Polinord Sp z o.o.

Opinie o Polinord Sp z o.o.

Pakowaczka

Jest ok

kochanek pryszczatej

Widze ze duzo ofert pracy ostatnio w zakładzie. ciekawe dlaczego?? co jest przyczyną??

@kochanek pryszczatej

Coraz większe zapotrzebowanie na produkty a tym samym na osoby do pracy

Aktualność
Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.
Zakład Produkcyjny POLINORD w Kartoszynie, należący do Grupy Kapitałowej GRAAL to jeden z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów konserw rybnych w Europie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracowników na stanowisko:
Automatyk - Elektryk

Miejsce pracy: Kartoszyno k. Wejherowa, Zakład Produkcyjny POLINORD

Damy Ci możliwość robienia tego, co lubisz:
 • Zapewnienie ciągłości pracy zautomatyzowanych maszyn produkcyjnych;
 • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych;
 • Analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie planu ich eliminacji;
 • Wprowadzanie działań modernizacyjnych i usprawniających na obecnych liniach;
 • Realizacja obowiązków w zakresie uruchamiania i odbiorów maszyn i urządzeń;
 • Wykonywanie okresowych inspekcji, realizacja działań prewencji dla wyznaczonego obszaru zgodnie z ustalonym harmonogramem.

W zamian oczekujemy od Ciebie:
 • Wykształcenia min. średniego technicznego (elektryk, automatyk, elektromechanik);
 • Uprawnień SEP;
 • Umiejętności pracy w zespole;
 • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej);
 • Dobrej organizacji pracy własnej i chęci do samorozwoju;
 • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6);
 • Znajomości zagadnień związanych z elektroniką i pneumatyką przemysłową;
 • Książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia.

Możemy Ci zaoferować:
 • Umowę o pracę;
 • Stałe wynagrodzenie plus premie;
 • Świadczenia dla pracowników (w tym karty przedpłacone na święta, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne, paczki rzeczowe);
 • Program poleceń pracowniczych;
 • Owocowy dzień;
 • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży.

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (lub danych kontaktowych) klikając w https://gkgraal.elevato.net/pl/automatyk-elektryk,j,1152
Zapierdzielacz

Jak dla mnie zakład, ma sporo do nadrobienia w kwestii, zarządzania liniami produkcyjnymi, otóż. Liderem powinien być doświadczony pracownik majacy wiedzę z chociażby zakresu obsługi maszyn, jakim prawem ludzie zostają liderem, nie mając wiedzy na temat obsługi maszyn, druga sprawa dla czego maszyny są podkręcane przez operatorów zamykarek. Lider tego typu rzeczy nie kontroluje... Trzecia sprawa na nockach mobbing pełną parą, aż ludzie wysiadają i ta znieczulica ze strony lidera,. Tak samo na magazynie na nocce 1 osoba prowadząca plus pomocnik z Ukrainy i weź tu cały duży zakład obrób na w sumie 1 sztaplarkę bi pomocnik niestety nie ma uprawnień... Jak dla mnie dużo rzeczy jest zatajnione przed światłem dziennym, to powinno się znaleść, w TVN UWAGA....

@Zapierdzielacz

Dziękujemy za opinie. Uprzejmiej informujemy, że w naszym zakładzie obowiązuje Kodeks etyki oraz polityka przeciwdziałaniu mobbingowi i każdy pracownik świadczący pracę na rzecz GRAAL S.A. ZPO Polinord jest zobowiązany do stosowania wdrożonych zasad. Nie ma zgody na opisane zachowania i mamy nadzieje, że dotyczą jednostkowych przypadków. Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się na korytarzu, obok stołówki pracowniczej); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Naszym celem jest budowanie przyjaznego środowiska pracy. Proces rekrutacji na każde stanowisku w GK GRAAL prowadzony jest w sposób rzetelny, a jego celem jest wybór jak najlepszych kandydatów. Liderzy przydzielają zadania, mając na uwadze już posiadane umiejętności pracowników, od których zależy realizacja zadań całego działu.

