Opinie o Pphu Ida Meble Dariusz Zalewski w Folwark Kazimierzowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pphu Ida Meble Dariusz Zalewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pphu Ida Meble Dariusz Zalewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Ida Meble Dariusz Zalewski w Folwark Kazimierzowo

Przemysław Nowy wpis

Sporo komentarzy na temat pobranych zaliczek i niewykonanej roboty To firma w końcu nadal prowadzi działalność i sprawy z kasą są wyprostowane czy zawiesili działalność?

klient Nowy wpis
@Przemysław

Podobno prowadzi...

Nadal robi meble w Dywitach

Grazka
@maxio

Czy ma pan jakieś namiary na niego ?

maxio Nowy wpis
@Grazka

Proszę na maila napisać mi numer Pani telefonu zadzwonię sztos23@wp.pl

Justyna

Teraz mieszka w Olsztynie

Grazka
@Justyna

Poproszę jakieś namiary . Nie mogę się z nim skontaktować telefon wyłączony , zaliczka zapłacona a mebli nie ma .

maxio Nowy wpis
@Grazka

proszę napisać na maila sztos23@wp.pl

ktos

czy zna ktos miejsce pobytu dariusza zalewskiego,oszust ktory bierze zaliczki,pozniej ani mebli ani pieniadzi.uważajcie na niego.

@ktos

Mieszka w Olsztynie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pphu Ida Meble Dariusz Zalewski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
koszyk

(usunięte przez administratora)nie polecam aktualny adres DOBROCIN gdyby ktoś go Szukał

blondynka--07
@koszyk

kod pocztowy?

Tatko
@koszyk

Po co wy go szukacie jak on zamknął już firmę

Znajomek
@Tatko

Nic nie zamknął (usunięte przez administratora)

szukająca
@Znajomek

Wyprowadził się, tylko gdzie?

@szukająca

Witam od kiedy nie można go znaleźć

klientka
@szukająca

Czy ktoś zna miejsce pobytu stolarza Dariusz Zalewskiego, bądź aktualny telefon. Nie mogę się z nim skontaktować.

Ktoś
@123

692393605 podobno taki numer a adres nowy to Pelnik dokładny adres w CEIDG zmienił od 1.08.2019r.

marek
@szukająca

pelnik 67 na przeciwko sklepu.zlodziej,nie polecam.jak ktoś chce wiadomości proszę dzwonić (usunięte przez administratora).pozdrawiam

Lolek
@klientka

Teraz mieszka w Ząbrowie

oszukana
@Lolek

Czy ma Pan namiary na niego? Konkretny adres zamieszkania?

@klientka

Wiem gdzie on mieszka i pracuje

Grazyna
@maxio

Mogę prosić namiary

@Grazyna

Mieszka w Olsztynie , pracuje gdzieś w Dywitach, robi meble.

Wkurzony klient

Tego typa nawet nie mozna nazwac stolarzem, kuchnia miala byc w 4tyg czekalismy 2miesiace po czy nie skonczyl calej, a chcial wiecej kasy, szafy tez nie zrobil bo go to przeroslo, fronty slabo zabezpieczone przed porysowaniem, zero profesjonalizmu, omijajcie tego fraje... szerokim lukiem!!! Ze ta baba go chciala masakra, ale musial miec dobra bajere albo jakas nie dorozwinieta tez. Obysmy sie wiecej ie spotkali bo to zle sie dla Ciebie skonczy.

też oszukana
@Wkurzony klient

Teraz to już: Dariusz Zalewski Pphu Daromeble. Ale smród ciągnie się ten sam.

Glina
@też oszukana

To zupełnie inna firma. Sprawdziliśmy już gościa. Ma w Iławie salon i to jest tylko zbieżność imion i nazwisk nawet inny NIP. Jest jeszcze gość w Czluchowie, ale to też inna firma. Znajdziemy spokojnie.

tez oszukana
@Glina

W Iławie to jest: Studio Mebli-Darko" Dariusz Zalewski. A gościu z Ida Meble to: Dariusz Zalewski Pphu Daromeble; NIP: 5781028472

też oszukana
@też oszukana

Zamknięte obydwie firmy. Będzie trzecia ? ;)

Aga
@Wkurzony klient

U nas bylo to samo ale 2,5 roku temu....meble mialy być w 1 miesiac ciagnęlo sie to pół roku...próby kontaktu z tym panem kończyly sie fiaskiem bo nie odbierał telwtelefonu fonu....niestety meble zrobione byle jak....po roku zaczely sie rozpadać.....jednym slowem porażka a nie stolarz

@Glina

Wiem gdzie on mieszka i pracuje

Gosc

Zatrudnia ale musisz być na pośredniaku u mojego kolegi montowali kuchnie wszyscy pracownicy pracowali na czarno do tego zawyża faktory czyli oszukuje urząd skarbowy meble krzywo zamontowane i meblami zakrył wentylację fronty poobijane nie wymienione zlew zamontował krzywo stwierdził ,że prawie nie widać szczeliny krzywe między drzwiami bo spod za długi docil ale na dole wcisnol to Partacz Nie polecam

jolu

No nawet fb przeciwko nam,drodzy panstwo ,zaloze profil pod nazwiskiem dariusz gan,prosze mnie szukac pod tym nazwiskiem ok?jak juz pisalem ,w kupie sila,a ja duzo wiem o tym czlowieku,prosze sie zglaszac ,juz jest nas kilka osob.

