy itp

Karol6

Masakra kierowcy jeżdżą sami po ponad dobę bez przerwy !!!!Ciekawi mnie kto jest bardzej chory kierowcy czy właściciel!!! Jeżeli ktoś lubi adrenalinę niech jedzie !!!

Flordar

Nigdy nie oceniam na zadnych stronach. Ale zeby przestrzec innych potencjalnych klientow nie omieszkam wyrazic Swojej opinii. Nie polecam absolutnie. "Dziękuję" bardzo za przewóz z Holandii do Polski. Od godziny 17 powinnam być w drodze. A siedzę w Holandii w mieszkaniu. Brawo za "odbieranie" telefonów. Kłamcy i (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam..

Zostaw merytoryczną opinię o Tupalski Transport Mariusz Tupalski - Słupca

Tupalski Transport Mariusz Tupalski