@Zapierdzielacz

Lider też musi się nauczyć szczególności ten nowo zattudniony. Każdy zakład jest inny, każda maszyna inna, specyfika pracy też różna. Podkręcanie zamykarki... chyba nie wiesz na czym polega. Szybciej zamknie się puszki Ale nie spowoduje to większych wydajności jeśli osoby pakujące nie są w stanie zapakować więcej sztuk. Co do magazyniera na nocce to się zgodzę. Jeden na cały zakład i pomocnik. Co do mobbingu na nocce? Hmmm jak się przejawia bo jakoś nie zauważyłam. Każdy ma prawo do gorszego dnia. Lider wbrew pozorom ma więcej na głowie niż nam się wydaje. Mała porada. Zamiast marudzić uśmiechnij się do każdego wkoło i zobaczysz że większość uśmiechów będzie odwzajemniona i już atmosfera lepsza.

Zenon
@Zapierdzielacz

Tu przyznaje rację kiedyś jedna z kierowniczek potrafiła posłużyć się swoim stanowiskiem załatwiając w pracy swoje sprawy i brudy osobiste ,nie mogła tego zrobić po za zakładem pracy to zrobiła w nim a wyzsza szycha ja w tym poparła bo to kolezaneczki i kielicha...... żenada

Tolo
@Polinord Sp z o.o.

Jasne, przyjazne środowisko w pracy. Śmiechu warte, wychodzisz z roboty z nerwicą i(usunięte przez administratora).

@Tolo

Drogi Pracowniku, zachęcamy do komunikacji wewnętrznej - rozmowy z przełożonym, skrzynka Etyka(znajduje się na korytarzu, obok stołówki pracowniczej); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Każde zgłoszenie zostaje rozpatrzone

Laborant

Przedstawiono mi zakres obowiązków. Właściwie pracę otrzymałem od ręki.

Czy lubię ryby? Czy nie przeszkadza mi przeklinanie...

Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się obok stołówki pracowniczej); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Wspólnie możemy zbudować przyjazne środowisko pracy.

dzwon

Komu podlega kierownik produkcji.

@dzwon

Kierownik produkcji podlega dyrektorowi produkcji chociaż częściej ma kontakt z szefem produkcji

Ala

Trafiłam ze w Polinord poszukuja kierownika produkacji.Nowy etat czy kogos zwolnili z kierownictwa?

Biuro
@Ala

NOWY, Jeden z kierowników przechodzi na emeryturę:)

Czy prowadza rekrutację?

@Zainteresowany

cały czas :) podeślij cv do nich albo po prostu przyjedz i zostaw

Katarzyna
@pracownik

W necie nie ma żadnych aktualnych ogłoszeń Polinord. Na jakie stanowiska szukają? I jakie wymagania mają?

Beti
@Katarzyna

Cos mi sie rzucilo w necie ale dawno ze chyba kierownika do spraw maszyn i pracownika do biura czy sekretariatu ale nie wiem czy jeszcze aktualne

hahaha
@Zainteresowany

nieustanną, bo większość rezygnuje - taka super atmosfera - jak lubisz być traktowany jak szma... to idealna firma

Czy można liczyć w Polinord Sp z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak jest. Podstawy kosztuje 2 zł.O rozszerzony trzeba się dopytać, dopłacić .

Zdzisiu

Zapomnij jedyne na co możesz liczyć to totalny wyzysk!!!!

Zdzisiu z pod Łeby

Bardziej na (usunięte przez administratora)

@zdzisiu
@Zdzisiu

To robią najlebiej na wieloryba albo na walwnia

Tkmi

Jak jest Dyektor kobfekcji ti poprosze o jego imie i nazwisko Karolin

Omega

Czy funkcje Dyrektora w Polinordzie mozna objąć po zawodówce? Albo po srednim nie pełnym ? Co to za firma ? Wiecie o kim mówię ? Chcecie się dowiedzieć?