Oszukana

Witam. Czy ktoś wie gdzie on teraz mieszka? Wziął zaliczkę już ponad 2 miesiące temu i się nie odzywa. Zgłosiłam sprawę na policję, ale nie mogą go namierzyć bo się przeprowadza. Ale jak ktoś zna adres to proszę podać go policji. Pozdrawiam

Też oszukana
@Oszukana

Czy naprawdę jesteśmy wobec niego bezsilni ??? Policja nic z tym nie może zrobić?

DG
@Oszukana

Obecnie jest u mnie z wymiarami... przy okazji dzwonię na policję czy chcą to złapać na miejscu...

Również Oszukana
@DG

I co? Udało się?

Również Oszukana
@Też oszukana

Od roku śmieje się wszystkim w twarz dalej (usunięte przez administratora) i kradnie! Policja naprawdę nic nie może zrobić?

Ona
@Również Oszukana

Zajmij się swoimi długami lepiej bo urząd skarbowy m9ze przypadk8em skontrolować twoja firmę i będziesz mieć duże problemy

Bystry klient

Ci którzy czują się (usunięte przez administratora) nie lepiej z innego numeru telefonu się umówić na pomiar mebli z panem Darkiem i mu zapłacić resztę sami powinni znaleźć sposób zapłaty i się nauczy człowiek

@Bystry klient

Z tego co wiem to już nie ma działalności zamknął ja i prawdo podobnie wyprowadził się za granicę

oszukana

Odpis z rejestru CEIDG: aktywny

Ona

Skąd macie takie bzdury na temat tej firmy to nie wiem.A Pan JR z Elbląga odpowie za te kłamstwa i opinie na policji bo wystawia je jedna osoba .Wszystko jest zgłoszone na policji. A firma podobno jest zamknięta już i nie działa.A Pan Dariusz zr9bil mi wczesn8ej kuchnię i jestem bardzo zadowolona z niej i polecę każdemu z moich znajomych czy rodziny.

DM
@Ona

Panie Dariuszu proszę się nie ośmieszać. Osobiście znam kilka osób które Pan (usunięte przez administratora) Nie widziałam żadnej pozytywnej opinii o Pana działalności. I wypisywanie w imieniu „ zadowolonej klientki „ jest żałosne. Bo niby skąd była klientka może znać takie szczegóły o doniesieniach na policję. Nawet kłamać Pan nie umie o czym wszyscy się przekonaliśmy! Powinien Pan pisać książki fantasy ! Z należytym szacunkiem :)

Klient pana D
@Ona

Jak mozna pisac komenatarze na samego siebie. Ty sie sam zgłoś lepiej człowieku na policje

Kobietka

On mieszka teraz w pelniku na przeciwko sklepu :)

Maciek F
@Kobietka

Ponad miesiąc temu uciekł z Pelnika bo go policja i wierzyciele szukali do Ząbrowa koło Iławy. Po nocy jak szczur. Ale podobno i tam go szukali i się wyprowadzil koło Ostródy. Dowiem się to napisze i zgłoszę służbom. Pozdrawiam

on
@Maciek F

czekamy na info.jak pan bedzie cos wiedzial

ON

CZY KTOS WIE GDZIE JEST TEN (usunięte przez administratora)

MB

Czy zna Pan konkretny adres zamieszkania? Albo ma namiary na niego?

@MB

On już nie mieszka w Ząbrowie prawdopodobnie wyjechał gdzieś za granicę

Klientka

On już zamknął firmę z tego co wiem i się wyprowadził z Ząbrowa gdzieś pod olsztyn

Klientka

Ząbrowo już też nie aktualne z tego co wiem to okol8ce Olsztyna

Maciek F

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Uważajcie. Bierze zaliczki i nie pokazuje się więcej.

klient

Fima przeniosła się do Dobrocin 50/11

Nie polecam
@klient

Też już nieaktualne .

Lolo

Uwazsjvie

blondynka--07

Zamówiłam u tego Pana meble kuchenne. Koszmar. Oczekiwanie przedłuzyło się o miesiąc , poprawek brak do dnia dzisiejszego mimo iz zgloszone w dniu montazu. . Po miesiacy - zlew zle osadzony puchnie, brak listew, wykonczenia i kontaktu z owym Panem. Porazka..

Klient

Nie polecam, wręcz odradzam, firma porażka!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Ida Meble Dariusz Zalewski - Folwark Kazimierzowo

Pphu Ida Meble Dariusz Zalewski