Ciekawski
@Omega

Oczywiście ze chcemy. ..o kim mowa ?

@Ciekawski

Hah ha nie wiecie ha ha to sprawdzie papiery Dyrektorów nie zbyt duzo Prawda :)

@Tomek

Trzeba miec wykształcenie wyższe i obie panie mają.Potrzebuja szef utrzymania ruchu-jak ktoś jest chetny ,bylo ogłoszenie.

Michu

Wykształcenie to nie wszystko bo w przypadku obu Pan predyspozycję do zarzadzania oraz kierowania ludźmi są na na tak niskim poziomie i kapltenie się do tego nie nadają.

@Michu

Kierować ludźmi to sztuka ale jakoś nikt sie z tego powodu nie zwalnia. ani pracownik ani kierownik.Widac coś potrafią i jakos im to wychodzi.Duzy zaklad to duzo ludzi.Wazne jest tez by kierownictwo sie dogadywalo miedzy soba obie panie i pan od mechanikow -ten i poprzedni.To tez przeklada sie na atmosfere w pracy.A im to wychodzi.

@Michu

Kierowac tylumi ludzmi w tak duzym zakladzie to sztuka. Zawsze komus cos lub ktos nie pasuje ale jakos lawinowo sie nikt nie zwalnia. Wazne jest tez to ze dyrekcja i kierownicy dogaduja sie inaczej tez by sie zwalniali a skoro sa tyle lat to tez swiadczy o ich dobrych relacjach i dbaniu o atmosfere.

@Omega

Jest Dyrektor zarządzający oraz dyrektor produkcji. Więcej dyrekcji nie ma. Inne stanowiska to odpowiednio szefowie działów czy kierownicy.

Bywalec

Kierownicy to starzy wyzeracze razem od wódki na czterech i razem przekręty w firmie robią to i nie mają powodu żeby się zwalniać

Karolin
@Wiosło

Bardzo dziwne bo doszly mnie słuchy ze jest Dyrektor Konfekcji w tym zakladzie . Czy to jest prawda ? Czy kokejna wymyslona bajka przez czlowieka bez kręgosłupa moralnego.

@Bywalec

Mocne slowa.Jesli tak by bylo to z pewnością panie dyrektorki by same sie ich pozbyly a tak nie jest przeciez.

Kadry
@Omega

Nie m takiego stanowiska . To jest klłamstwo,Dyrektorów jest 2 i to są dwie Panie.

@Kadry

Czyli po staremu,bez zmian.

@Karolin

Oczywiście że jest dyrektor konfekcji

Każdy coś pisze jak mu coś nie pasuje,są to wypowiedzi pojedynczych osób a zadano pytanie pozostałym pracownikom co dalej pracują...jak jest....czy im się podoba..? Nikt nikogo nie zmusza do pracy,a negatywną opinię może wystawić każdy z byle powodu .Fakt jest taki że nie zawsze jest koloro ale są też mile chwile i bardzo mili i wartościowi ludzie którzy tam dalej pracują i to nie tylko na szczeblu wyższym kierownika,dyrektora ale na samym dole gdzie wszystko się zaczyna tam .

Omega Alfa Hetman

Pytanie bylo proste czy jest sranowisko Dyrektora konferencji odpowiedz padła nie ma . A moze co drugi jest w tym zakladzie dyrektorem ? Do ja nie wysilaj sie prawda wyszla na jaw .

Pracuje w polinordzie już jakiś czas, i mimo wszystko nie ma tu na co narzekać. Praca jak praca, narobić się musisz, chyba że ktoś chce dostawać kasę za siedzenie i pierdzenie w stołek. Poza tym ludzie są mega pozytywni i przemili, zaczynając na sprzątaczkach, pakowaczkach i kończąc na dyrekcji. Wbrew pozorom pani dyrektor nie jest taka zła jak ją tu wszyscy piszą.

Tomi

Nie chce mi się wierzyć aby Prezes powierzył komuś bez wyższego wykształcenia stanowisko Dyrektora. Jest to niedopuszczalne a takiej korporacji. Ale są tacy ludzie którzy sobie sami dają tytuły i ordery z puszek. Masakra

Alfa

Czyli jak w poprzednim zakladzie erotoman gawędziarz alw zeby dać sobie tyluł Dyrektorski . Wstyd wstyd . Lysy bede na Ciebie glosował

Czy w Polinord Sp z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Wie_wszystko

Oczywiście, są. :) na stanowiskach liderskich i biurowych :)

Docent
@Wie_wszystko

Są? Ciekawe. Jakie? Te w zakładzie? Gdzie siedzisz 6-7 godzin bez jedzenia i z lojalką na 2 lata? Powodzenia

Niko

Firma totalne dno.niemozna się iść napić ani WC bo trzeba stać przy taśmie.kasa też mizerna.lepiej iść do pudła.

Elo
@Niko

....to prawda zero toalety najlepiej jeszcze bez przerwy śniadaniowej, każda minuta z osmiogodzinnej pracy w pełni wykorzystana tak byłoby pewnie najlepiej.WSTYD!!!!

Danuta
@Elo

Zgodnie z kodeksem pracy, pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę przysługuję 15-minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy. Czy firma Polinord Sp z o.o. zapewnia taką przerwę swoim pracownikom?

Poinformowana
@Danuta

Firma Polinord zapewnia swoim pracownikom 20min przerwy :)

Edytiusz

Rzeczywiście. Pracownicy którzy byli liderami, kierownikami zaczynają się zwalniać. Atmosfera wśród innych tez nie jest najlepsza. Ludzi brakuje, dużo starszych ludzi spoza Polski. Jeden lider pracuje na 2-3 linie czyli musi pilnować około 50 osób. Jeśli chcesz popracować jako nadzór - zdaj sobie sprawę ze jest bardzo bardzo ciężko. Na plus - terminowe wynagrodzenia.

Wilkuś

Praca jak każda inna. Pracować trzeba wszędzie ale dziwią mnie ostatnie zwolnienia się pracowników. Od pracowników produkcyjnych poprzez liderów, mistrzów i pracowników laboratorium. Coś się chyba musi dziać. Wiadomo że w tak dużym zakładzie są plotki na temat powodów zwolnienia się ludzi i w większości osob wskazuje ze to atmosfera. Ostatnio zwolnilo sie kilka osob ktore naprawde maja wiedzę. Minus dla zakładu że nie potrafią znaleźć przyczyny.

Niestety muszę stwierdzić, ze w tej firmie nie szanuje się pracowników...O sobotach człowiek dowiaduje się z dnia na dzień, jakby nie miał swoich planów...Absurd jak dla mnie 1 stycznia na nockę nie można było przyjść, bo to nie zgodne z KP, ale zrobili pracującą sobotę o której oczywiście dowiedzieliśmy się w czwartek...i wyszło, że trzeba zejść z nocki 6 stycznia wtedy KP nie obowiązywał a to też dzień ustawowo wolny!! ogólnie umowy tak skonstruowane żeby tylko jak najmniej mieli dać od siebie...Uważam, ze jako pracodawca tak dużej firmy to słabo bardzo słabo...

Zibi

Witam pracowałem tam parę lat jako magazynier praca fajna ale niestety cała reszta do przysłowiowej du.. zależy na jakom zmianę trafisz jak do tej pani z wielkim pryszczem na twarzy (szkoda że nie na (usunięte przez administratora) to lepiej od razu zrezygnować ona ze swoimi dwoma pupilkami zajadą wszystkich jeden z pazurami na centymetr nie wiem jak taki człowiek może wogule w spożywce pracować a o drugim brudasie nie chcę mi się nawet pisać mam tylko nadzieję że pani dyrektor w końcu się dowie dlaczego ludzie tam nie chcą pracować przyczyną jest właśnie ta osoba która nie ma szacunku do nikogo i uwarza się nie wiadomo za kogo.Jesli trafisz na zmianę do Ani to spoko trochę nie potrzebnie nieraz krzyczy ale ogólnie jest ok. jeśli trzeba to wszystko wytłumaczy na spokojnie a nie tylko jadaczkę drżeć cały dzień i siedzieć z pupilkami w kontenerze i nic nie robić . Jeśli chodzi o warunki to może nie są najlepsze ale coś się zaczyna poprawiać na lepsze.Szef magazynów trochę za mało stoi za swoimi pracownikami i za bardzo wierzy pani z pryszczem co kiedyś go zgubi ale po zatym spoko gościu nie mogę powiedzieć o nim nic złego tylko dziwi mnie że nie widzi przyczyny dlaczego ludzie z tamtąd odchodzą a ona jest tylko jedna.Ale spokojnie nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka! Nie napisałem tego komentarza poto żeby kogoś obrazić taka jest po prostu prawda i jeśli ktoś normalny tam pracował to na pewno przyzna mi rację ogólnie za te pieniądze w takim klimacie ja tej pracy nie polecam !!!!!!

@Zibi

Święta racja może pani dyrektor wkoncu przejrzy na oczy jak ja no i cały zakład kantuje na surowcu i innych rzeczach żeby tylko manka nie było prostują wszystko tak żeby nic nie wyszło na światło dzienne.Jezeli chodzi o zachowanie tej pani z pryszczem to jakaś porażka że taki ktoś wogole między ludźmi pracuję!

Romek
@Zibi

No niestety wulgarność i (usunięte przez administratora) w stosunku do innych tej pani i jej przydupasków z tego co wiem była nie raz zgłaszana do kierownika niestety zawsze kończy się tak samo czyli zamiataniem sprawy pod dywan.Ale spokojnie idzie wiosna i dywan czas wytrzepać a co za tym idzie zakończyć (usunięte przez administratora) niektórych osób.

@Romek

Romek jak znasz wszystkie te panie to chyba wiesz że to przyjacioleczki od kieliszka razem na czterech to nie ma się co dziwić że wszystko idzie pod dywan,ale masz rację idzie wiosna i śmieci z dywanu może wkoncu ktoś wytrzepie.

Zolza
@Zibi

Frustracja pracowników magazynu haha. Pracować trzeba wszędzie. Większość która przychodzi pracować myśli ze praca na magazynie to praca na sztaplarce, chciałaby jeździć tylko po placu ale praca jest fizyczna i chyba zostały Wam przekazane informacje jakie są wasze obowiązki. Jednym z nim jest słuchanie przełożonego. Obie kierowniczki zmianowe muszą się z wami uzerac bo sami nic nie po myślicie żeby zrobić. Wszystko palcem pokazać. Radzę zwolnić się z magazynu i iść podawać rybe na linie.

Zenek sąsiad z naprzeciwka
@Zibi

Pamiętam kiedyś jak to coś z pryszczem pracowało w konkurencyjnej firmie kawałek dalej i uwierzycie mi też mieli jej wszyscy dosyć a tu to już wogule się rozkręciła jak gów.. w betoniarce tak chamskiej baby dawno niewidziałem,ale jek to mówią jeśli w domu jest się kurą domową to chociaż w pracy trzeba popajacować.

@Zolza

......kto tu jest sfrustowanyyyyy

@Zibi

ja pracowałam .....jeden (usunięte przez administratora) ....nikomu nie polecam, grosze płacili

Zostaw merytoryczną opinię o Polinord Sp z o.o. - Kartoszyno

• Jak się pracuje w Polinord Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polinord Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polinord Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polinord Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polinord Sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polinord Sp z o.o.